Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 01:51



Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Super Bowl 51 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Super Bowl 51   |   05.02.2017 04:40


Atlanta Falcons vs. New England Patriots!

От последните 5 издания, 3 съм гледал, като се бях изкефил на победата на Гарваните от Балтимор над 49-ките преди 4 години, гледах го с един американец в нас и беше шоу. Адски се издразних преди 2 години, когато Сиатъл загубиха спечелен финал срещу Пейтриътс ( най-неприятния ми отбор може би ), но тогава Брейди ги измъкна буквално накрая.
Сега тия пак са финал за съжаление и страшно се надявам Соколите да им го начукат! Балет, ти си по-навътре, какви са впечатленията, какви са прогнозите? За съжаление моите ора от Редскинс са нещо като Булс, играят добре, но никога не могат да додрапат до финалните фази ...

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 51   |   05.02.2017 18:49


Кога е финала?


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 51   |   05.02.2017 18:56


Тази нощ. Нямам идея обаче от колко часа.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 51   |   05.02.2017 22:02


00:30 CET го дават по програма, но кога ще е самият kick off не знам.

Немците го дават бтв, не си спомням ZDF ли беше. Знам, че се следи. :-)

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 05.02.2017 22:05, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 51   |   05.02.2017 22:41


Каунтдаунът върви по Pro7 Maxx вече близо два часа, а самият мач ще върви по Sat. 1.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 51   |   05.02.2017 23:05


Няма да го гледам, не мога да го разбера и харесам този спорт и това е. Може би трябва по-редовно гледане и подходяща среда ама не виждам как ще стане това.
Утре от форума тук ще разбера как е завършил, стига да коментирате. :-)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 51   |   05.02.2017 23:46


Diavolo написа:
Може би трябва по-редовно гледане и подходяща среда ама не виждам как ще стане това.
:-)
Абсолютно. Това е начинът. А и с подходящите хора и обяснения си е доста интересно и си е даже смарт спорт, не е само за реднеци и хамали!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 51   |   06.02.2017 03:21


Оу, брутална преса на Соколите. Мъртви са Патриотите ако не тръгнат по крилата.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 51   |   06.02.2017 03:58


Айдее, бати тъч дауна. Чудо ги спасява Пейтриътс.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 51   |   06.02.2017 05:50


Няма такъв обрат, няма таков чудо, уникален Брейди записва името си като най-великия куотърбек във американския футбол с 5 спечелени Супербола :outofspace:

Никой в историята не се бе връщал и печелил след 20+ преднина на почивката. Атланта поведоха 21-0 и 28-3 само за да загубят среща, която никой не вярваше, че може да загубят. 31 безответни точки за Брейди и компания, като единствения и последен път когато Ню Инглънд поведоха в резултата бе победния тъчдаун в овъртайма.

Жалко за Атланта, аз бях за тях, но не знам какво им стана след почивката, сдухаха се, помислиха си, че всичко е свършило, но не и когато срещу теб е Брейди.

Официално това е най-великия обрат в историята на НФЛ, официално и изненадващо за мен това е първия овъртайм в историята на Суперболите..

Заради такива срещи спорта е нещо велико. Тъжно е да си фен на Атланта в този момент и велико да си фен на Пейтриътс.

Честито на Бостън фена Стенли :cheers:

П.П. Деволе, спортен капацитет, като теб да не харесва игра, като американския футбол е направо някакъв феномен, при условие, че ми гледаш некви стрелички и шайби :outofspace:

П.П>2 Ако ам. футбол го даваха в България щеше да е един от най-гледаните спортове. Лично мнение.


Последна промяна Balleta на 06.02.2017 06:01, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 51   |   06.02.2017 06:20


Отрепаха ги! Мерси Балет, че каза нещо преди мача. Мерси наистина. Брейди е урод! Заедно с Джо Монтана тия са НАЙ- големите!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 51   |   06.02.2017 10:05


Деба тоя капут Брейди как ги измъкна пак беее :oops:

https://www.yahoo.com/sports/news/tom-brady-and-roger-goodell-exchange-awkward-postgame-handshake-051823638.html

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 51   |   06.02.2017 11:48


Балет как ще коментираш това мнение, може ли да има нещо съмнително тук?

--> Не искам да се заяждам, но някой от вас гледали всъщност мача, за да говорим за "черно тото"? Никой няма вина, че фалкънс пропиляха аванса си. Избираха всевъзможни глупави игрови формации при аванс 25 точки. Трябваше им само един фийлд гол в последната четвърт и бяха на 40ярда, а те ми играят пас?!?! И нормално "сак", отидо в тяхната половина, има и оше много примери за смотани формации, просто си пропиляха преднината бих казал аматъорски <--


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 51   |   06.02.2017 11:52


Гледах подробен репортаж по ютюб, брей чак и Тръмп е бил на стадиона (четох, че бил голям фен на патриотите) и видях всичките тъчдауни, голямо шоу, голяма драма. Нещо невиждано е било. :outofspace:
110 млн. американци са гледали :О
Балет пуснаха ли тийзъра на Епизод 8 на STAR WARS по време на мача?

Иначе виж големия проблем е, не мога да харесам/обикна спорт в който чистата игра е едва 25/30% Значи цялото шоу е 4 часа, а чистия спорт/екшън само час и непрекъснато се спира играта. Пак казвам, може би липсва култура и подходяща среда, но тепърва да обикваш и да ставаш фен на нещо ново е сложна работа, особено като следиш толкова много други неща.
Да добавим и часовата разлика и че нито една телевизия у нас не излъчва този спорт.


Последна промяна Diavolo на 06.02.2017 11:53, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 51   |   06.02.2017 12:26


Diavolo написа:
Иначе виж големия проблем е, не мога да харесам/обикна спорт в който чистата игра е едва 25/30% Значи цялото шоу е 4 часа, а чистия спорт/екшън само час и непрекъснато се спира играта. Пак казвам, може би липсва култура и подходяща среда, но тепърва да обикваш и да ставаш фен на нещо ново е сложна работа, особено като следиш толкова много други неща.
Да добавим и часовата разлика и че нито една телевизия у нас не излъчва този спорт.

Бе ти остави Супербоула, то целият спорт, или по скоро социалният феномен American Football си е направо част от американската култура. Магията му е невъзможно да бъде почувствана пред телевизора, понеже самите мачове са само една част от преживяването. Никой не отива САМО за самия мач и за гледането. Хората си правят a weekend to remember от всеки мач. Ако поразпиташ редови фенове какво е най-якото, в 99% от отговорите ще чуеш думичките family, holyday, tailgate party.

А иначе самата игра е толкова комплексна, че за да изпиташ удоволствие гледайки един мач трябва да си на ТИ с всички правила и динамиката на играта. Тръгнеш ли да мислиш кое какво и защо, нишката се къса. Представи си един реднек от мидуеста, който за пръв път гледа футбол (сокър). Също така безинтересно ще му е, колкото и дад му пълниш главата с информация.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 51   |   06.02.2017 14:56


Diavolo написа:
Гледах подробен репортаж по ютюб, брей чак и Тръмп е бил на стадиона (четох, че бил голям фен на патриотите) и видях всичките тъчдауни, голямо шоу, голяма драма. Нещо невиждано е било. :outofspace:
110 млн. американци са гледали :О
Балет пуснаха ли тийзъра на Епизод 8 на STAR WARS по време на мача?

Иначе виж големия проблем е, не мога да харесам/обикна спорт в който чистата игра е едва 25/30% Значи цялото шоу е 4 часа, а чистия спорт/екшън само час и непрекъснато се спира играта. Пак казвам, може би липсва култура и подходяща среда, но тепърва да обикваш и да ставаш фен на нещо ново е сложна работа, особено като следиш толкова много други неща.
Да добавим и часовата разлика и че нито една телевизия у нас не излъчва този спорт.


Ако са го пуснали не съм го видял, но пък и не вярвам да съм го пропуснал. Пуснаха трейлъра на новия Фаст енд Фюриъс, Стар Уорс аз лично не видях.
Иначе от рекламите много ме накефи тази на КИА с Мелиса МакКарти, Лейди Гага също изби рибата с шоуто на халф-тайма, най-доброто за мен за последните 5-6 години, по нейна идея отвориха покрива и се пусна от него, след което пак трябваше да го затварят :outofspace: Гага просто е много добра, както винаги не пропусна да свири и на пиано ....



Последна промяна Balleta на 06.02.2017 15:00, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 51   |   06.02.2017 15:22


Цитат:
Изумителната развръзка на „Супербоул LI“, която прати купата в ръцете на „Ню Инглънд Пейтриътс“ след невиждан обрат и 34-28 над „Атланта Фалкънс“ ще стане причина и за още едно малко чудо. А именно – фен си спечели среща с Южени Бушар.

Но какво се случи? „Атланта“ водеше убедително с 28-3 само 17 минути преди края и както повечете хора по света, Бушар явно реши, че мачът е приключил. „Знаех си, че „Атланта“ ще спечели“, написа канадката на профила си в Twitter. И веднага получи отговор от фен: „Джини, ако „Пейтриътс“ спечелят, ще излезеш ли на среща с мен?“

В следващите минути, водени от опитния си лидер Том Брейди, „Ню Иглънд“ изковаха исторически обрат и стигнаха до трофея с 34-28 (28-28 в редовното време). „Научих си урока. Никога няма да залагам срещу Том Брейди“, написа Бушар в Twitter след двубоя. А после попита фена: „Къде живееш?“


Ухааа, я виж ти тоз шастливец, уффф :whistle: :-D


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 51   |   06.02.2017 22:29


Том Брейди нанесе болезнен удар по Холивуд и останалата прогресивна общност.

Go Pats!!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 51   |   07.02.2017 05:22


Diavolo написа:
Балет как ще коментираш това мнение, може ли да има нещо съмнително тук?

--> Не искам да се заяждам, но някой от вас гледали всъщност мача, за да говорим за "черно тото"? Никой няма вина, че фалкънс пропиляха аванса си. Избираха всевъзможни глупави игрови формации при аванс 25 точки. Трябваше им само един фийлд гол в последната четвърт и бяха на 40ярда, а те ми играят пас?!?! И нормално "сак", отидо в тяхната половина, има и оше много примери за смотани формации, просто си пропиляха преднината бих казал аматъорски <--


В добавка на Швабата, което е казал, добавям и шахматното мислене на тези, които контролират играта! Мениджърите! Помисли и ще се увериш!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Super Bowl 51   |   07.02.2017 05:24


Diavolo написа:
Балет как ще коментираш това мнение, може ли да има нещо съмнително тук?

--> Не искам да се заяждам, но някой от вас гледали всъщност мача, за да говорим за "черно тото"? Никой няма вина, че фалкънс пропиляха аванса си. Избираха всевъзможни глупави игрови формации при аванс 25 точки. Трябваше им само един фийлд гол в последната четвърт и бяха на 40ярда, а те ми играят пас?!?! И нормално "сак", отидо в тяхната половина, има и оше много примери за смотани формации, просто си пропиляха преднината бих казал аматъорски <--


Фалкънс нямат играче като Том Брейди, тва е!

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг