Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 16.04.2024 21:09



Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Антъни Джошуа - Владимир Кличко 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28629
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Антъни Джошуа - Владимир Кличко   |   30.04.2017 18:13


Никой ли не е гледал бокс епиката? :-o :helpless:
Най-великия боксов мач на 21 век. Тази сакрална и легендарна тежка категория в бокса от години е в криза, но ето такива мачове ще върнат легендарния и статут изобщо в световния спорт.
90 000 на Уембли и над 1 млрд. зрители по цял свят. Живата легенда на този спорт, великия Кличко срещу новото куче, олимпийски шампион от Лондон и с 18 нокаута от 18 профи бокс мачове!!!
Зрелището бе пълно. Петия и шестия рунд бяха нещо епично и велико. Изтръпнах буквално. Все едно гледах кадри от култовия филм със Сталоун, Роки.
И точно в шампионския 11 рунд дойде и развръзката. Два нокдауна за 50 секунди и при последвалата канонада до въжетата, съдията прекрати саморазправата. Според мен можеше да остави боксьорите, но може би искаше да спести унижението великия Кличко да бъде нокаутиран, а можеше и да бъде наранен тежко. Но победата за новото боксово чудо бе заслужена. Кличко загуби само за статистиката, иначе за пореден път демонстрира, че е институция в този спорт. На 41 г. да издържиш на това бясно темпо срещу 26 год. звяр, че и почти да го нокаутираш (шестия рунд) е велико. Дано да има мач реванш. Но тази епика ще се помни.
Сега да видим промоутър игричките до какво ще доведат. Мач реванш с Владимир, мач с Фюри, мач с Кобрата или овакантване на една от трите титли, точно тази за която Кубрат е претендент номер 1. Много ми се иска да видя Кубрат срещу Джошуа, макар че шансовете му за успех са почти нулеви.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14248
Отговори с цитат
Мнение  Re: Антъни Джошуа - Владимир Кличко   |   30.04.2017 18:16


Кубрат ще бъде нокаутиран в първия рунд ... по добре да не се бие с Джошуа :laugh:


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5076
Отговори с цитат
Мнение  Re: Антъни Джошуа - Владимир Кличко   |   30.04.2017 20:03


Мачът беше велик, наистина! Радвам се, че не си легнах, а изпих едно кафе за да го гледам.
Уникално беше. Двама велики боксьори. Кличко направи невероятен мач, но Джошуа е просто феномен. Ебати здравото копеле, което освен това може да се движи и знае какво прави. Наистина, 5-тия и 6-тия рунд бяха като от филм, развръзката в 11-тия също.
Според мен, правилно съдията прекрати мача. Щеше да е жалко Кличко да бъде нокаутиран, изпадайки в безсъзнание.

Изобщо най-тежката категория определено стана много красива с тези тримата - Кличко, Джошуа и Фюри. Дано Фюри се върне с формата от преди скоро. Чакат ни още зрелища.

Хубаво е, че има и българин, макар и в поддържащите роли. Добре, че Пулев не е в сметките на Джошуа, защото до третия-четвъртия рунд ще е в кома, ако играе срещу него. Добър боксьор е, но е далеч от това да бъде легенда. Най-добре за него е да играе срещу Карлос Такам за пояса на IBF, за да бъде първият българин световен шампион в една от категориите. После е ясно, че ще го духа по някое време. Но пък може да се пробва срещу Уайлдър за WBC и Паркър за WBO после.

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28629
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Антъни Джошуа - Владимир Кличко   |   30.04.2017 21:19


Ами на там отиват нещата. Нашия не буди интерес за съжаление и мечтания мач срещу Джошуа едва ли ще видим...
Има няколко варианта. Най-много пари ще има ако Владимир активира клаузата за реванш, след това мач срещу Фюри.
А рано или късно трябва да видим мач срещу Дионтей Уайлдър за обединяването на всички титли. Дефакто Уайлдър държи най-престижния пояс, този на световния боксов съвет (WBC)
Джоузеф Паркър също е вариант, абе ще видим, опции много. Изведнъж дивизията живна, а плява има много.
Иначе Кубрат в момента не е в кой знае каква форма, имаше шанс срещу един абсолютен комик, който цял мач му се поднасяше, а Кобрата не може да го нацели. Но Пулев е инат и има талант, заслужава поне още един шанс и ще го получи, той си е главен претендент дефакто.


Последна промяна Diavolo на 30.04.2017 21:20, променена общо 1 път



 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5076
Отговори с цитат
Мнение  Re: Антъни Джошуа - Владимир Кличко   |   30.04.2017 22:40


06.05 Joseph Parker - Hughie Fury
03.06 Dillian Whyte - Mariusz Wach

Двата най-интересни мача при най-тежките в близките 40 дни.
Паркър ще защитава титлата във версия WBO срещу братовчеда Хюи :-D
Уайт и Вах пък ще се опитат да вдигнат точките си в ранклистите с мач помежду им.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: Антъни Джошуа - Владимир Кличко   |   01.05.2017 17:26


Не знам защо споменавате Кубрат Нулев в изречение с имена като Кличко и Джошуа? :-o
Според мен Джошуа дори не знае кой е Кубрат. Надявам се дано никога не научи... че ще ме е жал за чалгаря.


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 17.09.2012 21:40
Мнения: 158
Отговори с цитат
Мнение  Re: Антъни Джошуа - Владимир Кличко   |   01.05.2017 22:06


Нема Значка написа:
Не знам защо споменавате Кубрат Нулев в изречение с имена като Кличко и Джошуа? :-o
Според мен Джошуа дори не знае кой е Кубрат. Надявам се дано никога не научи... че ще ме е жал за чалгаря.

:music: :music: :music:

Добре казано, както във фейса отбелязаха нагледно картинка на Кобрата му остана само да мачка едрите гърди на оная изрусена кукла.
Иначе Джошата си е джентълмен, дори и някак да се случи това чудо да играе с Пулев - първо ще позабавлява публиката като го разнесе насам натам, ще упражни всичките си удари в зурлата му (но пестеливо) и най-накрая ше го метне по гръб с мощен ъперкът! :outofspace: :bluefan:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28629
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Антъни Джошуа - Владимир Кличко   |   01.05.2017 23:18


Нема Значка написа:
Не знам защо споменавате Кубрат Нулев в изречение с имена като Кличко и Джошуа? :-o
Според мен Джошуа дори не знае кой е Кубрат. Надявам се дано никога не научи... че ще ме е жал за чалгаря.


Защото независимо дали ти харесва или не, а главен претендент, а и вече се би с Кличко. Да, загуби, но то много боксьори са губили от него.
Кубрат е видно, че не е във форма, но ако се стегне има шанс за още един голям мач и титла. Срещу Джошуа няма шанс, поне според мен, но срещу не малко други има такъв шанс.
Ние българите трябва да го подкрепяме, защото скоро няма да имаме боксьор сред най-добрите в света в тежка категория.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6720
Отговори с цитат
Мнение  Re: Антъни Джошуа - Владимир Кличко   |   03.05.2017 06:57


При положение, че си имам прекрасно момиче в леглото, няма как да гледам просташки хамали как се млатят!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6720
Отговори с цитат
Мнение  Re: Антъни Джошуа - Владимир Кличко   |   03.05.2017 07:09


Иначе по темата, изгледах мача на запис и останах с впечатлението, че Джошуа е с ТРИ класи над кобрата! Кличко е свършил с бокса. Аз принципно съм за Пулев, но само защото е от България, иначе не го понасям! Но дано все пак да си хване юмруците и да бие!!! :rock:

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 03.05.2017 07:10, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28629
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Антъни Джошуа - Владимир Кличко   |   08.05.2017 12:42


falkenbach написа:
06.05 Joseph Parker - Hughie Fury


И ква стана тя? Хюи Фюри отмени мача, контузен ала-бала. Или го е фанало шубето. :uuu:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 11 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг