Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 07:47



Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Куинс/Хале + подгответа трева - мъже и жени' 2019 г. - тема за коментари 
Автор Съобщение
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: Куинс/Хале + подгответа трева - мъже и жени' 2019 г. - тема за коментари   |   23.06.2019 18:24


Симон си е доста кофти опонент на трева, защото е много повратлив, ударите му са плоски, а и на мрежата се справя добре. Нещо като софт версия на Хюит. Миналата година го гледах на живо срещу Дел Потро на Вимби и Кулата по едно време наистина се беше видял в чудо - колкото и здраво да удряше форхенда, топката все се връщаше обратно.

Като стана дума за Дел Потро, как е възможно този човек да е толкова чуплив наистина? Вчера го гледам в инстаграм на болнично легло с бинтован почти целия крак. Колко тенисисти падат по тревата и никой досега не си е спрасквал капачката на коляното, а на него вече за втори път му се случва, като първият случай даже беше на хард?! Просто безумно, по-голям карък и от Рафтър, и от Филипусис, и от Сафин, и от който там щете.

Иначе да не пропусна - ЛАЛООООООООО! Вече двукратен шампион в култовия Куинс (а трябваше да са три), който само костюмарите от АТП знаят защо все още не е АТП 1000. С тази олд скул игра е истинска наслада да го гледаш на трева, а днес направи цяла дузина магически волета. Дано най-после му изтеглят малко по-приемлив жребий и на Уимбълдън - вярно в 3 от 5 на по-бавната трева и предвид годините му ще е тегаво да стигне далеч, но пък има сервис и добър фитнес, тъй че що да не направи едно добро рънче?

И последният ми въпрос (който едва ли ще бъде чут, но все пак) е защо не се разрешава пускането на прогнози на бележки в Манията и има ли всъщност правило, което го забранява? Не че нещо, ама вече поредна игра се развива по някъв начин и като дойдат финалите с многото точки, се пускат безогледно всякакви прогнози наобратно на тази на лидера с идеята да се удари кьоравото и да се преобърне играта с един мач?! Понеже сме средно между 8 и 10 участници, няма и особен риск да се сринеш кой знае колко в класирането. Дявола да си помисли, защото и той беше потърпевш на няколко пъти. :help: Аз всъщност имам спомен, че навремето беше разрешено и съм пращал по тоя начин прогнози и на Дявола, и на Сандро, та не си спомням в кой момент го премахнахме като възможност и защо?

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Куинс/Хале + подгответа трева - мъже и жени' 2019 г. - тема за коментари   |   23.06.2019 20:37


Лалоооооо, Андиииииииииии :moufan: :rock: :first:

Уникална прикзака с прекрасен край. Историята на годината. :devil: :yes:
Мъри с металната става вече с кариерен дубъл в Куинс, а магесника Лало с дубъл в Куинс тази година. Първи такъв от 1997 г. (Марк Филипусис).
Епика :ura:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Куинс/Хале + подгответа трева - мъже и жени' 2019 г. - тема за коментари   |   23.06.2019 20:40


Абе пращайте прогнози на бележки, но този, който трябва да ги пусне, трябва да ги пусне до началото на мача. Колко пъти сме го говорили това. :-)


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: Куинс/Хале + подгответа трева - мъже и жени' 2019 г. - тема за коментари   |   23.06.2019 21:00


Diavolo написа:
Абе пращайте прогнози на бележки, но този, който трябва да ги пусне, трябва да ги пусне до началото на мача. Колко пъти сме го говорили това. :-)


Е, то няма никакъв смисъл така. Нали идеята на бележките е да не знаят преките ти конкуренти какво си играл и да пуснат прогноза според това, което мислят, а не просто да са контра...

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Куинс/Хале + подгответа трева - мъже и жени' 2019 г. - тема за коментари   |   23.06.2019 21:33


Ами така играем от зората на игрите още...
Аз откъде да знам дали е вярно след това? По принцип не съм много доверчив човек... Какво сега, да си даваме паролите и да проверяваме личните съобщения на други колеги ли?
Това са рисковете. Всички по този начин и сме губили и сме печелили игри. Поне има някакво равновесие. Но всичко си е в ръцете на водещия в класирането. Той решава каква тактика да приложи. Вярно е, че бройката намаля и сега е по-тъпо, защото тези на 3/4 място не рискуват да дропнат много назад. То и ранглистата тази година няма да е много меродавна в исторически план, защото от всяка една игра всеки взима много повече точки от нормалното и в миналото именно заради по-малкото хора, но това е друга тема.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Куинс/Хале + подгответа трева - мъже и жени' 2019 г. - тема за коментари   |   29.06.2019 15:40


Плишковааааа - кралица в Ийстбърн :first: :celebrate:

Има ли хейтъри :wave: :laugh:


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Куинс/Хале + подгответа трева - мъже и жени' 2019 г. - тема за коментари   |   29.06.2019 21:40


Balleta написа:
Плишковааааа - кралица в Ийстбърн :first: :celebrate:

Има ли хейтъри :wave: :laugh:

кел файда като пак отпадне рано на Уимби, че е взела подгряващия турнир. не става за шлемове жирафа не знам защо, па ще видим може да ме опровергае :laugh: схемата при жените в едната част бе много завързана. Серина, Кербер, Маша, а над тях Барти, Бенчич и Мугуруса ще се избият, май Осака и Плишкова бяха в по-леки схеми, не че няма и те да се издънят,чакам с нетърпение турнира, при мъжете ако Рафа и Кириос играят 2 кръг ще е шоу, останалото пак скука и нов финал Джоко-Фед най-вероятно, ако не гръмне някоя бомба :-)


Последна промяна juve на 29.06.2019 21:45, променена общо 3 пъти



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Куинс/Хале + подгответа трева - мъже и жени' 2019 г. - тема за коментари   |   29.06.2019 23:46


Не знаех, че жирафите хапват месце, но днес Плишкова хапна тлъстички кюфтенца. :-D
Гледах и я срещу Кики и днес срещу кюфтата и ме впечатли. :о Много мощ, свежа и с неутразим сервис. С Кербер също трябва да се внимава. Не спечели подготве и загуби тежки мачове срещу Бенчич и Плишкова, но в Лондон се чувства добре и е в топ форма.

Иначе днес и двамата победители при мъжете спечелиха дебютни ATP титли. :-) Тейлър Фриц размаза очаквано Сам Куери, за който този финал е голям успех с оглед ситуацията при него този сезон, а Лоренцо Сонего прави италианската година пълна. :yes: Не е истина просто какво правят италианците през този сезон. Фонини, Беретини, Чекинато, а сега и Сонего. :tennis:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг