Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 23:26



Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Честит юбилей! 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Честит юбилей!   |   01.08.2019 23:51


Днес искам да честитя един интересен юбилей - 10г. без трофей.
Сега някой ще кажат "ами вие да не сте по-добре?", но ние взехме купа... и докато имахме драми с лицензи, фалити, В групи, търгове, бази и т.н. Левски имаха доста шансове:
- пропиляхте 3 финала за купата и един шампионат по най-балъшките възможни начини... дузпи, КУРиори, Жоро вратарчето, автоголове Везалки.
- в Европа още по-голяма трагедия... Само за тези десет години то не бяха Дебърцини, Спартак (Търнава), Сараево, Иртиш, Вадуц и накрая дойдоха кипърци и ви е*... но да не сме брутални - просто се изгавриха и ви смазаха със 7:0 :laugh:

Честит юбилей! :wave:


Последна промяна Keanu на 02.08.2019 00:00, променена общо 2 пъти



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честит юбилей!   |   02.08.2019 07:09


Вас ви няма. :wave:

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честит юбилей!   |   02.08.2019 07:24


7 се оказа, че наистина е добро число :-P
И майстор Три4ко може всичко :dance:
Оф, забравих че нас ни няма и ми стана гадно деба :laugh:
Успех в следващия кръг ;-)


Последна промяна Keanu на 02.08.2019 07:26, променена общо 2 пъти



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честит юбилей!   |   02.08.2019 07:54


Еуфорията на Герена от новият спонсор взе връх в мача с АЕК. В Ларнака вече се говори, че резултатът 0:7 не е случаен. "Навсякъде по стадиона имаше седмици като рекламни банери", шушукаха си дори футболистите от Кипър след края на мача. :laugh: :laugh: :laugh:

АЕК ми е Барселона от Кипър :cheers:


Последна промяна tonzos_justice на 02.08.2019 07:54, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честит юбилей!   |   02.08.2019 11:22


Всъщност ЦСКА има две купи в този период 2011 и 2016 и една Суперкупа 2011.
Но Левски повече пъти е бил по-близо до трофей, макар и при втория по значимост турнир.
И двата тима изпуснаха реален шанс за титла в последния кръг, ЦСКА 2012, Левски 2013.
След това може да броим миналия сезон за ЦСКА, макар че останаха в борбата до последно заради добро стечение на обстоятелствата, а не заради някакво постоянство, класа, които липсват отдавна.
Левски беше ощетен 2015 с изваждането на Литекс.

Но като цяло резултатите показват, че и в двата гранда има управленска криза.
Левски се адаптира много по-добре след демократичните промени във всяко едно отношение, докато ЦСКА атакуван отвсякъде и с доста вътрешни проблеми логично изпитваше повече трудности.
Левски бе облагодетелстван от монопола на М тел и насочването на чорни към Герена , но най-големите си успехи записа преди и след това, при Лафчис и при Батков. Вярно, при Батков сигурно е имало запаси от чорни ерата, но и се работеше много по-добре.
Левски превъзхожда с успехи ЦСКА след 1990 както на вътрешната сцена, така и в турнирите. Но както писах, това е логично.

Това което стана в Левски след 2009 не е лесно за обяснение.
Като външен наблюдател за мен имаше отклоняване на средства, пари под масата и напускането на Сираков и Стоилов също повлия, а Наско е много добър ръководител.
Но след това се върна и нищо не можа да направи. И той има вина, а може би и завари една лоша среда.

Поверяването на толкова много власт и доверие на неграмотник като Гонзо също може да бъде отчетено като грешка.
За разлика от ЦСКА, където общо взето се въртят едни и същи треньори през годините в Левски влизат по-смело в дълбокото и залагат и на доста чужденци, повеччето получиха и достатъчно шанс, но и това не помогна.
Но самият факт, че Сл. Йоканович се провали тук, а всъщност се оказа не лош треньор показва, че има нещо генерално сбъркано.

Всъщност забравих и сезон 2010/11, който също беше доста силен за сините, с добра еврокампаниая, в която лошата форма в гостуванията ги лиши от продължаване напред, а в първенството загубата от ЦСКА на Герена им повлия в борбата за титлата.


Като цяло в този период ЦСКА имаше по-малко шансове, но като трофеи се възползва по-добре от тях, Левски имаше по-голям потенциал, но не го реализира.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честит юбилей!   |   02.08.2019 12:46


albertz, стига с този умерен тон и неутралитет в мненията бре човек - отпусни се и дай малко хейт :-D
Шегувам се - знам, че не си такъв човек ;-)

Я виж какво се изсипва във форума на Левски по време и след нашия мач, а преди него са се молили на всички богове и са палили свещи и ние да отпаднем :laugh:

Цитат:
Дано тирето отпадне, че утре не ми се отварят сайтове и вестници.

Цитат:
Каква дузпа не им дадоха на Лоеч, хак им е

Цитат:
Дано отпаднат тия, че утре ще е непоносимо, в работата ми е пълно с припоци.

Цитат:
Тирето продължава... тоя късмет няма край.

Цитат:
Лека, пичове. Ега ги закрият тия и да се наложи да припознават числото.

Цитат:
Да умрат да еба и калитковците са тия тирето. Ебаси и вечерта, да му еба и късмета на тия люляци. Кур за всички които продължават.

Цитат:
Тва е ясно. Дедо ви ще бие и украйнците :smt006 цялото напрежение вече е при нас- ще ни заливат отвсякъде- евроидиоти, резил, ала бала...

Цитат:
Ужасно гнусна вечер ...

Код за потвърждение:
Добре бе, да му еба путката майчина разчекната, как може на тия да им върви толкова много??!!?

Цитат:
Абе те верно че са люляци ама как да им кажем сега, че седем е добро число. Днес по добре отпуск и спрян нет че не ми се мисли.

Цитат:
Късметът на Тирето даже не ми се коментира. Преди имах съмнения, но вече съм сигурен, че Нечестивия седи на скамейката им, приел формата на дърт сръбски алкохолик.


:rofl:


Последна промяна Keanu на 02.08.2019 12:56, променена общо 2 пъти



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честит юбилей!   |   02.08.2019 12:52


хахаха, егати и комплексираните мизерници, а аз даже им пожелавах титла за сметка на лайногорец. :uuu:

Седем наистина вече е новото любимо число на Герена. :laugh: :wave:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честит юбилей!   |   02.08.2019 13:35


Майстор Тричко, знае всичко. :rock: :rock: :rock:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 8 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг