Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 19:39



Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Формула 1 - 2016 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Формула 1 - 2016   |   30.08.2016 01:37


Този "спорт" стана пълна пародия. Не бях гледал цяло състезание от години, но оня ден по някаква абстрактна причина гледах Спа. Много съмнителни неща стават. Не може Хамилтън да стартира толкова отзад и да свърши трети! Това сблъскване и запалването на колата на Райконен изобщо са много съмнителни. Ясно е, че Мерцедес са без всякаква конкуренция, но изглежда всичко работи за Хамилтън и 4-та титла, защото въпреки победата на Розберг едва ли ще му позволят първото място. Просто е пакет. А Фетел откак отиде във Ферари се прееба тотално. Кончетата отдавна не са това, което бяха!

_________________
Изображение


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3644
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2016   |   30.08.2016 18:02


Обикновено Спа е състезанието, на което старите фенове на Ф1 могат да се изкефят истински, защото колкото и да е скучен сезонът преди това, пистата в Белгия предразполага към интригуващи събития. Тази година обаче дори тук не стана нищо - досада от начало до края, като изключим удара на Магнусен след Червената вода. Вината е главно на Фетел, който се натресе в Кими и Верстапен още в първия завой и опорочи шансовете и на тримата. А Ред Бул и Ферари имаха скоростта през този уикенд да се борят за победата особено предвид наказанието на Хамилтън. Дори типичният за Спа дъжд не се появи, та да усложни малко нещата.

Иначе да - пародия е Ф1 с цялото това непрекъснато пазене на гуми, тихо мучащите двигатели и магическите бутони за изпреварване. В днешни дни няма никакъв шанс да видим маневра като ТАЗИ, защото всеки изчаква DRS зоната и просто натиска бутона вместо да рискува. И всички пилоти с изключение на Кими са пълни мрънкала.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2016   |   30.08.2016 20:00


Аз си я гледам формулата по навик, но така е. Формулата отдавна е в упадък и няма нищо общо с това което беше.
А новото поколение ''звезди'' не са никакви карачи.
Аз не мога да понасям Хамилтън и тази негова доминация ми идва малко повече.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2016   |   02.09.2016 10:44


Diavolo написа:
Аз си я гледам формулата по навик, но така е. Формулата отдавна е в упадък и няма нищо общо с това което беше.
А новото поколение ''звезди'' не са никакви карачи.
Аз не мога да понасям Хамилтън и тази негова доминация ми идва малко повече.


И на мене ми идва доминацията на Серена повече!!! :-D Шегувам се. Но си прав иначе! :-)

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2016   |   21.09.2016 01:11


Абе Розберг като водеше до края и заспах, хубаво е спечелил, някой гледал ли е цялото състезание?

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2016   |   21.09.2016 11:11


Аз.
Нищо интересно не си пропсунал освен Кими как задмина грозния и нагъл британски мангал, но след това със стратегия, Хамилтън си върна третото място без реално да изпреварва Райконен.
Така е в днешни дни, кур спорт и истинска борба. всичко е въпрос на двигатели, шаси и проклетите гуми. тази стратегия с гумите ми е толкова противна, че няма накъде.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2016   |   24.10.2016 06:12


Нещата гледам се закучват. Мазната чернилка спечели Щатите, Нико е втори. Има още три състезания. Лауда беше казал, че само чудо може да отнеме титлата на Нико Розберг, а оня свинчо мулата кат нищо може да вземе още две победи. Много е оспорвано, ще е интересно и си струва гледането до края мисля!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2016   |   25.10.2016 19:27


е нека си ги вземе, достатъчно е Нико да е втори и си взима титлата, която за този сезон ще е напълно заслужена.
циганина ДГД


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10439
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2016   |   25.10.2016 20:41


Абе вие като си заплюете някого и едва ли не сте готови да му духате. За какви чернилки си говорим тук, какви цигани, за какво става дума? Защо единият е лош, а другият е ок? Някой да не ви плаща за съпорта, че гледам бая вживяване има? ЛХ какъв ли не го изкарват, а истината е, че с нищо не е по-различен от НР. Е да, единствената разлика е, че титлите си ги спечели той самият, а не баща му. Онова бозаво джудже е сто пъти по-надуто, при това без никакво основание. Зеленее от яд, че съотборникът му има глобален апийл и е тема далеч извън пределите на Ф1. С други думи: personality. Щом и тук, в "родината" му, никой не го бръсне за слива, за какво си говорим.

Винаги съм си мислел, че Съдбата държи на Ф1. Толкова потресаващи жития сме преживели покрай този спорт, толкова драми са се разиграли on and off the track, че просто няма как и този път всичко да не е дирижирано там горе (естествено нямам предвид HQ на дедо Бърни, за доста по-горе говоря). Ако НР я заслужава, ще я вземе, ако не... имало едно време един почти-шампион на име Фелипе Маса... и така.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2016   |   26.10.2016 23:44


SUBXERO написа:
Абе вие като си заплюете някого и едва ли не сте готови да му духате. За какви чернилки си говорим тук, какви цигани, за какво става дума? Защо единият е лош, а другият е ок? Някой да не ви плаща за съпорта, че гледам бая вживяване има? ЛХ какъв ли не го изкарват, а истината е, че с нищо не е по-различен от НР. Е да, единствената разлика е, че титлите си ги спечели той самият, а не баща му. Онова бозаво джудже е сто пъти по-надуто, при това без никакво основание. Зеленее от яд, че съотборникът му има глобален апийл и е тема далеч извън пределите на Ф1. С други думи: personality. Щом и тук, в "родината" му, никой не го бръсне за слива, за какво си говорим.

Винаги съм си мислел, че Съдбата държи на Ф1. Толкова потресаващи жития сме преживели покрай този спорт, толкова драми са се разиграли on and off the track, че просто няма как и този път всичко да не е дирижирано там горе (естествено нямам предвид HQ на дедо Бърни, за доста по-горе говоря). Ако НР я заслужава, ще я вземе, ако не... имало едно време един почти-шампион на име Фелипе Маса... и така.


Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2016   |   28.11.2016 07:15


Най-накрая нещо хубаво във формулата за последните 3 години. Преди няколко състезания, когато НР водеше убедително предрекох, че всичко ще се реши на косъм в последния кръг а не както го бяха обявили за шампион вече и така и стана. Айде, че догодина големия Себастиан се завръща и нема хамилтоновци, розберзи, мозберзи ... :-) :celebrate:

П.С. Шваба, много добре знаеш, че всеки има списък с неприятни личности във или извън спорта!

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10439
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2016   |   28.11.2016 07:53


Никкъв проблем бе, бро! :thumbs:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2016   |   28.11.2016 18:50


мангаля обаче как мангалски се опитваше да саботира отбора и в частност Нико, като се тътреше като костенурка отпред, въпреки че всичките шефове в отбора му се изредиха да го хокат по радиото. магала си е мангал до живот, такава им е психиката. Веднага трябва да го изгонят от отбора! :devil:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10439
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2016   |   28.11.2016 20:46


Diavolo написа:
мангаля обаче как мангалски се опитваше да саботира отбора и в частност Нико, като се тътреше като костенурка отпред, въпреки че всичките шефове в отбора му се изредиха да го хокат по радиото. магала си е мангал до живот, такава им е психиката. Веднага трябва да го изгонят от отбора! :devil:

Дяволе, пак извади фенския аршин. Няма отбори, няма боксове моксове. Целта оправдава средствата. Розберг сигурно шпалир щеше да му направи ако ролите бяха разменени, нали? Пак не се усещаш как започваш яко да се излагаш. А това за "мангала" най-добре да го оставя без коментар. Ама то нали ние българите нищо общо нямаме с мангалите.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6323
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2016   |   28.11.2016 21:08


SUBXERO написа:
Пак не се усещаш как започваш яко да се излагаш. А това за "мангала" най-добре да го оставя без коментар. Ама то нали ние българите нищо общо нямаме с мангалите.


Браточка, ако намекваш за някакви расистки наклонения на Дявола, не си прав. Ето доказателство:

Diavolo написа:
А срещу Серина винаги се е хвърляло кал и то само защото е чернокожа (хайде, афроамериканка). Расизмът е дълбоко вкоренен в адски много хора, включително и сред не малък процент от българите.


Така че няма как това определение за мангал да не е пуснато нарочно.. 100% е провокация, на която ти си се хванал...

;-) :cheers:


Дяволето бих го питал следното. В случая за Хамилтън не важи ли :

Diavolo написа:
...... Някъде нещо да е забранено? Няма нищо незаконно. .....




P.S. не съм фен на нито един от двамата..
Хаха.. за Хам и Нико иде реч де.. не за Швабата и Дявола..

_________________
Изображение


Последна промяна Anfield на 28.11.2016 21:18, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10439
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2016   |   28.11.2016 21:14


:laugh: :cheers:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2016   |   28.11.2016 21:28


Чувствам се длъжен да се изкажа като човек, който не се интересува грам от разните формули и не е гледал нито минута от състезанията. От това, което съм видял по спортните новини, аз също оставам с впечатлението, че Хамилтън си е мангал - нагъл и безотговорен позьор; това, че явно е много талантлив, няма нищо общо. За Розберг не се сещам да съм слушал нещо подобно, но може и да съм пропуснал - все пак за по-известните се говори повече; бил син на баща си (бивше величие, което не съм чувал) - и какво от това? За конкретното състезание - ако с действията си Хамилтън е застрашил по някакъв начин титлата на отбора си (или за каквото там са се борили), то не виждам как някой може да го защитава - това не е тактика, а егоизъм, който може да провали всички, които са работили заедно с теб; ако ли пък за отбора това не е имало значение, не разбирам защо се шуми толкова - ок, мизерна тактика, но след като не е забранена, значи няма проблеми...

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2016   |   28.11.2016 21:30


SUBXERO написа:
Diavolo написа:
мангаля обаче как мангалски се опитваше да саботира отбора и в частност Нико, като се тътреше като костенурка отпред, въпреки че всичките шефове в отбора му се изредиха да го хокат по радиото. магала си е мангал до живот, такава им е психиката. Веднага трябва да го изгонят от отбора! :devil:

Дяволе, пак извади фенския аршин. Няма отбори, няма боксове моксове. Целта оправдава средствата. Розберг сигурно шпалир щеше да му направи ако ролите бяха разменени, нали? Пак не се усещаш как започваш яко да се излагаш. А това за "мангала" най-добре да го оставя без коментар. Ама то нали ние българите нищо общо нямаме с мангалите.



Перфектна тактика на Хамилтън, даваща възможност на Верстапен и Фетел евентуално да изпреварят Розберг и Хамилтън да вземе титлата. Трудно, но не невъзможно, не виждам Девола какво се кахъри :dunno: на карта е заложена световната титла, не класиране 1 и 2 на Мерцедес.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10439
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2016   |   28.11.2016 21:30


И все пак още нещо по темата. Останалите отбори във Ф1 почти единодушно изказват недоумението си от поведението на Мерцедес относно събитията на пистата в Абу Даби. "Наивно" и "малодушно" са сред най-често употребяваните епитети. Абсолютни паляци се оказаха с това толериране на пишман германчето. А Хамилтън с поведението си в последните няколко състезания, поне за мене, завинаги влезе в графата ВЕЛИКАН. Големият шампион си е голям и без купа. Дано тази дупка, в която изпадна по средата на сезона и която в крайна сметка му коства титлата, му даде сили да се бори за трона догодина. А ако и Фетел успее да впрегне правилното Конче, сезонът може да се окаже доста зрелищен. Хамилтън срещу Фетел - най-големите на новото време - какво повече да си пожелаем?

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6323
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формула 1 - 2016   |   28.11.2016 22:04


Balleta написа:
Перфектна тактика на Хамилтън, даваща възможност на Верстапен и Фетел евентуално да изпреварят Розберг и Хамилтън да вземе титлата. Трудно, но не невъзможно, не виждам Девола какво се кахъри :dunno: на карта е заложена световната титла, не класиране 1 и 2 на Мерцедес.


При все че двете коли са напред пред другите, Хамилтън бе наясно че това състезание (глобалното) можеше да бъде спечелено с тактика или с катастрофа. Но такава, в която той не участва. Розберг правилно не натисна излишно Макс, при все че малкият е способен на "калабалък" без да е про или анти някой от двамата от Мерцедес. Т.е. оставаше си тактика, макар и в този спорт в момента това да е супер супер трудно.

Както и Швабата отбеляза, Хамилтън загуби титлата през средата на сезона. Оставаше да търси чудото в Абу Даби и пробва... Розберг би направил същото в тази ситуация..

Иначе макар и да не харесвам арогантното му на моменти поведение, Верстапен мисля че е пилотът на сезона. Направи няколко състезания, които в съвременната Ф1 са все по-голяма рядкост.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 44 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг