Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 16:49



Отговори на тема  [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 36  Следваща
ЦСКА сезон 2018/19 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   11.10.2018 14:32


Дяволчето си знае работата

.

:devil:

иииииииииииииииииии само ЦСКА, само ЦСКА, само само само само ЦСКА
шалалалала

КЗЛ!

:wave:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   11.10.2018 16:23


Честито на всички червени сърца. На следващото дерби ще смажем гуведата по трибуните!


Последна промяна tonzos_justice на 11.10.2018 16:23, променена общо 1 път



 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5071
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   11.10.2018 17:22


tonzos_justice написа:
Честито на всички червени сърца. На следващото дерби ще смажем гуведата по трибуните!

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Дори и с емблемата пак сте Литекс и помалко Чавдар Етрополе и автентичното Цска.
Но все пак честито, защото щеше да е голям резил ако не беше платена.
Сега са ми интересни числото как ще продължат след като очевидно буксуват в Б групата.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   11.10.2018 18:12


falkenbach написа:
tonzos_justice написа:
Честито на всички червени сърца. На следващото дерби ще смажем гуведата по трибуните!

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Дори и с емблемата пак сте Литекс и помалко Чавдар Етрополе и автентичното Цска.
Но все пак честито, защото щеше да е голям резил ако не беше платена.
Сега са ми интересни числото как ще продължат след като очевидно буксуват в Б групата.


Числото и вие сте едно цяло. Направете им 50 седалки място :)


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   11.10.2018 20:12


Честито Армейци!
Да празнуваме!
Утре ще пиша повече... на трезва глава :-D
:red_fan: :ludnica: :red_fan:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.10.2018 07:17


Влизам само да кажа Уйй за Лефскииииии а ле але але але але але, УЙ ЗА Лефскиииииии але але але!

Любовта победи омразата!

Гуведа, преди да пишете отново тъпотии за Литекс - изграждайте навици. Започнете от навика ПЛАЩАНЕТО на наем за стадиона ви, после се научете че милионите ви задължения трябва също да се плащат! Научете се малко, това е!


:red_fan: :red_fan: :red_fan: :red_fan: :red_fan: :red_fan: :red_fan: :red_fan: :red_fan: :red_fan:

ЦСКАААААААААА ЗАВИНАГИ ВЪВ НАШИТЕ СЪРЦА


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.10.2018 09:07


За моя огромна радост, се получи точно каквито бяха моите очаквания.

В световен мащаб, при подобна ситуация с футболен клуб не е имало удовлетворяване на кредиторите в такова съотношение - удовлетворени са 141 кредитори на дружеството, като най-големият е държавата. За сравнение Рейнджърс са платили около 5% и 0 към държавата.
Това е безпрецедентен случай при фалит в България и е точно 4.96 пъти повече от оценката на активите.


Отдавна имах доверие в :moufan: Ганчев :moufan: и то се оправда - намерих си едно мнение от преди повече от две години и... нещата не са далеч от това, което съм предвидил:

Цитат:
Re: ЦСКА - сезон 2016/17 | Пет, 29 Юли 2016, 13:19

И за мен история не може да се купува, но тя не върви и с определено дружество, което така или иначе не е първоначалното създадено - и до колкото знам дори не е дефинирано понятието "история" в правилниците.
За мен историята се носи от движещата сила на един клуб т.е. привържениците.
Но не всички са на мое мнение и за част от феновете е необходимо да има някаква приемственост със старото дружество, което може да се постигне с изкупуване на негови активи и то най-вече марката. От друга страна явно такава е била и уговорката за да не остане държавата капо - така и тези, които са на мение, че ощетяването на държавата е недопустимо ще останат доволни.

Нека обобщим какви важни процеси се осъществиха досега:
- Отбора играе в Първа лига на рестартираното българско първенство
- Отбора играе на Армията
- Доказа се, че не е Литекс

Какво предстои:
- Да се спечели търга за концесията на стадиона и отбора да продължи да играе на Армията (със спечелването на този търг ще бъдат изплатени също и задължения около 1 млн.)
- Да бъде спечелиен търга и да бъде купена марката за да се погасят задълженията към държавата (или част от тях)
- Да се върнат голяма част от привържениците, които досега не приемаха нещата или просто изчакваха

Щях да пропусна:
- Да се завърнем с успехи в Европа
- Да продължим да мачкаме левскарите, които така или иначе ще ни припознаят като основния си враг, който винаги е бил само един! :-P




Хайде може да се каже, че и тая ера (ГМО/Етрополе/Литекс/тире и т.н.) приключи!

А за всички фенове (не само на ЦСКА) остава поуката, че трябва вяра и подкрепа иначе клубът ти наистина може да умре - ние не се предадохме и възкръснахме като птицата Феникс!


И както беше казал Батков - "Да празнуваме!" :first: :red_fan: :ludnica: :red_fan:


П.С. Бях обещал - сменям си аватара ;-)


Последна промяна Keanu на 12.10.2018 09:20, променена общо 3 пъти



 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5071
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.10.2018 09:35


Цитат:
Хайде може да се каже, че и тая ера (ГМО/Етрополе/Литекс/тире и т.н.) приключи!

Нищо не е приключило. Досега бяхте изцяло Литекс Ловеч и малко Чавдар Етрополе, а сега добавихте за престиж и малко от покойния Цска.
Така, че ГМО-то си е налице и винаги ще си бъдете ГМО с доминиращо ловешко присъствие. Просто приемете фактите.

Най-големия губещ от цялата ситуация са тея от Числото. Може би не трябваше да вдигат толкова шум последната седмица. Защото ако Микрето е имал съмнения дали да плати емблемата, то истерията на Числото и Спортал са наклонили в полза на това да се плати емблемата. Тея оправдания за някакъв имот по морето са ташак за лековерните.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.10.2018 09:49


Вашите нескопосани брътвежи вече ще си ги слагам на...
Преди - "няма да се плати", сега като беше платено - "мрън, мрън, бля, бля..."
Айде :wave:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.10.2018 10:10


Ти май никога няма да разбереш, че никой не ви ебава заради самата емблема...

Врътката с Литекс и Етрополе е ЕДИНСТВЕНАТА причина за всичко, но тя за ваша жалост е нещо необратимо. Остана в историята и оттам нататък нищо не е в състояние да върне нещата назад. Ако тези пари се бяха дали преди това (тук дори оставям настрана целия фарс с реорганизирането на цялата лига за нуждите на отбора-мутант), ГГ щеше да е не само вашият бог/герой/спасител, но и човекът, на когото никой, ама НИ-КОЙ в тази държава, който има петенции да разбира нещо от футбол, нямаше да може и КОПЧЕ да му каже.

Въпросът, който завинаги ще остане и ще чопли съвестта на всеки един от вас, дори и на тези, които не могат или не искат да си го признаят, е

СТРУВАШЕ ЛИ СИ ЦЯЛАТА ТАЗИ ДАЛАВЕРА, ЦЯЛАТА ТАЗИ БЕЗПРИНЦИПНОСТ, ЦЯЛОТО ТОВА ИЗВРАЩЕНИЕ, ЦЕЛИЯ ТОЗИ НИХИЛИЗЪМ В ИМЕТО НА ТОВА, ЦСКА ДА НЕ ИГРАЕ СЕЗОН-ДВА В ДОЛНИТЕ ЛИГИ???

Всеки би трябвало да е в състояние да даде някакъв отговор на съвестта си.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.10.2018 10:29


Това сме го дъвкали - връщането ни в Първа лига беше продиктувано най-вече заради интереса, който генерираме и приходите, които се видя, че в сезона когато бяхме във В група са намалели значително (за клубовете, за БФС, за медиите, тв правата и т.н.). Но всеки може да си мисли каквото иска - няма да споря и по тази дъвкана многократно тема...


Последна промяна Keanu на 12.10.2018 10:31, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.10.2018 11:08


Keanu написа:
Това сме го дъвкали - връщането ни в Първа лига беше продиктувано най-вече заради интереса, който генерираме и приходите, които се видя, че в сезона когато бяхме във В група са намалели значително (за клубовете, за БФС, за медиите, тв правата и т.н.). Но всеки може да си мисли каквото иска - няма да споря и по тази дъвкана многократно тема...

Що за наглост? :-o

Връщане в Първа лига НЯМА! Има НОВОСФОРМИРАНО дружество в НОВОСФОРМИРАНА лига. Много ви се услади нещо това изопоачаване на фактите, според както ви угажда.

Факт е също така, че всички принципни хора, които аз лично познавам като фенове на ЦСКА, отказаха да припознаят всички-знаем-кое!

П.С. И все пак, под чертата си говорим за (99,99% вероятно) ЕДИН сезон във Втора лига, който щеше да е лишен от въпросния колосален зрителски интерес и още по-колосални финансови приходи (ОМГ), но пък ще ше да се спазят някакви незначителни и никому потребни неща като ЗАКОНИ, МОРАЛ, ПРИНЦИПНОСТ, ПРИЕМСТВЕНОСТ...

П.П.С. Тази тема ще се дъвче вовеки веков, това би трябвало да ти/ви е ясно! Дерзайте!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.10.2018 11:26


Tова старо АД винаги можеше да осъмне с някакви нови милиони дългове - не съм аз човека да броя парите на Ганчев, но явно това е била реалната възможност...
А иначе си дъвчете темата - за мен тя е приключила и не ми пука какво мислите :whistle:

Както каза Ники Александров "ЦСКА е шампион! Вече и по морал!": https://cska.gong.bg/bg-football/parva- ... ral-509507
А кой какво не плаща, не е плащал и му е осигурявано на готово - да погледне в своята паничка (синя купичка) и тогава да философства какво е морално и какво не!


Последна промяна Keanu на 12.10.2018 11:37, променена общо 6 пъти



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.10.2018 13:16


Пак казвам, когато гуведарника почне да плаща, тогава да пуска омразата си.

Не им обръщайте внимание!

Ето един интересен фен на Левски от днес: хващам такси. Културен чичяк кара, около 60 годишен. Заприказвахме се и ми каза, че е от Хаджи Димитър. Викам му там сте много левскари май. А той нашият потомствен левскар. Вика ми като бях дете ходих на тренировките и гоних топките на Гунди. Когато катострофира бях 9 клас, плаках много. На тренировка, подчертавам на тренировка ходихме 15000-16000 да гледаме Гунди. Големи времена. Към ЦСКА се отнесе с голям респект и уважение. Аз му викам, че ни съсипаха последните години, а той ми вика интересно вас ви подхванаха за задълженията, а нас не ни барат. Еми, какво да кажем :) Как да не му пожелая успехи с любимият отбор и да е жив и здрав. Пожелах му го.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.10.2018 13:29


Е аз не им и обръщам - някои хора и представа си нямат какъв труден път извървяхме. Хубаво е, че други явно се опитват да ни разбират и проявяват уважение - като този таксиметров шофьор.


Последна промяна Keanu на 12.10.2018 13:29, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.10.2018 13:29


Гледам по всички възможни форуми и социални мрежи масово говедцата и всички останали хейтъри не вярваха, че това ще се случи и бяха подготвили тонове жлъч и подигравки, само дето последваха хиляди ритуални самоубийства и срязани вени. :laugh: :wave:
ЦСКА игра ли в преизподнята? Игра. Мъжката и честно. И пълнихме стадионите. Че и купа спечелихме (30 000 на националния стадион, а бяхме във В група, апропо и рекорд за национална купа спечелена от толкова долен ешелон). Сърдете се на Боби алчната перука и останалите от БФС-то, които не могат без ЦСКА в елита и след само 1 година развяха знамето. Ганчев да не е луд да плаща 22 млн. Откъде толкова пари. Въртеха, сучеха и се стигна до 8 млн. 2 години по-късно, но всички според закона на република България. Не че и тези пари са малко за нашата жалка действителност, където футболните клубове не печелят от фен база.
Аз нямах нищо против да стоим и 3 години във В лига, но така се стекоха обстоятелствата просто, ние феновете не сме виновни. В момента спечелихме най-важната битка, а дали ще се спечели и цялата война (има още дългове, стадиона да се оправи, базата и т.н.) бъдещето ще покаже.
Аре. :wave:

А на дяволското ушенце ми снесоха инфо, че тепърва цирковете ще се пренасят на ГеЙрена, където дълговете са огромни ама бат Бойко ги пази, ама той е до време (още малко). :whistle:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.10.2018 13:37


Между другото е имало акции в много държави за корупция във футбола и са задържали не малко хора - включително и съдията от първия ни мач с Копенхаген (Барт Вертентен)! Егати боклука долен... не стига, че ни режат тук ами и в евро мачовете :besnyo:
Дано се поразровят и в Бг...


Последна промяна Keanu на 12.10.2018 13:41, променена общо 4 пъти



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.10.2018 17:42


Keanu написа:
Tова старо АД винаги можеше да осъмне с някакви нови милиони дългове - не съм аз човека да броя парите на Ганчев, но явно това е била реалната възможност...
А иначе си дъвчете темата - за мен тя е приключила и не ми пука какво мислите :whistle:

Както каза Ники Александров "ЦСКА е шампион! Вече и по морал!": https://cska.gong.bg/bg-football/parva- ... ral-509507
А кой какво не плаща, не е плащал и му е осигурявано на готово - да погледне в своята паничка (синя купичка) и тогава да философства какво е морално и какво не!


Пак се правиш на три и половина! Никой не ти говори за непременно погасяване дълговете на старото дружество. Говорим за варианта НОВО ДРУЖЕСТВО БЕЗ ЧУЖД ЛИЦЕНЗ.

И онака ще ти го кажа, белким ме разбереш: в чуждия лиценз е разковничето. Това и единствено това ви направи обект на ебавки и нападки. И точно това е необратимото. Пък дали на такива като тебе им пука, това не променя фактите.

П.С. Непонятно ми е защо си мислиш, че само Левскари вземат страна в спора. Първо - не съм от Левски, второ - светът далеч не е синьо-червен, и трето - аз съм ЗА справедливостта и ми е все едно за кой клуб/дружество/фирма иде реч.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.10.2018 20:21


Diavolo написа:
Гледам по всички възможни форуми и социални мрежи масово говедцата и всички останали хейтъри не вярваха, че това ще се случи и бяха подготвили тонове жлъч и подигравки, само дето последваха хиляди ритуални самоубийства и срязани вени. :laugh: :wave:
ЦСКА игра ли в преизподнята? Игра. Мъжката и честно. И пълнихме стадионите. Че и купа спечелихме (30 000 на националния стадион, а бяхме във В група, апропо и рекорд за национална купа спечелена от толкова долен ешелон). Сърдете се на Боби алчната перука и останалите от БФС-то, които не могат без ЦСКА в елита и след само 1 година развяха знамето. Ганчев да не е луд да плаща 22 млн. Откъде толкова пари. Въртеха, сучеха и се стигна до 8 млн. 2 години по-късно, но всички според закона на република България. Не че и тези пари са малко за нашата жалка действителност, където футболните клубове не печелят от фен база.
Аз нямах нищо против да стоим и 3 години във В лига, но така се стекоха обстоятелствата просто, ние феновете не сме виновни. В момента спечелихме най-важната битка, а дали ще се спечели и цялата война (има още дългове, стадиона да се оправи, базата и т.н.) бъдещето ще покаже.
Аре. :wave:


Гледаш ли? Пожелавам ти всичко да се повтори и в Милян, да видим там как ще реагират! Честно, дано така стане!


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.10.2018 20:24


tonzos_justice написа:
Пак казвам, когато гуведарника почне да плаща, тогава да пуска омразата си.


Мангал ямболски, ние винаги сме си плащали, циганин смотан! Говедо е на баща ти сина! Дейба мангала дейба!
Цялото ГМО може да ни ближе топките: и преди, и сега литекс е сфиня! Ще ви ебем много яко мойто момиче, много, много яко! Бъди на стадиона- изнасилването ще си струва!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 36  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг