Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 21:10



Отговори на тема  [ 367 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Левски - сезон 2018/2019 
Автор Съобщение

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   22.04.2019 07:27


Keanu написа:
navy написа:
Keanu написа:
Е и с чичо Гошо си отнасяхте тройка - в друг беше причината това да не се случи...
https://www.sportal.bg/news.php?news=781992
https://www.sportal.bg/news.php?news=781992

Защо ли го цъкнах - видях само заглавието от сайта на Гела... нормално - какво друго да напишат подчинените му.

Дано си го и прочел, грамотен си. Факти, нищо друго. Които обаче са на противоположната страна на твърденията на чичовото и микренското тире. Сега Ботев ви прави един хикс и се оттичате.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   22.04.2019 07:57


Фактите са, че ни режат много сериозно... съвсем не толкова запалени познати са ми казвали, че досега не помнят такова нещо да се е случвало в друг сезон! Фактите са и че турците също не са спрели да ги подпират през целия сезон. Фактите са, че ако имаше непоръчково съдийство нещата щяха да бъдат други - да, допускат се грешки понякога, но тук се вижда, че тези "грешки" са в изобилие и облаготеделстват точно един отбор... и пак казвам, не съм чел статията и няма да я чета - в "Работническо дело" едно време сигурно са били по-обективни от тоя парцал :sick:


Последна промяна Keanu на 22.04.2019 07:59, променена общо 3 пъти



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   22.04.2019 09:58


В интерес на истината и Лудогорец ги ощетиха тази година, както никога досега.
Но аз и преди съм писал, въпреки всичко си остават най-класния отбор.
Ясно е, че на чужд гръб и сто тояги са малко. ЦСКА редовно е ощетяван след демократичните промени и изключително рядко се е радвал на съдийски комфорт.
За най-фрапантна помощ мога да посоча гола с ръка на Стойко Сакалиев в Дупница, но за други отбори се сещам много повече.
Обективно на сегашната формация на ЦСКА липсва достатъчно класа и дълбочина в състсва, за да се иска нещо повече.
Не е тайна, че Берое е близък до ЦСКА отбор, но за останалите не мога да напиша същото.
Някои ще кажат и Ботев, но вижте колко играчи на Лудогорец дадоха.
Това че играха без някои титуляри е оправдано зя тях спрямо целите им.

А статията е доста плоска и не си заслужава четенето!

Темата е за Левски, извинявам се, призовавам за повече разум и толерантност и нека не се коментира нещо, където не му е мястото.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   22.04.2019 10:25


Каквото и да си говорим от няколко мача поред ние играем някакъв друг спорт, който е по-близък до ръгбито, но не и до футбола. Ако изключим гредата на Костов и едно, или максимум две отигравания, всичко друго показано от Левски беше на ниво махленски футбол, а даже по-лошо. Това ни представяне едва ли се харесва на някой, но явно това са ни възможностите.
Истината е, че Лудогорец издиша с всяка изминала година, но нито ние, нито Цска-София сме готови да ги свалим от трона на този етап. Разбира се феновете на отбора от Борисовата градина им е угодно да търсят оправдания в странични фактори, но сякаш забравят, че преди всичко е важно да се гледа спортно-техническото представяне, което при тях е на ниво Левски, заради което и срещата завърши наравно. Но явно е, че и двата отбора ги чака много работа и много търпение за да успеят да бъдат конкурентни на Лудогорец

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   23.04.2019 15:46


goro_levskara написа:
Каквото и да си говорим от няколко мача поред ние играем някакъв друг спорт, който е по-близък до ръгбито, но не и до футбола. Ако изключим гредата на Костов и едно, или максимум две отигравания, всичко друго показано от Левски беше на ниво махленски футбол, а даже по-лошо. Това ни представяне едва ли се харесва на някой, но явно това са ни възможностите.
Истината е, че Лудогорец издиша с всяка изминала година, но нито ние, нито Цска-София сме готови да ги свалим от трона на този етап. Разбира се феновете на отбора от Борисовата градина им е угодно да търсят оправдания в странични фактори, но сякаш забравят, че преди всичко е важно да се гледа спортно-техническото представяне, което при тях е на ниво Левски, заради което и срещата завърши наравно. Но явно е, че и двата отбора ги чака много работа и много търпение за да успеят да бъдат конкурентни на Лудогорец

Не знам колко много работа, като 10 години ужким си работим, обаче се работи само копаене. Надолу. За мен е мног притеснително, че от последните 3 треньора на Левски сме яко надолу. Роси нулира нападението, но поне стояхме прилично в защита, Стоянович изтрепа защитата, и ужким бяхме по-добре в атака, Дерменджиев уби и двете: сега се пракираме пред наказателното, и има едно кюскане и изритване напред и там ако Костов ги добара и има ден да отбележи - това е. Всички халфове са със защитни функции, няма един който да даде пас (понякога го правеше швейцарчето), няма кой да центрира (правеше го Цветкович), няма кой фаул да бие. От всичко най-тъжно е, че няма играч, който да прогресира. Ако има надежда - тя е румънците да извадят 2-3а добри играчи (което ме съмнява) и няколко юноши да станат герои. Друг начин няма.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   23.04.2019 15:55


Не искам да съм черна станция, но в близките 3-4 години аз не виждам как ще станем шампиони по простата причина е, че в момента задачата ни е финансово да оцелеем и да се стабилизираме.
Очевидно е, че ако искахме да прогресираме, не трябваше да продаваме Обертан, както и да се разделяме с Яблонски, Кабрал и Цветкович. Само, че в момента нашата мисия е друга и раздялата с тези четиримата е напълно разбираема.
Няма как, този път почваме наистина от нулата. Единствено се надявам наистина да задържим поне Костов, а не всеки читав да го продаваме. Но както е тръгнало май и Костов ще е в кюпа от играчи, които могат да кажат чао на Левски след края на сезона заедно с Ейолфсон, Паулиньо, Мариани, Буш, Нашименто, Ривалдиньо, Виана, Нганиони, Белмонт и нищо чудно Тиам и Утонджи.

Тези, които трябва да останат твърдо за мен са Михайлов, Горанов, Миланов, Мариани, Тиам и Костов. Тези имат някаква тежест дори и извън спортните качества. Другите всичко е заменимо.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   23.04.2019 21:29


falkenbach написа:
Не искам да съм черна станция, но в близките 3-4 години аз не виждам как ще станем шампиони по простата причина е, че в момента задачата ни е финансово да оцелеем и да се стабилизираме.
Очевидно е, че ако искахме да прогресираме, не трябваше да продаваме Обертан, както и да се разделяме с Яблонски, Кабрал и Цветкович. Само, че в момента нашата мисия е друга и раздялата с тези четиримата е напълно разбираема.
Няма как, този път почваме наистина от нулата. Единствено се надявам наистина да задържим поне Костов, а не всеки читав да го продаваме. Но както е тръгнало май и Костов ще е в кюпа от играчи, които могат да кажат чао на Левски след края на сезона заедно с Ейолфсон, Паулиньо, Мариани, Буш, Нашименто, Ривалдиньо, Виана, Нганиони, Белмонт и нищо чудно Тиам и Утонджи.

Тези, които трябва да останат твърдо за мен са Михайлов, Горанов, Миланов, Мариани, Тиам и Костов. Тези имат някаква тежест дори и извън спортните качества. Другите всичко е заменимо.

Ами не точно; пълно е с талантливи млади играчи, които искат сцена, на която да бъдат забелязани. Отделно имаме млади играчи, които ако бъдат надъхани и натренирани може да уцелим ваксата. Да припомня за Гара Дембеле. На първо място трябва да се огледат екс-югославските страни. А не италианец с 5-10 гола в Динамо Б, от които все греди се натресохме. Можем още догодина да триумфираме с правилна политика отгоре до долу.
Обертан със 100 хилки месечно трябваше да ни вкара сам в групите на ЛЕ. Но не би. Значи инвестицията не се изплаща. За 20-30 К лв да.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   30.04.2019 11:59


Павел Колев започва сериозно да мята л@йна върху себе си. С всичките очаквания и приказки и планове досега е катастрофален провал. Много по-зле от преди. Но то е така, като има разминаване между приказки и действия. Сега ако ни цъфне Хубчев какви ще ги плямпа? Щото дори маймуните помнят 5 минути.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   30.04.2019 14:00


Няма да кажа "Казах ли ви", че ще ми кажете да си гледам нашата кочинка :-D


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   30.04.2019 18:37


Keanu написа:
Няма да кажа "Казах ли ви", че ще ми кажете да си гледам нашата кочинка :-D
Що бре, за тебе не си спомням, но Момчил яко го храни. Но то се стига до Видовден и те така. Но определено Колев успя да удари сериозно рамо на всички, които така са изразили "Аз казах ли ви".


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   30.04.2019 18:48


navy написа:
Keanu написа:
Няма да кажа "Казах ли ви", че ще ми кажете да си гледам нашата кочинка :-D
Що бре, за тебе не си спомням, но Момчил яко го храни. Но то се стига до Видовден и те така. Но определено Колев успя да удари сериозно рамо на всички, които така са изразили "Аз казах ли ви".


Виж, Нейви, аз го храня не щото отиде в Левски, а за начина по който стана пресаташе на БФС. Той е от хората тип натегачи и гъзолизци - типичен държавен чиновник издигнал се до някакъв по-висок пост. Е, предполагам покрай бизнеса си имал взимане - даване с такъв тип хора, а и то реално едва ли има човек, който да не се е сблъсквал с подобни типажи. Мен лично такъв тип хора ме отвращават - това са хора без грам морал и достойнство, готови да продадат майка си и баща си ако имат някаква облага.

Та така - иначе за управленските му качества нямам никаква представа и затова и няма да ти кажа - "аз казах ли ви", щото реално нищо не ви казвам, освен че начело на отбора ви е човек, който НЕ Е достоен за уважение :)

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   30.04.2019 19:04


Какъв е начинът, по който стана пресаташе на БФС?


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   30.04.2019 19:34


Предполагам, че Насо го е уредил.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   30.04.2019 19:54


spurs написа:
Какъв е начинът, по който стана пресаташе на БФС?


Беше посредствен журналист в едно списание за хайлайф. Пусна едни статии в които лижеше мъдурите на Перуци. Общо взето сериозните спортни журналисти взеха да го ебава, че се мазни, за да стане пресаташе в БФС. Той отговори нещо от сорта:

- Че кой друг освен аз да стане, който знае 5 езика да стане.

И стана пресаташе.

Ето ти едно много добро мнение от форума на Гонг от 2011:

https://forum.gong.bg/bulgaria/viewtopic.php?f=55&t=73879

_________________
Изображение


Последна промяна bai Momchil на 30.04.2019 19:56, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   30.04.2019 20:12


Много добър пост за Колев в дира.
Navy, реално не му знам миналото а до изводите стигнах от действията и държанието му преди, по време и след назначението в Левски както и цялата ситуация в клуба. Тогава ви цитирах и едно изказване на Краси, което беше почти същото като приказките на Колев... по принцип мога да хвана кога ще има пореден loop ;-)


Последна промяна Keanu на 30.04.2019 20:14, променена общо 2 пъти



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   30.04.2019 20:14


Колев никога не е работил в 7 дни спорт. Само за 24 часа. Според мен, уредил го е Насо, чийто човек е от години. Неслучайно, написа неговата автобиография „Вълкът”.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   30.04.2019 20:21


Vendome написа:
Колев никога не е работил в 7 дни спорт. Само за 24 часа. Според мен, уредил го е Насо, чийто човек е от години. Неслучайно, написа неговата автобиография „Вълкът”.


Аз му помня статията в която лижеше гъза на Перуци. Мисля беше в списание Максим или някое подобно за хайлайф. Иначе в 7 дни спорт и аз мисля не е работил. Може би са му пуснали въпросната статия там и човека затова се е объркал. Той даже не е бил спортен журналист.

Всъщност списанието е било МАХ

https://www.economy.bg/appointments/view/1740/Pavel-Kolev-e-noviyat-glaven-redaktor-na-spisanie-MAH%5Cr%5Cn

_________________
Изображение


Последна промяна bai Momchil на 30.04.2019 20:21, променена общо 1 път



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   30.04.2019 22:08


Не е вярно че не е бил спортен журналист. Беше в 24 часа поне 10 години и си беше спортен журналист, като основно отразяваше Левски. Аз лично много го харесвах как пише тогава, а и имаше обикновено достоверна информация (по линия на Наско сигурно, както казва Стенли, ама всъщност май Люпко му беше кум, та може и по друга линия).


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   30.04.2019 22:12


bai Momchil написа:
navy написа:
Keanu написа:
Няма да кажа "Казах ли ви", че ще ми кажете да си гледам нашата кочинка :-D
Що бре, за тебе не си спомням, но Момчил яко го храни. Но то се стига до Видовден и те така. Но определено Колев успя да удари сериозно рамо на всички, които така са изразили "Аз казах ли ви".


Виж, Нейви, аз го храня не щото отиде в Левски, а за начина по който стана пресаташе на БФС. Той е от хората тип натегачи и гъзолизци - типичен държавен чиновник издигнал се до някакъв по-висок пост. Е, предполагам покрай бизнеса си имал взимане - даване с такъв тип хора, а и то реално едва ли има човек, който да не се е сблъсквал с подобни типажи. Мен лично такъв тип хора ме отвращават - това са хора без грам морал и достойнство, готови да продадат майка си и баща си ако имат някаква облага.

Та така - иначе за управленските му качества нямам никаква представа и затова и няма да ти кажа - "аз казах ли ви", щото реално нищо не ви казвам, освен че начело на отбора ви е човек, който НЕ Е достоен за уважение :)

Да, сега може би в днешна светлина бих бил по-съгласен с теб, най-малкото поради факта, че остави Наско извън Левски. И това при положение, че дължи много на него.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   04.05.2019 20:56


Егати ташака, надиграхме и бихме прехваления Ботев.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 367 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг