Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 25.04.2024 07:47



Отговори на тема  [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 36  Следваща
ЦСКА сезон 2018/19 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   03.05.2019 18:55


Има голяма вълна от недоволство - скоро може и да има промяна в собствеността ако това продължи... Надявам се емоциите да преминат и да се разсъждава трезво.
Ами ако и ЛП е изтрещял като например някой му е подметнал, че не е успял да бие нито Лвески, нито Ботев (даже в цели 3 мача) и от там да го е ударила съчмата и да е теглил една на всички... Нелепо се скараха с Ицо, не дойде на погребението на Трифон... Да, уважавам го, има си достойнство и его, но е непредсказуем в някои моменти и може да е засегнал нечие друго его... пък и си тръгва точно преди важен мач.
Чичо му нищо не каза - спомена че е нещо нормално да има неразбирателства между ръководство и треньор. Люпко пък каза нещо интересно, но така и не го разбрах...


Последна промяна Keanu на 03.05.2019 18:59, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11818
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   03.05.2019 19:06


Ето го бодряшкия Киану. ГГ е велик, Любо Пенев долу.

Оставяме това, че съм левскар, Любо Пенев е бунтар, харесвам такива хора. Да, той е човек на страстите и крайностите и често действа емоционално, заради което бърка, а и има лоши съветници. Обаче, това е човек, който не се покорява. Нека има повече такива хора.

_________________
Изображение


Последна промяна Vendome на 03.05.2019 19:07, променена общо 1 път



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4927
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   03.05.2019 19:25


Е то в случая не става въпрос дали Любо е прав или крив. Просто писанието на сайта им толкова мирише на Ловеч, че няма накъде повече.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9628
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   03.05.2019 19:33


А най-смешното е като кажат колко пари бил взимал. Ми що си му ги дал бе, Ганьо? Тва БГ работодателите са ебати и жалките типове по-голямата част от тях. :uuu: :uuu: :uuu:

_________________
Изображение


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10455
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   03.05.2019 19:53


Егати излагацията, пълен резил! Това Латекс Етрополе е егати аматьорската сбирщина воглаве с баш мозъка. Направо недоумявам как можа човек на положение като Любо да им се върже и да им се хване на хорото на тези!?

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   03.05.2019 20:06


Vendome написа:
Ето го бодряшкия Киану. ГГ е велик, Любо Пенев долу.

Оставяме това, че съм левскар, Любо Пенев е бунтар, харесвам такива хора. Да, той е човек на страстите и крайностите и често действа емоционално, заради което бърка, а и има лоши съветници. Обаче, това е човек, който не се покорява. Нека има повече такива хора.


С това подчертаното съм абсолютно съгласен, но не мисля, че ГГ е велик а Любо долу - незнам от къде стигна до този извод. Казах, че най-вероятно и двете страни имат до някаква степен вина. Нормално е - и двамата имат голямо его... също като с Ицо - и в техния конфликт не взимах страна!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   03.05.2019 20:17


SUBXERO написа:
Егати излагацията, пълен резил! Това Латекс Етрополе е егати аматьорската сбирщина воглаве с баш мозъка. Направо недоумявам как можа човек на положение като Любо да им се върже и да им се хване на хорото на тези!?

Любо има приблизително еднакво време като треньор на Литекс и ЦСКА. Даже сегашния му престой в ЦСКА е много по-кратък от колкото предишния му престой в Литекс - а там реално работеше със същите хора над него...т.е. трябва да е бил наясно с кой и как ще се работи.


Последна промяна Keanu на 03.05.2019 20:18, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4099
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   03.05.2019 20:23


spurs написа:
Е то в случая не става въпрос дали Любо е прав или крив. Просто писанието на сайта им толкова мирише на Ловеч, че няма накъде повече.



Е, като си прав, така е. Все съм чел глупости, но това е уникално! А най-лошото е, че текстът още седи!
И тонът е откровено подигравателен.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4099
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   03.05.2019 20:29


bai Momchil написа:
А най-смешното е като кажат колко пари бил взимал. Ми що си му ги дал бе, Ганьо? Тва БГ работодателите са ебати и жалките типове по-голямата част от тях. :uuu: :uuu: :uuu:


Не плюс едно, а плюс хиляда! Нашите работодатели са уникални боклуци, некадърници, разчитат хора които едва свързват двата края да ги експлоатират безмилостно, но на много от "мозъците" фирмите им в един момент загиват.

А Гриша Ганчев и синът му Данаил направо се насрахс днес! Точно те няма какво да му броят парите на Любо, защото докато Литекс беше в Б група той се нави да ги води, а не всеки ще го направи.
Пое пролетта един разбит отбор, без подготовка, с продадени най-добрия футболист, голмайстора на отбора и титулярния десен бек и го направи претендент за титлата.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28651
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   03.05.2019 20:35


Ужас :dunno: :outofspace:

:uuu:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   03.05.2019 20:40


Да не обиждам онзи град от Северна България, защото сигурно има много достойни хора от там, но да пускаш декларация с такава ирония срещу когото й да е било, показва плитък провинциален мозАк
Това надмина маркетинговите техники пред УЕФА

Браво на Ръководството! Давайте само така!


Последна промяна tonzos_justice на 03.05.2019 20:42, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4099
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   03.05.2019 20:45


Keanu написа:
Много точно казано!
Към спортните дейности ще добавя, че там има и конна база, да не говорим колко вида спорт се практикува в залите на националния.


Виж, за конната база бях забравил, но ти си ме подсетил.Забравих да пиша, че и в "Маймунарника" също се събират много хора. Това към мачовете и естрадата.

И друго. На територията. на стадиона също има тенис корт, а и мини игрища, на коити деца тренират футбол.
Аз също съм тренирал тенис в ЦСКА, макар и за кратко.
Но ако стадионът беше на летището нямаше да се запиша, не за друго, а защото е много далече.
Като дете ходех с транспорт на тренировки, тогава метро нямаше, но дори и да имаше пак е далече.
Родителите записват децата си да тренират или към някой клуб, който е в района в който живеят или на място с удобна локация.
Някои казват няма проблем стадионът да е в покрайнините, но стадионът не е само ходене на мачове.

Аз не знам ти защо не си писал за Герена, че тогава когато има дерби мач това създава много неудобства на живеещите в района.
Не, за да се заяждаш, а защото няма какво да се лъжем, стадион около жилищни блокове също не е най-удачното място.
Инфраструктурата в София е лоша, но няма как да е иначе, този град е създаден за определен брой жители, а в него живеят много повече.
И затова непрекъснато се строи, за да се задоволят нуждите на огромния брой хора.
Няма какво да се сърдим на хората, които идват, защото в провинцията,няма достатъчно работа.
Но пък тези които много се "кахърят" за София що не се върнат по родните си места и готово?

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   03.05.2019 21:02


Да, за Герена е брутално в някои ситуации - просто квартала умира от към трафик и паркиране... Налагало се е да спирам в съседния квартал а съм с две деца - реално мога да се оплаквам много, но няма да го направя. Първо, защото ги разбирам хората (казвал съм да ме запушват на паркинга, защото виждам, че наистина няма къде да се спира и аз чак на следващия ден ще си ползвам колата) и второ, защото големите мачове при които стадиона се напълва и всичко наоколо се задръства не са чак толкова - мога да ги преживея, въпреки че не съм от този отбор.

За дестинацията си прав - колкото и да е шокиращо моя син бих го записал първоначално на Герена... ако иска да тренира.


Последна промяна Keanu на 03.05.2019 21:03, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4099
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   03.05.2019 21:12


Хората са казали: "Каквото сам си направиш" никой друг не може да ти го направи, а най-лошото е, че нещата са тръгнали така, че може да има продължение на пеиказката, дано разумът надделее!

В съвсем близкото минало наред с кампанията с акциите, есемеси, имаше и такава за подпомагането на клуба за лиценза.
Колко хора се бият в гърдите по Фейсбук и други средища за олигофрени колко обичат ЦСКА. Всеки от тях да беше извадил по 20-30 лева, което не е чак толкова много, можеше нещата да са различи.
Ако не се лъжа, за покриването на лиценза 2015 година трябваха 800 000 лев. 300-400 хиляди да бяха събрани си мисля, че онези тогава нямаха да смеят да не платят.
Вместо това пълна апатия и хората дали пари бяха изброени поименно на сайта 200-300 човека.
И после някой друг ни виновен, еми това си заслужаваме.

Не между Васил Божков с 50 годишния погасителен план и Гриша Ганчев да се избира по-малкото зло.

Защото никой не иска да дава пари за нищо, а претенции бол.

Не е хубаво човек да се изтъква, но сега ще го направя донякъде.
Ето, ние на мястото където имам вила имаше един път, страшно разбит, чупехме си и колите и за ходене даже не ставаше, а беше ясно, че кметът бяма да си мръдне пръста. И събрахме определени хора не малка сума пари и го направихме.
А имаше и такив които викаха "няма ли кой да го направи бе!", после нито дадоха пари, но продължиха да ползват този път.

Постъпката на ръководството от днес е отвратителна, тя показва липса на амбиция, сметчици, играйкане, но това не значи, че отборът трябва да бъде изоставян.
Публиката трябва да е на стадиона, за да се чуе гласът и' и да изисква.
Защото Гриша Ганчев не е в София заради публиката и не го интересува,има ли хора, няма ли, а той е тук заради далаверите с Кралев и Бойко.

А Пенев с основание си плюе по БФС, но някой май го е страх да не ядоса Перуката.

Аз лично ще подкрепя отбора във всички оставащи мачове в София.
И във Варна ми се ходи, дори да пътувам 10 часа в едната посока, но нвма да мога.

Все пак успех до края на сезона, надявам се, на Добри Митов и момчетата!

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4099
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   03.05.2019 21:14


И Берое и Лудугорец равен, както и прогнозирах.
Е.... му майката!

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   03.05.2019 21:19


bai Momchil написа:
А най-смешното е като кажат колко пари бил взимал. Ми що си му ги дал бе, Ганьо? Тва БГ работодателите са ебати и жалките типове по-голямата част от тях. :uuu: :uuu: :uuu:


На един бивш шеф, друг Управител му подари за Рожден ден книга "Как да манипулираме" . Тотален шок :)))


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   03.05.2019 21:29


albertz написа:
И Берое и Лудугорец равен, както и прогнозирах.
Е.... му майката!

Не се ядосвай - тази година няма да ни позволят да станем шампиони ако ще Делиорманци да падат до края (без нашия мач).


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   03.05.2019 21:31


bai Momchil написа:
А най-смешното е като кажат колко пари бил взимал. Ми що си му ги дал бе, Ганьо? Тва БГ работодателите са ебати и жалките типове по-голямата част от тях. :uuu: :uuu: :uuu:

Айде да не се генерализира - аз съм Бг работодател все пак! Може да се каже така: селташките бекове, дето са се взели за работодатели.
Много селянско има в сина на ГГ, и в Стойкас Стоилас. Крайно време е да го разберат всички.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4099
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   03.05.2019 22:31


Keanu написа:
albertz написа:
И Берое и Лудугорец равен, както и прогнозирах.
Е.... му майката!

Не се ядосвай - тази година няма да ни позволят да станем шампиони ако ще Делиорманци да падат до края (без нашия мач).


Абе то лошото е, че не мога да съм сигурен дали и ръководството иска.
Първият сезон след завръщането в елита имаше супер отбор, но такива решения се взеха, че ЦСКА изостана още в началото с много точки и после заиграха добре, но за лудо.
Миналия сезон имаше колебания, но се държаха в борбата и изведнъж пълен срив.
Този сезон горе-долу същото.
Какво искаше да каже Люпко Петрович с изказването за автобуса, на който пише "Белградска банка", но в него пари няма.
Да не би за Любо и може би играчите да са били договорени големи бонуси за титла и изведнъж да ги е дострашало, че трябва да ги дават?
Защото тия 8 милиона за емблемата, както и да са набавени, трябва да бъдат избити по някакъв начин.
Спомням си и Стойчо Младенов като го уволниха началото на пролетта нс 2015г. шефовете на клуба тогава уж заради несъответстващи амбиции го уволниха, а то едни "амбиции" имаше се видя впоследствие.
2006 г. Йешич пак "много говореше" и него уволниха, уж за по-добро, а титлат бе изпусната окончателно.Вярно беше взета купа, но..
И сега чета на някои места целта била купата, Любо не я изпълнил, не бил Левски. Това е несериозно, ЦСКА заради една купа ли е или едно спечелено дерби.И те ли искат като Мултигруп да замаскират положението с подхвърлени трохички периодично?

Има и по-важни неща в перспектива като база и стадион, но днешното решение просто показа аматьорщина и липса на амжиции.
Кога Лудугорец е бил по-неубедителен в последните два сезона?
И ти сам да се прецакваш с продажба на основни футболисти, смяна на треньори по никое време и влошаване на климата?
Защото пак повтарям, едно участие в ШЛ, дори и до кръга преди групите това са сериозни приходи, но за да получиш трябва и да дадеш или да (го) искаш, както е казал и Исус на Апостолите си.
Извади малко повече пари и после те ще ти се върнат.
Ти си много прав, като писа, че Лудогорец на Домусчиев дръпна много с парите, които клубът взе от ШЛ.
Ставаш един път шампион и това може да е напълно достатъчно, за да промени пътя на клуба. Но да има и стратегия, разбира се.

Дано утре отиде много публика на ЦСКА във Варна, да подкрепят всеотдайно отбора и да скандират името на Любо Пенев! Той го заслужава и нека ръководството разбере, не само утре, но и занапред, че не може да си прави каквото си иска.
ОК, ти даваш парите, но не можеш да работиш с методи, на които им е минало вренето. Ако много ти тежи, предаваш щафетата на някой друг.
Към когото също не трябва да има нереални очаквания, но нека ЦСКА най-накрая стане нормален клуб, какъвто отдавна не е и да се работи с една изчистена стратегия, а не да наблягаш на едно за сметка на друго.
Да има надграждане всеки сезон, а не да вървиш назад.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4099
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   03.05.2019 22:42


Сега чета в "Гонг" титулярите тръгнали за Варна със самолет, а резервите с автобус, баси...

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 36  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг