Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 13:20



Отговори на тема  [ 238 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Следваща
Уимбълдън' 2019 - тема за коментари 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   01.07.2019 18:12


Много лек/нагласен жребий за Роджър
Кошмарен жребий за Рафа и що годе приемлив за Ноле, макар че за мен си е труден и той.

При жените отново няма равно разпределение, но всякакви излишни коментари са излишни, защото Дявола отдавна е договорил титлите на Рафа и Серинка. :devil:

А току-що

Путинцевааааааааааааааааааааааа, ахахахаха :ura: :laugh: :wave:
оСка е аут! пореден мач на трева между двете и пореден урок от страна на сладкото Путинце. :laugh:
ОсАка толкова брак има в играта и, една сечена топка не може да вкара, толкова неуверена и страхлива. Путинцето я скъса от сечени и онази нали и трябва темпо и сила и бухаше яко в аут и в мрежата. На клея и на тревата, най-изискващите и технични настилки се видя, че тя е само един блъскач без никакъв план Б. Чао, чао, няма да липсваш. :wave:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   01.07.2019 18:54


Наш Сашко за пореден 1234 път разкрит на ГШ. Иржи Весели го разби в три сета. Сашко, Сашко, кАде ти е сервиса? За играта до мрежата отдавна знаем, че си пълна скръб. Свободното пропадане продължава и не му се вижда края. :dunno:
Стефанос Циципас се забърка в страшна драма с малкия италиански магесник, Томас Фабиано. Циципас спаси 2 мачбола в тайбрека на 4ия сет. 1ия на свой сервис след силен сервис и форхенд уинър в опразнения корт, а втория при сервис на Фабиано след смела атака. В 5ия сет би трябвало да има предимство заради сервиса си и това, че подава първи, но пропусна да направи ранен пробив след като падна на няколко пъти. Както писах вече с този широк замах ще му е много трудно на тревата, а от друга страна Фабиано е много повратлив и бърз, но Циципас има шампионска психика, добър сервис и страхотна игра на мрежата и това няма как да не натежи все пак срещу един малко или много лимитиран съперник.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   01.07.2019 19:05


Кошмар :-(
Стефанос, Стефанос. Ах как ме е яд. Още в 1 кръг турнира се напуска от един от най-зрелищните играчи в тура. Огромна загуба за турнира. :dunno: :uuu: Без Зверев може, но без Цици вече идва множко и турнира ще страда. Но трябва да призная, Фабиано категорично надигра Циципас.

Да отбележим и отпадането още в 1 кръг на Маркета Вондрашова. Гледах втория сет и Брейди си я надигра. Кофти жребий оше в 1 кръг да изтеглиш американка на Уимби. С редки изключения всички играят добре на трева и удрят здраво. Маркета просто не бе готова, а и твърде много и дойде с Гароса...


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   01.07.2019 19:18


Diavolo написа:
Брейди ...

Бренгле
Иначе Весели е тегав на трева, но това на Циципас е недопустимо. Можеше да изпревари Зверев в ранкинга с 2-3 победи.
Осака е зле извън хард, но за Серена забрави, няма да играе дори четвъртфинал


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   01.07.2019 19:51


Димитров за пореден път се опитва да изтръгне поражението от челюстите на победата :-? Но все пак играе срещу 84-я в света, така че най-вероятно ще прояви "характер" и ще затвори мача в 4 сета... Ще видим де - този французин не съм го чувал, но изглежда не е напълно бездарен, а това може да се окаже напълно достатъчно, за да отстрани нашия.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   01.07.2019 20:10


Бренгъл, не Бренгле. Да, тя. Гледам един милион мачове едновременно.

Кори Гоф се очертава новата ми любимка. Мислех, че е поредния мутант, но слава богу няма нищо общо с бизоните Андреску и СабаленкО. Бях само чел и слушал за това ново чудо създадено в школата на Муратоглу. Днес гледах клипчета в Тубето, а сега я гледам за първи път срещу великата Винъс и съм меко казано впечатлен. :-)
Коко вече постави рекорд, ставайки най-младата участничка в основната схема на Уимбълдън 15 год. и 122 дена. :outofspace:
Това момиче първо, че грабва окото, второ има невероятно присъствие на корта. Изпълва го като голям шампион, това просто се усеща, не може да се опише. Има невероятен бекхенд, който напомня най-добрия бекхенд в историята (Серина), а може и да го задмине. Трябва да поработи малко над сервиса и форхенда, но за тези години има всичко необходимо да победи всяка една. Всичко зависи вече и от нервите и микроситуациите на корта.

:tennis:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   01.07.2019 20:28


Кокоооо :helpless: :-o :ura:
Каква психика извади тази малка девойка. Победи една от идолките си. На мрежата като че ли и се извиняваше... :-D Лелеле, какъв дебют на ГШ. Ок, Винъс не е това което беше, това ясно и все пак говорим за великата Винъс, която между другото вдигна нивото втория сет, но Коко всичко стигаше и връщаше. Дренажа на корт 1 обаче е под всякаква критика, а сме едва в 1ия ден от турнира?! :uuu:

Какъв 1 ден. Сега остава Хсиех да ни отърве от недоразумението Настъпенко. :yes: :wave:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   01.07.2019 20:30


Shifter написа:
Димитров за пореден път се опитва да изтръгне поражението от челюстите на победата :-? Но все пак играе срещу 84-я в света, така че най-вероятно ще прояви "характер" и ще затвори мача в 4 сета... Ще видим де - този французин не съм го чувал, но изглежда не е напълно бездарен, а това може да се окаже напълно достатъчно, за да отстрани нашия.


Григор се разпада. Водеше с пробив в третия сет за 3-0, после отново повече с брейк и сервираше за мача и само 1 час по-късно изостава с пробив в 5ия сет?!?! :outofspace: :-x :uuu:
Няма такава лигня. Меко казано съм отвратен. Дано се стегне и върне пробива, защото това ще е една от най-срамните му и неоправдани с нищо загуби.


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   01.07.2019 20:57


нашия смешко вече няма ли да се отказва, тамън ще си спести разходи за щепанек и агаси, че и от тях нищо не става, той джоко още не може да си прости че се занимаваше с тях по едно време :laugh: обаче ме е яд в играта за жените усетих че осака и сабаленка ще паднат, ама реших да ботирам, заслужавам накрая тия точки да ми костват играта ако е завързано, пак се филмирам заради защитата на титлата :laugh:


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   01.07.2019 21:02


juve написа:
нашия смешко вече няма ли да се отказва, тамън ще си спести разходи за щепанек и агаси, че и от тях нищо не става, той джоко още не може да си прости че се занимаваше с тях по едно време :laugh: обаче ме е яд в играта за жените усетих че осака и сабаленка ще паднат, ама реших да ботирам, заслужавам накрая тия точки да ми костват играта ако е завързано, пак се филмирам заради защитата на титлата :laugh:

Да го подложат на детектор за залагания, няма такъв обрат! Смешник!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   01.07.2019 22:26


juve написа:
нашия смешко вече няма ли да се отказва, тамън ще си спести разходи за щепанек и агаси, че и от тях нищо не става, той джоко още не може да си прости че се занимаваше с тях по едно време :laugh: обаче ме е яд в играта за жените усетих че осака и сабаленка ще паднат, ама реших да ботирам, заслужавам накрая тия точки да ми костват играта ако е завързано, пак се филмирам заради защитата на титлата :laugh:


https://corner.dir.bg/tenis/grigor-dimitrov-korenten-mute-0-0-na-zhivo

Този боклук отдавна трябва да си пести парите в Монте Карло, не да играе тенис, ама и те ше свършат, деба и нескопосаното смотано идиотче деба, не е в него тъпото, а в тия, които пишат за него!

_________________
Изображение


 
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   02.07.2019 16:20


Лойд Харис браво бе, взе си като пич първия сет с 8-кратния шампион Федерер .... Лойд е ранкиран 86-и ...

Поне няма да е ботско 3:0 ...


 
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   02.07.2019 16:48


Куери сложи геврек на Тийм и чао чао на доминатърчето ... Тийм, Тциципас, Зверев, Димитров ....


 
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   02.07.2019 17:52


Беатрис Хадад, 124-а, изхвърли Многоруса ... :innocent:


 
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   02.07.2019 20:41


Машя трябва да се откаже - контузия след контузия ... :-o

Бушар също, но по други причини - не става...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   03.07.2019 01:01


Днес ще съм по-критичен, защото не останах никак очарован от това което видях. Тревния гоат дава сет на анонимник? Сериозно? Това все едно някой подобен анонимник да вземе сет на Рафа на Гароса. Абсурд. Харис след този 1 сет се разпадна, така че въпросителните пред Федерер стоят на дневен ред.
Надал с безобразна игра. Ако ми играе ганкиното изобщо да не бе идвал и без това за него този турнир е сложен и опасен за здравето и трябва да го скипва всяка една година!! Ако играе по същия начин Кирето ще го остреля. Друг е въпросът, че и циркаджията е в ужасно състояние, та ще е голям цирк, мани мани…
Тийм? Докога с клей постановка на тревата? Надал още 2006 г. се научи как да играе, ти кога? Кика тук не помага, широкия замах пречи, бекхенда почти не го използва. Постановката му е ужасна просто. Как я има тази титла на трева и той не знае... А би и Федерер?! :dunno:
Серина с ужасна игра във втория сет. Немощна, мудна, защо продължава да се мъчи ако не си подобрява формата, ама 40 г. чукат на вратата и закъде тепърва да се подобрява, като ще става още по-бавна. Виландер се изцепи в студиото, че Серина била в страхотна кондиция и бил впечатлен от играта и?! :outofspace: :uuu:
Голямата новина от днес все пак е свързана с Рина, защото официално потвърдиха, че ще има звездна смесена двойка, която ще атакува титлата. Анди Мъри/Серина Уилямс. :cheers:
Шарапова що не си живее живота, а се резили по кортовете?
Мугуруса пък кога ще разбере, че на стари лаври на се лежи и че и трябва генерална промяна?
Бердих очаквано бе разбит, гледаме го за последно този сезон. Багдатис пък играе последния си официален турнир. Всички един по един се отказват или залязват, само не и Федал?! А са им връстници останалите... :outofspace:
Чилич когато очакваш да има проблеми и да страда той пък взе, че победи с чиста победа един много труден и крив съперник във форма. Добри думи и за Цонга, който е в супер форма. Браво и на КвитиГОАТ, за която до последно не се знаеше дали ще участва след драмите с рамото.
Беранкис - Шаповалов 3-0?!?! :outofspace: :helpless: Лично за мен това е най-шокиращия резултат като резултат и пълната липса на логика в този 1 кръг. Просто нямам думи...
Добри победи за Аш, Кики, Кербер, Бенчич, Конта и Стивънс. Но нито една не ме впечатли с кой знае какво. А това са все фаворитки.


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   03.07.2019 17:26


Ноле ще е шампион, може даже да не загуби и сет. При жените, както винаги, нищо не се знае. Май искам да е Петра, но на всяка извън Серена/Халеп ще се радвам.


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   03.07.2019 22:21


Гоф :innocent:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   04.07.2019 00:09


Рано е още за прогнози, но да реално Джокович е фаворит номер 1 и според мен ако гледаме реално и безпристрастно. При жените нямам идея честно казано.
Халеп? Къде я слагаш, хех много си се наплашил. Шом Бузарнеску и създаде такива ядове смятай.

Нандоооооооооооооо, оооооо Нандоооооооо
6 ремонт в историята за наш Нандо! Винаги е яко когато трепеш ингилизи на централния корт. :laugh:
Лало, Лало, много ме е яд, ама много. Разигра се чак в края на 4 ия сет, когато ножа бе опрял до кокала, ама твърде късно. Не работеше сервиса, малко 1 сервис вкарваше и някак си ми изглеждаше и поизцеден. Хачанов взе някакъв измислен медицински таймаут и след това обърна и мача. Хех, тез номерца...

Много ме е яд и за Стан. Имах някакви скрити помисли за нещо голямо от него, но той за пореден път отпада рано, рано в Лондон. Но е в много добра форма и в Ню Йорк очаквам много от него. Опелка сякаш се прероди в 4ия сет и нямаше пробиване.
Фабиано показа за пореден път, че има две сърца и че е магесник. :-) Крачун и малчо в действие. Накрая като се поздравиха на мрежата с доктора на глас съм се смял. :-D

Кийс и Севастова са днешните жертви от поставените по-гръмки имена сред жените.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   04.07.2019 00:24


goro_levskara написа:
Гоф :innocent:


Още е рано, но понеже доста чета из нета за Коко. То си е цял проект. Значи в кръга на шегата (но няма шега, това е истина), но са създали в някаква тайна фабрика някакъв хибрид и са го програмирали да счупи всички рекорди в историята на женския тенис. Когато говорим за Гоф, това наистина е на дневен ред. Тя чупи рекорд след рекорд за девойките, а сега вече и при 'дамите' Спомням си Серина на 16 години какво впечатление ми направи навремето. Само че там ставаше въпрос за груби и нешлифовани таланти създадени в задния им двор от татко Ричард. И те двете промениха женския тенис... 20 години по-късно идва тяхната ъпгрейдната версия 2.0. но шлифована и подготвена от най-добрите специалисти в света. Коко прави всичко по часовник, като робот. И е посветена само и единствено на една единствена цел - не просто да стане номер 1 и да спечели шлем, а забележи - да счупи всички рекорди.
Брой титли, брой ГШ титли, седмици като номер 1 и всичко каквото се сетиш там...
И всички в академията на Муратоглу говорят точно за това с някаква увереност граничеща с арогантност. Но така се става голям шампион. :-)
Сега ако съпоставим чисто технически Коко на Серина, защото първо тя е идола на Коко и човека накарал я да хване тенис ракета, но и защото в академията са изследвали нейните удари и техника с идеята Коко да ги изпълнява дори по-добре. Та сравнявам Коко на 15 г. със Серина на 16 г. (защото тя проби 1 г. по-късно като ЕГН).
Сервиса - леко предимство на Рина.
форхенд - Рина ; но в Коко има много топ спин
бекхенд - равни
ретур - Рина
къси диагонали - не случайно ги слагам. Ето тук е момента и виждам и в Коко наченки да се правят, но я няма тази точност, Рина я слагаше топката като с лазер по диагоналите и така обръщаше ключови разигравания.
Обаче Коко има по-добро тяло, абсолютно перфектното тяло за супер шампион. Нито ниска, нито прекалено висока, бърза и пластична, но и достатъчно силна, за да генерира сила от нищото.
Психика - ??? още не може да се каже, рано е. Но по начина по който така лесно като на майтап победи Винъс във важните моменти е показателен.
Още от 8 год. възраст са и набивали в главата, че е най-добрата и тя си го мисли наистина, а това ще е смазващо за съперничките и.
Като тегля чертата сега-засега Серина има леко предимство чисто спортно-технически, но ако Коко се доразвие и това което виждаме бъде подобрено (те са длъжни просто да го подобрят, иначе нищо няма да стане) и ако се опази от контузии (въпрос и на тренировки и на техника и на възстановяване), то в най-скоро време ще гледаме едно непобедими чудовище, което ще троши рекордите по подобието на Федал. :-)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 238 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг