Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 09:57



Отговори на тема  [ 68 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Снукър 2020/2021 
Автор Съобщение
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3644
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър 2020/2021   |   25.04.2021 23:33


Никой не коментира виртуозната игра на Марк Уилямс. Вече най-бързият играч в тура (17 секунди на удар), играе всичко за вкарване и разгроми Хигинс с 13-7, като имаше поне 10 шедьовъра в този мач, особено един карамбол и вкарана червена след контакт с черната :helpless: . Не мисля, че Джон има по-неудобен противник в тура от Уилямс, в Крусибъл балансът им е вече 4:1, като при единствената си загуба, Ем Джей водеше с 9-5 и 11-9 на полуфиналите 2011 г.

Интересно, че набор 92 са като камън, ножица, хартия помежду си - Рони доминира Уилямс, Хигинс е неудобен на Рони, а Уилямс - на Хигинс. :-D

Дано Уилямс задържи това ниво и срещу Селби, срещу когото също има относително добър баланс - като цяло Марк играе силно срещу грайндъри и не му пука от бавна и дефанзивна игра, за разлика от Рони.

Мръфката пък доказа, че е институция в Крусибъл и води 10-6 на прехваления китаец, дано утре го довърши и да гледаме класика с Джъд.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър 2020/2021   |   26.04.2021 12:29


Е, как ве, доста го похвалих, май не си ме чел, още след 1-та сесия :-)
Писах със сигурност ама не помня кога и колко :D
Уникални сингъл удари, потресаващо просто. Ама и Мърфката не отстъпва. Двамата до тук си съперничат кой колко по-абсурдно трудни дълги сингъл удари направи. :moufan:


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3644
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър 2020/2021   |   26.04.2021 23:48


Мърфи и Тръмп не се долюбват май-май, ще е интересна битка. Много разочароващо от Ян, за пореден път пълен провал на китайците on the big stage, а преди 10 години експертите се надпреварваха да прогнозират как през 2020 половината топ 16 ще са китайци...

Уилямс - Селби сякаш е най-непридвидимият четвъртфинал, Бингъм би следвало да е фаворит с малко срещу Макгил заради опита си в Крусибъл, както и Робо срещу Уилсън отново заради опита, както и заради моментната форма.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър 2020/2021   |   27.04.2021 11:16


Като цяло 2 кръг доста разочарова, защото нямнаше интрига освен в Ронката - МакГил.
Но какви 1/4 финали само се задават, уникум мачове :outofspace:

МакГил - Бингъм 11-13
Уилямс - Селби 12-13
Робо - Уилсън 13-7
Мърфи - Тръмп 10-13


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър 2020/2021   |   28.04.2021 13:41


Какво крушение за Робо в третата сесия. Срам и позор! Леке :uuu:
Ем Джей не искам дори да го коментирам.
Добре че са МакФил и Бинго за да гледаме нещо оспорвано и наистина качествено. И в Тръмп - Мърфи разбира се е другата ми надежда.


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5493
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър 2020/2021   |   28.04.2021 14:56


За мен снукъра УмрЕ преди няколко дена, но все пак бих искал да видя нов световен шампион и ще съм за един измежду Кайрън Уилсън и Антъни Макгил.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър 2020/2021   |   28.04.2021 23:11


Дори късметът не успя да спаси Тръмп, който игра посредствено и логично загуби от Мърфи. Като цяло срещата не ми хареса, доста грешки и от двамата - но поне се получи оспорвано, имаше и някои хубави единични удари. И в предишните си мачове Тръмп не игра добре, но просто съперниците бяха по-слаби. От моите фаворити за титлата остана само Селби, да видим след полуфиналите как ще е :-)

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър 2020/2021   |   28.04.2021 23:20


Е, не е истина просто :helpless: :dunno:
И двамата ми топ фаворити отпаднаха преди полуфиналите?!?!?! Как е възможно това???
скапания ковид, който обърка целия спорт??? Тръмп е просто в друга галактика в момента, от 2 г. е така и какво става, идва световното и се дъни, не е истина просто, не е истина.
Робо пък не искам да го коментирам, че ми е стара болка.
И този глист Селби какво става сега, ще го правиме световен шампион ли??? :-x
в Мърфи ми е надеждата, ама нещо ме съмнява, че ще издържи на антиснукъра. Бинго пък прави най-много сенчърита от началото на турнира, абе има малки надежди.

Бинго - Орк 13-17
Уилсън - Мърфи 15-17


Честита световна титла на Селби и на Шифтъра в частност! :devil:


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър 2020/2021   |   28.04.2021 23:49


Diavolo написа:
Е, не е истина просто :helpless: :dunno:
И двамата ми топ фаворити отпаднаха преди полуфиналите?!?!?! Как е възможно това???
скапания ковид, който обърка целия спорт??? Тръмп е просто в друга галактика в момента, от 2 г. е така и какво става, идва световното и се дъни, не е истина просто, не е истина.
Робо пък не искам да го коментирам, че ми е стара болка.
И този глист Селби какво става сега, ще го правиме световен шампион ли??? :-x
в Мърфи ми е надеждата, ама нещо ме съмнява, че ще издържи на антиснукъра. Бинго пък прави най-много сенчърита от началото на турнира, абе има малки надежди.

Бинго - Орк 13-17
Уилсън - Мърфи 15-17


Честита световна титла на Селби и на Шифтъра в частност! :devil:

Хаха, почнаха и заклинанията :-) Не съм особен фен на Селби, просто е много качествен играч и да се твърди друго, е глупост. Не се става трикратен световен шампион случайно. Наистина, не е особено резултатен (в сравнение с другите топ играчи), но снукърът не е само вкарване - и това го прави толкова по-интересен от сходните му игри. Селби има свой специфичен и успешен стил, и аз го уважавам за това. Хубавото е, че един от Уилсън и Мърфи ще отпадне, но лошото е, че един от тях ще играе финал :-P . Дано все пак това е Мърфи, който поне има някаква класа, за разлика от Уилсън, който на финал ще пада с разлика. А иначе, Бингам ми е симпатичен, но ще ме изненада доста, ако има сили за втора световна титла.

_________________
Изображение


Последна промяна Shifter на 28.04.2021 23:51, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър 2020/2021   |   01.05.2021 03:43


Бинго има биволски нерви просто.
Ако има човек, който може да устои на мръсните и долни номерца на Селби това е той. Непукист и толкова отдаден на играта. Селби се мотаеше средно по 2 минути, съдията дори го предупреди веднъж, което е изключителна рядкост, особено на такова ниво. Всички номерца приложи Селби, но резултата е 6-2 за Бинго в третата (уж решаващата по дифолт) сесия.
Бингъм спечели двата най-дълги фрейма в мача, надвкара Селби и най-важното, по-добър е от него в сефти департамента.
Дано не го урочасам, но победата е в неговите ръце. Ако задържи нивото си, Селби е пътник.

Кайрън прави мача на живота си, но все още да не отписваме Мърфи. Утре ако вземе третата сесия с 6-2 (което е напълно по силите му) се изравняват нещата, дори и 5-3 го устройва, но задължително трябва да спечели сесията.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър 2020/2021   |   01.05.2021 14:34


Магьосникааааааааааа :first: :rock: :moufan:

Велик Мъфи гази пошли копия на Селби :laugh:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър 2020/2021   |   01.05.2021 22:33


Мърфката изби рибата просто днес :moufan: :moufan: :moufan:
от 10:6, до 12-17 или 2-11?! :outofspace:
Унищожи го.
Мечтая си за финал Бингъм - Мърфи, ще е истински празник на надвкарването и брекбилдинга. Но злия орк ще развали всичко. Не мога да повярвам, че с тази игра и с тези номерца все още минава и може да печели. Жалко за играта, но и много лошо говори за останалите в тура играчи.
Все пак станахме свидетели на история. За първи път в рата Крусибъл имаме пета сесия! :first:


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър 2020/2021   |   01.05.2021 23:49


Очакван финал между двамата по-добри играчи от полуфиналите. Също очаквано, загубенякът Уилсън не издържа на напрежението да играе полуфинал срещу класен играч и беше пометен в последната сесия. Селби е фаворит, но ако не подобри играта си, Мърфи може да го изненада.

_________________
Изображение


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3644
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър 2020/2021   |   02.05.2021 00:19


Уилсън водеше с 10-4 всъщност, така че Мърфи спечели 13 от последните 15 фрейма. Много голям. В последната сесия май не изпусна топка при нерешен фрейм.

Към Шифтъра - Селби има около 700 сенчъри брейка в кариерата си, заблуда е, че не е резултатен. Просто много фенове на Рони го хейтят и се набляга на бавната му игра (което също е факт понякога).

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър 2020/2021   |   02.05.2021 08:06


Henman написа:
Уилсън водеше с 10-4 всъщност, така че Мърфи спечели 13 от последните 15 фрейма. Много голям. В последната сесия май не изпусна топка при нерешен фрейм.

Към Шифтъра - Селби има около 700 сенчъри брейка в кариерата си, заблуда е, че не е резултатен. Просто много фенове на Рони го хейтят и се набляга на бавната му игра (което също е факт понякога).

Знам колко стотачки има, затова и в скоби съм сложил уточнение за резултатността - в сравнение с другите топ играчи. О'Съливан, Хигинс, Тръмп, Робъртсън имат повече сенчърита и повече максимуми от него. А и трябва да се има предвид, че Селби се пуска в почти всички турнири, т.е. като сложим съотношението мачове/сенчърита, нещата са още по-ясни. А че феновете на О'Съливън го хейтят е ясно, все пак Селби има 6 победи от 9 финала срещу божеството (въпреки, че балансът от всички мачове е в полза на Ракетата), как си позволява това тоя орк.
Специален поздрав за Дявола - Селби вече има 5 победи от 7 участия на полуфинал, и то само в 16 участия на световното, което е голямо постижение. Мисля, че като процентна успеваемост отстъпва само на Хигинс, който е 8 от 10.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър 2020/2021   |   02.05.2021 09:11


Не само феноевте на Рони го хейтят, а всички фенове на играта. Селби е подкрепян само от неговите си фенове и никой друг.


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3644
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър 2020/2021   |   02.05.2021 18:50


Shifter написа:
Henman написа:
Уилсън водеше с 10-4 всъщност, така че Мърфи спечели 13 от последните 15 фрейма. Много голям. В последната сесия май не изпусна топка при нерешен фрейм.

Към Шифтъра - Селби има около 700 сенчъри брейка в кариерата си, заблуда е, че не е резултатен. Просто много фенове на Рони го хейтят и се набляга на бавната му игра (което също е факт понякога).

Знам колко стотачки има, затова и в скоби съм сложил уточнение за резултатността - в сравнение с другите топ играчи. О'Съливан, Хигинс, Тръмп, Робъртсън имат повече сенчърита и повече максимуми от него. А и трябва да се има предвид, че Селби се пуска в почти всички турнири, т.е. като сложим съотношението мачове/сенчърита, нещата са още по-ясни. А че феновете на О'Съливън го хейтят е ясно, все пак Селби има 6 победи от 9 финала срещу божеството (въпреки, че балансът от всички мачове е в полза на Ракетата), как си позволява това тоя орк.
Специален поздрав за Дявола - Селби вече има 5 победи от 7 участия на полуфинал, и то само в 16 участия на световното, което е голямо постижение. Мисля, че като процентна успеваемост отстъпва само на Хигинс, който е 8 от 10.


Има по-добър показател сенчърита спрямо брой фреймове от Хендри и Хигинс. :-)

Първата сесия я гледах с половин око заради формулата, но е хубаво, че Мърфи изглежда свеж и започна позитивно, накрая му помогнаха и два странни флука, за да приключи с аванс. :devil:

_________________
Изображение


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3644
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър 2020/2021   |   03.05.2021 00:43


Селби е непоклатим просто в Крусибъл. Няма такова търпение и безупречна сейфти игра. Рони е прав обаче и Мърфи ужасно греши като се въвлича в тези дълги фреймове с много топки на бордовете вместо да отвори играта рано-рано и да се опита да изкара Селби извън комфортната му зона. Особено в последните два-три фрейма Шон беше тотално надигран при дългите размени.

Утре е нов ден, разликата не е огромна, но Мърфи трябва да започне с големите серии - ако мачът продължи да е накъсан, Селби ще бие с разлика.

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър 2020/2021   |   03.05.2021 23:25


Заслужена победа на Селби, въпреки странния спад в играта му в последната сесия, в която обикновено е доста силен (10% успеваемост на далечните удари?!). Но пък и ударите на Мърфи взеха да влизат, и според мен се получи приятен за гледане финал - не помня кога в последна сесия при подобен резултат е имало три стотачки, още повече последователни. Като изключим шутаута тази година (защо това е ранкинг турнир?), от първата си световна титла през 2014 година насам Селби има 17 финала, от който е загубил само 1 - ако това не е показател за висока класа, не знам кое е. Трети загубен финал на световно от Мърфи, с което ясно показва, че ще си остане в подножието на най-големите играчи - късмет за него, че при единствената си титла игра срещу забравения вече Стивънс.

_________________
Изображение


Последна промяна Shifter на 03.05.2021 23:28, променена общо 1 път



 
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 05.08.2018 10:04
Мнения: 786
Отговори с цитат
Мнение  Re: Снукър 2020/2021   |   03.05.2021 23:31


Отлична игра на Селби и направи нужното за да спечели титлата. През целия мач се видя , че напрежението е изцяло при него, но удържа до края и късмета до голяма степен го покри, когато не влезна последната червена на Мърфи.Не знам за вас но мен Мърфи ме спечели, и определено ми е по симпатичен. Издра напълно освободено целия мач, поднесе ни отличен снукър и за малко не спечели турнира. Честно казано за първи път виждам човек да губи финал и да дава интервю с усмивка, да ке шегува и да не показва капчица съжаление или яд. Голям определено. За мен финала беше добър и смятам, че по - добрия победи.

_________________
" За да се бориш с чудовища, понякога трябва и самият ти да станеш чудовище."


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 68 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг