Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 17:05



Отговори на тема  [ 19 мнения ] 
Super Bowl 2021 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Super Bowl 2021   |   04.02.2021 00:51


В Неделя е големият финал, а най-хубавото е, че ще мога да го гледам директно по телевизията. Друго си е да гледаш нещо по телевизията, а не на стрийм.

Срещата трябва да започне в 1.35 след полунощ българско време, в нощта на Неделя срещу Понеделник.

Срещата ще се играе в Тампа, Флорида, на стадиона на един от финалистите - Тампа Бей Бюканиърс. Според това което четох, за първи път финалът ще се проведе на стадиона на един от двата финалиста.
Заради пандемията на стадиона ще могат да присъстват 22,000 зрители, но лошото е, че 7,500 билета ще бъдат раздадени на здравни работници, което според мен ще навреди на атмосферата. Не казвам, че не заслужават да са там, но бройката ми се струва твърде голяма.
А цените на билетите на някои места достигат от 18,000 до 40,000 долара.

Както Балета беше писал миналогодишните шампиони Канзас Сити Чийфс не бяха ставали шампиони над 50 години, а сега отново са на финал.
Бюканиърс от своя страна също не са ставали шампиони скоро, макар разликата в годините при тях да не е толкова голяма. Последната им титла е от 2003 г. , а те също така не бяха участвали в плейофите от 13 години.

Това може да се превърне в златна година за фамилията Глейзър, собственици на Тампа Бей Бюканиърс и Манчестър Юнайтед. И аз ще стискам палци за тях и за осеменителя на Жизел Бюндхен. :-)

И да ви пусна Колдплей, Бионсе и Бруно Марс :-)


_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 2021   |   04.02.2021 11:44


Респект, че ще има публика, но 1/3 от билетите да се раздават за популистки глупости е прекалено.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 2021   |   06.02.2021 01:42


Ооо, твърдо за Чийфс, просто велико ще е как бившата на великия Леонардо, гледа как нейния пада ( не ме кефи как някои се хващат с бивши на други звезди, като Брадли Купър примерно )!

Отделно тия пирати ми елиминираха любимите Редскинс!

Айде напред вождове! :-)

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 2021   |   08.02.2021 02:59


Трета четвъртина - е тоя Гронк ги размазА баси ...

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 2021   |   08.02.2021 05:48


Честито на Тампа, просто разказаха играта на Вождовете, бледо копие от миналата година! ГОАТ Томи ( не аз, а Бюндхен ) не блесна, но Gronk-Succop R, свършиха голяма работа! Иначе аз съм си заклет Washington Redskins! :

Изображение

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 08.02.2021 05:51, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 2021   |   08.02.2021 10:53


Тампа им взе знамената и им метна колелата в реката.

Брейди се бетонира като най-великия евър.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 2021   |   08.02.2021 10:54


TheExorcist написа:
Ооо, твърдо за Чийфс, просто велико ще е как бившата на великия Леонардо, гледа как нейния пада ( не ме кефи как някои се хващат с бивши на други звезди, като Брадли Купър примерно )!

Отделно тия пирати ми елиминираха любимите Редскинс!

Айде напред вождове! :-)


Е кого да хване Жизел след Ди Каприо? Някой автомонтьор ли?

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 2021   |   08.02.2021 11:19


Vendome написа:
TheExorcist написа:
Ооо, твърдо за Чийфс, просто велико ще е как бившата на великия Леонардо, гледа как нейния пада ( не ме кефи как някои се хващат с бивши на други звезди, като Брадли Купър примерно )!

Отделно тия пирати ми елиминираха любимите Редскинс!

Айде напред вождове! :-)


Е кого да хване Жизел след Ди Каприо? Някой автомонтьор ли?


Че на мен кво ми е?:)
Дават, че Лео е с net worth 260 милиона, Брейди е с 200, Жизел явно downgrade-ва, още само около 200 милиона надолу и ще е на мойто ниво:))))


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 2021   |   08.02.2021 15:38


Изображение

Изображение

Пиратите от Тампа Бей спечелиха втори Супер Боул за франчайза в история си и станаха 13-тия тим, който печели титлата, след като в предходния сезон не се е класирал за плейофите.

Те не оставиха никакви шансове на Канзас Сити Чийфс, като победиха убедително с 31-9, а нещата изглеждаха предрешени още на полувремето.
Комбинацията Брейди-Гронковски се оказа неразгадаема за миналогодишните шампиони. Статистиката показа, че Брейди е дал три тъч даун паса още през първото полувреме, което мисля че е рекорд.
В началото на третата част, след паузата Бъканиърс направиха и един тъч даун след атака от дълбочина и съвсем обезкуражиха съперниците си, които до онзи момент бяха направили прекалено много грешки.

Том Брейди бе определен за МВП на финалите за пети път в кариерата си. Това е седма шампионска титла за него, като по този начин той има повече титли от който и да е франчайз в НФЛ.
По време на срещата бе показана статистика за най-успешните спортисти в историята на спорта, като никой няма толкова големи успехи като Брейди. Нито Джордан със 6-те си титли в НБА, нито Уейн Грецки в хокея, със шест финала и четири титли за Купа Стенли, нито Лионел Меси със своите спечелени 4 шампионски лиги.


Треньорът Брус Ериънс, който за втора година води пиратите, пък се превърна в най-възрастният треньор, печелил титлата.
След срещата, доколкото чух, защото върху неговия глас течеше коментара от телевизията, той поздрави майка си.


Дъ Уикенд направи добро шоу на полувремето. Досега не го бях гледал да пее на живо, но ми направи добро впечатление непринудеността му, не беше изкуствен и не се притесняваше, че някъде може да прозвучи фалшиво. Действа опростено, но не беше и нужно той да е в центъра на вниманието, защото танцьорите които беше подбрал направиха добра хореография.
В интернет дори има на торент само с неговото изпълнение от Супер Боул.

Награждаването също беше емоционално.

Цялото семейство на Брейди слезе на терена, а впоследствие дъщеричката му дори подържа за малко трофея, пред недоверчивия поглед на баща си, който навярно се опасяваше, че тя може да го изпусне.

Първо трофеят бе даден на един от собствениците на тима от семейство Глейзър, като той държа кратка реч, поздравявайки здравните работници и феновете по трибуните.

Като цяло финалът остави приятни впечатления. Ясно е, че вече целият спорт е една машина за пари, но в тази игра са се запазили някои от старите ценности, спортният хъс, личната саможертва, което си пролича и на терена.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 2021   |   08.02.2021 15:56


Изображение

Изображение

Изображение






_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


Последна промяна albertz на 08.02.2021 15:59, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 2021   |   09.02.2021 06:52


Е кого да хване Жизел след Ди Каприо? Някой автомонтьор ли?[/quote]

Лео автомонтьора от Влад?! :laugh:

Просто се дразня как една звезда взима БИВШАТА на друга такава! ;-)

Лео скорпиончето е много по-велик от шибания джок куотърбек, а тая бразилска шунда си е голддигър! :uuu:

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 09.02.2021 06:58, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 2021   |   09.02.2021 07:23


albertz написа:
Изображение

Изображение

Пиратите от Тампа Бей спечелиха втори Супер Боул за франчайза в история си и станаха 13-тия тим, който печели титлата, след като в предходния сезон не се е класирал за плейофите.

Те не оставиха никакви шансове на Канзас Сити Чийфс, като победиха убедително с 31-9, а нещата изглеждаха предрешени още на полувремето.
Комбинацията Брейди-Гронковски се оказа неразгадаема за миналогодишните шампиони. Статистиката показа, че Брейди е дал три тъч даун паса още през първото полувреме, което мисля че е рекорд.
В началото на третата част, след паузата Бъканиърс направиха и един тъч даун след атака от дълбочина и съвсем обезкуражиха съперниците си, които до онзи момент бяха направили прекалено много грешки.

Том Брейди бе определен за МВП на финалите за пети път в кариерата си. Това е седма шампионска титла за него, като по този начин той има повече титли от който и да е франчайз в НФЛ.
По време на срещата бе показана статистика за най-успешните спортисти в историята на спорта, като никой няма толкова големи успехи като Брейди. Нито Джордан със 6-те си титли в НБА, нито Уейн Грецки в хокея, със шест финала и четири титли за Купа Стенли, нито Лионел Меси със своите спечелени 4 шампионски лиги.


Треньорът Брус Ериънс, който за втора година води пиратите, пък се превърна в най-възрастният треньор, печелил титлата.
След срещата, доколкото чух, защото върху неговия глас течеше коментара от телевизията, той поздрави майка си.


Дъ Уикенд направи добро шоу на полувремето. Досега не го бях гледал да пее на живо, но ми направи добро впечатление непринудеността му, не беше изкуствен и не се притесняваше, че някъде може да прозвучи фалшиво. Действа опростено, но не беше и нужно той да е в центъра на вниманието, защото танцьорите които беше подбрал направиха добра хореография.
В интернет дори има на торент само с неговото изпълнение от Супер Боул.

Награждаването също беше емоционално.

Цялото семейство на Брейди слезе на терена, а впоследствие дъщеричката му дори подържа за малко трофея, пред недоверчивия поглед на баща си, който навярно се опасяваше, че тя може да го изпусне.

Първо трофеят бе даден на един от собствениците на тима от семейство Глейзър, като той държа кратка реч, поздравявайки здравните работници и феновете по трибуните.

Като цяло финалът остави приятни впечатления. Ясно е, че вече целият спорт е една машина за пари, но в тази игра са се запазили някои от старите ценности, спортният хъс, личната саможертва, което си пролича и на терена.


За мен Ем Ви Пи-то е Гронк, не знам защо само за Брейди се говори!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 2021   |   09.02.2021 07:24


Чаво, вие не мразихте ли Глейзър клана?!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 2021   |   09.02.2021 11:48


За да не отговарям с цитат на всяко мнение ще кажа, че не съм специалист по американски футбол, но въпреки това между Брейди и Гронк и аз бих избрал Брейди. Той направи по-трудното, пасовете му бяха spot on. И дори само от това се виждаше класата.

За Глейзър мнозинството от феновете ги мрази, но според мен един не малък процент го прави, защото трябва да се намери виновник за неуспехите.
Естествено, има ги и тези които бяха срещу тях от самото начало, но примерно един Анди Митън, известен журналист ми се струва, че донякъде си промени мнението, от това което чета.

За мен успехът на Бъканиърс е показателен, макар че мнозина няма да се съгласят.
Глвйзър въобще не са идеалните собственици, но по отношение даване пари за играчи, аз не мога да имам претенции.
Това, че вечно мрънкащи, демотивирани треньори дебили, не успяха да се справят е друг въпрос. Как аз да имам интерес да следя отбора, като треньорът ти казва "ми ние не сме претенденти за титлата, едва ли не за нищо не се борим".
Щяло да бъде виц, ако Юнайтед станел шампион. За мене вицът е, че Лестър успяха, Ливърпул също, които не бяха ставали шампиони толкова дълго, а те не.

Но на Глейзър не им пука за вътрешните неразбории, те гледат приходите. Щом ги има, всичко е наред.
Друго, за което аз мога да ги обвиня е, че прекалено изтискват отбора. И друг път съм писал, че съм против мащабните летни турнета, а и не само.

Ще завърша с това, че моето мнение далеч не е показателно за мнението на другите, които следят отбора. То е различно, а и аз друг път съм писал, че считам една не малка част от т.нар. български фенове са лаици. И в Англия има хора със странни възгледи, но да не прозвучи много претенциозно от моя. страна, просто не съм съгласен с част от тях.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 2021   |   11.02.2021 00:03


96,4 милиона американци са гледали финала по телевизията между Тампа Бей и Канзас Сити. Това е най-високата гледаемост от 2007 г. насам.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 2021   |   11.02.2021 19:17


TheExorcist написа:
Vendome написа:
Е кого да хване Жизел след Ди Каприо? Някой автомонтьор ли?


Лео автомонтьора от Влад?! :laugh:

Просто се дразня как една звезда взима БИВШАТА на друга такава! ;-)

Лео скорпиончето е много по-велик от шибания джок куотърбек, а тая бразилска шунда си е голддигър! :uuu:




Каква бразилска шунда бе човек, жената е вече с Брейди от 12 години и имат 2 деца, напълно нормално семейство.

Колото до това, че била голддигър, за сведение тя е два пъти по богата от мъжа си, спечеленото от нея се оценява на 500 милиона, сравнено с 200 милиона на Брейди.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 2021   |   11.02.2021 23:10


Balleta написа:
TheExorcist написа:
Vendome написа:
Е кого да хване Жизел след Ди Каприо? Някой автомонтьор ли?


Лео автомонтьора от Влад?! :laugh:

Просто се дразня как една звезда взима БИВШАТА на друга такава! ;-)

Лео скорпиончето е много по-велик от шибания джок куотърбек, а тая бразилска шунда си е голддигър! :uuu:




Каква бразилска шунда бе човек, жената е вече с Брейди от 12 години и имат 2 деца, напълно нормално семейство.

Колото до това, че била голддигър, за сведение тя е два пъти по богата от мъжа си, спечеленото от нея се оценява на 500 милиона, сравнено с 200 милиона на Брейди.


Не бе, отиваш от една звезда на друга звезда, това е тъпото, такава беше и Ирина Швейк!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 2021   |   12.02.2021 11:49


Ама защо само Жизел или Ирина?
Това навсякъде е така, което си е напълно нормално.

Посочи ми една българска манекенка, актриса или по-изявена волейболистка, която да има за гадже или съпруг някой който работи обикновенна работа?

Може да са имали някой такъв, в тинейджърските си години, не за много дълъг период.

Това че даден мъж има добър външен вид или пък не, само по себе си нищо не значи.
Може да хване някоя готина тинейджърка за кратко и дотам.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 2021   |   12.02.2021 22:31


albertz написа:
Ама защо само Жизел или Ирина?
Това навсякъде е така, което си е напълно нормално.

Посочи ми една българска манекенка, актриса или по-изявена волейболистка, която да има за гадже или съпруг някой който работи обикновенна работа?

Може да са имали някой такъв, в тинейджърските си години, не за много дълъг период.

Това че даден мъж има добър външен вид или пък не, само по себе си нищо не значи.
Може да хване някоя готина тинейджърка за кратко и дотам.


Лошо няма, но има и други примери, един от най-великите спортисти, Роджър Федерер примерно. Просто от една звезда да скачаш да друга си е просто елитно търсене на внимание, въпрос, на личностен характер но иначе и Дейвид и Виктория са елит, но са си заедно от ранната им възраст.

П.С. Колкото до Жизел, и не не говоря за автомонтьор :-D , тя преди Брейди и Леонардо, още преди да е толкова елитна манекенка имаше афера с Джордж Клуни, а след това със синчето на някакъв бразилски милиардер, може да не е голдигинг, но елитно внимание със сигурност, един вид да сменяш една звезда с друга, не е само съвпадение мисля! ;-)

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 19 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг