Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 20:15



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Формула 1 - 2015 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Формула 1 - 2015   |   16.03.2015 14:20


Колкото и да не го гледам тоя спорт вече (а ми беше в топ 3 :outofspace: ) все пак си следя кой какво е направил, а и не може без тема тук :-D :-D

Сезона откри, двойна победа за Мерцедес, Хамилтън и Розберг :first: :celebrate: след Mакларън това ми е втория любим тим, заради Мерцедес и заради Хамилтън също.
Карлос Сайнц Джуниър с дебют и първи точки във Формула 1, баща му като перфекционист бил леко недоволен :laugh:

Жена ( яка мацка :outofspace: ) е тест пилот в отбора на Лотус и скоро може да стане първата жена със старт във Формула 1 - Кармен Жорда:

Изображение


Последна промяна Balleta на 16.03.2015 14:21, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6323
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2015   |   16.03.2015 15:40


Странен старт се получи. Първо само 18 коли за квалификация - отдавна не се бе случвало това. След това Ботас увисна по здравословни причини, Квят не стартира поради технически проблем по Ред Бул-а му. Същото се случи и със заместникът на Фернандо Алонсо. Така реално стартираха само 15 (!!) пилота.
Състезанието може да се каже че бе на 2 фронта - Нико или Луис и Ферари или Уилямс. Хамилтън се възползва максимално добре от полпозишъна си и не даде шанс на Нико, а Фетел успя да мине пред Маса и задържа третата позиция, с която направи първи подиум с Ферари.

Ако има нещо хубаво в това състезание, то за мен бе включването на Сайнц и Верстапен. Макс записа името си като най-младият състезател във Ф1 и щеше да е добре да спечели и точка(и), но за съжаление бе един от двамата отпаднали в хода на състезанието. Като прибавим и отпадането на двата Лотус-а още на старта, бройката финиширали стана като при състезание в Монако - 11.

Ф1 става все по-скучна и предвидима... Да и преди е имало доминация на един или друг, но обикновено все е имало някой съперник от друг тим, с който да се видят битки, да има гонки, изпреварвания и т.н. Докато сега на квалификация първият е със секунда и половина пред третия :helpless:

_________________
Изображение


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3644
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2015   |   20.03.2015 00:46


Нещата вървят към нов сезон с пълна доминация на Мерцедес и без никаква реална интрига. Уж въведоха една камара ограничения и измишльотини, за да станело по-интересно, а накрая разликата между първия и третия се оказва към секунда и половина на обиколка... Дори по времето на доминацията на Ферари не е било чак така. Да не говорим, че по всичко изглежда, че Германия няма да има състезание тоя сезон, а догодина и Монца си заминава. Време е изкуфялото престаряло джудже Бърни да се маха!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2015   |   02.04.2015 19:45


Бях заебал формулата дълго време, но откак Фетел ми е любимец хвърлям по едно очо. Много ме кефи тоя пич, въпреки, че не исках да ходи във Ферари. Но при всички положения всички срещу Хамилтън, тоя ми е непоносим още откак се появи във формулата!

_________________
Изображение


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3644
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2015   |   12.04.2015 20:36


Тая Формула затъпя до невиждани висоти. Като оставим настрана всички небивалици, като например въвеждането на гуми, които се скапват до 10 обиколки и които принуждават пилотите да карат крайно сдържано (това Ф1 ли беше или какво??) и новите хибридо-турбо и аз не знам какви двигатели, които са по-тихи от косачката на съседа, днес стигнахме до там състезател да се оплаква от друг не заради прекалено агресивно каране, а заради бавно такова?! Тоя мрънкалник Розберг само посрамва баща си с подобни изказвания и цупения. Вместо да атакува ужким бавния Хамилтън и зрителите да видят поне едно изпреварване, той стои на 4.5 секунди зад него и после се оплаква, че му пречел на тактиката? Пълен смех. Кими и Алонсо като се откажат съвсем няма да има какво да се гледа...

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2015   |   11.10.2015 15:32


9-а победа на Хамилтън за сезона в Сочи, а Мерцедес води почти двойно при конструктурите на втория Ферари :outofspace:

Хамилтън му трябват да спечели още три точки повече от Розберг и 9 от Фетел за да спечели третата си световна титла и втора поредна.

Не я гледам вече формулата, ама Мерцедес си бяха без конкуренция още преди сезона да почне. Все пак силен сезон и на Фетел с Ферари предвид доминацията на немците.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2015   |   23.10.2015 03:06


Balleta написа:
Колкото и да не го гледам тоя спорт вече (а ми беше в топ 3 :outofspace: ) все пак си следя кой какво е направил, а и не може без тема тук :-D :-D

Сезона откри, двойна победа за Мерцедес, Хамилтън и Розберг :first: :celebrate: след Mакларън това ми е втория любим тим, заради Мерцедес и заради Хамилтън също.
Карлос Сайнц Джуниър с дебют и първи точки във Формула 1, баща му като перфекционист бил леко недоволен :laugh:

Жена ( яка мацка :outofspace: ) е тест пилот в отбора на Лотус и скоро може да стане първата жена със старт във Формула 1 - Кармен Жорда:

Изображение


Мацката е супер! Но все повече се убеждавам, че колата е основно средство за придвижване! Другото са некви мании за психари!

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг