Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 11:57



Отговори на тема  [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 36  Следваща
ЦСКА сезон 2018/19 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   25.07.2018 07:35


Shifter написа:
Първо искам да кажа, че този пост не цели заяждане, а просто отбелязва факти. УЕФА най-сетне обнови сайта си, но не по начина, на който се надяваха Киану, Тонзо и компания: Литекс вече е с емблемата на ЦСКА (отвратително!!!!!) и носи името PFC CSKA-Sofia JSC (както в таблицата за постиженията в ШЛ, която пуснах наскоро).
https://www.uefa.com/teamsandplayers/teams/club=64126/profile/index.html
Обърнете внимание на бутона с надпис горе вдясно на линка:
PLAYING IN:
UEFA Europa League
2018/2019
Status: Active

Когато цъкнете на този бутон, ви праща на мача на ЦСКА-София с Рига. Т.е. това е клубът, който подкрепяте в момента. Ганчев ЛЪЖЕ родните фенове, за да върти безпрепятствено далавери с базите в столицата, но за пред УЕФА изкарва клуба си Литекс.


Отново има промени по сайта на UEFA - вече няма PFC CSKA-Sofia JSC а този линк си е само за Литекс: https://www.uefa.com/teamsandplayers/te ... index.html

Но пък има друго интересно нещо:
https://prnt.sc/kafiy2

Днес пък пише само "CSKA reached 1982 European Cup semi-final":
https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2019/matches/round=2000987/match=2024810/index.html
После защо не гледам сайта им - всеки път е различно... :outofspace:

Обаче ако нещо се промени в положителна за нас посока не се отразява в повечето медии, но ако има нещо като това с JSC веднага гръмват особено някои като спортал... :uuu:


Последна промяна Keanu на 25.07.2018 07:42, променена общо 1 път



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   25.07.2018 10:01


Diavolo написа:
Тонзо, верните фенове никога не изоставят клуба. Били сме много по-зле от това, а дори сме печелили смешни купи. Любовта на фена не трябва да зависи само от трофеите. Рано или късно и те ще дойдат, където е текло пак ще тече. Има къде по-тежки случаи от нашия. Сигурен съм, че скоро ще ти мине. :devil:
и КЗЛ-ц (същинското зло в най-новата ни футболна история)


Не знам какво значи термина да се изостави клуба. Аз завинаги съм си цесекар. Не съм съгласен с някои неща при новото ръководство. Няма да съм първият, нито последният, който временно не ходи на мачове по тази причина. Четох преди, че Жорката е спрял да ходи на мачове на Левски точно по такива причини. Две години гледах някои неща да се променят, но...Въпрос на позиция. Г.Г. е нещо временно, ЦСКА е вечно. :red_fan: :red_fan: :red_fan:

Успех срещу Адмира! :red_fan: :red_fan: :red_fan:


Последна промяна tonzos_justice на 25.07.2018 10:09, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   26.07.2018 22:03


Прибирам се от мача и съм в еуфория :red_fan: :ludnica: :red_fan:
САМО ЦСКА !


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   26.07.2018 23:22


Честито! ЦСКА излезе само с двама българи в състава си, но всички играха като един. Още на загрявката си личеше настройката, футболистите на 4-5 пъти поздравиха агитката.
Видяха се много хубави комбинации, с Мауридес и Десподов отборът има друго лице. Аз не помня сбъркан пас, всички играха спокойно, със самочувствие.
Прекрасен мач в защита на всички. Перейра се справи перфектно, също и Чорбаджийски. Той има проблеми срещу технични съперници, които умеят да сменят посоката в движение. Праволинейните австрийци бяха лесна плячка за него. Втори пореден силен мач за Жеферсон, хайде, дано му тръгне вече играта.
ЦСКА трябваше да получи дузпа още за нарушението срещу Жоржиньо.
Иначе така се бие дузпа, гледаш вратаря в очите и го лъжеш. Но Мауридес като бразилец умее такива неща. Вярвам, че ще ни радва като Каранга.
Атмосферата на стадиона със сигурност допринесе за победата. Жалко, че за евентуалния следващ съперник губим това предимство.
Видя се, че хубава атмосфера става и без пиротехника и бомби.
Може би и заради това полицейската проверка беше символична.
Следващия съперник у нас Витоша играе отворен футбол, но да видим. Не трябва да има подценяване.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   27.07.2018 03:43


Прекрасна игра, победа и атмосфера на Армията. Нон-стоп мощно и разнообразно пеене, както само ние умеем. Изненадах се, че нямаше хорео и пиротехника, в което също сме ненадминати у нас, но и така доказахме за пореден път как се подкрепя един отбор.
Играхме бързо на скорост, почти без никакви грешки през 1-то полувреме, после просто убихме и затворихме мача. Това 3-0 ни класира за следващия кръг, което е огромна стъпка напред. И победихме с толкова кадрови проблеми преди началото на срещата. Много, много приятно съм изненадан с желанието с което играха футболистите. :yes: :football:


 
Аватар

Регистриран на: 27.08.2012 13:50
Мнения: 479
Местоположение: гр. София
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   27.07.2018 20:28


Diavolo написа:
Това 3-0 ни класира за следващия кръг, което е огромна стъпка напред... :yes: :football:

Помня един мач от ЕКТ Литекс – Видзев (Лодз) 4:1! И тогава еуфорията беше същата, но нещата не се развиха така, както изглеждаха в първия мач :outofspace:

_________________
http://norwich-city-bulgaria.com


 
WWW
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   27.07.2018 21:17


Е, стига бе, сто процента са си взели поука от тогава, няма да повторят същата грешка втори път :laugh: ;-)


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   27.07.2018 23:25


sven_goran написа:
Diavolo написа:
Това 3-0 ни класира за следващия кръг, което е огромна стъпка напред... :yes: :football:

Помня един мач от ЕКТ Литекс – Видзев (Лодз) 4:1! И тогава еуфорията беше същата, но нещата не се развиха така, както изглеждаха в първия мач :outofspace:



И аз се сетих за този мач :-)
Отделно ЦСКА има едни мачове с Омония през 1983 г. В първата среща бие с 3:0, във втората губи с 4:1. Продължава, но след голямо треперене.

В интерес на истината Адмира са млад отбор, а средната посещаемост в австрийското първенство не е голяма, затова се постреснаха от публиката. Отделно, те не можеха да разчитат на своя старши треньор, който остана в Австрия заради семейна трагедия. Това също им се отрази.

Все пак си мисля, че ЦСКА ще се опита да спечели и втория мач. Дотук през сезона в 4 официални мача отборът е допуснал едно попадение. Още е рано да се говори за тенденция, но се надявам защитата да е силно звено. Именно тя в най-голяма степен провали тима миналия сезон.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   29.07.2018 09:50


sven_goran написа:
Diavolo написа:
Това 3-0 ни класира за следващия кръг, което е огромна стъпка напред... :yes: :football:

Помня един мач от ЕКТ Литекс – Видзев (Лодз) 4:1! И тогава еуфорията беше същата, но нещата не се развиха така, както изглеждаха в първия мач :outofspace:

Стига смешки, тези са половината дошли от аматьорския футбол...


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 16.07.2012 12:27
Мнения: 665
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   31.07.2018 14:51


spurs написа:
Е, стига бе, сто процента са си взели поука от тогава, няма да повторят същата грешка втори път :laugh: ;-)


преебаха ми тогава да видя батистута на живо дееба.. :laugh: :laugh: :laugh:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   31.07.2018 21:35


Към левскарите - айде викайте ни още Литекс, умрелите и т.н. :stop:
"Няма Бокаа, няма Милаан, само Вадуц Лихтенщайн!"
(по мелодията на "Няма купаа, няма титлаа, само синя тишинаа!")...
Финягата може да мине и лупягата...

Сега сериозно - няма такава безочлива гавра (явно от ръководството, дори и да не е било нарочно, но те са наели фирмата), че даже жал ми става за по-свестните левскари... Годишнина на твоя идол и най-голяма легенда, отбор от световна величина, хора идващи от всички краища на света, направили куп схеми за да присъстват на единственото, което им е останало след толкова мъки напоследък и накрая... :outofspace:


Последна промяна Keanu на 31.07.2018 21:37, променена общо 3 пъти



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   01.08.2018 01:40


Жалко, щях да отида да ги гледам ама. Левски какво са виновни в случая, просто от Милан не са могли да откажат на Реал Мадрид по случай символичното честване на финала за КЕШ от 1958 г. и ще участват на 39-то издание за трофея Сантяго Бернабеу.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   01.08.2018 04:47


Ами вината е, че нищо не е било договорено с Милан (дори в програмата на техния сайт нямаше нищо) обаче се тръбеше навсякъде, реклами, продажба на билети... Накрая нема да има нищо или в краен случай ще дойдат некакви юношки есента. А между другото и аз се чудех дали да не отскоча за тоя мач.

Иначе по темата - най-после взехме втори нападател :red_fan:
Малко късно, но пак е добре. Сега остава да нямаме проблеми с Адмира на реванша (едва ли ще има) и чакаме Копенхаген! :red_fan:


Последна промяна Keanu на 01.08.2018 04:58, променена общо 3 пъти



 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   01.08.2018 06:45


Keanu написа:
Към левскарите - айде викайте ни още Литекс, умрелите и т.н. :stop:
"Няма Бокаа, няма Милаан, само Вадуц Лихтенщайн!"
(по мелодията на "Няма купаа, няма титлаа, само синя тишинаа!")...
Финягата може да мине и лупягата...

Сега сериозно - няма такава безочлива гавра (явно от ръководството, дори и да не е било нарочно, но те са наели фирмата), че даже жал ми става за по-свестните левскари... Годишнина на твоя идол и най-голяма легенда, отбор от световна величина, хора идващи от всички краища на света, направили куп схеми за да присъстват на единственото, което им е останало след толкова мъки напоследък и накрая... :outofspace:


Аз пък се радвам, че стана така. Мои приятели също са радостни. Такива мачове, по такива поводи се правят по време, когато няма първенство. Тамън набере скорост отбора, тоест влезе в ритъм за официални мачове, без значение от резултатите и хоп, отложен мач. А да не с тези експерименти. И то за да дойде някой европейски колос с резервите, които даже не са чували за България. Георги Аспарухов със сигурност не заслужава това, да използват името му преди всичко с маркетингова цел. Едно време се правеха турнири в негова чест преди сезона и се получаваше добре. А сега се мазним постоянно на някакви грандове, само и само да направим нещо. Е не, благодаря, мача в Русе ми е по-важен. Убеден съм, че за много хора също е така.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   01.08.2018 15:08


Гледай ти, дадох пас и победа след победа. Утре сигурно нова победа. Явно съм на кадем така :laugh:

Гледам с интерес и към 1948 как се развиват. Там обаче ми е непонятно как идват играчи и след 1 месец разтрогват. Както е Демона. Общо взето накъдето и да погледнеш, не виждаш това, което ти се иска. Както е и на Герена.

Положението стана от години не да се хвалим с успехи, а да се смеем на другия докъде е в .....


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   01.08.2018 19:41


Направи още няколко паса - поне да стигнем до групите, а и още един двама нови класни играчи :laugh: :football: :red_fan:


Последна промяна Keanu на 01.08.2018 19:42, променена общо 1 път



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   02.08.2018 07:47


Diavolo написа:
Жалко, щях да отида да ги гледам ама. Левски какво са виновни в случая, просто от Милан не са могли да откажат на Реал Мадрид по случай символичното честване на финала за КЕШ от 1958 г. и ще участват на 39-то издание за трофея Сантяго Бернабеу.


Левски са виновни за това, че са наели паляците от Моко Сълюшънс да им организира събитието. Тия Доковци се пръкнаха наскоро (година - две), незнайно от къде и как като промотъри да организират концерти. Всичката им организация на концертите е под всякаква критика и аз лично спрях да ходя на техни концерти. Обаче на хората не им пука, щото си казват: аааа ,любимата ми група идва (Мейдън примерно) и отиват. Ядосват се докато влезнат от 1 единствен вход (10К души), докато чакат 2 часа за бира т.е. разредена пикня каменица, докато охраната им се прави на мутра и ги заплашва, преживяват криво ляво и лошият звук, просто щото любимата им група е там и пак отиват на концерта на следващите им любимци организиран от Доко. Аз лично АЦДЦ-и и Адел да ми докарат заедно с виенската филхармония пак няма да ида.

Та запомнете го това име Моко дето се римува с Доко и просто знайте какво ви чака ако те са организатори на каквото и да е. Даже и на групово сране в градският кенеф и то няма да се получи!

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   02.08.2018 09:35


Veni, Vidi, Vaduz!

Дано днес продължим с добрата серия :red_fan:


Последна промяна Keanu на 02.08.2018 09:37, променена общо 1 път



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   02.08.2018 09:36


Keanu написа:
Veni, Vidi, Vaduz!



А Вакер? ;-)


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   02.08.2018 19:50


Вакер приключиха - трябва да вкарат 5 за едно полувреме :wave:
:red_fan: :ludnica: :red_fan:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 36  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг