Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:13



Отговори на тема  [ 214 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~ 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 20:46


Diavolo написа:
Balleta написа:
Ако има някой който крещи истерично в лицето на противника гледайки го в очите и троши, като изневидял ракети и отправя смъртни заплахи това е онова злобно истерично черно гоатче, срам за женския тенис :wave: Врещи направо, като горила, не искам да я обиждам на расова основа, но тя сама си го прави да изглежда така, винаги като я видя да крещи истерично в лицето на противника и ми се доповръща от тая злоба ...

Осака е пример за поведение на корта, скромна и с респект към съперника, на първия мачбол, който Квитова спаси, Осака я аплодира, така, че леко с определенията кой кой, намали омразата Деволе, че става досадно вече ....


В това отношение ако гледам кой какво пише по темите от теб по-голям хейтър трудно ще се намери. Най-малкото си ми равен. :-D



напротив, в тениса пиша хейтърски в много голяма степен заради теб и заради определенията които ръсиш по всички победили Серена или Халеп.

В зимните и баскета пиша респектиращо за всички .... епитети не слагам, единствено тук по определени причини, сещай се ;-) Във футбола също пиша понякога хейтърски заради хейтърщините на други юзери.

Просто тенис форума си е такъв .... ;-) Много добре знаеш, че харесвам Квитова откак се пръкна, но с тия налседства и Квити-Гоат-ве ме караш през годините да пиша против нея ... напоследък обаче, не съм писал нищо лошо за нея и в доста мачове дори съм я подкрепял


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   26.01.2019 20:54


А Елина Свитолина залюбила Гаел Монфис .... имаме нова тенис двойка :-D


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   27.01.2019 10:39


Diavolo написа:
Balleta написа:
Ако има някой който крещи истерично в лицето на противника гледайки го в очите и троши, като изневидял ракети и отправя смъртни заплахи това е онова злобно истерично черно гоатче, срам за женския тенис :wave: Врещи направо, като горила, не искам да я обиждам на расова основа, но тя сама си го прави да изглежда така, винаги като я видя да крещи истерично в лицето на противника и ми се доповръща от тая злоба ...

Осака е пример за поведение на корта, скромна и с респект към съперника, на първия мачбол, който Квитова спаси, Осака я аплодира, така, че леко с определенията кой кой, намали омразата Деволе, че става досадно вече ....


В това отношение ако гледам кой какво пише по темите от теб по-голям хейтър трудно ще се намери. Най-малкото си ми равен. :-D


Ми не, далеч е от това да ти е равен :-)


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   27.01.2019 10:41


Balleta написа:
Diavolo написа:
Balleta написа:
Ако има някой който крещи истерично в лицето на противника гледайки го в очите и троши, като изневидял ракети и отправя смъртни заплахи това е онова злобно истерично черно гоатче, срам за женския тенис :wave: Врещи направо, като горила, не искам да я обиждам на расова основа, но тя сама си го прави да изглежда така, винаги като я видя да крещи истерично в лицето на противника и ми се доповръща от тая злоба ...

Осака е пример за поведение на корта, скромна и с респект към съперника, на първия мачбол, който Квитова спаси, Осака я аплодира, така, че леко с определенията кой кой, намали омразата Деволе, че става досадно вече ....


В това отношение ако гледам кой какво пише по темите от теб по-голям хейтър трудно ще се намери. Най-малкото си ми равен. :-D



напротив, в тениса пиша хейтърски в много голяма степен заради теб и заради определенията които ръсиш по всички победили Серена или Халеп.

В зимните и баскета пиша респектиращо за всички .... епитети не слагам, единствено тук по определени причини, сещай се ;-) Във футбола също пиша понякога хейтърски заради хейтърщините на други юзери.

Просто тенис форума си е такъв .... ;-) Много добре знаеш, че харесвам Квитова откак се пръкна, но с тия налседства и Квити-Гоат-ве ме караш през годините да пиша против нея ... напоследък обаче, не съм писал нищо лошо за нея и в доста мачове дори съм я подкрепял


То 90% от "непоносимостта" спрямо Надал специално във форума е заради арогантния Дявол. Иначе Рафа си е пич, но Дявола като почне да раздува и ...


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 14:28
Мнения: 2583
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   27.01.2019 10:45


Вамос, Рафа! Хайде, шампионе!!!

:moufan:

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   27.01.2019 12:16


Победа в три сета за Джокович?

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   27.01.2019 12:53


Имам някакво чувство, че финалът е бил чисто протоколен. Язък за очакванията значи.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   27.01.2019 12:54


Vendome написа:
Победа в три сета за Джокович?


Как стигна до този труден извод при 6-3 5-2 за Джокович? :laugh:

_________________
Изображение


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 14:28
Мнения: 2583
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   27.01.2019 12:54


Такова представяне сигурно и най-заклетите фенове на Джокович не са очаквали. Аз по-силен мач негов не съм гледал на такова ниво- финал на ГШ, с толкова малко грешки, толкова сигурен на сервис и с толкова много чисти уинъри.

От другата страна- Рафа започна лошо и въпреки, че се опита да се сбори- прекалено много нетипични грешки и при тази форма на Джокович, нямаше как дори да се доближи.

Прокобата в Мелбърн продължава, явно не е писано... не знам какво трябва да стане, за да спечели пак някога тук. Разочароващо, но... това е животът.

ВАМОС!

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   27.01.2019 12:56


Henman написа:
Vendome написа:
Победа в три сета за Джокович?


Как стигна до този труден извод при 6-3 5-2 за Джокович? :laugh:


Просто въпрос. Проблем?

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   27.01.2019 12:56


Пъшкащият матадор беше пометен от сърбина, очаквах по-оспорван мач, но съм доволен от крайния резултат. Надал направи доста грешки, а и не гонеше топките с характерното за него яростно ожесточение; но пък и Джокович игра почти безгрешен тенис и явно това повлия на испанеца.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   27.01.2019 12:57


Мадам, никакъв шанс, Андре. За първи път в цялото съперничество между двамата на ГШ единия от двамата печели с 3-0?!
Прави се оказаха неутралните специалисти, които алармираха, че Надал не е срещнал нито един сериозен съперник и че това е територията на Джокович, освен това последния е с две поредни ГШ титли, а Надал не бе играл официален мач от УСО' 2018 г. Това още повече доказва колко жалки и келяви са 'некст джените' :О


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   27.01.2019 12:59


SUBXERO написа:
Имам някакво чувство, че финалът е бил чисто протоколен. Язък за очакванията значи.


Такъв беше... Слаб Надал, играе като на РГ 100 метра зад основната линия и пуска балони, само че тук не е Филип Шатрие и не става така. Джокович просто е по-класният играч на твърди кортове и особено в Мелбърн, за целия мач допусна 9 непредизвикани грешки или нещо такова. В някои моменти мачът приличаше повече на показно, отколкото на ГШ финал - в един гейм Джокович му пусна три къси топки и все пак го спечели. :laugh:

Еми, това е, ако задържи това ниво и няма втори спад като през 2016-2017, Ноле е кандидат за достигане на Федерер по брой титли от Шлема. Надал също е в играта, макар че сърбинът здраво му е влязъл в главата и не се знае какво ще става, ако се срещнат отново на Ролан Гарос. Поздрави и за Агасянчето, който до последно дебнеше и кроеше някакви планове да ме задмине с победа на Рафи. :wave: :laugh: "Хи плайд бедър ден ми тодей, но?"

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   27.01.2019 12:59


Shifter написа:
Пъшкащият матадор беше пометен от сърбина, очаквах по-оспорван мач, но съм доволен от крайния резултат. Надал направи доста грешки, а и не гонеше топките с характерното за него яростно ожесточение; но пък и Джокович игра почти безгрешен тенис и явно това повлия на испанеца.


Е Надал ги направи тия грешки, защото Джокович така игра, че го стресира до безумие. Дявола много се хвалеше как Джокович никога не е бил Надал с 3:0 сета. Еми сега .. да си говорим след финала!


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   27.01.2019 13:05


alessandron написа:
Shifter написа:
Пъшкащият матадор беше пометен от сърбина, очаквах по-оспорван мач, но съм доволен от крайния резултат. Надал направи доста грешки, а и не гонеше топките с характерното за него яростно ожесточение; но пък и Джокович игра почти безгрешен тенис и явно това повлия на испанеца.


Е Надал ги направи тия грешки, защото Джокович така игра, че го стресира до безумие. Дявола много се хвалеше как Джокович никога не е бил Надал с 3:0 сета. Еми сега .. да си говорим след финала!

Кака така никога да не го е бил с 3-0? Ами Ролан Гарос 2015? Или за финали говорим - ама тогава то и Надал не е бил Джокович с 3-0 на финал, доколкото помня....

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   27.01.2019 13:06


Shifter написа:
alessandron написа:
Shifter написа:
Пъшкащият матадор беше пометен от сърбина, очаквах по-оспорван мач, но съм доволен от крайния резултат. Надал направи доста грешки, а и не гонеше топките с характерното за него яростно ожесточение; но пък и Джокович игра почти безгрешен тенис и явно това повлия на испанеца.


Е Надал ги направи тия грешки, защото Джокович така игра, че го стресира до безумие. Дявола много се хвалеше как Джокович никога не е бил Надал с 3:0 сета. Еми сега .. да си говорим след финала!

Кака така никога да не го е бил с 3-0? Ами Ролан Гарос 2015? Или за финали говорим - ама тогава то и Надал не е бил Джокович с 3-0 на финал, доколкото помня....


В статистиката на Дявола РГ не се брои, щото Надал имаше тогава проблеми, затова така го казвам. ;-)


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   27.01.2019 13:11


Shifter написа:
alessandron написа:
Shifter написа:
Пъшкащият матадор беше пометен от сърбина, очаквах по-оспорван мач, но съм доволен от крайния резултат. Надал направи доста грешки, а и не гонеше топките с характерното за него яростно ожесточение; но пък и Джокович игра почти безгрешен тенис и явно това повлия на испанеца.


Е Надал ги направи тия грешки, защото Джокович така игра, че го стресира до безумие. Дявола много се хвалеше как Джокович никога не е бил Надал с 3:0 сета. Еми сега .. да си говорим след финала!

Кака така никога да не го е бил с 3-0? Ами Ролан Гарос 2015? Или за финали говорим - ама тогава то и Надал не е бил Джокович с 3-0 на финал, доколкото помня....


Палете свещи за Циципас, че бе толкова слаб и създаде измамно усещане за сигурност на Надал. Освен това костюмарите го прецакаха да играе в четвъртък и да загуби игрови ритъм, докато Джокович подгря по перфектен начин с Пуй. Вамос! :laugh:

_________________
Изображение


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 14:28
Мнения: 2583
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   27.01.2019 13:12


Henman написа:
SUBXERO написа:
Имам някакво чувство, че финалът е бил чисто протоколен. Язък за очакванията значи.


Такъв беше... Слаб Надал, играе като на РГ 100 метра зад основната линия и пуска балони, само че тук не е Филип Шатрие и не става така. Джокович просто е по-класният играч на твърди кортове и особено в Мелбърн, за целия мач допусна 9 непредизвикани грешки или нещо такова. В някои моменти мачът приличаше повече на показно, отколкото на ГШ финал - в един гейм Джокович му пусна три къси топки и все пак го спечели. :laugh:

Еми, това е, ако задържи това ниво и няма втори спад като през 2016-2017, Ноле е кандидат за достигане на Федерер по брой титли от Шлема. Надал също е в играта, макар че сърбинът здраво му е влязъл в главата и не се знае какво ще става, ако се срещнат отново на Ролан Гарос. Поздрави и за Агасянчето, който до последно дебнеше и кроеше някакви планове да ме задмине с победа на Рафи. :wave: :laugh: "Хи плайд бедър ден ми тодей, но?"


Немаше как да те задмина бе, леймър :) само можех да те изравня и да споделим титлата, ама ти си бот, а и Плишкова ти спечели титлата още отдавна, айде да ти е честито!

Не мисля, че сега е времето да се ебавате с Рафа, Дявола и да серете толкова много- браво на Джокович, показа, че тук е почти непобедим, а Рафа извън песъка трудно ще вземе нещо. все пак тези феномени толкова пъти са ни опровергавали, че всякакви прогнози са рискови и може да станат смешни.

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   27.01.2019 13:15


A.Agassi написа:
Не мисля, че сега е времето да се ебавате с Рафа, Дявола и да серете толкова много- браво на Джокович, показа, че тук е почти непобедим, а Рафа извън песъка трудно ще вземе нещо. все пак тези феномени толкова пъти са ни опровергавали, че всякакви прогнози са рискови и може да станат смешни.


За Рафа - респект. А за Дявола - традиция е да има по някоя ебавка заради феномена/ите "голяма/големи уста", ей го де е Ролан Гарос, там ще мачка той. Дяволе, горе главата, понякога се случват и такива неща. 1 000 000 пъти да прогнозирам тоя финал, няма да прогнозирам 3:0 за Джокович.


Последна промяна alessandron на 27.01.2019 13:15, променена общо 1 път



 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ Australian Open' 2019 ~ Тема за коментари ~   |   27.01.2019 13:20


A.Agassi написа:
Henman написа:
SUBXERO написа:
Имам някакво чувство, че финалът е бил чисто протоколен. Язък за очакванията значи.


Такъв беше... Слаб Надал, играе като на РГ 100 метра зад основната линия и пуска балони, само че тук не е Филип Шатрие и не става така. Джокович просто е по-класният играч на твърди кортове и особено в Мелбърн, за целия мач допусна 9 непредизвикани грешки или нещо такова. В някои моменти мачът приличаше повече на показно, отколкото на ГШ финал - в един гейм Джокович му пусна три къси топки и все пак го спечели. :laugh:

Еми, това е, ако задържи това ниво и няма втори спад като през 2016-2017, Ноле е кандидат за достигане на Федерер по брой титли от Шлема. Надал също е в играта, макар че сърбинът здраво му е влязъл в главата и не се знае какво ще става, ако се срещнат отново на Ролан Гарос. Поздрави и за Агасянчето, който до последно дебнеше и кроеше някакви планове да ме задмине с победа на Рафи. :wave: :laugh: "Хи плайд бедър ден ми тодей, но?"


Немаше как да те задмина бе, леймър :) само можех да те изравня и да споделим титлата, ама ти си бот, а и Плишкова ти спечели титлата още отдавна, айде да ти е честито!

Не мисля, че сега е времето да се ебавате с Рафа, Дявола и да серете толкова много- браво на Джокович, показа, че тук е почти непобедим, а Рафа извън песъка трудно ще вземе нещо. все пак тези феномени толкова пъти са ни опровергавали, че всякакви прогнози са рискови и може да станат смешни.


По-скоро Осака, не Плишкова, леймър. :-D

Няма как да се изпусне момента след всички изхвърляния преди мача и изсмукани оправдания за Рафи и съдбата през годините (не от теб, де). Някои дори се изцепиха с 3-0 в играта. :laugh:

_________________
Изображение


Последна промяна Henman на 27.01.2019 13:20, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 214 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг