Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 21:17



Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Имаме нова номер 1 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Имаме нова номер 1   |   25.06.2019 22:21


Балет, нищо не знае. Само една 'Сайонара' която и ние знаем :-D
Тя само си го каза, че две думи на кръст не може да върже. Те и в Токио на тамошния турнир, който още не е печелила не я приемат много положително. В смисъл не е много популярна и обичана в Япония. Като гай джинка я приемат. ;-)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Имаме нова номер 1   |   25.06.2019 23:05


SUBXERO написа:
TheExorcist написа:
Shifter написа:
Балет, писал съм го и преди - нямам нищо против чужденците в клубни отбори, но що се отнася до националите, за мен те трябва да представят най-доброто, което държавата може да създаде, а не да купи. Не мисля, че Осака е "наемник" тип натурализираните футболни маймуни, просто трябва да го понаучи още японския.
Шваба - грешно разбрах първия ти пост - мислех, че иронизираш Томи :cheers:


Не ме е иронизирал по никакъв начин, много точно го обясни, с изключение на това, че ме вкара в Щатите!!! :laugh:


Не тебе бе, говедо! Осака! :laugh:


Говедо си ти бе !!! :laugh: ( схванах бтв, просто обърка словореда :laugh: )

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Имаме нова номер 1   |   26.06.2019 00:28


Diavolo написа:
Балет, нищо не знае. Само една 'Сайонара' която и ние знаем :-D
Тя само си го каза, че две думи на кръст не може да върже. Те и в Токио на тамошния турнир, който още не е печелила не я приемат много положително. В смисъл не е много популярна и обичана в Япония. Като гай джинка я приемат. ;-)


разбира всичко, което и говорят на японски или поне огромна част, щом без проблем разбира какво я питат японските репортери без превод, друг е въпроса, че не може добре да го говори добре защото цял живот е говорила английски, затова и винаги отговаря на английски - (майка и и говори на японски, тя отговаря на английски, типично за емигрантските семейства в Щатите, родените там деца да говорят с диалект майчиния език), а още по друг е въпросът, че тя е половин хаитянка, което всички забравят …. дали я обичали в Япония и я приемали, естествено, че я приемат и се гордеят че наполовина японец е спечелил ГШ ….гледай в тюба, там има клипове с японци и ги питат точно за това.

А решението да се състезава за Япония е на родителите и, не нейно, тя е била още малолетна ..


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Имаме нова номер 1   |   26.06.2019 08:53


Balleta написа:
Diavolo написа:

А решението да се състезава за Япония е на родителите и, не нейно, тя е била още малолетна ..


Е тва например никога не съм го разбирал, родителите ти да определят пътя на детето, генерално казвам, не само в спорта!!!

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг