Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 17.04.2024 00:55



Отговори на тема  [ 367 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Следваща
Левски - сезон 2018/2019 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   07.02.2019 21:22


Зарежете футболистите - какво стана със собствеността... Тирето май наближава :laugh:


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   08.02.2019 11:12


Keanu написа:
Зарежете футболистите - какво стана със собствеността... Тирето май наближава :laugh:

Ти изглежда си много глупав. Никога няма да има тире в Левски, никога. И ако да се случи, ще се подкрепя от една тумба олигофрени. Случващото се от снощи е парадоксално, но някой не си е направил сметката добре и ще яде дебелия.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   08.02.2019 13:25


Keanu написа:
Зарежете футболистите - какво стана със собствеността... Тирето май наближава :laugh:


Не се знае кой ще им е собственика, поне това става ясно от Колев дали ще остава в клуба. Йовов вземи ли акциите не е добре за клуба. Сами да се сещат левскарите за какво иде реч. Иначе нека да вярват до последно. И аз никога не съм мислил, че ще оставят ЦСКА да фалира. Но стана.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   08.02.2019 15:15


navy написа:
Keanu написа:
Зарежете футболистите - какво стана със собствеността... Тирето май наближава :laugh:

Ти изглежда си много глупав. Никога няма да има тире в Левски, никога. И ако да се случи, ще се подкрепя от една тумба олигофрени. Случващото се от снощи е парадоксално, но някой не си е направил сметката добре и ще яде дебелия.


Убеден съм, че тая "тумба олигофрени" ще прави същата бройка като сегашната, която идва на мачовете...


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5492
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   08.02.2019 18:02


Keanu написа:
Зарежете футболистите - какво стана със собствеността... Тирето май наближава :laugh:


Виж Киану, това за тирето е голямото желание на много хора от противниковия на Левски лагер. Един вид аз си свалих гащите и да не ме е яд и Вуте да си ги свали. Аз не искам да изказвам мнение от името на цялата общност в синьо, затова ще изкажа моето. Казвал съм го на Тонзи, казвам го и на теб, че аз гащи няма да сваля. Демек няма да припозная тире София, срещу името на Левски. И на Тонзи го обяснявах, че тук иде ред преди всичко за една елементарна дума, наречена достойнство, която за съжаление голяма част от т.нар червена България не познава. Сламката наречена тире, на мен не ми е по вкуса и ще си потъна със спомените и отбора, ако разбира се това се случи. А ако не се случи, пак ще съм си на стадиона, на едно и също място и пак ще си подкрепям отбора, както го правя повече от 30 години. Ако пък отбора потъне и някой висшестоящ реши да затрие Лудогорец, взимайки му лиценза и титлите с цел да роди тире София, то живи и здрави. Но без мен, аз ще си стоя на дъното и ще си ходя на мачове в Тръбич, Ботунец, Нови Искър и други екзотични места, където ще се състезава някогашния мой отбор, тръгнал от нулата.
Хайде със Здраве си остани :cheers:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11808
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   08.02.2019 18:13


goro_levskara написа:
Keanu написа:
Зарежете футболистите - какво стана със собствеността... Тирето май наближава :laugh:


Виж Киану, това за тирето е голямото желание на много хора от противниковия на Левски лагер. Един вид аз си свалих гащите и да не ме е яд и Вуте да си ги свали. Аз не искам да изказвам мнение от името на цялата общност в синьо, затова ще изкажа моето. Казвал съм го на Тонзи, казвам го и на теб, че аз гащи няма да сваля. Демек няма да припозная тире София, срещу името на Левски. И на Тонзи го обяснявах, че тук иде ред преди всичко за една елементарна дума, наречена достойнство, която за съжаление голяма част от т.нар червена България не познава. Сламката наречена тире, на мен не ми е по вкуса и ще си потъна със спомените и отбора, ако разбира се това се случи. А ако не се случи, пак ще съм си на стадиона, на едно и също място и пак ще си подкрепям отбора, както го правя повече от 30 години. Ако пък отбора потъне и някой висшестоящ реши да затрие Лудогорец, взимайки му лиценза и титлите с цел да роди тире София, то живи и здрави. Но без мен, аз ще си стоя на дъното и ще си ходя на мачове в Тръбич, Ботунец, Нови Искър и други екзотични места, където ще се състезава някогашния мой отбор, тръгнал от нулата.
Хайде със Здраве си остани :cheers:


:moufan: :moufan: :moufan: :moufan:

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   08.02.2019 19:41


Явно не сте ме разбрали - аз не искам да ви фалира дружеството.
Реално фалита ве е най-добрия избор, защото ще започнете начисто без дългове и реално тогава може някой да се навие да ви събуди от комата и да ви управлява както трябва... но знам, че за нищо на света няма да искате този вариант, всички знаем защо - всичката помия която се изля по нас ще трябва да се сърба...
Но "Кой на каквото си постеле на това ще легне!"... а вие сте си "постлали" един голем и четвъртит...
Тук нямам предвид някои от вас в тоя форум - говоря като цяло. Няма да засягам нещата за чест и морал, и кое е по морално и честно - да фалираш и после да се гради или да ти водят собственици и спонсори и да се наливат пари в бездънна яма.
Всеки си има мнение. Не искам да се обиждате - имате си ваше мнение, което уважавам. :cheers:


Последна промяна Keanu на 08.02.2019 19:51, променена общо 3 пъти



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11808
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   08.02.2019 19:54


Киану, аре стига лицемерие. Отлично знаем, че всички припоци стискате палци да фалираме и някой да направи синьо тире. Искате Нане да се наака, за да се оправдае насирането на Вуте.

_________________
Изображение


Последна промяна Vendome на 08.02.2019 19:55, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   08.02.2019 20:10


Въобще не е вярно - заклевам се! Познавам много такива хора. И не, не е от толкова добро чувство, а защото както казах след един фалит ще може да се вдигнете и да станете много силен конкурент. Да, доста от вас ще се откажат, но няма да изчезне публиката ви... доста ще си кажат, че това вече се е случвало и не е голям проблем, други ще кажат, че не е същото като при нас, с годините нещата ще се размият и т.н.
А така да кретате, да ви държат в будна кома, постоянно да се сменят собственици, които реално са дошли не по свое желание и не им се занимава. Постоянно да сменяте треньори, директори, "дългосрочни" тактики - ту с юноши, ту със скъпи знайни и незнайни играчи .... Абе това си е много по изгодно за нас. И не мисля само аз така... Е има и доста злобари, които просто искат да минете през това, което минахме и ние, само защото сте ни подигравали...
Е не казвам, че няма да се бъзикам ако фалирате - просто разсъждавам прагматично ;-)


Последна промяна Keanu на 08.02.2019 20:20, променена общо 2 пъти



 
(Real Green)

Регистриран на: 20.05.2012 18:26
Мнения: 3478
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   08.02.2019 20:38


goro_levskara написа:
Keanu написа:
Зарежете футболистите - какво стана със собствеността... Тирето май наближава :laugh:


Виж Киану, това за тирето е голямото желание на много хора от противниковия на Левски лагер. Един вид аз си свалих гащите и да не ме е яд и Вуте да си ги свали. Аз не искам да изказвам мнение от името на цялата общност в синьо, затова ще изкажа моето. Казвал съм го на Тонзи, казвам го и на теб, че аз гащи няма да сваля. Демек няма да припозная тире София, срещу името на Левски. И на Тонзи го обяснявах, че тук иде ред преди всичко за една елементарна дума, наречена достойнство, която за съжаление голяма част от т.нар червена България не познава. Сламката наречена тире, на мен не ми е по вкуса и ще си потъна със спомените и отбора, ако разбира се това се случи. А ако не се случи, пак ще съм си на стадиона, на едно и също място и пак ще си подкрепям отбора, както го правя повече от 30 години. Ако пък отбора потъне и някой висшестоящ реши да затрие Лудогорец, взимайки му лиценза и титлите с цел да роди тире София, то живи и здрави. Но без мен, аз ще си стоя на дъното и ще си ходя на мачове в Тръбич, Ботунец, Нови Искър и други екзотични места, където ще се състезава някогашния мой отбор, тръгнал от нулата.
Хайде със Здраве си остани :cheers:


:moufan: :moufan: :moufan:

_________________
viewtopic.php?f=42&t=25


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   08.02.2019 23:07


Keanu написа:
Въобще не е вярно - заклевам се! Познавам много такива хора. И не, не е от толкова добро чувство, а защото както казах след един фалит ще може да се вдигнете и да станете много силен конкурент. Да, доста от вас ще се откажат, но няма да изчезне публиката ви... доста ще си кажат, че това вече се е случвало и не е голям проблем, други ще кажат, че не е същото като при нас, с годините нещата ще се размият и т.н.
А така да кретате, да ви държат в будна кома, постоянно да се сменят собственици, които реално са дошли не по свое желание и не им се занимава. Постоянно да сменяте треньори, директори, "дългосрочни" тактики - ту с юноши, ту със скъпи знайни и незнайни играчи .... Абе това си е много по изгодно за нас. И не мисля само аз така... Е има и доста злобари, които просто искат да минете през това, което минахме и ние, само защото сте ни подигравали...
Е не казвам, че няма да се бъзикам ако фалирате - просто разсъждавам прагматично ;-)

Не се кълни, имай лимит. Ние не сме вие. Достатъчно се оплю от 2 години насам.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   08.02.2019 23:08


goro_levskara написа:
Keanu написа:
Зарежете футболистите - какво стана със собствеността... Тирето май наближава :laugh:


Виж Киану, това за тирето е голямото желание на много хора от противниковия на Левски лагер. Един вид аз си свалих гащите и да не ме е яд и Вуте да си ги свали. Аз не искам да изказвам мнение от името на цялата общност в синьо, затова ще изкажа моето. Казвал съм го на Тонзи, казвам го и на теб, че аз гащи няма да сваля. Демек няма да припозная тире София, срещу името на Левски. И на Тонзи го обяснявах, че тук иде ред преди всичко за една елементарна дума, наречена достойнство, която за съжаление голяма част от т.нар червена България не познава. Сламката наречена тире, на мен не ми е по вкуса и ще си потъна със спомените и отбора, ако разбира се това се случи. А ако не се случи, пак ще съм си на стадиона, на едно и също място и пак ще си подкрепям отбора, както го правя повече от 30 години. Ако пък отбора потъне и някой висшестоящ реши да затрие Лудогорец, взимайки му лиценза и титлите с цел да роди тире София, то живи и здрави. Но без мен, аз ще си стоя на дъното и ще си ходя на мачове в Тръбич, Ботунец, Нови Искър и други екзотични места, където ще се състезава някогашния мой отбор, тръгнал от нулата.
Хайде със Здраве си остани :cheers:

Всички сме така Жорка, но го написа много добре!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11808
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   11.02.2019 22:44


Вижте лицемерни утайки припоци, Левски ще плаща, когато поиска и на когото поиска. Оправяйте се. Както каза вашият идол Кюрда, ако беше играл в Левски, щеше да има паметник вместо Коня. Примирете се. Левски ще го бъде, въпреки злобата ви. От нас ги е страх и затова една вечер обърна фалита с Йовов.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   11.02.2019 23:00


Левски взе и Живко Миланов с договор за година и половина, пореден добър трансфер.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   12.02.2019 09:35


Vendome написа:
Вижте лицемерни утайки припоци, Левски ще плаща, когато поиска и на когото поиска. Оправяйте се. Както каза вашият идол Кюрда, ако беше играл в Левски, щеше да има паметник вместо Коня. Примирете се. Левски ще го бъде, въпреки злобата ви. От нас ги е страх и затова една вечер обърна фалита с Йовов.

Вече и нервите не ви издрържат май... а ако бехте на наше място - през това, което преминахме :question:

Иначе гледах интервюто със Спас по Нова... тоя има бая да се учи от Лупи - не умее да лъже убедително :laugh:
Това, което разбрах е, че още не се знае какво се случва в момента и какво ще се случва - водещия го пита дали е най-големия акционер в момента и той му отговаря увъртайки, че е фен на Левски и председател на надзорния съвет. Отново каза, че преди 2г. бил хвърлил акциите на феновете и от тогава никой не ги искал - явно стоят някъде захвърлени в калта около вивакоу :help:


Последна промяна Keanu на 12.02.2019 09:38, променена общо 2 пъти



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   12.02.2019 16:05


Keanu написа:
Vendome написа:
Вижте лицемерни утайки припоци, Левски ще плаща, когато поиска и на когото поиска. Оправяйте се. Както каза вашият идол Кюрда, ако беше играл в Левски, щеше да има паметник вместо Коня. Примирете се. Левски ще го бъде, въпреки злобата ви. От нас ги е страх и затова една вечер обърна фалита с Йовов.

Вече и нервите не ви издрържат май... а ако бехте на наше място - през това, което преминахме :question:

Иначе гледах интервюто със Спас по Нова... тоя има бая да се учи от Лупи - не умее да лъже убедително :laugh:
Това, което разбрах е, че още не се знае какво се случва в момента и какво ще се случва - водещия го пита дали е най-големия акционер в момента и той му отговаря увъртайки, че е фен на Левски и председател на надзорния съвет. Отново каза, че преди 2г. бил хвърлил акциите на феновете и от тогава никой не ги искал - явно стоят някъде захвърлени в калта около вивакоу :help:

А бе нашия, не разбра ли, че няма как да бъдем на вашето място? Мишленца-припознавачи. Защо не дигнахте джангър, като микре тръгна да ви фалира? Съвсем спокойно можеше да се оздрави сесекато, но не, вече покойник и както за покойник: нищо.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   12.02.2019 16:20


Той Черепа беше по оздравяванията ако не помниш - на баба Дора беше предложил един кратък 30 годишен план... сега пък вас ще ви "оздравява" :whistle:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   12.02.2019 16:57


Keanu написа:
Той Черепа беше по оздравяванията ако не помниш - на баба Дора беше предложил един кратък 30 годишен план... сега пък вас ще ви "оздравява" :whistle:


Спокойно, ще извади 30 милиона и ще направи нов стадион, какво толкова, нали ;-)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11808
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   12.02.2019 17:06


Дълговете ще паднат на 15-16 милиона мило мишле. От тях приблизително 12 милиона са за трибуната, която сума след днешната новина не би трябвало да е проблем. Така, че ще останат едни 3-4 милиона, които са управляем дълг.

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5076
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   12.02.2019 18:26


Vendome написа:
Дълговете ще паднат на 15-16 милиона мило мишле. От тях приблизително 12 милиона са за трибуната, която сума след днешната новина не би трябвало да е проблем. Така, че ще останат едни 3-4 милиона, които са управляем дълг.

Това с падането на дълговете не го вярвам, докато не бъде показан отчетът на общото събрание на 6-ти март.
Факт е, че дължим най-много за трибуната, но доколкото знам още от времето на Тонев и сие този дълг се самоизплаща без ограничение във времето като всички приходи от сектор А отиват за погасяването им.

На мен това, което ми е интересно е защо и трите нови попълнения имат договор само за 18 месеца. Явно Павел Колев има нещо предвид.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 367 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг