Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 08:21



Отговори на тема  [ 12 мнения ] 
Дяволе, абе Джокович що не разбра, че Надал е "във форма"? 
Автор Съобщение
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Дяволе, абе Джокович що не разбра, че Надал е "във форма"?   |   27.01.2019 12:56


???


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дяволе, абе Джокович що не разбра, че Надал е "във форма"?   |   27.01.2019 12:59


Мда между другото и аз се чудех дали Джокович е в някаква свръх-форма, или просто Надал досега в турнира е случвал на удобни съперници... Понеже испанецът определено разочарова във финала - доста грешки и на моменти дори нещо като примирение с изхода на мача...

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дяволе, абе Джокович що не разбра, че Надал е "във форма"?   |   27.01.2019 13:02


Diavolo написа:
Изключително се радвам, че Джокович е в пикова форма и на 100% и свеж като репичка. Да не забравяме, че това е неговия домашен турнир.
Иначе много приказвате, глупости повечето, аз ще ви кажа само, че ще си говорим пак след финала. :wave:
Дано станем свидетели на поредната епика за историята. :yes:


Имам подозрение, че вече не се радва Дяволето чак толкова ;-) И между другото нещо, което казах и в "голямата тема" на АО - рекордът от ГШ на Федерер ще падне според мен, но си мисля, че новият рекордьор ще е Джокович, макар че има още 6 да печели, докато стигне 21, а Федерер още не се е отказал - обаче отдолу не идва никаква конкуренция и нищо няма да пречи и на Новак, а и на Рафа да си стигат до финали на който и да Шлем, а там и да загубят някой и друг мач срещу друг съперник извън тях двамата, ще е по-скоро епизодична изненада. Тази епоха в тениса е абсурдна - браво, че толкова години гледаме такава надпревара от тримата най-големи.


Последна промяна alessandron на 27.01.2019 13:08, променена общо 1 път



 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дяволе, абе Джокович що не разбра, че Надал е "във форма"?   |   27.01.2019 13:05


Shifter написа:
Мда между другото и аз се чудех дали Джокович е в някаква свръх-форма, или просто Надал досега в турнира е случвал на удобни съперници... Понеже испанецът определено разочарова във финала - доста грешки и на моменти дори нещо като примирение с изхода на мача...


За мен комбинация от двете. Надал реално не игра с нито един неудобен за него играч - някой с по-мощен сервис и силова игра от основна линия, Бердих на хартия беше единственият такъв, но той отдавна мина пика си, а и Надал на него отдавна му е взел страха. Карлос Моя най-добре го каза преди финала - Рафа бие всички психически, но не и Новак. Аз ще добавя, че всъщност Новак бие Рафа психически и това си е от 2011-та насам, колкото и Дявола да се пъна тук и там как едисикакво било, че хед-ту-хеда така да се обърне!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дяволе, абе Джокович що не разбра, че Надал е "във форма"?   |   27.01.2019 13:27


не знам, не знам как да ти отговоря.
но явно не само аз съм се заблудил. масово се залагаше по къщите за Надал, тук в играта също гледам само 3 прогнози за Джокович.
по форумите феновете на Ноле никога не са били толкова наплашени, може би заради комбинация от 2012/Уимбълдън'2018 и сегашната форма на Надал в турнира, но всичко това се оказа една голяма измама.
въпреки многото победи на Джокович над Надал на хард неговите фенове винаги ги е шубе преди важен мач с/у Рафа, както и обратното естествено.
Много съм разочарован от поведението на Надал, всички нововъведения и подобрения отидоха на кино и Надал отново бе на 2 метра зад основната линия с типичните балони.
никога не съм виждал хората от неговия щаб толкова посърнал. една от най-тежките загуби в цялата кариера на Надал и една от най-трудните за преглъщане загуби и за неговите милиони верни фенове.


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дяволе, абе Джокович що не разбра, че Надал е "във форма"?   |   27.01.2019 13:28


Големи 4-ма! Фед, Надал, Джоко И Мъри. :-) :stop:
Като се откаже Мъри, може да говорим за Big 3.


Последна промяна Naki на 27.01.2019 13:28, променена общо 1 път



 
ICQ YIM WWW
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дяволе, абе Джокович що не разбра, че Надал е "във форма"?   |   27.01.2019 13:29


Naki написа:
Големи 4-ма! Фед, Надал, Джоко И Мъри. :-) :stop:
Като се откаже Мъри, може да говорим за Big 3.


20:17:15:3 - кви четирима, аре стига с тоя Мъри - далеч е от първите трима. Голям играч, но не е в тази лига.


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3644
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дяволе, абе Джокович що не разбра, че Надал е "във форма"?   |   27.01.2019 13:32


alessandron написа:
Naki написа:
Големи 4-ма! Фед, Надал, Джоко И Мъри. :-) :stop:
Като се откаже Мъри, може да говорим за Big 3.


20:17:15:3 - кви четирима, аре стига с тоя Мъри - далеч е от първите трима. Голям играч, но не е в тази лига.


Чшшш, Уикипедия казва друго. :laugh:

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дяволе, абе Джокович що не разбра, че Надал е "във форма"?   |   27.01.2019 13:35


Diavolo написа:
не знам, не знам как да ти отговоря.
но явно не само аз съм се заблудил. масово се залагаше по къщите за Надал, тук в играта също гледам само 3 прогнози за Джокович.
по форумите феновете на Ноле никога не са били толкова наплашени, може би заради комбинация от 2012/Уимбълдън'2018 и сегашната форма на Надал в турнира, но всичко това се оказа една голяма измама.
въпреки многото победи на Джокович над Надал на хард неговите фенове винаги ги е шубе преди важен мач с/у Рафа, както и обратното естествено.
Много съм разочарован от поведението на Надал, всички нововъведения и подобрения отидоха на кино и Надал отново бе на 2 метра зад основната линия с типичните балони.
никога не съм виждал хората от неговия щаб толкова посърнал. една от най-тежките загуби в цялата кариера на Надал и една от най-трудните за преглъщане загуби и за неговите милиони верни фенове.


И на мен ми е интересно Надал защо тактически срещу Джокович така и не успява с нещо да разнообрази - сега, факт е, че то на хартия много е лесно да смениш тактиката, но де да знам, това е Рафа в крайна сметка. Днес например аз така и не разбрах каква му беше идеята като тактически подход. Направи ми и впечатление друго - Надал така и не експлоатира форхенд диагонала, имаше няколко разигравания, в които сбърка точки, при които беше натиснал, Джоката не връща чак толкова невъзможно и Надал се мъчеше да цели едва ли не ъгъла на линиите по правата, вместо да обърне по диагонала. Много му е влязъл в главата Ноле на Рафа - ще има интересен "Ролан Гарос", ако запазят нивото и двамата, а не виждам причина да не го запазят.


Последна промяна alessandron на 27.01.2019 13:37, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10431
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дяволе, абе Джокович що не разбра, че Надал е "във форма"?   |   27.01.2019 14:08


Освен двоен кариерен, Джоката ще атакува и Малък шлем, така че определено ни очаква крайно интересен Гарос.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дяволе, абе Джокович що не разбра, че Надал е "във форма"?   |   27.01.2019 16:26


Егати ботския мач където се е получил :outofspace: Надал не може да играе с Джокович и това, баланса от 2011 насаме катастрофален, омня само една поредица на Рафа от няколко поредни победи и то след нечуваните плескавици на финали преди това.

Двамата винаги са правили мачове класики, но това снощното е трагедия :helpless: :dunno: :outofspace: Бях сигурен, че мача ще е в 4-5 сета и Рафа най-накрая ще го вземе този финал, но уви, Австралия си му остава ахилесова пета, щом и абоната му Вавринка го би, няма какво да говорим.

Джоко е краля на Австралия, като нищо може да ги докараи и до 10 тук до края на кариерата си ....

Добре, че този мач тук е в 2.30 посреднощ и не съм луд да ставам да го гледам по това време .... мислех да хвана последния 5-и сет към 6 сутринта, но то е имало експресна екзекуция в 3 :outofspace:


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дяволе, абе Джокович що не разбра, че Надал е "във форма"?   |   27.01.2019 16:29


alessandron написа:
Naki написа:
Големи 4-ма! Фед, Надал, Джоко И Мъри. :-) :stop:
Като се откаже Мъри, може да говорим за Big 3.


20:17:15:3 - кви четирима, аре стига с тоя Мъри - далеч е от първите трима. Голям играч, но не е в тази лига.
Това с 3те титли от Шлема лъже! Виж му общия брой титли от АТП - 14ти е във вечната ранглиста. :-) (А като махнем неактивните тенисисти, смятайте сами на кое място е. :yes: ;-) )

Също така, може да няма много титли от Шлема, но в много случаи през много години когато някой от другите 3ма не е спечелил титла или не е стигнал финал на някой Шлем, това е било точно благодарение на Сър Анди Мъри. :-)
Отделно има ценна МикиМаус титла от ATP Финали, отделно хич никак не-МикиМаус Златни медали от Олимипада (ДВА такива). :wave: ;-)
Дето се вика, "Like a sir!" :-D


 
ICQ YIM WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 12 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг