Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 10:38



Отговори на тема  [ 163 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща
Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
 Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари   |   26.05.2019 11:18


Титли за Рафа и Халепче гоатче!
Дявола се е погрижил!

:devil:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10431
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари   |   26.05.2019 12:30


Diavolo написа:
Титли за Рафа и Халепче гоатче!
Дявола се е погрижил!

:devil:
А Матс? :laugh:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари   |   26.05.2019 13:52


колко скучно вече и дявола не пише анализи, много ми затъпя тениса напоследък, да видим какво ще стане на тоя РГ,и пак интригата опира до Джоко и Надал единия, се цели втори път за 4 поредни шлема, другия за енти 12 РГ, само Тийм или Циципас мога да развалят тоя финал, а при жените пък ептен е мешавица всяка може да стане, преди поне имаше дразги като воюваха Серина и Маша, а при мъжетет топ 4 във вихъра си, сега скука :laugh:


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5493
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари   |   26.05.2019 14:43


От това, което гледах в последните турнири определено Надал е основен фаворит за мен. Но си мисля, че ако сега не спечели РГ, то повече няма да спечели ГШ.
При жените наистина всеки може да избухне, но ми се иска победителка да е Халеп.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари   |   26.05.2019 14:56


juve написа:
колко скучно вече и дявола не пише анализи, много ми затъпя тениса напоследък, да видим какво ще стане на тоя РГ,и пак интригата опира до Джоко и Надал единия, се цели втори път за 4 поредни шлема, другия за енти 12 РГ, само Тийм или Циципас мога да развалят тоя финал, а при жените пък ептен е мешавица всяка може да стане, преди поне имаше дразги като воюваха Серина и Маша, а при мъжетет топ 4 във вихъра си, сега скука :laugh:



Хаха, аз си го помислих вчера абсолютно същото, голяма скука настана тук, едно време коментари за жребия, закачки, едно друго, сега нищо, да не говорим, че и ти напълно изчезна ;-)

Иначе при жените първи кръг - Винъс - Свитолина ....


Искам титли за Надал и Осака ....


Последна промяна Balleta на 26.05.2019 14:57, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари   |   26.05.2019 15:19


Кербер :outofspace: :-o ... а уж основната и цел този сезон бил РГ :outofspace:

Иначе, Григор твърдо е решил да бъде главната атракция в Париж днес ... дали може да бъде ремонтиран от 2:0 и след като е сложил и геврек ... :whistle:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари   |   26.05.2019 15:28


Balleta написа:
Кербер :outofspace: :-o ... а уж основната и цел този сезон бил РГ :outofspace:

Иначе, Григор твърдо е решил да бъде главната атракция в Париж днес ... дали може да бъде ремонтиран от 2:0 и след като е сложил и геврек ... :whistle:



... все пак си взе мача, макар Типси да бе стигнал до 5:4 в 5-я ...


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари   |   26.05.2019 15:54


Кербер го "лапна и се потАпи". :rofl: :laugh: ;-)
Торпилирана като немска подводница от поне за мен световнонеизвестната рускиня Потапова!? :-o

EDIT: Ахаа, рускинче било! Девойче бледно на едва 18 години, навършени през март. А още на 17 по-рано тази година има вече победа в 1ви кръг на Шлем!
Та не е нещо ново за нея - на Australian-а е било това, срещу Парментие. Вярно, сега скалпът дето е взела е доста по-солиден. :-D


Последна промяна Naki на 26.05.2019 15:56, променена общо 3 пъти



 
ICQ YIM WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари   |   27.05.2019 05:33


Кюфтака игра с някаква травма, болежка, трудно се движеше втория сет. А и Кербер е трагична на клей. Мисля нейно трето или четвърто отпадане в 1 кръг на Гароса през последните години.

Григор щеше да сътвори уникална глупост, но се спаси. Срещу Чилич обаче не го виждам завалията.
Големия герой на деня е Маю, който ремонтира полуфиналиста от миналата година, Марко Чекинато.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари   |   27.05.2019 22:56


Ботняка върви към прекратяване на кариерата, но то вече на никого не му пука, защото злото бе сторено и заветната титла от ГШ спечелена, нищо че бе изключително плод на обстоятелствата и каталясалата Симонка. Очаквам това да последния сезон на Возняцки. Няма да липсва на никого.
Серинка малинка с обръщалка и много силен трети сет. Доволен от това което видях. :-)

Надал и Джокович започнаха експресно с много убедителна игра. Тийм обаче се измъчи срещу някакъв абсолютен анонимник, което е абсолютно недопустимо. И после защо като дойде полуфинала и финала и такива като него нямат сили. Ами как ще имат...
Имаше два големи мача днес, които са си класики типични за 1/2 кръг от шлемовете на по-малките кортове. Култова атмосфера, здрав тенис и от двамата и интрига до последно.
Това бяха мачовете Ербер - Медведев и Шарди - Едмънд. За съжаление втория мач бе прекратен при 5-5 и двама играчи в зоната, правещи безумни разигравания на прага на петия час и всичко това бе прекъснато поради до болка познатата ни Парижка тъмнина… :dunno: :uuu:

Утре стартира Симонка бонбонка и да видим и как ще тръгнат Сашко и Дел По.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари   |   30.05.2019 00:05


Браво на Григор! :tennis:
Бие когато никой не очаква, а когато очакваме се дъни. То и Чилич прави трагичен сезон и не е кой знае каква новина и все пак стана много як мач с голяма победа за Григор. Начинът по който реагира след края на мача показва всичко, което бушува у него.
Беноа Пер и Пиер-Юг Ербер очаквано направиха велик мач, който ще се помни дълго. Когато двама силно изразени технични тенисисти се сблъскат на клей се вижда пълната красота на тази велика игра. Просто магесници! :first:
Карбайес Баена и Краинович също баправиха епичен мач, разбира се на такова ниво, но си заслужаваше гледането. Нишикори очаквано пречупи Цонга в 4 тежки сета, просто това е максимум за момента на Джо.
Една от топ фаворитките при жените, Кики Бертенс се отказа и стана поредната 1234 жертва на контузия на този турнир. :dunno:
Надал се отпусна в третия сет и допусна два безумни пробива, което звучи абсурдно, но факт. Мисля, че днес Надал просто бе кисел и нямаше никакво настроение за игра, защото не е на Шатрие и бе видно просто. Не знам докога ще фаворизират пенсията. 3 години им бойкотира турнира и сега го слагат него на централния корт, а не най-голямата легенда изобщо на този корт. Нещастни френски мастии! :uuu: Стискам палци за полуфинал с Роджър. Да не вземе обаче пак да танкира срещу Циципас. :laugh:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари   |   30.05.2019 08:15


Добър мач на Гришата. Гледах последните два сета. Към средата на четвъртия си помислих, че ще чоукне към края и си отива към 3:1 за Чилич, но изненадващо в тайбрека бе перфектен :-o
Тогава видях лъч светлина за него и си помислих, че има едни 20% за победа :laugh: Леле колко съм бил сигурен...
Но в петия сет беше много солиден, въпреки, че не затвори при 5:2 и негов сервис. Тогава Чилич отпусна ръката и му влизаха всички тупалки близо до линиите.
Важното е, че цялостното му представяне в мача беше на едно високо ниво.
Срещу Стан не ми се вярва да бие, но с игра като тази може да стане як мач отново.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари   |   30.05.2019 14:09


Браво на Осака, мина пррз Азаренка и пак след обрат, а 'любимката' на Девола, Сабаленка дето щеше да става новия доминатор е много зле този сезон и пада от кой я хване ...


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5493
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари   |   30.05.2019 14:15


Balleta написа:
Браво на Осака, мина пррз Азаренка и пак след обрат, а 'любимката' на Девола, Сабаленка дето щеше да става новия доминатор е много зле този сезон и пада от кой я хване ...


Показа характер във втория сет при 2-4 и това и помогна да върне пробива бързо и съответно да спечели мача след това. В интерес на истината в манията повечето залози бяха за Азаренка и ми стана странно защо, но и тя направи страхотен мач.
А и Тийм показа класа, въпреки че по-скоро казаха се издъни, след като имаше страхотен шанс да вкара мача в пети сет.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари   |   30.05.2019 15:40


Серинкаааааааа! малинки налазват яко в Париж! :devil:

Сашко с чиста победа на шллем. Някой да ме ощипе, че май сънувам... :innocent:

СабаленкО продължава да се дъни, кеф. :yes: Такива като нея да ходят при мъжете. Тя и онзи другия мутант Андреску са като Кастер Семеня в леката атлетика и дано тези извращения от царицата на спортовете не стане нещо като традиция при жените. Анисимова втори мач този сезон я бие брутално, явно и се явява неприятен мач ъп.

Осака за пореден път вади зверски късмет на мач от ГШ. Не знам докога късмета ще е с нея. Колко ключови точки обърсаха външния край на линията, имаше и три намеси на мрежата все в нейна полза, особено при ключовия гейм във втория сет при 4-3 за Вика. При предимство на Вика страхотен сервис в тялото, Наоми едвам подложи за ретур и топката тупна във филето и мазно падна от другата страна. :dunno: А ставаше 5-3 във втория сет за Азаренка. Третия сет се умори Вика, вече си личеше, че няма козове.

Тийм продължава да губи сетове и да се мъчи с анонимници! :helpless: :uuu:
Шварцман е аут!


Последна промяна Diavolo на 30.05.2019 15:41, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари   |   30.05.2019 16:14


Diavolo написа:
Серинкаааааааа! малинки налазват яко в Париж! :devil:

Сашко с чиста победа на шллем. Някой да ме ощипе, че май сънувам... :innocent:

СабаленкО продължава да се дъни, кеф. :yes: Такива като нея да ходят при мъжете. Тя и онзи другия мутант Андреску са като Кастер Семеня в леката атлетика и дано тези извращения от царицата на спортовете не стане нещо като традиция при жените. Анисимова втори мач този сезон я бие брутално, явно и се явява неприятен мач ъп.

Осака за пореден път вади зверски късмет на мач от ГШ. Не знам докога късмета ще е с нея. Колко ключови точки обърсаха външния край на линията, имаше и три намеси на мрежата все в нейна полза, особено при ключовия гейм във втория сет при 4-3 за Вика. При предимство на Вика страхотен сервис в тялото, Наоми едвам подложи за ретур и топката тупна във филето и мазно падна от другата страна. :dunno: А ставаше 5-3 във втория сет за Азаренка. Третия сет се умори Вика, вече си личеше, че няма козове.

Тийм продължава да губи сетове и да се мъчи с анонимници! :helpless: :uuu:
Шварцман е аут!


... този ти пост е патеон на двойния стандарт и трябва да се закачи най-отгоре в темата и да стои тамо за пример що е това ДВОЕН СТАНДАРТ В НАЙ_ВИСШАТА СИ ФОРМА :-o :outofspace: :help:

Мъжа=жена в тениса е един и се казва Серена Уилямс

Когато Уилямс бие по гореописания начин е показване на шампионски дух, когато е за тенисист който не обичаме е нечуван късмет ...


При теб обективността на моменти се свежда до нулата и дори минва в отрицателните граници :outofspace: нямам думи ....


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари   |   30.05.2019 16:24


Е то Серена оставаше и от Курами Янко да падне/даде сет! :-D ;-) Никакъв критерий не е японката, хеле пък на клей.
Ако беше го направила, щеше да е на зле. :-)


 
ICQ YIM WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари   |   30.05.2019 19:30


ГлупостЕ. Малинка е женствена в лицето, но е наследила гена на мама Орасин, докато Винъс гена на татко Ричард и има и най-добрата техника/тайминг на удара в историята на играта. Такава техника разбира се двата мутанта споменати от мен не притежават. При Андреску и Сабаланка няма план Б, няма техника, има само груб тестостерон. Да сцепят топката и да пробият дупка в корта с груба хамалщина. Виж им и физиономиите, личи си как си бръснат мустаците. Нищо женско няма там. Същото като при Семеня и Нийонсаба. Хермафродити са си това. Трябва да ги изследват за нивото на тестостерон в кръвта. :wave:


Последна промяна Diavolo на 30.05.2019 19:36, променена общо 2 пъти



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари   |   30.05.2019 22:47


Diavolo написа:
ГлупостЕ. Малинка е женствена в лицето, но е наследила гена на мама Орасин, докато Винъс гена на татко Ричард и има и най-добрата техника/тайминг на удара в историята на играта. Такава техника разбира се двата мутанта споменати от мен не притежават. При Андреску и Сабаланка няма план Б, няма техника, има само груб тестостерон. Да сцепят топката и да пробият дупка в корта с груба хамалщина. Виж им и физиономиите, личи си как си бръснат мустаците. Нищо женско няма там. Същото като при Семеня и Нийонсаба. Хермафродити са си това. Трябва да ги изследват за нивото на тестостерон в кръвта. :wave:


Не говорим за тенис умения, къде отиде, а иначе Серена отблизо не искаш да я видиш ...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ролан Гарос' 2019 - тема за коментари   |   31.05.2019 00:06


Кирьос продължава с изцепките си срещу Джокович
Явно има нещо против изразяването му на радост след победа и е харесал туитове на фенове срещу реакцията на Ноле и даването на любов към феновете.

Дел По изнесе епика днес ама си контузи коляното в 1ия сет. Дали го играе за 1234 път умрелата лисица или е нещо по-сериозно ще се разбере още в следващия мач.

Халепчето нещо не ми харесва. Няма я мощта от миналата година. Проблемите през сезона и тук си казват думата. Само хъса е останал. Днес чоукна мощно и ми изпили нервичките.
В първия сет сервираше за сета, допусна пробив. Във втория сет имаше мачбол при 5-3, пропусна го. После сервираше за мача при 5-4 и имаше 2 мачбола, пробиха я?! За капак още веднъж бе пробита и загуби сета. В третия сет отново сервираше за мача и пак бе пробита?! :uuu:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 163 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг