Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 18:01



Отговори на тема  [ 128 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
US Open 2019 - тема за коментари 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   09.09.2019 03:10


Егати руснака :outofspace:

РАФАААААААААААА :rock: :celebrate: :first: :celebrate:

:ludnica: :first: :celebrate:


#19

Йееееееееессссссссс. :ireful: :ura:


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 14:28
Мнения: 2583
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   09.09.2019 03:16


Не мога дори да се зарадвам... щях да пукна в началото на 5ия сет. Невероятен Медведев- шапки долу за него. А за Рафа... не знам какво да кажа. Обичам те, шампионе! #19

ВАМОООООООООООООООС!

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 24.08.2012 06:26
Мнения: 693
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   09.09.2019 03:26


Честита ви победа!

Аз съм разочарована от резултата, но поне стана страхотен мач.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   09.09.2019 03:47


Balleta написа:
Егати руснака :outofspace:

РАФАААААААААААА :rock: :celebrate: :first: :celebrate:

:ludnica: :first: :celebrate:


#19

Йееееееееессссссссс. :ireful: :ura:


РУСНАКА СИ ЕБАЛОМАМАТА! Рафа можеше да го заключи още в третия, а трепереше до 5-иа после! Голям мач! Доволен съм!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   09.09.2019 04:23


Balleta написа:
Егати руснака :outofspace:


новия Джокович…
или отговорът на руските секретни служби на Федалович. Не човек, не робот, не машина, а трите в едно. и ебаси и пердето, просто такова чудо не бях виждал... :outofspace:
Надал изкара петия сет само на воля и психика, бе свършил, не знам как всъщност спечелил но слава богу, защото ако бе загубил този мач късах с тениса...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   09.09.2019 04:28


speranza написа:
Дяволе, аз винаги съм харесвала Серина, явно си забравил. Всъщност само зарадиу нея гледам женски тенис, но не винаги я подкрепям. Държа се отвратително срещу Осака, но какво да се прави, Серинка си е примадона :-) . И детенцето и е много сладко.

Ти защо не подпомогнеш събирането на женския отбор отново? Едно време ти беше мечта. Би било хубаво и Джой, и Петита и Алабао да се върнат.


Да, бях забравил всъщност. :-) Ами супер. Е, то и аз не съм много горд с някои нейни постъпки ама какво да направя... Според мен изобщо не е лош човек, просто е от онзи тип хора дето адски мразят да губят. Както и да е.
За женския тенис трудна работа. Алабао е твърдо аут от ПМЛ и тя и Ледо. Венабили няма време да капитанства, но ако прояви желание може да се съберете таман три. Тя, ти и Джой (аз ще я върна нея, но трябва да има поне 5 човека). Петита влиза и чете тук, но спря да пише. В смисъл не е активна както в дира едно време (то май с всички стана така) ама евентуално може да се завърне стига да иска. :-)
но за ПМЛ пак да се повторя трудна работа. А и Венабили и ти вече сте с други отбори. Май и срока с картотеките приключи. Ако имате желание и ви се занимава по-скоро от следващия сезон живот и здрав можем да мислим за нов женски отбор? :-)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   09.09.2019 15:13


Diavolo написа:
Balleta написа:
Егати руснака :outofspace:


новия Джокович…
или отговорът на руските секретни служби на Федалович. Не човек, не робот, не машина, а трите в едно. и ебаси и пердето, просто такова чудо не бях виждал... :outofspace:
Надал изкара петия сет само на воля и психика, бе свършил,..


Точно! Бати безизразния мужик! Типичен cold war представител служител. След като Надал пропиля аванса си в третия сет (баси не мога да повярвам бе, от 5-2 го виждах вече победител ) и оня го взе, после почна да го блъска без никакво чувство и емоции и викам край ... :helpless: Обаче е Надал е много опитен бик и слава Богу спечели и поправи грешките си овреме... лелее, никога не съм бил толкова за Надал в един мач, тоя Медведев ми е просто неприятен.
А публиката просто истеряса, представяш ли си - руснак да дойде да ти бие любимеца вкъщи!!! :-o :dunno: :helpless:

Междудругото гледах мача на руска телевизия, мъж и жена, и викаха здраво за техния, но си опресних малко руския - молодец, молодец, молодец ... :-D

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 09.09.2019 15:20, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 24.08.2012 06:26
Мнения: 693
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   10.09.2019 07:12


Diavolo написа:
speranza написа:
Дяволе, аз винаги съм харесвала Серина, явно си забравил. Всъщност само зарадиу нея гледам женски тенис, но не винаги я подкрепям. Държа се отвратително срещу Осака, но какво да се прави, Серинка си е примадона :-) . И детенцето и е много сладко.

Ти защо не подпомогнеш събирането на женския отбор отново? Едно време ти беше мечта. Би било хубаво и Джой, и Петита и Алабао да се върнат.


Да, бях забравил всъщност. :-) Ами супер. Е, то и аз не съм много горд с някои нейни постъпки ама какво да направя... Според мен изобщо не е лош човек, просто е от онзи тип хора дето адски мразят да губят. Както и да е.
За женския тенис трудна работа. Алабао е твърдо аут от ПМЛ и тя и Ледо. Венабили няма време да капитанства, но ако прояви желание може да се съберете таман три. Тя, ти и Джой (аз ще я върна нея, но трябва да има поне 5 човека). Петита влиза и чете тук, но спря да пише. В смисъл не е активна както в дира едно време (то май с всички стана така) ама евентуално може да се завърне стига да иска. :-)
но за ПМЛ пак да се повторя трудна работа. А и Венабили и ти вече сте с други отбори. Май и срока с картотеките приключи. Ако имате желание и ви се занимава по-скоро от следващия сезон живот и здрав можем да мислим за нов женски отбор? :-)


Да, за в бъдеще говоря, би било хубаво да се съберем пак някой ден.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 128 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг