Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18.04.2024 13:01



Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Кой ще завърши с най-много ГШ титли 

Кой от тримата тенори ще остане като GOAT
1. Роджър Федерер 38%  38%  [ 5 ]
2. Рафаел Надал 15%  15%  [ 2 ]
3. Новак Джокович 46%  46%  [ 6 ]
4. Ще има равенство между двама (посочете кои) 0%  0%  [ 0 ]
5. Ще има равенство между тримата 0%  0%  [ 0 ]
Общо гласове : 13

Кой ще завърши с най-много ГШ титли 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
 Кой ще завърши с най-много ГШ титли   |   05.03.2019 18:07


Към днешна дата,
Фед - 20 титли
Рафа - 17 титли
Ноле - 15 титли

И нека Игрите на глада започнат сега! :tennis:


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5493
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой ще завърши с най-много ГШ титли   |   05.03.2019 18:10


Федерер е велик тенисист, но Джокович има шанса да го надмине, но дори и да не успее ще го изравни и ще останат в историята, като двамата най-велики играчи на този спорт!

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14249
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой ще завърши с най-много ГШ титли   |   05.03.2019 19:40


goro_levskara написа:
Федерер е велик тенисист, но Джокович има шанса да го надмине, но дори и да не успее ще го изравни и ще останат в историята, като двамата най-велики играчи на този спорт!



Жоре, Надал не е ли велик ?


Иначе още е рано да се каже, нека мине и тази година, И Надал и Джоко могат да го изравнят и задминат


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой ще завърши с най-много ГШ титли   |   05.03.2019 20:46


Аз лично залагам на Джокович.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой ще завърши с най-много ГШ титли   |   05.03.2019 21:19


goro_levskara написа:
Федерер е велик тенисист, но Джокович има шанса да го надмине, но дори и да не успее ще го изравни и ще останат в историята, като двамата най-велики играчи на този спорт!


и розови слончета полетяха


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5493
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой ще завърши с най-много ГШ титли   |   05.03.2019 21:54


Balleta написа:
Жоре, Надал не е ли велик ?


Не съм разбирач, като тебе и дяволето, но едно знам. Великите са номер едно по титли. Както е твоя Реал, както е Шумахер във Формула 1, Стенмарк в ските и т.н. Всички други са подгласници и евентуални лидери в класациите. В тениса има един наистина велик тенисист и той се казва Роджър Федерер. И тъй като аз очаквам Джоко да го настигне някой ден, затова и написах, че ако това се случи ще има двама велики тенисисти в историята. Надал е кандидат, но той, както и Джоко все още нямат титлите на Федерер, за да бъдат велики. Да, те са големи, даже много големи, но все още не са велики. А защо Джоко, вместо Надал? Ами просто очакванията са ми, че Надал е силно профилиран в червените кортове, за сметка на бързите, където Джоко е с превъзходство. Това ще окаже влияние със сигурност. Освен това си мисля, че Джоко е поне с година и половина, ако не и две (не ми се рови) по-млад, което ама въобще не е за пренебрегване. И не на последно място контузиите, които Надал изтърпява са значително по-чести, което също е доста важно.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14249
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой ще завърши с най-много ГШ титли   |   05.03.2019 22:06


goro_levskara написа:
Balleta написа:
Жоре, Надал не е ли велик ?


Не съм разбирач, като тебе и дяволето, но едно знам. Великите са номер едно по титли. Както е твоя Реал, както е Шумахер във Формула 1, Стенмарк в ските и т.н. Всички други са подгласници и евентуални лидери в класациите. В тениса има един наистина велик тенисист и той се казва Роджър Федерер. И тъй като аз очаквам Джоко да го настигне някой ден, затова и написах, че ако това се случи ще има двама велики тенисисти в историята. Надал е кандидат, но той, както и Джоко все още нямат титлите на Федерер, за да бъдат велики. Да, те са големи, даже много големи, но все още не са велики. А защо Джоко, вместо Надал? Ами просто очакванията са ми, че Надал е силно профилиран в червените кортове, за сметка на бързите, където Джоко е с превъзходство. Това ще окаже влияние със сигурност. Освен това си мисля, че Джоко е поне с година и половина, ако не и две (не ми се рови) по-млад, което ама въобще не е за пренебрегване. И не на последно място контузиите, които Надал изтърпява са значително по-чести, което също е доста важно.



Според мен има повече от един велик, но има само един ГОАТ … разминаване в терминологията явно, Манчестер не е ли велик ??? Не мисля, че велик като определение може да е само един …..един може да е определението ГОАТ - демек най-великия от великите.

Иначе за другото съм съгласен - и за настилкити и за малко по младия Джокович (но контузия може да обърка всичко), но пък от друга страна Джоко изостава с 2 на Надал, така, че са доста изравнени нещата, ако Джоко беше на кота 17 със сигурност щеше да е силно изявен фаворит. Затова и писах нека мине тази година и ще стане по ясно :-D Към момента определено шансовте са настраната на Джоко … Уимби 2019 може да се окаже преломен за крайния изход ….

П.П. Аз не съм разбирач :-D


 

Регистриран на: 01.09.2016 12:47
Мнения: 323
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой ще завърши с най-много ГШ титли   |   07.03.2019 16:00


И в миналото е имало подобни философски спорове - като например : колко дяволи могат да се задържат на върха на една игла.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14249
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой ще завърши с най-много ГШ титли   |   07.03.2019 18:16


tennis fan написа:
И в миналото е имало подобни философски спорове - като например : колко дяволи могат да се задържат на върха на една игла.



между философски спор и прогноза има голяма разлика, като не искаш да отговаряш защо изобщо се навираш в темата - само да кажеш нещо "умно" ли …. на това му се вика чисто тролене ….

Ако те дразни Девола, не му отговаряй и толкоз, просто е ….


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6721
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой ще завърши с най-много ГШ титли   |   11.03.2019 02:15


Брат, вече ми е сложно, винаги съм мислел, че Фед ще е на върха, той Е, обаче Джоко е много свирепо куче и не знам, но не вярвам в Надал...

П.С. Ако Джоката мине Родж, директно емигрирам в Сърбия, :-D

П.С. 2 Шегувам се ;-)

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 11.03.2019 02:18, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 10 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг