Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 16:09



Отговори на тема  [ 79 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Бокс 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бокс   |   28.10.2018 13:40


Много съм доволен. Пълна зала (на 95% изцяло запълнена въпреки астрономическите билети, моят бе 200 лв. ама аз си взех баровски възможно най-близо до ринга), страхотна атмосфера. Имаше какво да се види, но е ясно, че бях там заради Кубрат и Хюи. Много добър мач, високо ниво и добра издръжливост. Нашия поне няколко много тежки удара, но отново доказа, че може да носи и има дебела глава както каза. Като цяла категорично надигра малкия циганския крал и напълно заслужено победи. Въпросът е кога ще се бие срещу Джошуа? Или есента на 2019 или 2020 г. според мен, ама той 2020 г. вече ще е за отказване, уф.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бокс   |   24.03.2019 17:15


Ако цифрите на Спортал са вярно цитирани, то за боя и победата си вчера Кобрата е взел най-много пари от всички (логично) - 250 000 долара. Интересното обаче е, че Тервел Пулев е взел пък най-малко от наградния фонд ... смешните 1000 долара :outofspace: Това няма да му стигне и да почерпи за победата, за сравнение съперника му въпреки загубата е взел 8000.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бокс   |   24.03.2019 17:16


Много силен мач на Кубрат особено след аркадата. Кобрата се развива непрекъснато и се надявам на втори и сигурно последен шанс за някоя от титлите.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бокс   |   30.03.2019 16:38


Селяка Кубрат се изложи много с тая целувка и сега ще си бере последствията, обаче впечатление правят ето такива изказвания:


Жени Калканджиева:

"Ако Кубрат Пулев ме целуне и не ми е приятно, най-малкото ще го ударя с микрофона по главата. Ако не ми е приятно! Това е една чисто първична човешка реакция. Докато тя е толкова усмихната и лъчезарна, толкова е притеснена и изложена, че след това взела и отишла на партито. Това е само една целувка, стига, де. Аз разбирам да я беше ударил по носа, да я беше стиснал така, че да я смачка, да й спука ребрата, а той просто я целуна", каза Калканджиева пред "Нова телевизия"."


...това казано от жена, тая садо-мазо ли е, извратенячка някаква :outofspace: ... колко ли пъти са и чупили носа на Калканджиева и са и спуквали ребрата през 90-те ...

Андреа:

"Има дни, в които ми се иска да имам вълшебната пръчка на времето, за да избирам епохата в която искам да живея. Последните дни си мисля за миналия век, който роди сексуалната революция, направи Мерилин Монро и Мадона икони на сексапила, и в който целувката беше акт на любов, приятелство и страст, а не „насилствен опит за сексуален тормоз“. Не исках да говоря по темата, защото за мен тя е по-скоро смешна, отколкото сериозна! Но не харесвам, когато хората злоупотребяват.В изявление на “Vegas Sport Daily”, разбирам, че Jenny Sushe е станала жертва, и е наранена и шокирана! Как е възможно човек, който сам си качва подобно видео, да твърди колко е наранен от него?
За мен това е една шега и по-скоро комична ситуация!

Иначе колкото до сушито... Всички го обичаме, но когато рибата е прясна, а оризът не е силно преварен.”, написа Андреа в профила си във фейсбук."

Демек от утре всеки журналист взимащ интервю на чалгарката да си я награбва и мляска от любов :rofl: А и тя явно няма нищо против Кубратчо да си ги мляска журналистките, а и по всичко личи, че не е било само мляскане :outofspace: ... и най голямата шега, кой говори за прясна риба и преварено суши - чалгарката разпоретина Андреа, която защитава приятеля си целунал чужда жена по устата .... ахахахаха


...иначе добър ПиАр и за двамата, ама Дженито май ще прецака нашия, по хитра ще излезе, отиде му хонорара на Пулев


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бокс   |   30.03.2019 19:30


Коврата е слаба ракия... Кобрата ще я хапне за закуска... с малко суши :-P
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1310771335745982&id=239976303122757&_rdr
Имало е и още видеа ;-)
Оная девствена стара мома адвокатката дето я защитава ще пометне :laugh:


Последна промяна Keanu на 30.03.2019 19:32, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бокс   |   30.03.2019 19:36


Кубрат направи голяма глупост и това ще му е обеца на ухото. Америка не е България и селските дискотеки, където сигурно бая жени е насилвал.
Но да го осъдят трудно, защото тази Суши-Муши си е шавранте. Има бая видеа, които го потвърждават. Разбира се това не оправдава постъпката на Кубрат, особено ако наистина и след целувката я е обарал по задника както се твърди. Тя може да е всякаква, но не е това начина. Идиотска, бай ганьовска постъпка, която може да му излезе и солено, но пак казвам не вярвам да го осъдят, защото има много доказателства срещу Суши. Но могат да го глобят конкретно за самата целувка. Не може ей така да целуваш хората по устата, ако ще и Господ да си.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бокс   |   30.03.2019 19:53


Да бе - една глоба е нормално... нещо като да си ударил лек шамар на некой. Но тия американци изтрещяха - спиране на права и един куп глупости заради това, че на курвата не са и платили повече от колкото са се споразумяли... Няма кой да ме убеди, че тая не е била една от курвите за афтърпартито :innocent:


Последна промяна Keanu на 30.03.2019 19:55, променена общо 2 пъти



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бокс   |   11.04.2019 02:22


Keanu написа:
Да бе - една глоба е нормално... нещо като да си ударил лек шамар на некой. Но тия американци изтрещяха - спиране на права и един куп глупости заради това, че на курвата не са и платили повече от колкото са се споразумяли... Няма кой да ме убеди, че тая не е била една от курвите за афтърпартито :innocent:


Имаше видео, но не мога да го намеря, май са го го махнали, как прави lap dansing на един точно на афтърпартито!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бокс   |   02.06.2019 05:17


Шишкоооооооооооооооо :-D

:rock: :rock: :rock: :rock:
:first: :first: :first:

ШОКА на Века! :ludnica:

Анди Руууууууууууууууууууиссссссссс, ахахахахаха свинята циганска наебана позорно, мухаххахаха


а малко преди това ограбиха белгийката Персон, която помля Кейти Тейлър. Но пипалата на Хърн са много дълги.
Позорно съдийско решение. Срам за спорта! :uuu:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бокс   |   02.06.2019 16:30


Diavolo написа:
Шишкоооооооооооооооо :-D

:rock: :rock: :rock: :rock:
:first: :first: :first:

ШОКА на Века! :ludnica:

Анди Руууууууууууууууууууиссссссссс, ахахахахаха свинята циганска наебана позорно, мухаххахаха


а малко преди това ограбиха белгийката Персон, която помля Кейти Тейлър. Но пипалата на Хърн са много дълги.
Позорно съдийско решение. Срам за спорта! :uuu:



:outofspace: :outofspace: :outofspace:

:-o :-o :-o

Абсолютен шок, Джошуа или е подценил мача или не може да играе извън Острова или просто мексиканеца е суперталант .... дотук беше с реномето на Джошуа, а всички говореха за Уайлдър и Фюри .... Руиз ??? :outofspace:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бокс   |   02.06.2019 22:03


Стана модерно да си дебел :laugh:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бокс   |   03.06.2019 01:45


Са гледах малко репортаж, бати говедото тоя Руиз, напомня ми на един Рикиши от кеча преди време ... :-o

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бокс   |   03.06.2019 12:23


Още се превивам от смях :rofl:
А даже репортаж не съм гледал - само снимка на сланината :blink: :laugh:
Един фен на Джошуа ми се обяснява, че мача бил уреден - чудя се кое е по-позорно: да те пребие :petku: или да продадеш мача на :petku: :whistle:


Последна промяна Keanu на 03.06.2019 12:35, променена общо 3 пъти



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бокс   |   03.06.2019 14:11


бумейкърите направиха много пари ...пълен фарс е тоя бой


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бокс   |   04.06.2019 00:36


трябват доказателства, не може всяка шокираща загуба да се обяснява с букита…
то по същата логика така трябва да се говори и за всички останали спортове, а не е така.
не отричам, че е възможно, но трябват доказателства.


 

Регистриран на: 02.02.2014 16:28
Мнения: 327
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бокс   |   04.06.2019 21:14


Айде моля ти се доказателства ти трябвали, достатъчно е да си изгледал мача от-до, за да ти стане ясно какъв цирк си спретнаха тия. Джошуа през цялото време нито гард поставяше, нито се опитваше да избегне ударите. Само търсеше начин как да загуби, така че да не изглежда подозрително. А върха на постановката беше края, когато няколко пъти намигна на съдята да прекрати мача. :ludnica: Ако се съмняваш на реванша ще се убедиш сам, когато Джошуа го смеле от бой.

_________________
ЛУДОГОРЕЦ ШАМПИОН!!!

Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бокс   |   04.06.2019 22:31


Трябват доказателства, не върви това - нали си гледал. Сигурно и Надал е продал мача срещу Росол или Браун. Аре бегайте с тия конспирации. В световния спорт е пълно със сензации и шок моменти, защо и в бокса да го няма? Имало е и по-големи изненади от тази и при много по-велики боксьори.
Джошуа винаги е бил надценен гнусен мангал, който най-накрая беше позорно разкрит. Ако пък се е продал, значи е още по-жалък и не заслужава капчица респект. :wave:


Последна промяна Diavolo на 04.06.2019 22:32, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бокс   |   05.06.2019 07:43


Diavolo написа:
? Имало е и по-големи изненади от тази и при много по-велики боксьори.
:wave:


Джеймс Бъстър Дъглас

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бокс   |   05.06.2019 07:49


Яд ме е иначе за мача, Джошуа го харесвам, но тва свинче му счупи куфендера. Харесвам също и Уайлдър. Виж, не мога да дишам тоя цигански комплексар Фюри!!! :uuu:

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 02.02.2014 16:28
Мнения: 327
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бокс   |   05.06.2019 08:31


Хахаха. Ти какво искаш лично Хърн да ти звънне по тела да ти каже колко са му платили букитата, за да загуби неговия човек. Толкова са се ояли в тоя спорт, че срам нямат вече. Само си представи колко допълнително ще вземе от евентуалният реванш. А и на Надал колко му е да почувства някое разтежение или да прецени, че няма шанс и да се разбере за екстра бонус от бетовете. Като станат на 70-80 години и напишат автобиография ще ти дадат доказателства. Много си наивен да знаеш, нищо още не си видял в спорта, язък че толкова го гледаш.

_________________
ЛУДОГОРЕЦ ШАМПИОН!!!

Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 79 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг