Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 25.04.2024 00:58



Отговори на тема  [ 214 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~ 
Автор Съобщение
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 13:14


Diavolo написа:
Квитииииииииии :rock: :moufan:

ахахаха, Оска почна да кряка и реве :laugh: железната психика, бухаха, буквално се разпадна на корта. 5-3 и 40-0 за нея на сервис на Петра, три поредни мачбола и от там нечовешки и невиждан чоук :yes: :wave:
дявола е с Квити!!! :devil:



Ахахаха, айдеееее :wave:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 13:16


Евала на Осака, показа, че е от шампионско тесто - след разочарованието от втория сет показа кой кой е. Напълно заслужено, за мен поне единствено първият сет беше абсолютно равностоен, от там Осака беше по-добра, макар и с малко. Аплодисменти и за Квитова, показа и тя какво може, два пъти 0:40 измъкна (и Осака един път така направи), абе красота мач, няма какво да си кривим душите, женският тенис не е това, което беше ;-)


 
(Real Green)

Регистриран на: 20.05.2012 18:26
Мнения: 3486
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 13:19


Diavolo написа:

ахахаха, Оска почна да кряка и реве :laugh:


Браво, браво, яко злоба и надсмиване за показването на емоция на едно 21 годишно момиче...
В крайна сметка по-заслужения тенесист победи :wave: Респект за Квитова, но не беше днес нейният ден.

_________________
viewtopic.php?f=42&t=25


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 13:19


Diavolo написа:
Не е болест, просто яко тренировки и специален/нов хранителен режим. Определено е като възродена от няколко месеца насам.
Но за съжаление ми се струва, че почва да поддава кондиционно. Това винаги и е било слабост. Дано Оска отново чоукне, че друго спасение за Квити не виждам. :-(

Аха, мерси! Хмм, определено трябва да качи малко килца, било то като мускули или каквото и да е. Вярно, че и с много тегло наднормено не е по-добре, ама тя не е била чак толкоз налята и преди. :-)

За удрянето на ракетата от страна на Осака - разбира се, че е нормално. Все пак Наоми явно не е някой Робот като Жирафа и има емоции. :-)
И я удари доста леко, справка вижте на столчето си Зверчето какво направи с 1 от ракетите си. :-D
Линк: Zverev completely destroys racquet during Raonic 4R match | Australian Open 2019
https://www.youtube.com/watch?v=XrCOII2MGX0
(В добрите традиции на Григор и кои още там бяха с навика за правене на ракетите си на 8-ка. :laugh: :rofl: )


Последна промяна Naki на 26.01.2019 13:23, променена общо 3 пъти



 
ICQ YIM WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28650
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 13:25


Не е типично за японец.
Иначе лош пример с жирафа. Тя е известна с чупенето на ракети и вулгарно отношение към ракетите, а и съдиите, особено напоследък.

Горд съм с Петра, браво Квити! :yes:

Добър, здрав финал, достоен завършек на един запомнящ се женски турнир! :-)
Толкоз от мен.


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5502
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 13:27


Diavolo написа:
Квитииииииииии :rock: :moufan:

ахахаха, Оска почна да кряка и реве :laugh: :devil:


Това да го каже някой друг иди дойди, ама да го кажеш ти :helpless:
При положение, че твоя любимец квичи на корта, сякаш са го разпрали от с..с :outofspace:

Иначе и аз бях за Квитова, въпреки че и Осака ми е симпатична, но не се получи. Як мач, три спасени мачбола, но трябва да има един победител. Честито на Осака :first:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 13:37


Diavolo написа:
Не е типично за японец.
Иначе лош пример с жирафа. Тя е известна с чупенето на ракети и вулгарно отношение към ракетите, а и съдиите, особено напоследък.

Горд съм с Петра, браво Квити! :yes:

Добър, здрав финал, достоен завършек на един запомнящ се женски турнир! :-)
Толкоз от мен.

Хмм, може. Говорех за лицето и изражението ѝ.
Преди поне, като я гледах да играе - вкл. на живо в София като дойде :-) - Жирафа бие, седне на столчето - каменно лице, никакви емоции.
Жирафа пада - същата работа, няма радване, няма викове, няма дори усмивка - без емоции.

Възможно е да има промяна, щото аз не гледам особено много тенис честно казано от края на 2017 някъде. :-)


 
ICQ YIM WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28650
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 13:39


Матс Виландер е виновен! :dunno: :helpless:
Преди мача каза, че Квитова ще спечели, докато Патри Муратоглу каза категорично Осака.
Да внимава много Виландер какво ще каже за мъжкия финал, че ще го намеря и... :devil:

Осака става първата след Серина Уилямс (2015 г.) с две поредни ГШ титли!


Последна промяна Diavolo на 26.01.2019 13:40, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28650
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 13:42


Naki написа:
Жирафа бие, седне на столчето - каменно лице, никакви емоции.
Жирафа пада - същата работа, няма радване, няма викове, няма дори усмивка - без емоции.


В това промяна няма. Сфинкса си е сфинкс. Просто чупи ракети и се държи хулигански като цяло. Иначе емоции не показва, както си написал, там си е все така, както си е било винаги. Изключително антипатична личност.


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3644
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 13:44


Naki написа:
Diavolo написа:
Не е типично за японец.
Иначе лош пример с жирафа. Тя е известна с чупенето на ракети и вулгарно отношение към ракетите, а и съдиите, особено напоследък.

Горд съм с Петра, браво Квити! :yes:

Добър, здрав финал, достоен завършек на един запомнящ се женски турнир! :-)
Толкоз от мен.

Хмм, може. Говорех за лицето и изражението ѝ.
Преди поне, като я гледах да играе - вкл. на живо в София като дойде :-) - Жирафа бие, седне на столчето - каменно лице, никакви емоции.
Жирафа пада - същата работа, няма радване, няма викове, няма дори усмивка - без емоции.

Възможно е да има промяна, щото аз не гледам особено много тенис честно казано от края на 2017 някъде. :-)


Ти кога изобщо си гледал тенис, бе, пациент, освен в уикипедия??

_________________
Изображение


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3644
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 13:46


Много качествен финал и заслужена победа за Осака според мен. Беше по-добрата през повечето време и успя да се възстанови след ужасния край на втория сет. Квитова имаше твърде много брак от форхенд, а и отпадна физически в третия сет. Когато Тайсън се откаже, ще се пренасоча изцяло към женския тенис. :-D

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 13:50


Diavolo написа:
Матс Виландер е виновен! :dunno: :helpless:
Преди мача каза, че Квитова ще спечели, докато Патри Муратоглу каза категорично Осака.
Да внимава много Виландер какво ще каже за мъжкия финал, че ще го намеря и... :devil:

Осака става първата след Серина Уилямс (2015 г.) с две поредни ГШ титли!


Много ясно кво ще каже - Надал! :laugh: Вече ми се обади и ми го каза ;-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28650
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 14:16


Хмм, не даде прогноза (сега), но от това което чух май, май повече клонеше с мъничко за Ноле, просто такава насока бяха думите му, но истинска прогноза нямаше. Може би утре.
Кореча каза, съвсем малко предимство за сънародника (е, това е нормално).


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 14:49


Интересен финал. Естествено бях за Осака. Квитова изненада на този турнир с много свеж тенис. Въпреки, че не я харесвам, сега не е толкова противна като преди. Не я бях гледал преди АО. Доста е отслабнала и изобщо не изглежда като скелет. Даже по-атлетична изглежда. Движи се много добре по корта, но явно кондицията не е още на ниво. Ако продължава да тренира здраво, ще се стегне и ще стане още по-опасна. Не ми хареса, че още квичи, но явно това няма да го изтръгне.

За утре... не си спомням кога последно играха финал на ГШ и не можех да определя кой е в по-добра форма. За мен и двамата са на 100% и нещата са на кантар. Дано има здрава битка и 5 сета.


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 15:11


Henman написа:
Naki написа:
Diavolo написа:
Не е типично за японец.
Иначе лош пример с жирафа. Тя е известна с чупенето на ракети и вулгарно отношение към ракетите, а и съдиите, особено напоследък.

Горд съм с Петра, браво Квити! :yes:

Добър, здрав финал, достоен завършек на един запомнящ се женски турнир! :-)
Толкоз от мен.

Хмм, може. Говорех за лицето и изражението ѝ.
Преди поне, като я гледах да играе - вкл. на живо в София като дойде :-) - Жирафа бие, седне на столчето - каменно лице, никакви емоции.
Жирафа пада - същата работа, няма радване, няма викове, няма дори усмивка - без емоции.

Възможно е да има промяна, щото аз не гледам особено много тенис честно казано от края на 2017 някъде. :-)


Ти кога изобщо си гледал тенис, бе, пациент, освен в уикипедия??

Баце, обиджаш ме излишно! Имахме кабелна още когато тенисът беше по немски канали, нямаше още даже ЕвроСпорт. :-) DSF и още 2-3 канала бяха със тенис и други спортни предавания.
Гледах тогава Бекер, и другите звезди от неговото време - беше отдавна, но го помня все едно беше вчера. И Граф и Селеш разбира се. :-)

Освен това, можеш лесно да видиш колко титли имам в игрите тук - имай предвид, това без никакво гледане не става. :wave: ;-)


 
ICQ YIM WWW
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14256
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 15:17


Осакааааааааа :ura: :first: :celebrate: :rock:


Има ли ГОАТ-овее, бухахаххахаха ..........това за злобния Девол, че много пуцал гледам по Осака, иначе Квити е печена ....

На едно 99% бях сигурен, че Осака бие, през целия турнир бе по добра, Квити не бе тествана изобщо и класирането и малко лъже, първия сет с Колинс на открито имаше много проблеми, отделно направила е огромна грешка с Осака - не е спечелила първия сет, което значи автоматично - крайна победа за "американската" японка :ura:

60-и пореден мач в който Осака печели след като е спечелила първия сет, втори пореден ГШ .....

С този шлем, Осака се доказва и извън кортовете на САЩ :yes:

Да поздравим новата НОМЕР 1 в света :first: :celebrate:

... а откъде тръгна в началото на миналата година :outofspace:

П.П. Идват и любимите и американски мастърси :yes:


Последна промяна Balleta на 26.01.2019 15:19, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2883
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 17:06


Поне вече женският тенис няма да бъде тото с изгряването на новата звезда - Осака. Може даже да догони рекордите на Серина както е тръгнала.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14256
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 17:07


Diavolo написа:
Квитииииииииии :rock: :moufan:

ахахаха, Оска почна да кряка и реве :laugh: железната психика, бухаха, буквално се разпадна на корта. 5-3 и 40-0 за нея на сервис на Петра, три поредни мачбола и от там нечовешки и невиждан чоук :yes: :wave:
дявола е с Квити!!! :devil:



...какво каза, че да се посмеем дружно всички :wave: :laugh:

Ако има някой който крещи истерично в лицето на противника гледайки го в очите и троши, като изневидял ракети и отправя смъртни заплахи това е онова злобно истерично черно гоатче, срам за женския тенис :wave: Врещи направо, като горила, не искам да я обиждам на расова основа, но тя сама си го прави да изглежда така, винаги като я видя да крещи истерично в лицето на противника и ми се доповръща от тая злоба ...

Осака е пример за поведение на корта, скромна и с респект към съперника, на първия мачбол, който Квитова спаси, Осака я аплодира, така, че леко с определенията кой кой, намали омразата Деволе, че става досадно вече ....


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28650
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 20:17


Hiksa написа:
Поне вече женският тенис няма да бъде тото с изгряването на новата звезда - Осака. Може даже да догони рекордите на Серина както е тръгнала.


:rofl: :rofl: :rofl:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28650
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 20:17


Balleta написа:
Ако има някой който крещи истерично в лицето на противника гледайки го в очите и троши, като изневидял ракети и отправя смъртни заплахи това е онова злобно истерично черно гоатче, срам за женския тенис :wave: Врещи направо, като горила, не искам да я обиждам на расова основа, но тя сама си го прави да изглежда така, винаги като я видя да крещи истерично в лицето на противника и ми се доповръща от тая злоба ...

Осака е пример за поведение на корта, скромна и с респект към съперника, на първия мачбол, който Квитова спаси, Осака я аплодира, така, че леко с определенията кой кой, намали омразата Деволе, че става досадно вече ....


В това отношение ако гледам кой какво пише по темите от теб по-голям хейтър трудно ще се намери. Най-малкото си ми равен. :-D


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 214 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг