Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 02:35



Отговори на тема  [ 111 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Australian Open 2020 - тема за коментари 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   26.01.2020 17:18


Shifter написа:
Balleta написа:
както и очаквах много по стабилната Кенин разби фаворитката на публиката Коко Гоф.

Първия сет Коко се измъкна, като обърна след като падаше с брейк, но втория Кенин бе безпощадна, а в третия малката тотално сдаде багаже и отнесе геврек.

Малко ми е странно да приема, че 15 годишна девойка удря сервис със скорост 119 мили, а в същото време Шварцман играеше с Джоко и биеше по слаби сервиси от нея :outofspace:

Също малко дразнещо е това фаворизиране на малката, в студиото на ЕСПН, Евърт и Шривър даже не си правиха труда да скрият симпатията си, въпреки, че на корта бяха две американки.

От това което гледах до тук, Кенин и Халеп показват най-добър тенис, не съм гледал схемата, знам, че вентуално Кенин ще отиде на полуфинал с Квитова, но за мен си е дори скрита фаворитка за титлата.

Просто за много хора маймунчето Гоф е следващата Горилямс - и аз не разбирам как хората може да харесват подобни "жени", но както се вижда, и в нашия форум има техни фенове. Ако Гоф го кара така обаче не мисля, че ще стигне нивото на горилите - силовата игра много се отразява на тялото и вероятно бързо ще се амортизира.


Отиваш прекалено далече - тя още не е жена, а дете и идвята за "харесване", като жена дори не стои на дневен ред. Отделно да обиждаш 15 годишна на маймунче е твърде грозно - явно нямаш деца ....


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   26.01.2020 18:45


MCStranger написа:
Balleta написа:
Hiksa написа:
Моите тотално са се изложили тази нощ. Дано поне патриотът от Тенеси - Сандгрен да продължи - има чист път до полуфинала. Както и Раонич - който би имал нелоши шансове срещу Джоко.


аз мисля, че Сандгрен направо е на финал и вече гледа към титлата ....

Хикса е единственият фен на Сандгрен освен майка му, сестра му и гаджето му - т.е. общо стават двама.


Федката на четвъртфинал с номер 100 в света Сандгрен, Джоко с Раонич, а Надал с Кирьос в 4-ти кръг ....


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   26.01.2020 21:29


Да бе, Раонич, който е 0-9 срещу Ноле. И Кирьос, който не можеше да ходи вчера.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   26.01.2020 22:12


и как така реши, че не може да ходи след като до последната точка в тайбрека играха в едно зверско темпо. :uuu:
федята с най-смешния жребий в историята, Ноле го следва плътно. за Надал просто недей се обажда, само виж какви играчи останаха в схемата му. :besnyo:


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   27.01.2020 11:15


Както казах, Кирьос едвам ходи, пробит още във втория си сервис гейм в първия сет, след това някакви геройства и изразходване, за да си вземе първия гейм във втория сет. Не виждам шанс да пробие Рафа. Предвиждам 3-0 с най-много един тайбрек и то ако е в този сет, иначе 6-2, най-много 6-4 в третия.


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   27.01.2020 11:37


Муахахах - просто нямам празно:) Виландер може само да ми диша прахта...


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 14:28
Мнения: 2586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   27.01.2020 13:57


ВАМОООООООООООООООООООООООООООООООС! :stop: :stop: :stop:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   27.01.2020 14:01


Браво на Рафа! :-)

Относно въпросния Тенис - и да падне другаря-американец Тенис, и да бие -- тенисът печели! :laugh: :dance: :-D

Дяволе, относно харесването - започнах да харесвам малко и Джоката, защото иначе харесвам 2ма други балканци - наш Григор, плюс Халеп, както знаеш.
С Джоката биха станали 3ма балканджии. :-D


 
ICQ YIM WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   27.01.2020 14:02


MCStranger написа:
Както казах, Кирьос едвам ходи, пробит още във втория си сервис гейм в първия сет, след това някакви геройства и изразходване, за да си вземе първия гейм във втория сет. Не виждам шанс да пробие Рафа. Предвиждам 3-0 с най-много един тайбрек и то ако е в този сет, иначе 6-2, най-много 6-4 в третия.


Най-добре е да спреш с глупостите, защото не ти отива и не си такъв. Уморен бил Кирьос, буахха
Ако Кирьос е уморен, то не знам какъв трябва да е Сандгрен утре. :uuu: Отделно е безумие и да се сравняват като класа двамата. Отделно Надал го чака изключително тежък 1/4 финал, нещо което не може да се каже за Федерер и Джокович. :uuu:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   27.01.2020 14:04


малайзиския мангал отново бе разнасян, ега му се затвори голямата уста най-накрая.
лекенце скапано, дето скача само на Надал и Джокович. Циганин
айде у гетото!!! :wave:

пребит и на трева и на бърз хард в нощна сесия при тегави за Надал условия.

а на клей в Париж ще те видим ли? мухахха :laugh: :wave:


Последна промяна Diavolo на 27.01.2020 14:05, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   27.01.2020 16:22


Diavolo написа:
малайзиския мангал отново бе разнасян, ега му се затвори голямата уста най-накрая.
лекенце скапано, дето скача само на Надал и Джокович. Циганин
айде у гетото!!! :wave:

пребит и на трева и на бърз хард в нощна сесия при тегави за Надал условия.

а на клей в Париж ще те видим ли? мухахха :laugh: :wave:


Бърз хард - you must be fucking kidding me.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10431
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   27.01.2020 16:34


Diavolo написа:
малайзиския мангал отново бе разнасян, ега му се затвори голямата уста най-накрая.
лекенце скапано, дето скача само на Надал и Джокович. Циганин
айде у гетото!!! :wave:

пребит и на трева и на бърз хард в нощна сесия при тегави за Надал условия.

а на клей в Париж ще те видим ли? мухахха :laugh: :wave:

Дяволе, Дяволе... Преди мача рева като онодено говедо, по време на мача не посмя да гъкнеш, ама пост фактум пак го вадиш най-голям. Как се изтрайваш самия себе си, нямам представа. :helpless:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   27.01.2020 19:49


за последно се обръщам към теб:
Ти докога ще пишеш пасквили и ще се заяждаш само с мен, хм? :uuu:
Интересно как не репликираш никой друг във форума а се пишат чутовни простотии, но само чакаш да напиша нещо аз и веднага си първа писта. Чул, недочул, гледал, не гледал, на всяка манджа меродия, като някаква пишман свекърва си. Това твоето е чак някаква болестна обсесия. :outofspace:
Що не ходиш да размахваш пръст в темата за Кобе, защото там има страшни лайна, ама чакай не съм ги писал аз и за това си мълчим. Колко мило.
Или пиши нещо за тениса или недей да пишеш изобщо. Да, тениса, спорт който не знам някога да си гледал, защото не си спомням за едно твое истинско мнение по темата.
За последно се обръщам към теб и недей повече да разводняваш темата с глупости, последно предупреждение.
Очаквах тежък мач, така и стана. Познах ли? Познах. Нормално е да се вайкам, защото никой не иска Кирьос 3/4 кръг от шлем. Всъщност дори не е и вайкане, а констатиране на истина, която всеки, който поне малко разбира и не е кон с капаци я разбира. Не съм бил коментирал по време на мача? Ама ти сериозно ли, с кой да коментирам ве? С теб ли? :tomate: Заради такива като теб тук останахме 5 човека на кръст, благодарете се, че останахме аз и още няколко ентусиаста, защото иначе този форум ще умре окончателно. И за твое сведение аз от много време не пиша по време на мачовете, защото предпочитам да си гледам играта, особено пък ако става въпрос за мой любимец.
Не съм обидили нито един член на форума, всъщност от много дълго време не съм обиждал никого, докато има разни тролове, които непрекъснато го правят, но не те виждам нещо да се намесваш, защо така, интересно...


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3644
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   27.01.2020 19:59


Кирьос бърка като иронизира и осмива постоянно Надал. Забавно е, но сам се вкарва в позицията на "отворкото, който трябва да подплати думите си с дела срещу големия шампион". Съответно, поставя твърде голямо напрежение върху себе си и това си личи в най-важните точки. Така беше и на Уимбълдън, така се получи и сега. В тайбреците не направи нищо специално и почти през цялото време беше догонващ, а особено в четвъртия сет имаше моментумът изцяло на своя страна след върнатия пробив. Апропо, не знам дали осъзнавате, но крайният резултат излезе абсолютно същият, гейм по гейм, като онзи в Лондон от преди половин година?!?

Все пак съм оптимист, че Надал няма да спечели титлата, защото тепърва има да минава през Тийм - Зверев - Ноле/ Фед, а знаем, че титлите му на хард обикновено идват след лесни схеми. Дано Вава не му разчисти пътя с една евентуална победа над малкото Зверче. В горната част също е мътно засега, като Роджър очевидно се разигра след мъките с Милман. Имам някакви очаквания Раонич да поизпити Ноле, доколкото се представя добре (помним полуфинала с Мъри) в Мелбърн и очевидно е в настроение за игра, та ще видим утре сутрин дали ще избегнем протоколното 3-0. :sleep:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   27.01.2020 20:01


MCStranger написа:
Diavolo написа:
малайзиския мангал отново бе разнасян, ега му се затвори голямата уста най-накрая.
лекенце скапано, дето скача само на Надал и Джокович. Циганин
айде у гетото!!! :wave:

пребит и на трева и на бърз хард в нощна сесия при тегави за Надал условия.

а на клей в Париж ще те видим ли? мухахха :laugh: :wave:


Бърз хард - you must be fucking kidding me.


Май само ти не си разбрал, че според специалисти и играчи настилката е бърза, а отскока нисък (то това е от години така). Не знам като гледаш мачове, слушаш ли какво се говори и изобщо какво се пише по онлайн медии и социални платформи? Даже тази година и доставчика е нов. Писа се, че и настилката е нова, включително и коментаторите по Евроспорт го казват, но май не е, поне аз като се поразрових видя само за доставчика. Топките са по-тежки и отскока е още по-малък. Всичко това е в ущърб на Надал, но това нещо чак сега го пиша за първи път и повече не мисля да го споменавам. Каквато е - такава е. Важи за всички.
Уф, абе не мога да разбера някои хора. Пишат/казват нещо, а после се въртят ли въртят и вместо да си признаят, че са сбъркали се чудят какво да измислят. Няма срамно да кажеш, ами сбърках (то бе ясно, че бъркаш, просто защото си заслепен от хейт към Надал и не оценявам нещата реално, а че разбираш и то много е вън от съмнение), какво толкова. Във форумите си има неписани закони. Заяждаш се, провокираш ама като сбъркаш си носиш последствията, които в 90% от случаите са съвсем леки попръжки, даже понякога няма и такова нещо. Вместо да напишеш нещо хубаво за мача и за двамата, защото и мача бе невероятен и двамата заслужават само хубави думи, ти пишеш как Кирьос не можел да ходи. Да, ей така на куц крак се взима сет на световния номер 1 в който и да е спорт... И вместо да коментираме тениса и любопитки около турнира трябва да се обясняваме за откровени глупости. Писна ми вече човек. И аз като Чаво почвам да не издържам вече. Удъртехме.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   27.01.2020 20:16


Хенмане, е колко да го измъчи Милош? Максимум 1 сет да вземе, ама не ми се вярва. Доколкото си спомням баланса е много на нула за Ноле, не съм проверявал. Милош е опасен, спор няма, но не и за Джокович и Надал. Не може да играе с тях просто. Това с лесните схеми на Надал донякъде е вярно, донякъде доразкресени градски легенди, които не отговарят съвсем на истината. При 3 от 5-те си титли на хард и при двете си на трева, Надал е побеждавал някой от топ 3/4 (мафиотите) или играчи в някакъв временен пик, което не ги прави по-малко опасни от някои уморени куци коне водещи се само по ранкинг в топ 10, но реално извън топ 20 като моментна форма.
Иначе Тийм и Зверев са в топ форма и честно казано не съм голям оптимист, но така или иначе тук е царството на Джокович и аз не съм чак кой знае какъв оптимист за титлата. Искам поне полуфинал, това да е минимума дет се вика и ще съм доволен. А в Париж вече ще атакува титлата живот и здраве. Надал в момента е в по-добра форма и най-вече, много по-добре подготвен от миналата година, така че ако срещне Ноле ще има много повече шанс да направи нещо, например да си спомним 2012 г. Обаче имам лошо предчувствие, че няма да стигне до такъв мач, дано бъркам, но ще видим. Аз вече гледам доста по-философски на нещата. В миналото се палех и не исках да признавам, че Джокович е по-добър от Надал на хард корт, но това си е очевидно и е тъпо да се спори. А и в случая по-важна е глобалната картинка. Колкото до Федерер, уникален късмет извади с чоука на Милман в тайбрека. После как да не се разиграе като има смешници срещу себе си. Но срещу Джокович максимум сет да вземе. Да, настилката му пасва, спечели 2 поредни титли, има играта да нарани Ноле и го доказа в Лондон (ТМЦ-то, а и Уимби тоже) за не знам си кой път, но не вярвам някак си чак да бие. Ще видим де, има време. :-)
Жалко само, че турнира е в към края си и после 2 месеца нищо. :dunno:


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5493
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   27.01.2020 23:34


Гледах Кербер и Павлюченкова, а после ме хвана ежедневието и не можах да го пусна, но ми е много кеф, че Надал е смачкал онзи клоун. Това постоянно да репликираш, да дразниш, да се правиш на шут си е много, много дразнещо. И колкото и да недолюбвам Рафата, то срещу този палячо винаги ще бъда за него.
Иначе гледах досега предимно жените и определено към този момент не бих могъл да бъда категоричен за изявен фаворит. Все пак прави впечатление нахъсаната игра на Кенин и не толкова постоянната на Барти, която е един от основните фаворити. Срещу Риск показа колебания в отиграванията а ши по-важното, изнервеност, която не е характерна за нея. Именно това ме кара да мисля, че Квитова ще я отстрани тази нощ. Мугуруса-Павлюченкова ще бъде класика за гледане, докато си мисля, че Халеп ще отстрани сравнително лесно Контавейт. Прогнозиран финал Квитова-Халеп, като силно се надявам Симона да избухне.
При мъжете не гледах много мачове, но от това, което видях на вчерашния между Сандгрен и Фонини бих казал, че Федерер няма да има никакви проблеми тази сутрин. Раонич е странна птица и в интерес на истината очаквах да стигне дотук. Сервисът му е доста силен и би могъл да затрудни Джокович, но не и да го отстрани. Другите два четвъртфинала ще са истинска класика, но все пак си мисля, че Зверев и Надал ще продължат. Прогнозиран финал Надал-Джокович, като тук стискам палци за Ноле.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3644
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   28.01.2020 09:52


Уникална лузърщина на Сандгрен- 7 мачбола изпорти срешу Федерер, играещ на куц крак. Може би това все пак е по-добрият вариант, защото иначе полуфиналът щеше да е пълна гавра. Сега поне има някакви шансове Роджър да се възстанови до четвъртък (не разбрах точно какъв е проблемът?) и да поизпоти Ноле. Да видим междувременно дали бомбардировката на Раонич ще даде някакъв резултат или след един по-оспорван сет, Джокович ще го прегази, каквито са очакванията.

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   28.01.2020 10:37


Аз гледах само четвъртия сет, но определено най-впечатляващото нещо в мача беше съдийката на стола. И тия дебили за цял сет я показаха само веднъж, даже Сандгрен като й се караше между сетовете пак не я показаха - не върви на добре тоя свят... Коя беше тази богиня?


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   28.01.2020 14:46


Тенис, Тенис... :sick: :tomate:
няма такъв чоук просто, няма. Има и по-добри от Милман значи. Ами при 4 от 7-те мачбола на Федерер, се стигна до разигравания след втори сервис на Роджър и в хода на тези разигравания непрекъснато Сандгрен допускаше идиотски грешки. Не е истина. Но съдбата взима и дава. По същия начин Федерер профука 2-та мачбола срещу Джокович, е не баш същото, защото само единия беше грешка, на другия бе разминат след слаб апроуч. Но браво и на Федерер, доказа защо е един от най-великите. С проблеми в слабините (после и с крака нещо) намери начин да остане колкото се може по-дълго в мача. Не е виновен, че Сандгрен не може да уцели корта при мачболите. А можеше Федерер да допусне двойна грешка или пък да изкара той в аут или в мрежата, но не, безгрешен бе Роджър, това си е уникално наистина. :outofspace:
Сега от една страна Федерер е в идеалния ритъм след няколко тегави мача, но не границата на изтощението и ако не е нещо сериозно ще е голяма заплаха за Ноле, който до тук някак си не бе тестван изобщо, а това по принцип не е много добър знак... Но ако контузията е сериозна и Федерер играе с резерв и болежки в четвъртък е обречен. Но явно не е нещо сериозно, защото е пил хапчета и обикновено ако не е нещо сериозно тези хапчета притъпяват болката и играеш на макс (както стана в голяма част от петия сет), обаче ако е сериозно и хапчетата не могат да помогнат. Така че позитивното е движението по корта на Роджър в този 5 сет.
Джоко е сериозен фаворит все пак! Роджър го виждам да вземе сет и толкоз. НО, никога не се знае в този спорт... ;-)

Иначе жалко за Петра. Дяволчето и повярва, тя...…. :tomate:
Браво на Аш, без да блести с нещо, тихичко, спокойничко си проправя път към финала.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 111 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг