Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 16:29



Отговори на тема  [ 128 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
US Open 2019 - тема за коментари 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   08.09.2019 01:25


alexbg написа:
Томич - недей така, не може да ти харесва физиката на Серина, молА ти се... Колкото и ракия да ти доливат...


Брат виж кво съм написал, ВИНЪС, НЕ СЕРИНА! Каката има издължени крака, и не е лоша в лицето, малката е прасе! Граф може да ми е любимка, но в никакъв случай не я намирам за красива. Аранча няма да я коментирам, тя е като овца в глава и тяло. Кои други, говедото Девънпорт, кобрата Навратилова ( междудругото кобрата е хубава змия ), или изключително неприятното и крещящо същество Селеш ... Виж забравих Евърт и Остин, да хубави са били, но никога не съм ги гледал. Просто повтарям - Габриела Сабатини - елегантна и хубава! От сегашните Халеп е сладка!

П.С. Алекс, не пия ракия! :-)

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   08.09.2019 02:10


Diavolo написа:
Серина е много хубава в лицето между другото

ебасимайката, ти верно ли си толкова извратен?


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   08.09.2019 02:12


Henman написа:
Но пък специално в женския тенис не помня някога да е имало (масово) красиви спортистки

Зависи кога си расъл, явно си доста пресен, иначе нямаше да изстреляш такава тъпотия.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   08.09.2019 02:17


TheExorcist написа:
alexbg написа:
Томич - недей така, не може да ти харесва физиката на Серина, молА ти се... Колкото и ракия да ти доливат...


Брат виж кво съм написал, ВИНЪС, НЕ СЕРИНА! Каката има издължени крака, и не е лоша в лицето, малката е прасе! Граф може да ми е любимка, но в никакъв случай не я намирам за красива. Аранча няма да я коментирам, тя е като овца в глава и тяло. Кои други, говедото Девънпорт, кобрата Навратилова ( междудругото кобрата е хубава змия ), или изключително неприятното и крещящо същество Селеш ... Виж забравих Евърт и Остин, да хубави са били, но никога не съм ги гледал. Просто повтарям - Габриела Сабатини - елегантна и хубава! От сегашните Халеп е сладка!

П.С. Алекс, не пия ракия! :-)

Защо ограничаваш само до топа, ВСИЧКИ анонимни източноевропейки от преди 20 години имаха не само първичните полови белези, а в момента едва можеш да се загледаш по някоя тенисистка.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14237
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   08.09.2019 03:17


redo написа:
Diavolo написа:
Серина е много хубава в лицето между другото

ебасимайката, ти верно ли си толкова извратен?



:laugh: :laugh:

Отдавам го на пристрастия, тотална заслепеност, иначе Девола знае що е красиво :-D ш


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   08.09.2019 05:38


redo написа:
TheExorcist написа:
alexbg написа:
Томич - недей така, не може да ти харесва физиката на Серина, молА ти се... Колкото и ракия да ти доливат...


Брат виж кво съм написал, ВИНЪС, НЕ СЕРИНА! Каката има издължени крака, и не е лоша в лицето, малката е прасе! Граф може да ми е любимка, но в никакъв случай не я намирам за красива. Аранча няма да я коментирам, тя е като овца в глава и тяло. Кои други, говедото Девънпорт, кобрата Навратилова ( междудругото кобрата е хубава змия ), или изключително неприятното и крещящо същество Селеш ... Виж забравих Евърт и Остин, да хубави са били, но никога не съм ги гледал. Просто повтарям - Габриела Сабатини - елегантна и хубава! От сегашните Халеп е сладка!

П.С. Алекс, не пия ракия! :-)

Защо ограничаваш само до топа, ВСИЧКИ анонимни източноевропейки от преди 20 години имаха не само първичните полови белези, а в момента едва можеш да се загледаш по някоя тенисистка.


Татусите по краката на Квитова май беше стават. Забравих тая Маурезмо - Мис Свят направо!

П.С. Ташака настрана, тая Южени, канадката е наистина хубава, ма само това има ... ;-)

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 24.08.2012 06:26
Мнения: 693
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   08.09.2019 06:43


Много ме е яд за Серина.

Относно красотата, според мен Серина е хубава. Тялото ѝ се промени след раждането, а тя започна да го подчертава по неподходящ начин. Но рокличката на финала ѝ стояше супер.

Никой не споменава Курникова, както и Кириленко (макар че нея никога не съм я намирала за хубава). От сегашните Анисимова и Джорджи са хубавици, както и Дятченко и Кърстя. Много претенциозни ще се окажат българските мъже ;-).

Ех, къде е сега Джой да обсъдим тия важни въпроси..

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   08.09.2019 06:52


speranza написа:
Много ме е яд за Серина.

Относно красотата, според мен Серина е хубава. Тялото ѝ се промени след раждането, а тя започна да го подчертава по неподходящ начин. Но рокличката на финала ѝ стояше супер.

Никой не споменава Курникова, както и Кириленко (макар че нея никога не съм я намирала за хубава). От сегашните Анисимова и Джорджи са хубавици, както и Дятченко и Кърстя. Много претенциозни ще се окажат българските мъже ;-).

Ех, къде е сега Джой да обсъдим тия важни въпроси..


Изобщо не се е променила след раждането, същото гюле е!

Забравих Ана Иванович, истинска хубавица!

Междувпрочем, наистина къде е Джой, тотално изчезна ... :dunno: :blink: :question:

_________________
Изображение


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   08.09.2019 10:31


redo написа:
Henman написа:
Но пък специално в женския тенис не помня някога да е имало (масово) красиви спортистки

Зависи кога си расъл, явно си доста пресен, иначе нямаше да изстреляш такава тъпотия.


Женски тенис гледам от края на 90-те и със сигурност в момента го следя повече от теб. Това ли е голямата красавица от едно време?

Изображение

Да не се връщам преди около 15-20 години и бизона Дейвънпорт, Моресмо, Клайстерс и т.н. Гьоргес, Джорджи, Возняки и Бушар са по-хубави от всяка една от тоя период.

Колкото до това, че Серина била хубава в лице и не била кюфте преди да роди - лекувайте се. :laugh: :laugh:

п.п. Отделно, спорът беше за това дали преобладаващо някога е имало красиви състезателки в WTA. Ясно е, че винаги ще има 5-10 изключения и вече всичко е въпрос на вкус. Крайчек още през 90-те си го каза, че 80 % в WTA са "fat pigs", а после се извини и заяви, че е имал предвид само 75 %. :-D

_________________
Изображение


Последна промяна Henman на 08.09.2019 10:34, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   08.09.2019 10:58


Серена никога не е била особено слаба, танк/локомотив си е (Rina Express :-D ), ама след бебето е наляла още в гърдите, бравос - харесват ми! :-D ;-)
В лицето също е ОКей, сладка е, но пък има 2 големи (обемни, а не плоски) бенки/брадавици, дето леко развалят впечатлението. :yes:


 
ICQ YIM WWW
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 24.08.2012 06:26
Мнения: 693
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   08.09.2019 11:12


Хенмане, ти си прегледай очите. Написах, че тялото ѝ се е променило, а не че е била слаба. Тялото на всяка жена се променя след раждане, независимо дали е видимо на пръв поглед или не. Серина все още има леко коремче и гърдите не са същите. Хайде, като родиш ще си говорим. Иначе тялото ѝ е с правилни пропорции и, ако беше по-слаба, щеше да изглежда много добре. За лицето, позволи на всеки да има собствено мнение. Аз пък не харесвам нито лицето, нито тялото на секссимвола Бушар.

Относно процента хубави жени в тениса, той е както е в почти всеки спорт и както е в живота като цяло. Не ми казвай, че всяка втора на улицата е красавица.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   08.09.2019 11:22


Henman написа:
redo написа:
Henman написа:
Но пък специално в женския тенис не помня някога да е имало (масово) красиви спортистки

Зависи кога си расъл, явно си доста пресен, иначе нямаше да изстреляш такава тъпотия.


Женски тенис гледам от края на 90-те и със сигурност в момента го следя повече от теб. Това ли е голямата красавица от едно време?

Изображение

Да не се връщам преди около 15-20 години и бизона Дейвънпорт, Моресмо, Клайстерс и т.н. Гьоргес, Джорджи, Возняки и Бушар са по-хубави от всяка една от тоя период.

Колкото до това, че Серина била хубава в лице и не била кюфте преди да роди - лекувайте се. :laugh: :laugh:

п.п. Отделно, спорът беше за това дали преобладаващо някога е имало красиви състезателки в WTA. Ясно е, че винаги ще има 5-10 изключения и вече всичко е въпрос на вкус. Крайчек още през 90-те си го каза, че 80 % в WTA са "fat pigs", а после се извини и заяви, че е имал предвид само 75 %. :-D


Брат, кофти е тая снимка на Сабатини, бях дете, когато я гледах за пръв път и нито една друга тенисистка не ми харесваше визуално! Гьоргес, Джорджи, Возняки и Бушар са по-хубави от всяка една от тоя период.
Съгласен!

Габриела поне е дама за латинос ( е не е Моника Белучи много ясно ), но е поне едно от последните женствени същества в шибания "женски'' тенис! :uuu:

П.С. Аа, да, тва за Крайчек го забравих, спомням си тоя инцидент, онова цайсатото му налетя здраво тогава ... тука няма две мнения! :laugh:

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 08.09.2019 11:26, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   08.09.2019 12:07


speranza написа:
Много ме е яд за Серина.

Относно красотата, според мен Серина е хубава. Тялото ѝ се промени след раждането, а тя започна да го подчертава по неподходящ начин. Но рокличката на финала ѝ стояше супер.

Никой не споменава Курникова, както и Кириленко (макар че нея никога не съм я намирала за хубава). От сегашните Анисимова и Джорджи са хубавици, както и Дятченко и Кърстя. Много претенциозни ще се окажат българските мъже ;-).

Ех, къде е сега Джой да обсъдим тия важни въпроси..


значи извън пристрастията мислим еднакво за Рина :-)
Джойчето се вихри из фейса и бг мама. с разпадането на баба Яга спря да пише и тук, а и преди се пишеше доста за тенис и ски скокове и това я държеше, а и за кино, сега нищо :)


Аз да добавя към цитираните от теб и Анна Калинская. Страхотно маце. ;-)
https://www.instagram.com/annakalinskaya78/?utm_source=ig_embed


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   08.09.2019 14:04


speranza написа:
Хенмане, ти си прегледай очите. Написах, че тялото ѝ се е променило, а не че е била слаба. Тялото на всяка жена се променя след раждане, независимо дали е видимо на пръв поглед или не. Серина все още има леко коремче и гърдите не са същите. Хайде, като родиш ще си говорим. Иначе тялото ѝ е с правилни пропорции и, ако беше по-слаба, щеше да изглежда много добре. За лицето, позволи на всеки да има собствено мнение. Аз пък не харесвам нито лицето, нито тялото на секссимвола Бушар.

Относно процента хубави жени в тениса, той е както е в почти всеки спорт и както е в живота като цяло. Не ми казвай, че всяка втора на улицата е красавица.


Ако хванеш 100 произволни от улиците в София на възраст между 19 и 35, със сигурност няма да са такива шишкави добичета, каквито са 80 % в WTA в момента. Без всяка втора да е красавица, разбира се.

Иначе много ми е забавно, когато жени започнат да коментират и анализират външния вид на други жени и се опитват да убедят света, че бананите са портокали. :-D Да, ако беше с 20-30 кила по-лека, "Рина" можеше и да прилича на нещо, съгласен съм. :clown: Към момента все пак смятам, че това е малко по-привлекателно (само малко):

Изображение

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   08.09.2019 14:29


Ужасно, забравила си ги е дома! :-D :-P Малко, малко - като са ѝ малки циците, то разбира се, че е с малко. ;-)

Как може някой да не харесва циците на Халеп и новите на мама Серена, не знам!?
Говоря само за тази част, другото условно да преЕбем (както казва бате Ви Карадайъ), че го игнорираме. :-)


 
ICQ YIM WWW
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   08.09.2019 14:38


Naki написа:
Ужасно, забравила си ги е дома! :-D :-P Малко, малко - като са ѝ малки циците, то разбира се, че е с малко. ;-)

Как може някой да не харесва циците на Халеп и новите на мама Серена, не знам!?
Говоря само за тази част, другото условно да преЕбем (както казва бате Ви Карадайъ), че го игнорираме. :-)


Ей, Нака, извратеняко, ще кажа на Наковица да ти спре достъпа и до тъмните кътчета на нета! :laugh:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   08.09.2019 14:40


Жената е с големи! :-D

Относно женските гърди, нали знаете вица?
Мъжете са 2 вида, цицофили и цицофоби - едните харесват жени с големи гърди, а другите мразят такива с малки. :-D


Последна промяна Naki на 08.09.2019 14:53, променена общо 2 пъти



 
ICQ YIM WWW
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   08.09.2019 15:06


Naki написа:
Жената е с големи! :-D

Относно женските гърди, нали знаете вица?
Мъжете са 2 вида, цицофили и цицофоби - едните харесват жени с големи гърди, а другите мразят такива с малки. :-D


Изображение

Нака лягай си! :-)

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 24.08.2012 06:26
Мнения: 693
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   08.09.2019 16:16


Дяволе, аз винаги съм харесвала Серина, явно си забравил. Всъщност само зарадиу нея гледам женски тенис, но не винаги я подкрепям. Държа се отвратително срещу Осака, но какво да се прави, Серинка си е примадона :-) . И детенцето и е много сладко.

Ти защо не подпомогнеш събирането на женския отбор отново? Едно време ти беше мечта. Би било хубаво и Джой, и Петита и Алабао да се върнат.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   08.09.2019 18:55


TheExorcist написа:
Naki написа:
Жената е с големи! :-D

Относно женските гърди, нали знаете вица?
Мъжете са 2 вида, цицофили и цицофоби - едните харесват жени с големи гърди, а другите мразят такива с малки. :-D


Изображение

Нака лягай си! :-)

Е това е гадно! Това е неква културистка - доста прекалено нацепена горе и масивна долу, не ме кефи. :-o Циците стават де, но другото - мне. :yes:


 
ICQ YIM WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 128 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг