Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 09:27



Отговори на тема  [ 128 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща
US Open 2019 - тема за коментари 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  US Open 2019 - тема за коментари   |   22.08.2019 20:29


Шоуто в Ню Йорк започва … и то звучно с два мегадвубоя в първои кръг:

Серена срещу Маша
#77 vs #78 или Андреа Сепи срещу Григор Димитров :-D

Джоката с труден жребий, Надал също, за Федята е песен до към 1/4 финалите …


Победителите тази година - Надал и Наоми или някоя от младите американки … айде :celebrate:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   27.08.2019 02:23


Маша защо изобщо излиза в мачове със Серена, що бой е изяла не е истина, как пък не се научи да и играе, такъв матчъп в който победителя е ясен още с изтеглянето на жребия рядко се среща .... поне една победа да бе взела в последните 10 мача ... :uuu: Психика, а и моментната и форма е ужасна ... демек още по ясен бе тоя мач. ...


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   27.08.2019 10:44


Balleta написа:
Маша защо изобщо излиза в мачове със Серена, що бой е изяла не е истина, как пък не се научи да и играе, такъв матчъп в който победителя е ясен още с изтеглянето на жребия рядко се среща .... поне една победа да бе взела в последните 10 мача ... :uuu: Психика, а и моментната и форма е ужасна ... демек още по ясен бе тоя мач. ...

Не мога да разбера кой би го гледал този мач, освен ако не харесва посредствен тенис и не си е изключил звука...

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   28.08.2019 07:08


Сериозни складове тая нощ - Тийм, Циципас, Качамак, Баутиста Агут. Слоун при жените.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   28.08.2019 14:33


MCStranger написа:
Сериозни складове тая нощ - Тийм, Циципас, Качамак, Баутиста Агут. Слоун при жените.


.. а по рано Мугуруза и Кербер


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   28.08.2019 14:56


Balleta написа:
MCStranger написа:
Сериозни складове тая нощ - Тийм, Циципас, Качамак, Баутиста Агут. Слоун при жените.


.. а по рано Мугуруза и Кербер


"Складове" да се чете скалпове - да еба аутокоректа, да еба:)))) Кербер беше предният ден, ако не се лъжа, а Мугуруза редовно си пада на УСО рано-рано (има само един 4 кръг преди две години, останалото са отпадания в 1-2 кръг).


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   29.08.2019 02:35


Свитолина прасна голямата Уилямс, ясно е, че Кейти МакНели едва ли ще отстрани другата (Серена), но пък вече се е случвало двете сестри да отпадат в пакет на УСО-то, така, че надеждата остава, макар и с вероятност 0.00001 % :-D


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   30.08.2019 01:15


Бай бай Симонка …. Тейлър Таунсенд след обръщалка :outofspace:


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   30.08.2019 15:04


Balleta написа:
Бай бай Симонка …. Тейлър Таунсенд след обръщалка :outofspace:

Едно трябва да признаем - никой вече не играе тенис като Тейлър - тя е истинско богатство и трябва да я пазим:)))Хубавото е, че има много от нея:)))) (Оставете хубавата жена на мира - обади се Радио Истанбул).


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   30.08.2019 23:25


Според мен, такива тенис-тежкоатлетки не за за тенис на корт и са сбъркали спорта! :-D
По-добри резултати щеше да има в ръгбито, вдигането на тежести, борбата, хвърлянето на чук и тем подобни подходящи за нея дисциплини. :-)
За тенис още "на кантара" трябва да я дисквалифицират - жалко, че няма мерене на кантар. :whistle: :laugh:
Халеп в лош явно за нея ден не е никакъв критерий, някоя пъргавка и разкарваща малко повече по корта Таунсенд насам-натам тенисистка ще отнесе Таунсенд като "куцо пиле домат". :-) Давам и още 1-2 кръга макс. :-)


 
ICQ YIM WWW
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   31.08.2019 21:17


Бианка мина сравнително лесно срещу Карото, Тейлъ с нова победа над друга румънка, разказа играта на румънките ... :laugh:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   01.09.2019 03:07


Наоми сложи геврек на “новата Серена” ... много и дигнаха акциите на тая Коко и се сгромоляса тежко ...


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   02.09.2019 04:51


Много к**венско отказване на Джокович.

А Станимал ми се струва, че е фаворит да стигне до финал с този сервиз.


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   02.09.2019 10:05


Хед-ту-хедът хич не е добър за предстоящия мач на Григор, справка линк:
https://www.atptour.com/en/players/fede ... /F324/D875
:laugh: :-P :-o

И сега какво "като куцо пиле домат" (Федята бие) или "3ти път стомна за вода" и победа за наш Григор?! :-) :unsure:


 
ICQ YIM WWW

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   02.09.2019 11:15


За пръв път от много време насам любимите ми Топ 3 тенисисти (Стан, Фед, Григор) са на четвъртфинал и то в един поток - един от тях със сигурност ще е финалист - всички знаем Кой:))))

Никой не отбелязва ултра късметлийският жребий на Рафа - дано се обърне против него. Рубльов или Монфис на полуфинал - това дори не е смешно (а на четвъртфинал Сашата, който никога не е стигал полуфинал на шлем, а на USO рекордът му е 3-и кръг). Днес срещу Маринко, който прави най-лошата си година от 2013 насам, като в момента е по-зле дори от Григор. Дотук имахме Милман-отказване-Чунг. Надеждата ми е, че Роджър набира скорост и на хард Рафа му е абонат от 2015 насам. От друга страна има нещо като проклятие тези двамата никога да не се срещат на USO - интересно дали пак ще се случи нещо или пък - обратно - първият им мач тук ще бъде епичен финал.

При жените - продължава много силната година на Джо Конта - чоукна здраво първия сет срещу Жирафа, след това беше на път да загуби в 2, в крайна сметка спечели в 3 срещу по-високо поставена съперничка и с трагичен H2H преди мача.
Аш Барти се осра, не харесвам китайки въобще, даже не ги различавам като имена, не виждам как Чиан Ван ще бие Серина.
От Конта-Свитолина съм за Конта, последният ѝ мач със Серина беше в Щатите на хард и завърши 6-1, 6-0.

От четвъртината на Андрееску съм за Андрееску, не съм ѝ супер фен, но другите не ме впечатляват особено. В четвъртината на Осака харесвам всички, но полуфинал Осака-Андрееску би бил "яката работа", стига канадското румънче да е здраво, щото прилича на мумия с тия бинтове на 5 места.

Bottom line, Осака и Фед като победители би било чудесно, но бих се задоволил с който и да е освен Серина/Надал. Това са желанията, предвижданията ми са: Надал с титлата 55%, при жените - 80% няма да е Серина.


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   02.09.2019 12:38


MCStranger написа:

Никой не отбелязва ултра късметлийският жребий на Рафа


Само допреди два месеца на Уимби из форуми, из медии и навсякъде, където се сетиш се рИва, рИва, рИва колко "лош" и "нагласен" е жребия на Рафата. Сега тишина навсякъде :dunno:
Къде отиде обекнивнотстта...

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   02.09.2019 13:27


Хмм, Халеп (един път стомна), Кърстя (2ри път стомна), сега пак полу-румънка за Таунсенд? Ще имаме ли 3ти път стомна за вода!? :-D
Ама ако вземе да се мумифицира канадката изцяло - като гледам тез бинтове, явно има силни и/или много контузии - да не стане 3 от 3 хет-трик за Таунсенд сега? :-o :stop: :-(
Дано не! Не че тази Андрееску я мисля, че може да вземе титлата, ама пък Таунсенд да мине И този кръг пък хич не върви... :outofspace: (does not go at all! :-D )

Впрочем, голяма сеч на сийдове при жените! От топ 32 сийднати имаме само ДЕВЕТ останали, а от топ 10 - едва 2, ба си мамата. :-( :question:
При мъжете общият брой е аналогичен, само 9 още са в играта, но от топ 10 разбира се е друго - 4 налични, и само 6 аут. :-)


Последна промяна Naki на 02.09.2019 13:30, променена общо 1 път



 
ICQ YIM WWW
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   02.09.2019 15:07


goro_levskara написа:
MCStranger написа:

Никой не отбелязва ултра късметлийският жребий на Рафа


Само допреди два месеца на Уимби из форуми, из медии и навсякъде, където се сетиш се рИва, рИва, рИва колко "лош" и "нагласен" е жребия на Рафата. Сега тишина навсякъде :dunno:
Къде отиде обекнивнотстта...

Манго-калитар! :-D
Не е ви виновен Надалът, че Господ го обича и му дава фъндъци. :whistle: :-)


 
ICQ YIM WWW
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   02.09.2019 16:20


goro_levskara написа:
MCStranger написа:

Никой не отбелязва ултра късметлийският жребий на Рафа


Само допреди два месеца на Уимби из форуми, из медии и навсякъде, където се сетиш се рИва, рИва, рИва колко "лош" и "нагласен" е жребия на Рафата. Сега тишина навсякъде :dunno:
Къде отиде обекнивнотстта...



... и кое е калитарското Жорка, в сравнение примерно с обичания от теб ГОАТ - Федката ???

Фед игра с Нагал, Дзумур и Еванс, а Надал с Милман, отказ на Кокинакис и Чънг.

И тримата при Надал са по добри ит тези на Фед, това че Кокинакис се е отказал, все едно Надал е виноивен.

Днес Надал играе с бивш шампион на УСО - Чилич, не с лузъра Гофен.

После Фед приема Григор, който в мачове с него пада още преди да е излязъл на корта ( ако говорим за късмет Григата сполучи яко)

Джоката с контузи на рамото и отказ и ей то го пътя към финала на Федчо начертан, след григор има друг абонат - Вавринка или нестигалия такива висини Медведев.

Надал пък евентуално отива на Зверев, та не знам защо ревете Надал, та Надал ....заради едно отказване на Кокинакис ??? :-?


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2019 - тема за коментари   |   02.09.2019 16:26


MCStranger написа:
За пръв път от много време насам любимите ми Топ 3 тенисисти (Стан, Фед, Григор) са на четвъртфинал и то в един поток - един от тях със сигурност ще е финалист - всички знаем Кой:))))

Никой не отбелязва ултра късметлийският жребий на Рафа - дано се обърне против него. Рубльов или Монфис на полуфинал - това дори не е смешно (а на четвъртфинал Сашата, който никога не е стигал полуфинал на шлем, а на USO рекордът му е 3-и кръг). Днес срещу Маринко, който прави най-лошата си година от 2013 насам, като в момента е по-зле дори от Григор. Дотук имахме Милман-отказване-Чунг. Надеждата ми е, че Роджър набира скорост и на хард Рафа му е абонат от 2015 насам. От друга страна има нещо като проклятие тези двамата никога да не се срещат на USO - интересно дали пак ще се случи нещо или пък - обратно - първият им мач тук ще бъде епичен финал.

При жените - продължава много силната година на Джо Конта - чоукна здраво първия сет срещу Жирафа, след това беше на път да загуби в 2, в крайна сметка спечели в 3 срещу по-високо поставена съперничка и с трагичен H2H преди мача.
Аш Барти се осра, не харесвам китайки въобще, даже не ги различавам като имена, не виждам как Чиан Ван ще бие Серина.
От Конта-Свитолина съм за Конта, последният ѝ мач със Серина беше в Щатите на хард и завърши 6-1, 6-0.

От четвъртината на Андрееску съм за Андрееску, не съм ѝ супер фен, но другите не ме впечатляват особено. В четвъртината на Осака харесвам всички, но полуфинал Осака-Андрееску би бил "яката работа", стига канадското румънче да е здраво, щото прилича на мумия с тия бинтове на 5 места.

Bottom line, Осака и Фед като победители би било чудесно, но бих се задоволил с който и да е освен Серина/Надал. Това са желанията, предвижданията ми са: Надал с титлата 55%, при жените - 80% няма да е Серина.


Жени - Осака след това Андреску
Мъже - Надал, само да мине през Чилич ...


Конта и Свитолина са лузърки, дано дръпнатата свърши работа при жените, ама много ме съмнява, работата не е добре, танка май ще е на финал ...


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 128 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг