Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 01:07



Отговори на тема  [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Снукър - сезон 2018/2019 
Автор Съобщение
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър - сезон 2018/2019   |   18.10.2018 11:43


15

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър - сезон 2018/2019   |   18.10.2018 17:22


Униален :first:
И така си направи брейка, че на хартия имаше само два трудни удара. По червената в близост до синята и после при разчистването, самата синя. Един от най-бързите маскимуми, които съм виждал. :yes:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър - сезон 2018/2019   |   21.10.2018 02:47


Катастрофа срещу Марк Дейвис. Не мога да повярвам, това 1-6 е може би най-лошата загуба в историята на Рони, защото дойде срещу съперник, който нямаше финал в ранкинг турнир. :outofspace:
Утре съм за него, като е приказка поне да е с щастлив край. Писна ми от тия Бингъм и Хоукинс от няколко сезона насам.
Големи изненади в този турнир, един след друг отпадаха фаворитите и уж се очертаваше разходка в парка за Рони, а то какво стана. От една страна Марк показа невероятно ниво и не трепна, освен при 5-1, но от друга страна Рони имаше своите шансове и всеки един път се провали, ужасно игра в малкото моменти в които имаше шанс за това.


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър - сезон 2018/2019   |   21.10.2018 10:57


Diavolo написа:
Катастрофа срещу Марк Дейвис. Не мога да повярвам, това 1-6 е може би най-лошата загуба в историята на Рони, защото дойде срещу съперник, който нямаше финал в ранкинг турнир. :outofspace:
Утре съм за него, като е приказка поне да е с щастлив край. Писна ми от тия Бингъм и Хоукинс от няколко сезона насам.
Големи изненади в този турнир, един след друг отпадаха фаворитите и уж се очертаваше разходка в парка за Рони, а то какво стана. От една страна Марк показа невероятно ниво и не трепна, освен при 5-1, но от друга страна Рони имаше своите шансове и всеки един път се провали, ужасно игра в малкото моменти в които имаше шанс за това.


Не беше учудващо след това, което стана срещу Луо:

https://www.youtube.com/watch?v=Hx6VbweYR7M&t=

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър - сезон 2018/2019   |   21.10.2018 12:59


Може наистина да не е видял, няма как да знаем и да сме сигурни, макар че според мен се прави и не му прави чест. А съдията сляп ли е?


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Lol   |   22.10.2018 20:29


https://life.dir.bg/zvezdi/nay-seksapilnata-sportnata-sadiyka-v-sveta-proletina-v-rabotata-mi-vanshniyat-vid-nyama-znachenie

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър - сезон 2018/2019   |   08.11.2018 00:17


Ронката разнебити уреждащия мачове! :devil:
4 сенчърита от 6 фрейма! :first:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър - сезон 2018/2019   |   12.11.2018 01:31


Рони за 3 път шампион на шампионите! 66 титла общо :first:
Яд ме е малко за Кайрън, който направи фантастичен турнир, но уви. Луд мач (но слаб като ниво на играта) с куп обрати и един странен 19 фрейм в който и двамата направиха поредица от комични отигравания. Голям флуг пък на Ронката в 18 фрейм при онзи слаб крос дабъл по последната червена и това че се получи снукър след това, което преобърна нещата.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър - сезон 2018/2019   |   17.11.2018 18:55


Жалко за Селби, заслужаваше победата в оспорвания мач срещу О'Съливан, но този флук за Ракетата след поставения му снукър реши мача (и то след като беше направил три фала преди това и не се виждаше как ще излезе от ситуацията).

_________________
Изображение


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър - сезон 2018/2019   |   18.11.2018 00:34


Shifter написа:
Жалко за Селби, заслужаваше победата в оспорвания мач срещу О'Съливан, но този флук за Ракетата след поставения му снукър реши мача (и то след като беше направил три фала преди това и не се виждаше как ще излезе от ситуацията).


Селби можеше да пробва фрибола по жълтата след първия фаул, но не посмя. Според мен си влизаше спокойно в средния десен. Но това е без значение вече. Иначе и друг път съм го писал, че лично за мен не е важно дали ще спечели 10 турнира през годината Ронката, а е важно да спечели само един, този в Крусибъл. Последните години обаче това не се случва :no:
А годините напредват!

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър - сезон 2018/2019   |   18.11.2018 01:50


Рониииииииииииииииииииииииииииии :first: :wave:
Лекувай веселяци с техните лекарства, мухахахаха. Няма такъв кеф.
А мача бе уникален, класика!!! :moufan:


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър - сезон 2018/2019   |   18.11.2018 14:23


goro_levskara написа:
Shifter написа:
Жалко за Селби, заслужаваше победата в оспорвания мач срещу О'Съливан, но този флук за Ракетата след поставения му снукър реши мача (и то след като беше направил три фала преди това и не се виждаше как ще излезе от ситуацията).


Селби можеше да пробва фрибола по жълтата след първия фаул, но не посмя. Според мен си влизаше спокойно в средния десен. Но това е без значение вече. Иначе и друг път съм го писал, че лично за мен не е важно дали ще спечели 10 турнира през годината Ронката, а е важно да спечели само един, този в Крусибъл. Последните години обаче това не се случва :no:
А годините напредват!

Дори и да влизаше, според мен ударът беше много рисков и е абсурдно да бъде пробван, след като водиш и ти трябва съвсем малко, за да спечелиш, а при пропуск можеш да загубиш. Не вярвам О'Съливан (или някой друг от неговата генерация) да спечели още титли в Крусибъл - новото поколение в снукъра все пак не е толкова безобразно жалко и беззъбо, колкото (например) в тениса, и на световното всички са супер надъхани... Миналият финал Уилямс-Хигинс беше нещо като лебедова песен. Ще видим де, времето ще покаже :-)

_________________
Изображение


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър - сезон 2018/2019   |   18.11.2018 18:06


Shifter написа:
goro_levskara написа:
Shifter написа:
Жалко за Селби, заслужаваше победата в оспорвания мач срещу О'Съливан, но този флук за Ракетата след поставения му снукър реши мача (и то след като беше направил три фала преди това и не се виждаше как ще излезе от ситуацията).


Селби можеше да пробва фрибола по жълтата след първия фаул, но не посмя. Според мен си влизаше спокойно в средния десен. Но това е без значение вече. Иначе и друг път съм го писал, че лично за мен не е важно дали ще спечели 10 турнира през годината Ронката, а е важно да спечели само един, този в Крусибъл. Последните години обаче това не се случва :no:
А годините напредват!

Дори и да влизаше, според мен ударът беше много рисков и е абсурдно да бъде пробван, след като водиш и ти трябва съвсем малко, за да спечелиш, а при пропуск можеш да загубиш. Не вярвам О'Съливан (или някой друг от неговата генерация) да спечели още титли в Крусибъл - новото поколение в снукъра все пак не е толкова безобразно жалко и беззъбо, колкото (например) в тениса, и на световното всички са супер надъхани... Миналият финал Уилямс-Хигинс беше нещо като лебедова песен. Ще видим де, времето ще покаже :-)


Да, правилното решение беше да го върне. Трябваха му само още един или два фаула, за да влезе в зоната на снукърите, а и винаги имаше опция да остави по-лесен фрий бол от онази жълта (жълтата по-скоро към ъгловия можеше да я търси, Жоро, като шот ту нотинг). Позицията бе много тежка за Ракетата, уникален късмет да я насочи точно към средния оттам.

Иначе мисля, че има сериозен шанс набор 75 да спечелят още световни титли, защо не? Последните години почти няма финал без участието на поне един от тях. Не че другите са слаби, просто те са много добри. :yes:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър - сезон 2018/2019   |   19.11.2018 21:04


Тръмп направи зверски мач, нещо като Саша Зверев, а и хвана малко уморен най-вече психологически Рони.
Но логична и заслужена титла.

Иначе не съм съгласен, че Рони е победил Марк само заради флук, защото веселяка имаше зверски флук при 5-3 фрейма май беше когато мача приключваше, но бялата топка се скри зад синята, не помня точно ситуацията.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър - сезон 2018/2019   |   10.12.2018 00:09


Ронииииииии :first: :moufan:

рекордна 7 титла от Юкея
рекордна 19 тежка титла от тройната корона
34 ранкинг титла, само на две от Хендри
За първи път защитава титла от втория най-престижен турнир през сезона
титла на 18 г. титла и на 43 годишна възраст :-D

Великан! Остава само пустата 7 световна титла. Сега или никога!
Нивото му бе много силно в първата сесия, след това последва обичайния спад, но устиска. Пистолета е много опасен и в супер форма, но бе прегорял предварително и не може да изиграе най-добрия си снукър. Рони с много важни дълги удари, не е истина колко добър е станал в тези иначе коронни за Марк Уилямс удари.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър - сезон 2018/2019   |   20.12.2018 23:35


Diavolo написа:
Ронииииииии :first: :moufan:

рекордна 7 титла от Юкея
рекордна 19 тежка титла от тройната корона
34 ранкинг титла, само на две от Хендри
За първи път защитава титла от втория най-престижен турнир през сезона
титла на 18 г. титла и на 43 годишна възраст :-D

Великан! Остава само пустата 7 световна титла. Сега или никога!
Нивото му бе много силно в първата сесия, след това последва обичайния спад, но устиска. Пистолета е много опасен и в супер форма, но бе прегорял предварително и не може да изиграе най-добрия си снукър. Рони с много важни дълги удари, не е истина колко добър е станал в тези иначе коронни за Марк Уилямс удари.


Са му изчетох биографията, е, не, бати от къв бакграунд идва, :laugh: , се едно гледам Snatch, техните са държали секс шопове, баща му е бил в затвора за убийство 18 години, а самия Рони много време е страдал от нарко и алкохолна зависмост, отделно е и дядо вече, иначе е гениален!

_________________
Изображение


 
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 05.08.2018 10:04
Мнения: 778
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър - сезон 2018/2019   |   19.01.2019 23:57


Ракетата размаза и мазното китайче и чака победителя от Тръмп/Робъртсън, като и двамата не вярвам да се противопоставят на Рони. Просто поредната титла му е в кърпа вързана.

_________________
" За да се бориш с чудовища, понякога трябва и самият ти да станеш чудовище."


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър - сезон 2018/2019   |   20.01.2019 01:43


Много слаб Мастърс до тук. Всички мачове гледах и все някакви погроми. Дано утре стана драмата.
Иначе аз не съм толкова сигурен в победата. Тръмп е в страхотна форма и има положителен баланс над Рони във финални мачове.


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър - сезон 2018/2019   |   20.01.2019 23:13


Тръмп пръсна кофата на Рони. 8-) 7-1 след първата сесия и 10-4 краен, пълен програм насред любимия за Ракетата Мастърс. Джъд е сред малкото играчи (другите са Хигинс и Селби), които не се плашат от Рони и винаги си играят играта срещу него. Изравнява общия баланс между двамата на 10-10 и записва пета победа от осем финала. :-)

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър - сезон 2018/2019   |   21.01.2019 14:30


Ужас :helpless: Но го очаквах донякъде.
Да видим дали Тръмп ще стане най-накрая ще стане СШ. Този сезон е в най-добрата си форма изобщо, така че мисля му е време. :-) Много по-добре от ботове като Селби.
Ронката няма какво да го иронизираш. Най-великия за всички времена. На години е и е напълно нормално да се срива и бъгва от време на време. И има положителен ХТХ срещу всеки един освен срещу Джъд (и все пак е равен, а и няма място за сравнение между двамата) и то след последния им двубой от снощи. Виж му само КПД-то. От колко участия този сезон колко титли и финали има. Пример за младоците, дето са по на 15+ години по-млади.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг