Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 23:31



Отговори на тема  [ 238 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Уимбълдън' 2019 - тема за коментари 
Автор Съобщение

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   14.07.2019 19:35


Два мачбола на собствен сервис. Без думи съм. Хиксе, моля те пиши след колко гейма свършва мачът, че ми е важно.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   14.07.2019 19:37


Вече не знам. Може и до тай-брек да го докарат. Но факта, че джокович сервира пръв е голямо предимство.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   14.07.2019 19:43


Искам вече да се отказва Федерер, умрях не знам колко пъти и абсолютно сериозно ще спра да гледам тенис, докато той играе.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   14.07.2019 19:49


MCStranger написа:
Два мачбола на собствен сервис. Без думи съм. Хиксе, моля те пиши след колко гейма свършва мачът, че ми е важно.


той Хикса вече мина през всички варианти .... :laugh:


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   14.07.2019 20:01


Важно съобщение - мачът ще свърши след един гейм. (И победител ще е Джокович)


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   14.07.2019 20:09


Големият шампион е такъв, защото играе на макс в най-важните точки. Честито на Джокера. При първият мачбол спечели както предполагах :wave:

Федерер трябва да си почива до Ю ЕС оупън.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   14.07.2019 20:09


Уникално :outofspace: .... честито на Джоката, заслужено ...

:yes: :yes: :yes:


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   14.07.2019 20:45


Най-хубавият финал, който съм гледал от много време. Жалко за Федерер, но Джокович си взе важните точки и това се оказа решаващото, въпреки че швейцарецът имаше цели 40 уинъра повече и само 10 повече непредизвикани грешки... винаги ми е неприятно, когато тенисистът, който играе по-разнообранзно и прави повече уинъри губи, но това е положението - честито на феновете на сърбина.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   14.07.2019 20:50


Shifter написа:
Най-хубавият финал, който съм гледал от много време. Жалко за Федерер, но Джокович си взе важните точки и това се оказа решаващото, въпреки че швейцарецът имаше цели 40 уинъра повече и само 10 повече непредизвикани грешки... винаги ми е неприятно, когато тенисистът, който играе по-разнообранзно и прави повече уинъри губи, но това е положението - честито на феновете на сърбина.



абсолютно си прав - играта на Фед бе наслада и изглеждаше че доминира, но в същото време игра супер страхливо в тайбреците и при мачболите, а това не подхожда на един победител, така, че като обща картинка в края, остава усещането, че Джоко бе тоя който трябваше да победи ...

Как може Фед да играе така в тайбреците и мачболите :outofspace: ... да не говорим как Джоката се измъкваше със най-силното оръжие на Фед - сервизите в няколко ключови момента ...


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   14.07.2019 21:05


Balleta написа:
Shifter написа:
Най-хубавият финал, който съм гледал от много време. Жалко за Федерер, но Джокович си взе важните точки и това се оказа решаващото, въпреки че швейцарецът имаше цели 40 уинъра повече и само 10 повече непредизвикани грешки... винаги ми е неприятно, когато тенисистът, който играе по-разнообранзно и прави повече уинъри губи, но това е положението - честито на феновете на сърбина.



абсолютно си прав - играта на Фед бе наслада и изглеждаше че доминира, но в същото време игра супер страхливо в тайбреците и при мачболите, а това не подхожда на един победител, така, че като обща картинка в края, остава усещането, че Джоко бе тоя който трябваше да победи ...

Как може Фед да играе така в тайбреците и мачболите :outofspace: ... да не говорим как Джоката се измъкваше със най-силното оръжие на Фед - сервизите в няколко ключови момента ...

във важните точки, иначе сервиса на сърбина през целия мач бе на ниско ниво, пуснете си финалите 2014 и 15 при Бекер сервираше най-добре и пак Федерер намери начин във важните моменти да се осере, еми виновен си е, всеки друг мач го взимаше 3-0 както онова размазване срещу Чилич, но Маринко няма желязната психика на Джоко, то в такива мачове само Рафа я има, но на клей иначе на другите шлемове и той му яде попарата много пъти в които е имал игрово предимство, как го прави тоя инатлив сърбин все да се измъква в критични ситуации при мачболи не знам, трябва да се изследва мозъка му като на Айнщайн след смъртта му :laugh:


Последна промяна juve на 14.07.2019 21:06, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   14.07.2019 21:18


АЗ НЯМАМ ДУМИ ЗА ТОЯ МАЧ! :-o МНОГО ЕПИЧНИ МАЧОВЕ СЪМ ГЛЕДАЛ, НО ТОВА МИНАВА ВСИЧКО!

За мен и двамата заслужаваха титлата, но просто тя се дава само на единия. Ще гледам коментарите на запис, защото кафето, къдети го гледахме с френдове трябваше да затвори в 7, но шефчето беше доста благосклонен да ни остави да догледаме мача и са награждаването, щеше да е нахално!

Какво да коментирам, Роджър не заслужаваше да загуби от една страна, защото проби Новак няколко пъти и имаше повече уинъри, но пък от друга страна загуби в едно от най-силните си оръжия - тайбреците, където си е доказан майстор и един от най-великите - а сега цели 3!!! :helpless:

Преди мача бях безпристрастен, но впоследсвие бях повече за Ноле, и то не само защото целия корт беше за Роджър, а просто някакво вътрешно чувство, а и да остане все пак малко интрига, защото след като тия тримата титани ги няма, аз не знам какво ще се гледа.

Честито на Новак и му пожелавам още да печели! :first:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   14.07.2019 21:22


единствено хубаво нещо от края на турнира е че наглата публика го издуха балкански триумф навсякъде за ужас на наглите бритиши, понеже ни имат за втора категория хора балканците, дано доживеем и български триумф тука, през годините много наши представители са играли добре, но максимума е полуфинал, липсва ни ще малко от сръбската жилка тия 500 години иго си тежат дееба, а трябва като Ноле теглиш им една и запазваш железни нерви :laugh:


Последна промяна juve на 14.07.2019 21:22, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   14.07.2019 21:28


Hiksa написа:
3 гейма до края на мача.

Смеххх... :laugh: :rofl: Фантаст! ;-)


Последна промяна Naki на 14.07.2019 21:29, променена общо 1 път



 
ICQ YIM WWW
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   14.07.2019 21:32


juve написа:
единствено хубаво нещо от края на турнира е че наглата публика го издуха балкански триумф навсякъде за ужас на наглите бритиши, понеже ни имат за втора категория хора балканците, дано доживеем и български триумф тука, през годините много наши представители са играли добре, но максимума е полуфинал, липсва ни ще малко от сръбската жилка тия 500 години иго си тежат дееба, а трябва като Ноле теглиш им една и запазваш железни нерви :laugh:


Не ни липсва малко а много! И кои са тия много представители - Григор има 2 полуфинала на шлема и една титла, но при юношите на Уимби. Пиронкова не знам какво постигна, но няма титла. Така, че не е малко а много!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   14.07.2019 21:43


TheExorcist написа:
juve написа:
единствено хубаво нещо от края на турнира е че наглата публика го издуха балкански триумф навсякъде за ужас на наглите бритиши, понеже ни имат за втора категория хора балканците, дано доживеем и български триумф тука, през годините много наши представители са играли добре, но максимума е полуфинал, липсва ни ще малко от сръбската жилка тия 500 години иго си тежат дееба, а трябва като Ноле теглиш им една и запазваш железни нерви :laugh:


Не ни липсва малко а много! И кои са тия много представители - Григор има 2 полуфинала на шлема и една титла, но при юношите на Уимби. Пиронкова не знам какво постигна, но няма титла. Така, че не е малко а много!

май си прав щом нямаме финал, иначе в полуфиналите винаги се осираме справка волейбола толкова години а бяхме на книга най-добри и едно злато не взехме там с най-силните поколения, сега вече не ги гледам, че са пародия и не стават за нищо, както Гришо в момента :laugh:


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   15.07.2019 07:15


Balleta написа:
Shifter написа:
Най-хубавият финал, който съм гледал от много време. Жалко за Федерер, но Джокович си взе важните точки и това се оказа решаващото, въпреки че швейцарецът имаше цели 40 уинъра повече и само 10 повече непредизвикани грешки... винаги ми е неприятно, когато тенисистът, който играе по-разнообранзно и прави повече уинъри губи, но това е положението - честито на феновете на сърбина.



абсолютно си прав - играта на Фед бе наслада и изглеждаше че доминира, но в същото време игра супер страхливо в тайбреците и при мачболите, а това не подхожда на един победител, така, че като обща картинка в края, остава усещането, че Джоко бе тоя който трябваше да победи ...

Как може Фед да играе така в тайбреците и мачболите :outofspace: ... да не говорим как Джоката се измъкваше със най-силното оръжие на Фед - сервизите в няколко ключови момента ...

Ако мога да перефразирам изказването на един виден представител на нашия форум, фен на Надал - а ти представяш ли си колко титли от шлема още би имал Федерер, ако не беше така психологически лимитиран в играта за важните точки? Ако щабът му навремето са го научили да бие не само с красива игра и феноменален талант, ами и с инат и характер (или нещо такова). Поне 40, никой нямаше въобще да може да се доближи до него и т.н. :-P

_________________
Изображение


Последна промяна Shifter на 15.07.2019 07:21, променена общо 1 път



 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   15.07.2019 10:41


Голям мач! Богове :moufan:
Ако успее да се опази от контузии Джоко има огромен шанс да задмине Фед и да се превърне в най-великия в историята на този спорт. Титла, която в момента се държи именно от Роджър. А за него каквото и да кажем ще е малко. Трябва да започнат да го изучават в учебниците по биология, като някакъв уникален случай в историята на човечеството. На тези години да държиш топ форма в петчасов мач си е нещо достойно за Гинес. Уникален играч и човек :moufan: Аз бях за него, просто защото заслужаваше и трябваше да спечели турнира. Но срещу себе си имаше другия Голям в този спорт. Джоко показа убийствена психика и успя да се пребори за титлата в мач, който ще остане завинаги в историята, като един от най-великите в този спорт!
Респект за тези двама фантастични играчи!!!
:moufan: :moufan: :moufan:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2019 - тема за коментари   |   15.07.2019 12:23


И с'я к'вооо..? Смениха правилата - това значи, че рекордът за брой часове на корта за 1 мач, брой геймове в 1 сет и общ брой геймове изиграни, както и брой асове за 1 мач, разбира се, ще си остане за Иснър/Маю завинаги, нали така? :unsure:
Жалко е малко, и е тъжно, ама едва ли ще сменят обратно правилата. :-)


 
ICQ YIM WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 238 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг