Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 18:03



Отговори на тема  [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 36  Следваща
ЦСКА сезон 2018/19 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   22.04.2019 12:28


Да почива в мир!
Голям защитник.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   22.04.2019 13:50


Голяма фигура. Нека почива в мир!!

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   22.04.2019 14:05


Да почива в мир Безински, голям футболист!

Иначе нашите са малоумници. Само с декларации се оправдават, кой от кой по големи да не казвам какви. Жалко че ЦСКА стигна до там да се управлява по този начин. Играеш с Левски, при тях легендарен футболист си е отишал, какво чакаш, за да не пуснеш минута мълчание. Такова искане не било постъпвало. Ех, просто ме е срам от тези хора. Елементарно е да уважиш съперника! С тези шампион, да, ама друг път, някога във времето, колене, бесене, баси хленча.


Последна промяна tonzos_justice на 22.04.2019 14:06, променена общо 2 пъти



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   22.04.2019 15:17


tonzos_justice написа:
Да почива в мир Безински, голям футболист!

Иначе нашите са малоумници. Само с декларации се оправдават, кой от кой по големи да не казвам какви. Жалко че ЦСКА стигна до там да се управлява по този начин. Играеш с Левски, при тях легендарен футболист си е отишал, какво чакаш, за да не пуснеш минута мълчание. Такова искане не било постъпвало. Ех, просто ме е срам от тези хора. Елементарно е да уважиш съперника! С тези шампион, да, ама друг път, някога във времето, колене, бесене, баси хленча.


Еваларка, Тонзо! :moufan: :moufan: :moufan:

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   22.04.2019 17:04


bai Momchil написа:
tonzos_justice написа:
Да почива в мир Безински, голям футболист!

Иначе нашите са малоумници. Само с декларации се оправдават, кой от кой по големи да не казвам какви. Жалко че ЦСКА стигна до там да се управлява по този начин. Играеш с Левски, при тях легендарен футболист си е отишал, какво чакаш, за да не пуснеш минута мълчание. Такова искане не било постъпвало. Ех, просто ме е срам от тези хора. Елементарно е да уважиш съперника! С тези шампион, да, ама друг път, някога във времето, колене, бесене, баси хленча.


Еваларка, Тонзо! :moufan: :moufan: :moufan:


Очаквам и след мача с вас да има интересни интервюта :)


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   22.04.2019 23:02


Уважение! За какво уважение говорим, след като самите играчи на Левски не си направиха труда поне с черни ленти да излязат, пак ли ЦСКА ги спря?
От Левски ще почетат ли някоя легенда на ЦСКА? Ще почетат, ама друг път! Те изписват в официалния си сайт името на ЦСКА с малки букви, не слагат емблемата ни на билетите, какво остава за друго? Нужно ли е да пиша, че "микренци" по същите тези критерии подхождат различно?
Същите "микренци" , на мач на ЦСКА с друг отбор призоваха по уредбата за минута мълчание за Георги Марков и Иван Вуцов, която бе уважена?
На "Геренa" кога това ще се случи?

Миналото първенство ЦСКА завърши със седемнадесет (17) !!!! точки преднина пред Левски и преднина в директните двубои - 2 победи, два равни, 1 загуба.

Този сезон ЦСКА все още е реално в борбата за титлата 5 точки разлика и директен мач, докато Левски не е. Този път и за купата ЦСКА стигна по-далеч.
ЦСКА не само победи, но и надигра Лудогорец в Разград за купата, колко отбори могат да се похвалят с това през сезона? В мача за първенство също игра добре и не го загуби.

ЦСКА играв в цикъл с по два мача на седмица, а това не е лесно за нашите отбори, дори и за Лудогорец, когато участваха за по-дълго в турнирите имаха колебания в шампионата.

ЦСКА желаеше повече победата в последното дерби, въпреки че като положения не създаде много.
И много хора признаха, даже и сини - съдията искаше да докара мача до равен!

Така че не мога да се съглася, че ЦСКА и Левски са на едно ниво.
Левски е отбор без цели, целта е да се хвърли кал по ЦСКА и да му се пречи и всички са доволни от това.
Почват се доноси, Бодуров да бъде наказан за плюнка срещу Вашчук, въпреки че онзи можеше да го осакати, защо Иван Кюстендилеца бил на мача и разпявал агитката и т.н.

ЦСКА не бил вкарал на Левски гол, а те колко вкараха?Взеха два мача с два автогола, в последния който предстои целта им пак ще бъде да пречат, не да играят.
ЦСКА пак ще е пред тях в класирането.

"Голяма драма" стана с радостта на Моци, но когато играчите на Лудогорец се радваха много по-просташки пред агитката на ЦСКА миналата пролет всичко беше наред, нали?

От Лудогорец викат нека бъдем европейци, стига с тия съдии, но когато на мача за купатс в края на 2017 г. ЦСКА ги би и имаше грешни отсъждания и в двете посоки, ги видяхме същите тези "европейци" , те направо се усраха да реват.

Видяхме ги и Левски 1997 г. в клубния си вестник как реваха, след едно дерби, че на ЦСКА била дадена дузпа.
В нормална държава, щеше да бъде потърсена съдебна отговорност за написаното, нищо че е клубен вестник. Изключително нетолерантна статия, призоваваща към насилие!

Тук хора спорят за това как Каранга във въздушен двубой вкарал лакът на Тиам, но когато има много по-сериозни грешки в ущърб на ЦСКА може, нали?


1999 г. В Кюстендил бият наши играчи, вместо служебно 0-3 на двата отбора по нула точки!
1999 г. ненормална обстановка в Петрич по трибуните, но мачът се играе, нали ЦСКА трябва да загуби и да се спази директивата!
2001 г. пак там три отменени гола!
1996/97 началото на сезона ЦСКА води с 1-0 на почивката в Бургас, Порточанов заплашва рефера с пистолет, има признания на рефера, никаква реакция!
Обръща свирката и Нефтохимик печели с 2-1, но това е най-маловажното.
Отменен автогол на "Герена" 2000 г. заради засада, в мач който има пряко отношение към титлата.
В същия сезон скандално съдийство в "Овча Купел" за 0-0.

И после защо сме се оплаквали?

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   23.04.2019 08:01


Чаво, съгласен съм с твоите аргументи, че срещаме неуважение и простащина. Но нали идеите и морала на един армеец са много по-различни? Затова моята идея е, че не трябва да падаме ниско. А самото ръководство има за какво да се замисли над своите изявления. След онези обяснения за някакви маркетингови трикове пред УЕФА честно да ти кажа много се ядосах.

:cheers:


Последна промяна tonzos_justice на 23.04.2019 08:03, променена общо 3 пъти



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   23.04.2019 08:24


Аз пък не мисля че трябва да се обвинява тирето, че не е имало минута мълчание. Не мисля че им е работа те да мислят за това. А и от интервюто на Павел Колев изобщо не стана ясно, че ние сме поискали пък те са отказали, това са интепретации някакви. Също така не мисля и че е чак такъв световен проблем, според мен това изобщо не беше подходящ мач за минута мълчание. Такива като Чаво сигурно биха я уважили, ама какво биха направили по време на такава минута хора, които пеят песни за Гунди?


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   23.04.2019 10:39


albertz написа:
Уважение! За какво уважение говорим, след като самите играчи на Левски не си направиха труда поне с черни ленти да излязат, пак ли ЦСКА ги спря?
От Левски ще почетат ли някоя легенда на ЦСКА? Ще почетат, ама друг път! Те изписват в официалния си сайт името на ЦСКА с малки букви, не слагат емблемата ни на билетите, какво остава за друго? Нужно ли е да пиша, че "микренци" по същите тези критерии подхождат различно?
Същите "микренци" , на мач на ЦСКА с друг отбор призоваха по уредбата за минута мълчание за Георги Марков и Иван Вуцов, която бе уважена?
На "Геренa" кога това ще се случи?

Миналото първенство ЦСКА завърши със седемнадесет (17) !!!! точки преднина пред Левски и преднина в директните двубои - 2 победи, два равни, 1 загуба.

Този сезон ЦСКА все още е реално в борбата за титлата 5 точки разлика и директен мач, докато Левски не е. Този път и за купата ЦСКА стигна по-далеч.
ЦСКА не само победи, но и надигра Лудогорец в Разград за купата, колко отбори могат да се похвалят с това през сезона? В мача за първенство също игра добре и не го загуби.

ЦСКА играв в цикъл с по два мача на седмица, а това не е лесно за нашите отбори, дори и за Лудогорец, когато участваха за по-дълго в турнирите имаха колебания в шампионата.

ЦСКА желаеше повече победата в последното дерби, въпреки че като положения не създаде много.
И много хора признаха, даже и сини - съдията искаше да докара мача до равен!

Така че не мога да се съглася, че ЦСКА и Левски са на едно ниво.
Левски е отбор без цели, целта е да се хвърли кал по ЦСКА и да му се пречи и всички са доволни от това.
Почват се доноси, Бодуров да бъде наказан за плюнка срещу Вашчук, въпреки че онзи можеше да го осакати, защо Иван Кюстендилеца бил на мача и разпявал агитката и т.н.

ЦСКА не бил вкарал на Левски гол, а те колко вкараха?Взеха два мача с два автогола, в последния който предстои целта им пак ще бъде да пречат, не да играят.
ЦСКА пак ще е пред тях в класирането.

"Голяма драма" стана с радостта на Моци, но когато играчите на Лудогорец се радваха много по-просташки пред агитката на ЦСКА миналата пролет всичко беше наред, нали?

От Лудогорец викат нека бъдем европейци, стига с тия съдии, но когато на мача за купатс в края на 2017 г. ЦСКА ги би и имаше грешни отсъждания и в двете посоки, ги видяхме същите тези "европейци" , те направо се усраха да реват.

Видяхме ги и Левски 1997 г. в клубния си вестник как реваха, след едно дерби, че на ЦСКА била дадена дузпа.
В нормална държава, щеше да бъде потърсена съдебна отговорност за написаното, нищо че е клубен вестник. Изключително нетолерантна статия, призоваваща към насилие!

Тук хора спорят за това как Каранга във въздушен двубой вкарал лакът на Тиам, но когато има много по-сериозни грешки в ущърб на ЦСКА може, нали?


1999 г. В Кюстендил бият наши играчи, вместо служебно 0-3 на двата отбора по нула точки!
1999 г. ненормална обстановка в Петрич по трибуните, но мачът се играе, нали ЦСКА трябва да загуби и да се спази директивата!
2001 г. пак там три отменени гола!
1996/97 началото на сезона ЦСКА води с 1-0 на почивката в Бургас, Порточанов заплашва рефера с пистолет, има признания на рефера, никаква реакция!
Обръща свирката и Нефтохимик печели с 2-1, но това е най-маловажното.
Отменен автогол на "Герена" 2000 г. заради засада, в мач който има пряко отношение към титлата.
В същия сезон скандално съдийство в "Овча Купел" за 0-0.

И после защо сме се оплаквали?

Чаво, поизложил си се. Сега да не седна да изброявам случаите, в които сте били подпирани срещу нас, това с плаченето от реферите всеки божи ден стана досадно. Само последния мач Паулиньо бе фаулиран на мига, щом топката бе насочена към него или в него, какво получи Турицов за това? Нищо. Гледах ви част от мачовете с немахорец и Ботев, ами просто е смешно да се твърди, че сте ощетени!
И нас ни отрязаха главата по-предишния кръг с резаните, и какво? Довечера мисля да гледам реванша ви с Ботев, и се надявам пак да ви "порежат".
Истината е, че Левски и тиресофия нямат игрови облик, и такова оправдание със съдиите минава за мач-два. Но не и всеки Божи ден!
Прочети в нашата тема оценката ни за мача с вас - никой, абсолютно никой не е доволен, всички си виждаме игровия безпорядък.
А Разград са слаби!


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   23.04.2019 12:39


Естествено, че когато има зависимости и си поел ангажименти към доста хора е нормално всеки отбор да се чувства ощетен и да има съдийски неточности, защото няма как да се угоди на всички.
Но примерите които съм изброил през годините за мен са фрапиращи.
За Христо Порточанов тогава той беше в Изпълкома, полицията в Бургас бе негова, естествено, че нищо няма да му се случи.

Конкретно за сегашната ситуация и от ЦСКА са си виновни, защото те подкрепиха Борислав Михайлов, а не кандидатурата на Любо Пенев, защото вероятно Михайлов им е обещал нещо.

Друго. Това, че се коментират толкова съдиите може би оставя спортно-техническите неща на заден план, а това не е добре.
Ботев Пд вкараха 3 гола в първия полуфинал за Купата, не само заради грешки на съдията,а и защото показаха футболни достойнства.
И като цяло стана добър мач за нашите стандарти.

Не съм казал, че тук някой се радва на продукцията на Левски, но примерно във форума на Гонг и мненията под статиите, останах с впечатление, че едва ли не се радват хората, че Левски не е спънал Лудогорец, но ще спъне ЦСКА. Там още след първия от двата мача всички това пишеха. Може аз да съм останал с грешно впечатление.

Лично за мен понятие "обективност" няма. Всеки вижда дадена ситуация по определен начин и има мнение. Въпросът е да се опиташ да оставиш пристрастията настрана и когато анализираш дадена ситуация да напишеш това което си видял и какво наистина смяташ, а не само заради фенството да пишеш друго.
Лично на мен доста неща не ми харесват като отношение към ЦСКА, но спирам да коментирам съдиите.


Сегашните ръководелите на клуба все още не са се отърсили от някои навици, трупани с години и действително понякога използват тон, който не отива на мястото на което се намират в момента.
Аз винаги съм писал, когато според мен са прекалили. Но го има и обратното, не трябва винаги да бъдат съдени за щяло и нещяло, само защото сред голяма част от футболните привърженици има определена нагласа срещу тях.


Когато ЦСКА е нямал спортно-технически аргументи на мен винаги ми е било неприятно.
Особено в годините при "Мултигруп" имаше доста такива периоди, когато се печелеше нещо по "втория" начин, само и само, за да се прикрият проблемите и да се заглуши недоволството.
В годините при трите поредни титли на Левски 2000-2002, с изключение на първия от тези три сезона ЦСКА въобще не беше конкурентоспособен, но се скъсваха да се оплакват и оправдават, което лично мен ме дразнеше. В директните двубои, които тогава бяха с много по-голямо значение от наши дни ЦСКА беше кръгла нула, но все имаше някакви претенции.

За мен сегашният състав има спортно-технически достойнства, но има и странични фактори, които пречат. Има и слабости разбира се, на които съм обърнал внимание тук.

А мачът реванш с Ботев Пд е утре, в сряда. И на мен ми се искаше да е днес, но ще чакам още едно денонощие.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   23.04.2019 14:33


albertz написа:
Естествено, че когато има зависимости и си поел ангажименти към доста хора е нормално всеки отбор да се чувства ощетен и да има съдийски неточности, защото няма как да се угоди на всички.
Но примерите които съм изброил през годините за мен са фрапиращи.
За Христо Порточанов тогава той беше в Изпълкома, полицията в Бургас бе негова, естествено, че нищо няма да му се случи.

Конкретно за сегашната ситуация и от ЦСКА са си виновни, защото те подкрепиха Борислав Михайлов, а не кандидатурата на Любо Пенев, защото вероятно Михайлов им е обещал нещо.

Друго. Това, че се коментират толкова съдиите може би оставя спортно-техническите неща на заден план, а това не е добре.
Ботев Пд вкараха 3 гола в първия полуфинал за Купата, не само заради грешки на съдията,а и защото показаха футболни достойнства.
И като цяло стана добър мач за нашите стандарти.

Не съм казал, че тук някой се радва на продукцията на Левски, но примерно във форума на Гонг и мненията под статиите, останах с впечатление, че едва ли не се радват хората, че Левски не е спънал Лудогорец, но ще спъне ЦСКА. Там още след първия от двата мача всички това пишеха. Може аз да съм останал с грешно впечатление.

Лично за мен понятие "обективност" няма. Всеки вижда дадена ситуация по определен начин и има мнение. Въпросът е да се опиташ да оставиш пристрастията настрана и когато анализираш дадена ситуация да напишеш това което си видял и какво наистина смяташ, а не само заради фенството да пишеш друго.
Лично на мен доста неща не ми харесват като отношение към ЦСКА, но спирам да коментирам съдиите.


Сегашните ръководелите на клуба все още не са се отърсили от някои навици, трупани с години и действително понякога използват тон, който не отива на мястото на което се намират в момента.
Аз винаги съм писал, когато според мен са прекалили. Но го има и обратното, не трябва винаги да бъдат съдени за щяло и нещяло, само защото сред голяма част от футболните привърженици има определена нагласа срещу тях.


Когато ЦСКА е нямал спортно-технически аргументи на мен винаги ми е било неприятно.
Особено в годините при "Мултигруп" имаше доста такива периоди, когато се печелеше нещо по "втория" начин, само и само, за да се прикрият проблемите и да се заглуши недоволството.
В годините при трите поредни титли на Левски 2000-2002, с изключение на първия от тези три сезона ЦСКА въобще не беше конкурентоспособен, но се скъсваха да се оплакват и оправдават, което лично мен ме дразнеше. В директните двубои, които тогава бяха с много по-голямо значение от наши дни ЦСКА беше кръгла нула, но все имаше някакви претенции.

За мен сегашният състав има спортно-технически достойнства, но има и странични фактори, които пречат. Има и слабости разбира се, на които съм обърнал внимание тук.

А мачът реванш с Ботев Пд е утре, в сряда. И на мен ми се искаше да е днес, но ще чакам още едно денонощие.

БФС уреди тирето да играе в А група, като ги вкара по административен начин!!! От това по-голяма далавера няма!
Така че не веднъж, а доживот трябва да си гласувате за перуката!
Левски също през годините е бил брутално ощетяван, особено в мачовете с ЛитексЪ - да не забравяме как напуснаха терена и с това се трасира създаването на урода - отделно ебаха майката на най-добрия български съдия по онова време. А той отсъди по най-обективния начин - друг е въпроса, че те бяха излезли да трепят хора, а не да играят футбол. Да припомня и 2 червени картона в София от Никито Йорданов, особено втория за неправилно дишане. За мачовете в Ловеч дори няма смисъл да се говори. Миналата година бяхме клани дори срещу Верея!!! Има ли смисъл да се вглъбяваме?
Сега, за мен общо в Левски и тирето има един-единствен читав играч, и това е Слави Костов. Говорим за футболист, ръгачи, борци, и житни бегачи има.
Прехваления Али Соу не пипна топката цял мач, това, дето чичовото го е извадил за дузпа е мега смешно - той дори не уцели вратата, уплаши се от Миланов! Малинов е изключително рисков играч, другите са ми безлични и чиста проба бездарници.
В Левски има 2-3 млади момчета, от които може и нещо да излезне, но към момента не са се доказали хич. Чужденците ни са мега слаби, малката Перука отдавна е приключил с голямото вратарство, късмет е, че го целят с топката. Аз едно изваждане не съм видял.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   23.04.2019 15:53


Вместо БФС да прави услуга на ЦСКА по този начин да бяха оставили Гриша Ганчев, докато тимът бе във В група да регистрира ново дружество, както искаше.

И други отбори намазаха покрай ЦСКА. Сега някои ще кажат, за да се замаже положението. Да казват каквото искат. И БФС намазаха от връщането, защото малкият частен Канал 3, който предаваше мачовете на тима във В група имаше на моменти по-голям рейтинг от много други по-големи телевизии, а все пак парите от телевизионни права трябва да изхранват такива като Венци Стефанов, който колкото и да е дебел и да продава мачове има нужда от тези пари. Иначе нямаше така да напира към спасителната въдица, а за пред хората да плюе Домусчиев.
Къде го има това собственик на един клуб да държи и фирмата, която отговаря за тв -правата? Аз не се сещам.

Като е само заради ЦСКА било всичко, защо след това не върнаха формат с 10 отбора, ами го оставиха с 14, за да има отбори като Верея и Витоша?
Защото и за БФС има далавера от това нещо.

Да, Левски изгуби точки след анулирането на резултатите на Литекс, което не е малко, но в онзи случай не само те бяха ощетени.

Пак казвам, ако това което се свиреше срещу ЦСКА се свиреше срещу други отбори щеше да има страшен вой, но хубаво няма да издребняваме. Докога обаче? Докато ощетеният не е от другата страна?

Младите български играчи влизат в мъжкия футбол не научени. Те не знаят А и Б. Така че като няма добри български играчи ще играят чужденци.
Виждаме през годините, един чужд чуждестранен защитник поне може добре да изнася топката.

Един от най-добрите футболисти у нас в последно време Кирил Десподов откакто отиде в Италия е почти вечно контузен, въпросът е как тренират тук и как навън.
Съмнявам се да направи голяма кариера. Ще се върне след 2-3 години я в Ботев, я в Берое.

Те, ако чужденците са световна класа няма да са в България. Въпреки, че в това отношение нивото спадна, спрямо предните сезони ЦСКА има чужденци, които вдигат класата на тима и са фактор в играта на отбора - като Тиаго Родригес, Рубен Пинто, Нуно Томаш. Жоржиньо е много бърз футболист, собственост на Сент Етиен, липсва му качество при завършващия пас и удар, но пак пиша, ако беше световна класа нямаше да е в България. Рафаел Енрике също е интересен футболист, експлозивен.

Антов, Турицов, Лясков не загатват за голяма класа, но още е рано за крайни оценки при тях.

В Левски за мен също има чужденци, които са фактор, но не е моя работа да коментирам, още повече в тази тема.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   23.04.2019 20:34


Не знам защо спорим с хора, които ни наричат микренци, тирета, селяци и т.н.
Едва ли ако някой във форума ги нарича говеда, цигани и педали ще са толкова толерантни... Ясно, че не трябва да падаме до тяхното ниво, но не трябва и да прекланяме глава.
Аз лично от известно време избягвам да влизам в обяснителен режим... да се оправят - тяхната си кочина е достатъчно заблатена.


Последна промяна Keanu на 23.04.2019 20:37, променена общо 2 пъти



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   23.04.2019 20:56


Сега видях наказанията за Бодура и Любо :outofspace:
Тия наистина се гаврят и няма как да си мълчим - скоро може да има пребити корумпирани, празноглави чернодрешковци и/или служители на туморното БФС :devil:
А това за Бодура отново беше по донос... безсилни и жалки нещастни човечета :sick:
Всичко е точно....просто оБора на ДС си е и сега оБор на ДС...


Последна промяна Keanu на 23.04.2019 21:02, променена общо 2 пъти



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   23.04.2019 21:36


Keanu написа:
Не знам защо спорим с хора, които ни наричат микренци, тирета, селяци и т.н.
Едва ли ако някой във форума ги нарича говеда, цигани и педали ще са толкова толерантни... Ясно, че не трябва да падаме до тяхното ниво, но не трябва и да прекланяме глава.
Аз лично от известно време избягвам да влизам в обяснителен режим... да се оправят - тяхната си кочина е достатъчно заблатена.
Литексизацията на бившия червен гигант е фрапираща и стряскаща. Тъжно е, че не го вдяваш. И за това ви говорим по този начин. Всичко това е опито в гербаджийската България, която под покрова на някаква си стабилност граби на воля.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.04.2019 10:25


Keanu написа:
Сега видях наказанията за Бодура и Любо :outofspace:
Тия наистина се гаврят и няма как да си мълчим - скоро може да има пребити корумпирани, празноглави чернодрешковци и/или служители на туморното БФС :devil:
А това за Бодура отново беше по донос... безсилни и жалки нещастни човечета :sick:
Всичко е точно....просто оБора на ДС си е и сега оБор на ДС...


Запознай се с определението за донос и пак ела. Засега, получаваш двойка.

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.04.2019 11:19


Keanu написа:
Сега видях наказанията за Бодура и Любо :outofspace:
Тия наистина се гаврят и няма как да си мълчим - скоро може да има пребити корумпирани, празноглави чернодрешковци и/или служители на туморното БФС :devil:
А това за Бодура отново беше по донос... безсилни и жалки нещастни човечета :sick:
Всичко е точно....просто оБора на ДС си е и сега оБор на ДС...


Гледам назад по темите и не мога да намеря справедливия ти гняв при наказанията на Живко Миланов за жест към публиката и на Мариани за ритната бутилка с вода. Защо така? :dunno:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.04.2019 15:34


spurs написа:
Keanu написа:
Сега видях наказанията за Бодура и Любо :outofspace:
Тия наистина се гаврят и няма как да си мълчим - скоро може да има пребити корумпирани, празноглави чернодрешковци и/или служители на туморното БФС :devil:
А това за Бодура отново беше по донос... безсилни и жалки нещастни човечета :sick:
Всичко е точно....просто оБора на ДС си е и сега оБор на ДС...


Гледам назад по темите и не мога да намеря справедливия ти гняв при наказанията на Живко Миланов за жест към публиката и на Мариани за ритната бутилка с вода. Защо така? :dunno:


Е как защо... Въобще не ме интересува дали, колко и за какво ви наказват играчите освен ако това не касае и нас


Последна промяна Keanu на 24.04.2019 15:35, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.04.2019 15:46


Vendome написа:
Keanu написа:
Сега видях наказанията за Бодура и Любо :outofspace:
Тия наистина се гаврят и няма как да си мълчим - скоро може да има пребити корумпирани, празноглави чернодрешковци и/или служители на туморното БФС :devil:
А това за Бодура отново беше по донос... безсилни и жалки нещастни човечета :sick:
Всичко е точно....просто оБора на ДС си е и сега оБор на ДС...


Запознай се с определението за донос и пак ела. Засега, получаваш двойка.


"до̀нос мн. доноси, (два) доноса, м. Донесение (обикн. анонимно) до висшестоящите с цел да се навреди на някого."

Сега кажи защо у вашия (уж скрит) форум се поздравяват за "добре свършената работа", и кой е сезирал комисия "Етика и феърплей", тъй като това не е било по доклад. Да не говорим, че реално Бодуров само го заплю, но до джендърчето въобще не е стигала плюнка... а реално заслужаваше отново шамари като в Рига :dunno:


Последна промяна Keanu на 24.04.2019 15:52, променена общо 2 пъти



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.04.2019 15:51


Къде тук виждаш анонимно донесение? Освен това, доносът е тайно съобщение. Не е донос това пич. А във форума се поздравяват, защото добре че там се реагира, понеже заспалите ни ръководители пасуваха.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 36  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг