Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 23:32



Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Честито на Новак Джокович 
Автор Съобщение
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Честито на Новак Джокович   |   14.07.2019 20:10


Той ще подобри рекордите на Роджър, това е - преди време Дявола беше пуснал анкета, аз гласувах за това. Никога вече няма да прогнозирам тенис, много дълго време със сигурност няма да влизам и тук, може би и никога повече. Честито на всички фенове на Новак, днес просто го целуна съдбата - всъщност за трети път, след полуфиналите на US Open.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28634
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честито на Новак Джокович   |   14.07.2019 20:17


Не е съдбата, а твоят любимец.
Федерер е най-големия чоукър в историята :first:

Кажи ми как е възможно да загуби мач в който имаше толкова голямо игрово предимство, че трябваше да спечели дори с 3-0.
Аз такова едностранно мачкане не съм виждал от години.
Ноле е само с +2 уинъра спрямо грешки. 7 пъти загуби подаването си, сърбина. +33 уинъри//ънфорси за Федерер. Повече точки на 1 сервис, повече точки на 2 сервис. Спечели дори най-дългите размени в хода на мача. +15 точки общо в мача за Федерер.
Лузърски загубени три тайбрека, особено първите два тайбрека. Подарени на Ноле буквално. 2 мачбола на сервис на Федерер и след всичко това което изписах Роджър загуби.

титан е Фед, безспорен! :moufan:


Последна промяна Diavolo на 14.07.2019 20:18, променена общо 1 път



 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честито на Новак Джокович   |   14.07.2019 20:23


А с теб специално също нямам намерение да си комуникирам много дълго време - със сигурност купищата проклятия, които си отправил изобщо през много дългата кариера на Федерер, не конкретно днес, толкова години ме напрягаха излишно за този спорт и се чувствам много по-добре, когато не общувам специално с теб на тази тема - възнамерявам точно това да продължа да правя. Благодаря ти специално за всяко едно нещо, което си изсипал по адрес на Федерер и с което си засягал и продължаваш и сега да засягаш - нищо, дано си щастлив.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2880
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честито на Новак Джокович   |   14.07.2019 20:24


Стига бе, как така преживяваш загубите :-o Животът продължава.

Гяволето, май забравяш миналата година как Джоко победи Надал. По същия начин в 5-тия сет. Надал имаше 2 скрити мач-бола и накрая Джокович го проби от първия опит. А Надал беше по-силен през целия мач. Стига с тия чоукърски измислици. Няма такъв тенисист с такава психика като джокера в историята.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честито на Новак Джокович   |   14.07.2019 20:28


Hiksa написа:
Стига бе, как така преживяваш загубите :-o Животът продължава.

Гяволето, май забравяш миналата година как Джоко победи Надал. По същия начин в 5-тия сет. Надал имаше 2 скрити мач-бола и накрая Джокович го проби от първия опит. А Надал беше по-силен през целия мач. Стига с тия чоукърски измислици. Няма такъв тенисист с такава психика като джокера в историята.


Разбира се, че продължава. Но днес Федерер беше по-добър и то с доста - всички статистики от мача ще го покажат. Обаче сега се провали и то невероятно, нямаш право след два аса и 40:15 да губиш и то 4 поредни точки, това е. Както и да е, няма какво да кажа, истината е, че Федерер намери начин да загуби спечелен мач, това е - три тайбрека ги загуби сякаш излиза за пръв път да играе тайбрек.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28634
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честито на Новак Джокович   |   14.07.2019 20:29


Да, Санде аз му бутах ракетата на Федерер и му трепваше ръчицата. :helpless:
Колко мачбола вече станаха за Федерер след които губи мачове и титли? 198? :outofspace: :-D
Хиксе, Надал не е имал мачбол. :wave:
Джокович бе далеч от най-добрия си тенис днес, може би и заради играта на Федерер, но това няма значение, защото гения намери начин да загуби.

Санде, горе главата, живота продължава. ;-)


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честито на Новак Джокович   |   14.07.2019 20:40


след тоя епохален мач на джоко ще му се качат акциите до небесата за съжаление напълно заслужено. през целия мач федерер имаше игрово предимство, по-агресивен без тайбрейците на важните точки, с по-добър сервис че и на посрещане където Джокович на книга е по-добър, да не говорим и за дълги разигравания, стоеше отлично срещу стената на сърбина, но психически Ноле му е влязал в главата както Надал едно време, това 40-15 за трети път след двата злощастни полуфинали ще го сънува, мача на годината и едва ли някой друг ще го измести. и сега шанса Джокович да ги направи 20 е напълно възможна, на ЮСО и АО още отсега е тотален фаворит и ей ги 18 колкото Рафа, ще ги задмине и двамата като нищо за ужас на публиката :-(


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честито на Новак Джокович   |   14.07.2019 20:57


juve написа:
след тоя епохален мач на джоко ще му се качат акциите до небесата за съжаление напълно заслужено. през целия мач федерер имаше игрово предимство, по-агресивен без тайбрейците на важните точки, с по-добър сервис че и на посрещане където Джокович на книга е по-добър, да не говорим и за дълги разигравания, стоеше отлично срещу стената на сърбина, но психически Ноле му е влязал в главата както Надал едно време, това 40-15 за трети път след двата злощастни полуфинали ще го сънува, мача на годината и едва ли някой друг ще го измести. и сега шанса Джокович да ги направи 20 е напълно възможна, на ЮСО и АО още отсега е тотален фаворит и ей ги 18 колкото Рафа, ще ги задмине и двамата като нищо за ужас на публиката :-(



...абе на УСО никога не е бил тотален фаворит, както и Серина там, не знам защо постоянно го набутвате това УСО :-D


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честито на Новак Джокович   |   14.07.2019 20:59


Balleta написа:
juve написа:
след тоя епохален мач на джоко ще му се качат акциите до небесата за съжаление напълно заслужено. през целия мач федерер имаше игрово предимство, по-агресивен без тайбрейците на важните точки, с по-добър сервис че и на посрещане където Джокович на книга е по-добър, да не говорим и за дълги разигравания, стоеше отлично срещу стената на сърбина, но психически Ноле му е влязал в главата както Надал едно време, това 40-15 за трети път след двата злощастни полуфинали ще го сънува, мача на годината и едва ли някой друг ще го измести. и сега шанса Джокович да ги направи 20 е напълно възможна, на ЮСО и АО още отсега е тотален фаворит и ей ги 18 колкото Рафа, ще ги задмине и двамата като нищо за ужас на публиката :-(



...абе на УСО никога не е бил тотален фаворит, както и Серина там, не знам защо постоянно го набутвате това УСО :-D


Малко повечко Джокович е фаворит на УСО от Серена баш в момента ;-)


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честито на Новак Джокович   |   14.07.2019 21:01


Diavolo написа:
Да, Санде аз му бутах ракетата на Федерер и му трепваше ръчицата. :helpless:
Колко мачбола вече станаха за Федерер след които губи мачове и титли? 198? :outofspace: :-D
Хиксе, Надал не е имал мачбол. :wave:
Джокович бе далеч от най-добрия си тенис днес, може би и заради играта на Федерер, но това няма значение, защото гения намери начин да загуби.

Санде, горе главата, живота продължава. ;-)



това е един от най-странните мачове, от една страна великолепен Федере по време на редовните геймове от друга тотално неадекватен когато трябваше да затвори - в тайбреците и мачолите - там къде е закалката на големия шампион :outofspace:

...чак мен ме доядя, но пък Джоката е пич ... реално въпреки, че съм фен на Надал и тримата ме кефят - Надал с хъс, Джокович с психика и непримиримост, Фед с натурален талант и финес на игра, той просто я чете, но много улабва при затваряне ...


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честито на Новак Джокович   |   14.07.2019 21:03


alessandron написа:
Balleta написа:
juve написа:
след тоя епохален мач на джоко ще му се качат акциите до небесата за съжаление напълно заслужено. през целия мач федерер имаше игрово предимство, по-агресивен без тайбрейците на важните точки, с по-добър сервис че и на посрещане където Джокович на книга е по-добър, да не говорим и за дълги разигравания, стоеше отлично срещу стената на сърбина, но психически Ноле му е влязал в главата както Надал едно време, това 40-15 за трети път след двата злощастни полуфинали ще го сънува, мача на годината и едва ли някой друг ще го измести. и сега шанса Джокович да ги направи 20 е напълно възможна, на ЮСО и АО още отсега е тотален фаворит и ей ги 18 колкото Рафа, ще ги задмине и двамата като нищо за ужас на публиката :-(



...абе на УСО никога не е бил тотален фаворит, както и Серина там, не знам защо постоянно го набутвате това УСО :-D


Малко повечко Джокович е фаворит на УСО от Серена баш в момента ;-)



..това е така да, сравнено между двамата ...


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2880
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честито на Новак Джокович   |   14.07.2019 21:07


Не знам защо всички смятат, че Федерер беше с много по-добър в този мач. Може би във втория сет само. Единствено в първия тайбрек имаше предимство при 5-3. В другите, Джокович го размаза. Несериозно е да смяташ, че при 5-1 за джокера във втория тайбрек, Федерер го изпуснал :-o Или при 6-3 във третия?

Равностоен мач, може би с малко Федерер направи малко по красиви уинъри, но важното е какво се случва в ключовите точки. А там Джокович надиграва и Надал и Федерер.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честито на Новак Джокович   |   14.07.2019 21:13


Hiksa написа:
Не знам защо всички смятат, че Федерер беше с много по-добър в този мач. Може би във втория сет само. Единствено в първия тайбрек имаше предимство при 5-3. В другите, Джокович го размаза. Несериозно е да смяташ, че при 5-1 за джокера във втория тайбрек, Федерер го изпуснал :-o Или при 6-3 във третия?

Равностоен мач, може би с малко Федерер направи малко по красиви уинъри, но важното е какво се случва в ключовите точки. А там Джокович надиграва и Надал и Федерер.



ти май не четеш какво пишат хората ... в хода на мача Фед беше по добър, с повече брейкове т.н, но в тайбреците и при мачболите сдуха яко ... никой не е писал по различно нещо, мача се игра 5 часа, тайбреците да са били общо 15 минути ... като цяло остана усещането че Фед бе по добър, но изгуби най-важните 3 гейма + 2 мачбола


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честито на Новак Джокович   |   14.07.2019 21:44


Balleta написа:
Hiksa написа:
Не знам защо всички смятат, че Федерер беше с много по-добър в този мач. Може би във втория сет само. Единствено в първия тайбрек имаше предимство при 5-3. В другите, Джокович го размаза. Несериозно е да смяташ, че при 5-1 за джокера във втория тайбрек, Федерер го изпуснал :-o Или при 6-3 във третия?

Равностоен мач, може би с малко Федерер направи малко по красиви уинъри, но важното е какво се случва в ключовите точки. А там Джокович надиграва и Надал и Федерер.



ти май не четеш какво пишат хората ... в хода на мача Фед беше по добър, с повече брейкове т.н, но в тайбреците и при мачболите сдуха яко ... никой не е писал по различно нещо, мача се игра 5 часа, тайбреците да са били общо 15 минути ... като цяло остана усещането че Фед бе по добър, но изгуби най-важните 3 гейма + 2 мачбола

Според мен не му издържаха нервите накрая на Фед, много странна грешка за първия минибрейк, а преди последната топка отлично видя, че топката е на линията и я отигра кретенски в мрежата. Бе дадена аут, преигра се, и там вече бе извън ментална кондиция. Джокович дори бе учуден.


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честито на Новак Джокович   |   15.07.2019 12:27


Момци/моми, добре и хубаво е играл Федята, ама за "усещане за победа" и "красива игра" не се дават мачове! :yes: ;-)
(даже и геймове и сетове не дават..)
Та според мен това усещане си е субективно, не всички са или ще са съгласни. :-)

Няма официален критерий за "по-добър загубил играч". Ако го добавят като нещо изчисляемо статистически, тогава може. :-D


 
ICQ YIM WWW
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честито на Новак Джокович   |   15.07.2019 15:07


Честито на феновете на Ноле!... то кои бяха, speranza, nole,... те и не влизат почти вече.
Браво и на Роджър, уникален тенис, какъвто си знаем че може, но не му достигна малко. Възползва се да вземе 3 шлема докато Ноле беше контузен и опериран, а Надал си взимаше само клея.
Тоест нещата си идват на мястото, когато Ноле е здрав. Все пак мача беше на кантар, и двамаха заслужиха победата.
Много ме издразни шибаната публика, която си обича Федко. Даже Ноле не можа да се израдва след края. Гледаше ги и се подхилкваше, все едно си казваше "ето ви победител, мамка ви дееба, долни гадини" :laugh:
Та така, да са живи и здрави тримата титани.
За US Open Джоката срещу Надал на финала :-)


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честито на Новак Джокович   |   15.07.2019 18:56


Нема Значка написа:
Честито на феновете на Ноле!... то кои бяха, speranza, nole,... те и не влизат почти вече.
Браво и на Роджър, уникален тенис, какъвто си знаем че може, но не му достигна малко. Възползва се да вземе 3 шлема докато Ноле беше контузен и опериран, а Надал си взимаше само клея.
Тоест нещата си идват на мястото, когато Ноле е здрав. Все пак мача беше на кантар, и двамаха заслужиха победата.
Много ме издразни шибаната публика, която си обича Федко. Даже Ноле не можа да се израдва след края. Гледаше ги и се подхилкваше, все едно си казваше "ето ви победител, мамка ви дееба, долни гадини" :laugh:
Та така, да са живи и здрави тримата титани.
За US Open Джоката срещу Надал на финала :-)


Моите уважения, Значка, но този мач беше на ракетата на Федерер. През 2013 година ти дрънкаше как Ноле подарил на Мъри Уимби при загуба 0:3, снощи Федерер подари победата на Джокович. Ноле заслужаваше, защото не спря в нито един момент, но Роджър се издъни, това е. И да говориш как Джокович се върнал и автоматично почна да печели Шлемове - не забравяй, че нещата бързо може да се променят, щото животът е пълен с изненади и утре може пак да бъгне Джоката поради нещо и пак да стане така, че ако види Федерер и Надал, да не иска хич и да излиза на корта, както беше за 1 пълна година.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честито на Новак Джокович   |   16.07.2019 10:13


Едно нещо страшно ми харесва на Роджър, че той не пъшка при ударите си. Ноле много охка. А и други тенисисти също!

Аз затва не понясях Селеш, не обичам свине и драми по корта!

Като естествено винаги има изключение!

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 16.07.2019 10:20, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честито на Новак Джокович   |   16.07.2019 10:23


TheExorcist написа:
Едно нещо страшно ми харесва на Роджър, че той не пъшка при ударите си. Ноле много охка. А и други тенисисти също!

Аз затва не понясях Селеш, не обичам свине и драми по корта!

Като естествено винаги има изключение!
Напомням, че "свинете" станаха след наръгването на Селеш с нож от луд фен на Щефи Граф! (Та не си прав така да говориш. :stop: )


 
ICQ YIM WWW
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: Честито на Новак Джокович   |   16.07.2019 13:10


alessandron написа:
Нема Значка написа:
Все пак мача беше на кантар, и двамаха заслужиха победата.


Моите уважения, Значка, но този мач беше на ракетата на Федерер. През 2013 година ти дрънкаше как Ноле подарил на Мъри Уимби при загуба 0:3, снощи Федерер подари победата на Джокович. Ноле заслужаваше, защото не спря в нито един момент, но Роджър се издъни, това е. И да говориш как Джокович се върнал и автоматично почна да печели Шлемове - не забравяй, че нещата бързо може да се променят, щото животът е пълен с изненади и утре може пак да бъгне Джоката поради нещо и пак да стане така, че ако види Федерер и Надал, да не иска хич и да излиза на корта, както беше за 1 пълна година.


Ами да, беше на ракетата на Федерер, имаше 2 мачпойнта, както и на още два полуфинала на US, нали? Колко пъти ще му трябва за да се научи? Тоест, ако си беше взел мача, сега друго щяхме да пишем.
Не искам да кажа, че Джокович е бил повече в този финал. Но просто пишем за победителя.
Джокович не го е страх нито от Надал, нито от Федерер. През тази една година, която споменаваш, той се възстановяваше и не беше набрал скорост. След операция е нормално...
Можеше да загуби финала и със сигурност се е почувствал на косъм или на ас от загубата, но си е казал 'какво пък, нека Роджър си я вземе тая точка, аз няма да му я подаря'. Нали?
Фед има още бензин, аз му пожелавам още титли от шлема, ако може срещу Надал на финал, още по-добре!
:give5:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 27 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг