Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 06:37



Отговори на тема  [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 36  Следваща
ЦСКА сезон 2018/19 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   11.02.2019 23:10


По-точният въпрос е кой ще подава. Десподов правеше много асистенции. Сега не виждам някой който редовно да дава на нападателите добри топки.
Иначе нападатели има, Мауридес е в много добра физическа форма, лично се убедих в това. Което още повече ме кара да се замисля какви са истинските причини за проваления му трансфер. Защото това с наднорменото тегло е пълна глупост.
Мауридес седя над 10 минути на пистата пред А сектор и не отказа снимка или автограф на абсолютно никой. Иска да си върне благоразположението на привържениците. Което според мен е сигурна индикация, че остава.

В пресата се спрягат интересни имена за селекция, но както знаем много глупости се пишат. Като стане нещо факт, тогава ще коментирам.

Мачът с Черно Море ще е труден, всичко може да стане.
Но първенството отдавна е капарирано. Очаквам при Любо да има стабилизране.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.02.2019 09:19


Мен повече ме притеснява защитата - Чорбаджийски има някаква контузия, Жеферсон също няма да играе, Манолев вече го няма, въпреки че напоследък не го използваха много за бек. Добре че Бодура е жив и здрав, но той не може да бъде навсякъде...
Иначе първото място е ясно, но поне второто да запазим и после да мислим за Европа, че в момента сина, зетя и бившия заместник на перуката са в един отбор и поне от към съдийство очаквам да е тегаво... не че досега не беше заради гела.


Последна промяна Keanu на 12.02.2019 09:26, променена общо 2 пъти



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.02.2019 16:59


Keanu написа:
Мен повече ме притеснява защитата - Чорбаджийски има някаква контузия, Жеферсон също няма да играе, Манолев вече го няма, въпреки че напоследък не го използваха много за бек. Добре че Бодура е жив и здрав, но той не може да бъде навсякъде...
Иначе първото място е ясно, но поне второто да запазим и после да мислим за Европа, че в момента сина, зетя и бившия заместник на перуката са в един отбор и поне от към съдийство очаквам да е тегаво... не че досега не беше заради гела.


Аз нямам очаквания, съвсем сериозно. Продадохме един от най-добрите си играчи, а не взехме никого. Опитахме да продадем и основен нападател. С нула трансфери, толкоз. Така поне няма да се ядосвам. Но ако така ще я караме.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   20.02.2019 21:29


Да напиша няколко реда за мача с Ботев Враца.
За мен отборът не игра зле и промяна има. Промяната се изразява в това, че въпреки че направиха пропуски от чисти позиции и нулевият резултат се задържаше дълго време "армейците" не се отказаха и методично осъществяваха натиск, който доведе и до първия гол. Още повече ми хареса поведението им след гола, като нищо в играта не се промени. Търсеше се втори гол с всички сили. След това не мога да кажа, че имаше отпускане, въпреки че гостите създадоха най-чистото си положение в мача (ако не броим претенциите им за дузпа през първото полувреме, която можеше и да бъде дадена) , а след това вкараха много красив гол, но и малко случаен.
Отличен дебют за Иван Турицов, а Тиаго с две отлични асистенции напомни за формата си от първите му месеци в отбора, когато редовно правеше асистенции. Дано продължи в същия стил.
Чета, че Ангел Лясков е получил здравословен проблем който няма да му позволи да играе в мача в неделя.

Прави ми впечатление отразяването в някои медии на ЦСКА и по-конкретно "Топспорт".
На тях вече им бяха спрели достъпа до тима веднъж, мисля че е време и за втори път, защото не са си взели поуки.
Абсолютно тенденциозни статии, донякъде будещи смях. Аз лично няма повече да ги чета и призовавам и другите да не го правят.

И все пак ще поместя линк тук към един материал на големия привърженик на ЦСКА и Ливърпул Владислав Колев.
Има истина в някои от нещата които пише и е работа на ръководството на тима да го опровергае с действията си занапред.

https://www.livesport.bg/otbor-bez-emblema-i-emblema-bez-otbor-169504.html

Според информация на БНТ Кристиано Джарета е сигурен за поста спортен директор в ЦСКА.

Възпитаникът на ЦСКА Красимир Анев пък днес стана Европейски шампион на 20 км биатлон индивидуално !

Да вметна, че женският волейболен отбор на Марица записа първа победа в ШЛ!

А за неделя какво дерби, то се знае. :)

https://www.facebook.com/cska.only/photos/a.660898737301344/2173624769362059/?type=3&theater

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.02.2019 02:27


Лудогорец пада, а тук дори няма кой да се израдва.
Това показва състоянието на двата софийски гранда ЦСКА и Левски.
Очаквам утре напрежението от това кой да стане основен преследвач на Лудогорец допълнително да ги скове, като прибавим и евентуалното лошо състояние на терена на "Васил Левски".
На някои места Левски се определя като фаворит, но за мен наистина няма фаворит конкретно в този мач и нещата са 50/50.
И в двата отбора има неща за изчистване, показва се колебливост. Не съм съгласен и с мненията, че защитата на Левски е по-стабилна.Според мен това няма да повлияе, а мачът до голяма степен ще е пряко съревнование между двамата треньори и това кой ще вземе по-добрите решения.

За Левски няма да играят Божинов и Миланов ( или Божинов поне не като титуляр) доколкото следя нещата там, но все пак Станислав Костов е водещ реализатор на тима и е не по-малко опасен от Божинов. Бих обърнал внимание и на халфа Давиде Мариани, който е интересен футболист, със 7 гола и 7 асистенции в първенството досега.

За ЦСКА няма да играе Ангел Лясков, както и Джеферсон, като това поставя сериозни въпросителни в защита. Стойчо Атанасов е неубедителен от подновяването на първенството, а като цяло досега е показал, че няма качества да бъде в тима.
Въобще крайните защитници са проблемни, като очаквам все пак Турицов да играе. Мисля че Чорбаджийски и Бодуров ще направят добър мач в центъра. Юношата на ЦСКА имаше неубедителен мач срещу Ботев Вр, но той умее да се концентрира за такива битки.
Любослав Пенев заяви на съботната пресконференция, че Енрике тренира с тима и може да попадне в групата, но той не е в добра форма, така или иначе.
Евентуално Евандро може да играе пак по фланга, както срещу Ботев Враца, въпреки че не беше съвсем убедителен.
Има го и проблемът с играчи без паспорти от ЕС, но за мен Мауридес е добра да бъде титуляр, той е класен играч, може да вкара и от най-малката отдала му се възможност и е по-подходящ за такова дерби от Али Соу.

Съдейки по призивите във Фейсбук не очаквам на мача да има много публика. Тази на Левски би трябвало да е повече, но най-добре ще се види непосредствено преди започването на мача.

Аз и затова рядко пиша тук, няма за кой. Хората ги вълнуват други неща, фейсбук и т.н. , не стадиона. Това не е критика, а констатация.

Пожелавам в неделя хората на стадиона да станат свидетели на един приличен мач ( повече не може да се иска) ,а на зяпачите не пожелавам нищо. Нали ще "бъзнат" евентуално някое "говедо" след мача, много "интересно" и "смислено" наистина.


Но желая здраве на всички, а кога ще пиша пак в темата не се знае.



С нас - който иска. Против нас - който може!

КОГАТО СТРАСТТА ВОДИ ДО ЛУДОСТ ТОВА ЗНАЧИ ЦСКА!


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.02.2019 09:48


albertz написа:
Лудогорец пада, а тук дори няма кой да се израдва.


Не знам дали е съвпадение или не, но за 2-3 мача порязаха Лудогорец колкото за няколко сезона общо назад. Навежда ме на разни мисли, но те определено не са свързани с радост при червените фенове.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.02.2019 11:52


Например, че съдиите вече са започнали да свирят нормално... И са "порязани" защото вече всички са свикнали, че винаги ги бутат и дузпите и картоните са в тяхна вреда са сведени до минимум...
Аз знам какво се е случило, поне много близки хора до перуката ми казаха, но няма да изпадам в подробности. Просто вече съдиите ще свирят с еднакъв аршин, като отделните грешки наистина ще са грешки а не "нарочни" такива...
Освен това има слухове, че Киро се ориентира във футбола извън България.
И няма какво да се радвам че тия са паднали - гледам си моя отбор и дано днес бием. Между другото ще съм във В -ако някой от тук пишещите е там да свирка.


Последна промяна Keanu на 24.02.2019 11:54, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.02.2019 11:59


Киану, ти верно си рядко "късоглед". Анфо имаше нещо съвсееем синьо... пардон, ДРУГО предвид.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.02.2019 12:47


Че Божков се е намесил ли? Ама неговата глава го боли от футбол :laugh:


Последна промяна Keanu на 24.02.2019 12:47, променена общо 1 път



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.02.2019 14:20


Keanu написа:
Например, че съдиите вече са започнали да свирят нормално...


И кое е нормалното да ти отменят чист гол? Или и днес ЧК беше много нормален. :laugh:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.02.2019 14:44


Червените фенове, има ли сред вас такива, които смятат, че Любо Супата е за ЦСКА това, което е Гонзо за Левски ?
Легенда като играч и кръгла нула като треньор и ръководител ?

Според мен, неспасяем автогол си забихте с назначаването на този доказан лаладжия :-o и на практика няма как да се възползвате от факта, че Нямахорец го карат по инерция, без треньор....
Отдавна не е имало такава сериозна треньорска криза сред водещите отбори, според мен....

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.02.2019 14:54


За мен скандален ЧК на един наемник с мисия, който реши мача. Трагичен, безумно слаб мач, все пак 1-то полувреме ЦСКА нападаше по-''опасно''
Автогола е безумен. Обърка вратите ли Петков какво му стана не знам, но сякаш нарочно си я вкара. Аз такова чудо не съм виждал. Движението му беше като нападател.
с Любо начело и при пагубната политика на Ганчев станахме разграден двор и ни цакат на всички фронтове. :uuu:
И двата отбора са кръгла нула, а изобщо българския футбол по-слаб и жалък никога не е бил.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.02.2019 15:03


Diavolo написа:
За мен скандален ЧК на един наемник с мисия, който реши мача. Трагичен, безумно слаб мач, все пак 1-то полувреме ЦСКА нападаше по-''опасно''
Автогола е безумен. Обърка вратите ли Петков какво му стана не знам, но сякаш нарочно си я вкара. Аз такова чудо не съм виждал. Движението му беше като нападател.
с Любо начело и при пагубната политика на Ганчев станахме разграден двор и ни цакат на всички фронтове. :uuu:
И двата отбора са кръгла нула, а изобщо българския футбол по-слаб и жалък никога не е бил.


Дяволе, какъв Петков? Един църен защитник си я вкара.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.02.2019 15:06


Перейра ве


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.02.2019 15:06


ReZo написа:
Червените фенове, има ли сред вас такива, които смятат, че Любо Супата е за ЦСКА това, което е Гонзо за Левски ?
Легенда като играч и кръгла нула като треньор и ръководител ?

Според мен, неспасяем автогол си забихте с назначаването на този доказан лаладжия :-o и на практика няма как да се възползвате от факта, че Нямахорец го карат по инерция, без треньор....
Отдавна не е имало такава сериозна треньорска криза сред водещите отбори, според мен....

Любо Пенев - без да е нещо особено - е с класи над Гонзо. И като играч, и като треньор - даже да се сравняват е леко смешно. Пенев се е доказал като играч в испанското първенство (едно от най-силните в Европа), Гонзо се провали във френското (а и в хърватското, и в турското - въобще, навсякъде в чужбина); като треньори са почти еднакво слаби, но все пак Пенев е ставал шампион с Литекс, като напусна клуба, за да поеме националния отбор (т.е. не го уволняват), а Гонзо се мъчеше с всеки отбор, който поеме...

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.02.2019 15:11


на следващото дерби още по-малко публика ще има. и двата отбора спукаха топката, особено говедата. това тяхното не е футбол. Ние поне се опитахме да направим нещо, но това е крайно недостатъчно. Две поредни трагични като качество дербита, които падаме по малоумен начин. Но тук и съдията и скандалния автогол на Стивън наклониха решително везните.
Като публика отново сектор Г се чуваше повече, но то само това остана от ЦСКА. Публиката в сектор Г, всичко останало е трагедия. Продавай всички Ганчев, не се ограничавай само с Десподов. Никой нищо не иска да гради. Ами и аз не искам да гледам повече.

ае сиктер :-x

сега поне Любо ще направи шоуто с интервюто, то и той използва отбора и позицията си като транзит с войната му с перуката и амбициите му за шеф на БФС-то.
Любо >>> Гонзо по всички показатели. Като играчи галактика ги дели, като треньор поне има титла.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.02.2019 15:17


Да му се чуди човек на ГГ защо се занимава с ЦСКА. Освен че феновете се псуват едни други заради лиценза, то само негативи като резултати. Ставаме за смях с второ дерби да губим с автогол. С този собственик не се вижда как някога ще станем шампиони. Поне 3 годни нищо не показа в тази насока. Никакви трансфери, нищо!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.02.2019 16:17


bai Momchil написа:
Keanu написа:
Например, че съдиите вече са започнали да свирят нормално...


И кое е нормалното да ти отменят чист гол? Или и днес ЧК беше много нормален. :laugh:

Визирах лайногорец...
Иначе за втори пореден път ни бият с автогол - а имаме още 4 мача... нали се сещате че няма да имат вечно късмет...


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.02.2019 17:55


Diavolo написа:
на следващото дерби още по-малко публика ще има. и двата отбора спукаха топката, особено говедата. това тяхното не е футбол. Ние поне се опитахме да направим нещо, но това е крайно недостатъчно. Две поредни трагични като качество дербита, които падаме по малоумен начин. Но тук и съдията и скандалния автогол на Стивън наклониха решително везните.
Като публика отново сектор Г се чуваше повече, но то само това остана от ЦСКА. Публиката в сектор Г, всичко останало е трагедия. Продавай всички Ганчев, не се ограничавай само с Десподов. Никой нищо не иска да гради. Ами и аз не искам да гледам повече.

ае сиктер :-x

сега поне Любо ще направи шоуто с интервюто, то и той използва отбора и позицията си като транзит с войната му с перуката и амбициите му за шеф на БФС-то.
Любо >>> Гонзо по всички показатели. Като играчи галактика ги дели, като треньор поне има титла.

Бе луд ли си? Съдията ви спаси да останете 10 на терена! Много сте слаби, ама много! Едно полуположение първото, дето соу не уцели врата, и това за цял мач? Парейра бе за 4-5 жълти картона, а май не получи никакъв, Турицов с жълт се дърви на страничния, после прави нов идентичен фаул на Паулиньо, и няма... Всичко свири за вас второто, но вашите се търкаляха по терена. Какъв футбол? То и двата отбора иска да играят, а вие - нулакис. Направи ли ти впечатление в каква физическа форма сте? Трагедия.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.02.2019 17:59


Anfield написа:
albertz написа:
Лудогорец пада, а тук дори няма кой да се израдва.


Не знам дали е съвпадение или не, но за 2-3 мача порязаха Лудогорец колкото за няколко сезона общо назад. Навежда ме на разни мисли, но те определено не са свързани с радост при червените фенове.

Прав си. Крайно време беше.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 36  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг