Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 17:46



Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Акапулко/Дубай'2019 - тема за коментари 
Автор Съобщение
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко/Дубай'2019 - тема за коментари   |   03.03.2019 16:03


Naki написа:
Не съм казал, че не го гледам. Атрактивен си е за гледане Ник когато е "в зоната" и не е решил да пада този ден/мач. :-)
Кофтито е, че на много хора им се налага да го гледат, щат не щат - защото често стига до крайни фази на турнирите, в които играе. :-)
Ама това не значи, че такива гаменски прояви са нещо хубаво и трябва да се поощряват или пък да се правим, че ги няма, при положение, че явно ги има и то доста често.

Виж в Уикито за него как Макенроу едновременно много е впечатлен от таланта му, но освен това многократно го критикува за отношението му към играта тенис.

ЕДиТ: Какъв псевдо-журналист си пък ти, бре?! :-x
Читавите спортни журналисти общуват нормално с всички фенове, няма хейтърство или обиди. Имай предвид, че това твойто хейтърство и език на омразата значи, че никога няма да станеш топ-журналист. :wave: :yes:


Псевдосървър, не ми се обяснявай - не съм спортен журналист и да, не ми пука за нито едно твое мнение и няма причина да не го казвам директно, още повече като ми се разприказваш в стил "ДПС" за "език на омразата". Смешкото, дето си мисли, че ще стане по-важен като пише за голяма и малка крава на мен тръгнал да ми обяснява за език на омразата :rofl: Чети си там Уикито, виж какво е "език на омразата", че при теб отдавна има грешка в превода, различна планета си - стой си на нея и не тръгвай по другите, че става мегасмешно!


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко/Дубай'2019 - тема за коментари   |   03.03.2019 18:09


Хмм, окей. Ако не е тайна, с какво се занимаваш като работа? :unsure:


 
ICQ YIM WWW
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко/Дубай'2019 - тема за коментари   |   03.03.2019 18:48


честито на Кириос за невероятната седмица без да съм гледал за да бие последователно: Рафа, Стан, Иснър и Зверев значи е играл феноменално без спадове явно като изпадна извън топ 50 се е взел в ръце засега преди пак да се разлигави и счупи :-D


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко/Дубай'2019 - тема за коментари   |   03.03.2019 18:58


Сега чак изгледах записите. логичното стана и 2-0 за Фед и Кирьос. Така по-малко ме е яд за загубата на Надал, защото излиза, че е загубил от гоатски Кирьос и то пак да подчертая в мач в който тотално надира и разници ''невиждания'' талант от Австралия и сам си е виновен за загубата. Тенис фене, контузен ли е последно Кирьос? :-D Срещу Зверев изглеждаше така все едно е почивал 2 месеца и си го напердаши като на тренировка.
Жоре, арее
преди няколко дена писах, че трудно Чорич или Стефанос ще го спрат на една от любимите му настилки, като нормално с повече шансове бе Циципас. Силно игра гръка и се бори, но Федерер бе свеж и максимално концентриран. За Надал не познах заради няколко милиметра разлика във филето на мрежата.


 

Регистриран на: 01.09.2016 12:47
Мнения: 323
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко/Дубай'2019 - тема за коментари   |   03.03.2019 20:14


Diavolo написа:
Сега чак изгледах записите. логичното стана и 2-0 за Фед и Кирьос. Така по-малко ме е яд за загубата на Надал, защото излиза, че е загубил от гоатски Кирьос и то пак да подчертая в мач в който тотално надира и разници ''невиждания'' талант от Австралия и сам си е виновен за загубата. Тенис фене, контузен ли е последно Кирьос? :-D Срещу Зверев изглеждаше така все едно е почивал 2 месеца и си го напердаши като на тренировка.
Жоре, арее
преди няколко дена писах, че трудно Чорич или Стефанос ще го спрат на една от любимите му настилки, като нормално с повече шансове бе Циципас. Силно игра гръка и се бори, но Федерер бе свеж и максимално концентриран. За Надал не познах заради няколко милиметра разлика във филето на мрежата.

Дали Кириос е контузен? В мача с Надал определено не беше дори на 80% фит. Правилно казваш, че Рафчо сам си е виновен. Като си изгледал "Сега чак" записите, забеляза ли къде посрещаше сервисите на Ник? Трабваше да разбутва ball boys и лайнсмените за да си намери място между тях и разбирасе ретурите му дежурно падаха около Т-то - за това сам си е виновен - повече просто не можеше. Бързите хард кортове стават "все по-бързи" за Надал и това ще става все по-очевидно - след 3 месеца става на 33.
А малкия Зверев се пазеше за финала на двойки и игра на моменти дори безхаберно, след като почувствува, че не може да спечели срещу Ник!
Акапулко за пореден път доказа, че Ник е от шампионско тесто - стисна зъби и с всичките си болежки спечели турнира! Респект!
За Дубай: една от "любимите му настилки" на Роджър помни и лоши моменти. Един от тях - точно преди 2 години и 2 дни Дявола за малко да се задави от злобна радост, когато с хейтърско възхищение разказваше за - Донской братлета Д-О-Н-С-К-О-Й.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко/Дубай'2019 - тема за коментари   |   03.03.2019 20:21


Да се има си предвид когато Фед е във форма и фокусиран. От сензационна загуба в началото на даден турнир когато още не си напипал ритъм никой не е застрахован.
На Надал настилката не му беше никакъв проблем, а някои безумни негови отигравания при шансовете за пробив. Надявам се двамата с Ник да се срещнат пак в ИУ или Маями. :-)
И не, Кирьос бе на 100% срещу Надал, тия градски легенди с колената не на мен, знам какво видях от него в продължение на 2 час и половина (или отрязъка от мача след първия сет).


Последна промяна Diavolo на 03.03.2019 22:34, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 01.09.2016 12:47
Мнения: 323
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко/Дубай'2019 - тема за коментари   |   03.03.2019 22:18


Diavolo написа:
Има си предвид .

Така и не научи думата sorry!
Е, може би в някой следващ живот?


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко/Дубай'2019 - тема за коментари   |   03.03.2019 22:34


Дявола не греши! Само хората и понякога го подвеждат, но нормално за простосмъртните... :devil:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко/Дубай'2019 - тема за коментари   |   04.03.2019 08:16


Diavolo написа:
Дявола не греши! Само хората и понякога го подвеждат, но нормално за простосмъртните... :devil:


:laugh:


 

Регистриран на: 01.09.2016 12:47
Мнения: 323
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко/Дубай'2019 - тема за коментари   |   04.03.2019 14:47


Diavolo написа:
Дявола не греши! Само хората и понякога го подвеждат, но нормално за простосмъртните... :devil:

Зад океана започва impeachment на Тръмп.
В този форум можем ли да импиичнем един самозабравил се Дявол?


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко/Дубай'2019 - тема за коментари   |   04.03.2019 15:38


:laugh:


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко/Дубай'2019 - тема за коментари   |   04.03.2019 16:12


tennis fan написа:
Diavolo написа:
Дявола не греши! Само хората и понякога го подвеждат, но нормално за простосмъртните... :devil:

Зад океана започва impeachment на Тръмп.
В този форум можем ли да импиичнем един самозабравил се Дявол?

И кой ще води игрите!? Ти ли? :-|


 
ICQ YIM WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг