Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 10:04



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Медвед ли е човека, който ще пребори тримата велики тенори? 

Докъде ще стигне Медведев?
1. Ще разбие окончателно триполюсния модел и ще стане номер 1 + спечелен ГШ през 2020 г. 50%  50%  [ 6 ]
2. Не е от такова тесто. Това е неговият максимум. 0%  0%  [ 0 ]
3. Ще е на приливи и отливи по подобие на Ал. Зверев и една плеяда подобни на него. Ще има успехи, но не значими и постоянни. 50%  50%  [ 6 ]
Общо гласове : 12

Медвед ли е човека, който ще пребори тримата велики тенори? 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
 Медвед ли е човека, който ще пребори тримата велики тенори?   |   14.10.2019 16:44


Малък мечо е най-обсъждания тенисист през последните 3 месеца. Все още не е спечелил ГШ, но според много специалисти и любители това е само въпрос на време. Начина по който обърна Ноле в Синсинати и начина по който за малко да ремонтира Надал на финала на УСО наливат масло в мелницата на тези съждения. Отделно от това започна категорично да се саморазправя с неговите връстници, без значение от това с какво минало е натоварен в тези двубои.

Нямам търпение да го видя догодина в Мелбърн. Явно е, че Даниил се чуства най-добре на хард корт и то по-бързичък такъв. Мелбърн е такъв. Въпросът е как ще се справи с очакванията, защото за АО' 2020 г. той ще е основен фаворит поне колкото Надал и Федерер. Хайде Джокович заради историята в Мелбърн няма как да не е топ фаворит. Нека се върнем и на АО' 2019 г. Точно Медведев бе човека, който най-много измъчи Джокович, а Даниил още не бе превключил на роботския режим от Август' 2019 г. насам.

Аз лично гласувах с опция 1, не защото чак толкова много ми се иска, а просто защото ще стане още по-интересно и разнообразно.
Между другото не малко фенове на Федерер виждат в лицето на Медведев човека, който може да попречи на Ноледал да бият Фед по ГШ титли. Разбирам ги и те се хващат за сламка, нещо типично за всеки истински фен. Само че ако на хард корт Даниил има сили да се справи с тях, то остава открит въпроса, кой ще спре Надал на Ролaн Гарос? Тийм?


Последна промяна Diavolo на 14.10.2019 16:58, променена общо 1 път



 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: Медвед ли е човека, който ще пребори тримата велики тенори?   |   14.10.2019 17:01


Не!
Още преди време си спомням един твой коментар по време на турнира в София (не ми се рови, но май беше този турнир), в който каза, че Медведев си е хвърлял ракетата и се е държал арогантно. Сега по спомен на US Open също имаше пререкания с публиката и май беше показвал средни пръсти на зрителите. Все неща, които водят до един извод, а именно че е нервак. Един нервак не може да стане голям, не и докато е нервак. Това е признак на слаба психика, каквато аз поне в Джоко, Фед и Надал не откривам. Ти ще кажеш дали като млади не са били нерваци, но по-скоро не са имали такива проблеми. Съответно гласувах за опция 3, че ще има временни успехи, като много подобни на него.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Real Green)

Регистриран на: 20.05.2012 18:26
Мнения: 3457
Отговори с цитат
Мнение  Re: Медвед ли е човека, който ще пребори тримата велики тенори?   |   14.10.2019 18:12


Гласувах с опцията за 3. Просто сега се намира в невероятн пик, изненадан съм, че продължава вече толкова дълго, но със стилтът му на игра просто няма как да продължи да доминира толкова дълго време и да е в челото дълго време. От друга страна и календарът му - след US Open игра в Русия, сега пак ще ходи на турнур там, доколкото четох :dunno:
Но че изглежда по-стабилен и сериозен от всички млади или по-точно тези на неговата възраст Като Зверев, Циципас и си е факт.

_________________
viewtopic.php?f=42&t=25


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Медвед ли е човека, който ще пребори тримата велики тенори?   |   14.10.2019 18:23


Опция 1 - твърдо,


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: Медвед ли е човека, който ще пребори тримата велики тенори?   |   14.10.2019 23:31


И аз смятам, че може да го направи, защото има доста ботски, ерго печеливш стил. Другите големи надежки през годините от типа на Янович, Кирьос, та дори и Гришо, са подчертано атакуващи и съответно много непостоянни играчи. Докато Медведев (Медвед?) е като върлинест Джокович с по-неортодоксална техника, може да напада и да излиза на мрежата, когато е необходимо. Освен това забелязвам, че е непукист и не се впечатлява много-много дори когато резултатът върви негативно за някакъв период - справка, финала на US Open. Това, че имал проблеми с публиката не е аргумент за мен - и Джокович беше предизвикал конфликт в Ню Йорк след оня мач с Родик, което не му пречеше да е в топ 3. С времето ще помъдрее и ще се научи как да се държи.

Тия 6 поредни финала са си бая точки, така че ще има всички шансове за атака на първото място догодина. Разбира се, не вярвам чак да секне кранчето при Голямата тройка и вече да не печелят нищо, но може да им пообърка сметките.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Медвед ли е човека, който ще пребори тримата велики тенори?   |   15.10.2019 04:36


Върлината ми е много симпатичен, но в момента не мога да преценя, по-скоро първа опция, нядявам се, пичага е!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Медвед ли е човека, който ще пребори тримата велики тенори?   |   19.10.2019 16:01


Опция 1 - все пак съм с 2но гражданство, руско и българско. :-D Ще мачка Данчо!


Последна промяна Naki на 19.10.2019 16:01, променена общо 1 път



 
ICQ YIM WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг