Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 14:36



Отговори на тема  [ 111 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Australian Open 2020 - тема за коментари 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   28.01.2020 14:48


При мъжете едно и също, турнир след турнир ....ботщина

Жени, финал: Халеп -Кенин

Мъже, финал: Джоко - Надал

Полуфинал Джоко -Фед 3:0


Последна промяна Balleta на 28.01.2020 14:49, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 24.08.2012 06:26
Мнения: 693
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   28.01.2020 15:01


Да бе, контузия в слабините...тоя филм сме го гледали. И след таймаута беше като прероден. И в интервюто после се обяснява като лъжливото овчарче. Сандгрен се оказа с много слаба психика обаче.

Съдийката е Мариана Вельович.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 11.01.2013 22:24
Мнения: 101
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   28.01.2020 16:34


speranza написа:
Да бе, контузия в слабините...тоя филм сме го гледали. И след таймаута беше като прероден. И в интервюто после се обяснява като лъжливото овчарче. Сандгрен се оказа с много слаба психика обаче.

Съдийката е Мариана Вельович.


Хехехе, ама добре че не можех много да гледам, че иначе да бях побеляла
За много години


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   28.01.2020 17:15


Diavolo написа:
..... Но браво и на Федерер, доказа защо е един от най-великите......


:-D :give5:


Последна промяна Balleta на 28.01.2020 17:16, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 24.08.2012 06:26
Мнения: 693
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   28.01.2020 17:26


Petita написа:
speranza написа:
Да бе, контузия в слабините...тоя филм сме го гледали. И след таймаута беше като прероден. И в интервюто после се обяснява като лъжливото овчарче. Сандгрен се оказа с много слаба психика обаче.

Съдийката е Мариана Вельович.


Хехехе, ама добре че не можех много да гледам, че иначе да бях побеляла
За много години


За много години, Пети! Толкова се радвам, че те виждам тук! Как си? Ще гледаш ли мача с Джоко? По-добре не - не мисля, че ще ти хареса :-P

Хайде от клуба да се съберем да гледаме някой мач на Уимбълдън след толкова години :cheers: .

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   28.01.2020 23:06


Balleta написа:
Diavolo написа:
..... Но браво и на Федерер, доказа защо е един от най-великите......


:-D :give5:


Е, сега което си е истина си е истина... Няма грам ирония. Не го харесвам меко казано, но на черното-бяло не мога да кажа. Колкото Тенис чоукна, толкова и Роджър не сбърка нали така? Това са 7 мачбола, не един или два, да праснеш там топката и каквото стане. Има време да мислиш, а когато много мислиш се объркваш и... бъркаш. А той при тези разигравания, които бяха общо 6 всъщност (от 7 мачбола) не сбърка топката.


 

Регистриран на: 11.01.2013 22:24
Мнения: 101
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   29.01.2020 12:03


speranza написа:
Petita написа:
speranza написа:
Да бе, контузия в слабините...тоя филм сме го гледали. И след таймаута беше като прероден.

Хехехе, ама добре че не можех много да гледам, че иначе да бях побеляла
За много години


За много години, Пети! Толкова се радвам, че те виждам тук! Как си? Ще гледаш ли мача с Джоко? По-добре не - не мисля, че ще ти хареса :-P

Хайде от клуба да се съберем да гледаме някой мач на Уимбълдън след толкова години :cheers: .


Аз мога да гледам само с половин око и то ако дребната ми позволи, но и тя гледа с мен... няма избор милата... докато се храни на столчето :laugh: и май е повече фен на Рафа отколкото на Роджър тцтцтц :dunno:

Иначе, ако се направи среща и имам на кого да я оставя, съм на линия естествено

Айде Доминик! :rofl:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   29.01.2020 15:42


Пореден голям мач на АО'2020. Мисля заслужена победа на Тийм, макар че имаше и доста шанс с тази мрежа... Но пък на 1ия мачбол щеше да я разпори, така че... Надал трябва да съжалява само за това, че не спечели 1ия сет, а имаше отличен шанс за това, сервирайки за сета. Това според мен реши до голяма степен мача, защото този Тийм, не е онзи Тийм отпреди 2 години.
Много голяма победа за Доминик, една от най-важните в кариерата му. Но много тежък, изтощителен мач. Над 4 часа зверско темпо, не знам дали ще му останат силици на доминатора за полуфинала и особено финала ако мине през Саша 2.0.
Яд ме е, защото виждах вече обрата, как я сбърка този форхенд в мрежата, ехх, щеше да спаси и третия мачбол. Абе някак си да бе вкарал мача в 5 сета и вече щеше да има голямо предимство, най-вече психологическо с оглед и миналото на двубоите им. Но Тийм заслужаваше поне 1 победа над Надал на ГШ. По-добре да дойде тук, отколкото в Париж. ;-)
Като цяло може да се каже, че победата на Тийм е заслужена, защото стоеше една идея по-добре в мача и имаше леко игрово предимство, но от друга страна може да се каже, че Надал бе изключително близко до един от най-големите обрати в своята история.

Колкото до другия полуфинал, Стан след 1ия сет му стана нещо, но той така или иначе беше болен в хода на турнира и измъкна 2 мача на магия, та в дългосрочен план не го виждах. Зверев е с дебютен ГШ полуфинал със само 1 загубен сет и отлична игра, но така и не бе тестван докрай. Предстои много труден за прогнозиране полуфинал.


Последна промяна Diavolo на 29.01.2020 15:43, променена общо 1 път



 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 14:28
Мнения: 2583
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   29.01.2020 15:51


Нелепо е да паднеш с 3 тайбрека... все пак по-добре тук, отколкото на финала срещу Ноле като миналата година. Рафа е орисан в Австралия нещо да не му достига, добре че рано-рано в кариерата си спечели онази титла, която явно ще си остане единствена.
Съгласен съм, че Тийм бе една идея по-добър, но наистина първия сет трябваше да е за Рафа... за мен в този мач го предаде най-голямото му оръжие- форхендът. В много важни моменти допусна грешки и като цяло Доминик го превъзхождаше в това отношение... Като добавим и една идея по-добрият му сервис, то картинката е ясна.
2 протоколни мача остават за Ноле, това си е неговият турнир, ние за поредна година ще чакаме Париж...

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   29.01.2020 18:52


Не успях да гледам мача, но явно Тийм е показал железни нерви. Впрочем, Надал някога губил ли е мач само с тайбрек - особено с неговия висок процент успеваемост няма да се учудя, ако това е първият път, при който губи три последователни тайбрека в един мач (съответно и мача)...

_________________
Изображение


Последна промяна Shifter на 29.01.2020 18:53, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 24.08.2012 06:26
Мнения: 693
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   29.01.2020 19:52


Petita написа:
Аз мога да гледам само с половин око и то ако дребната ми позволи, но и тя гледа с мен... няма избор милата... докато се храни на столчето :laugh: и май е повече фен на Рафа отколкото на Роджър тцтцтц :dunno:
Иначе, ако се направи среща и имам на кого да я оставя, съм на линия естествено
Айде Доминик! :rofl:


Ами трябва ние да се видим значи. И аз имам една малка бандитка, през март ще стане на 2 годинки :-)

Иначе, не мога да повярвам, че го казвам, но ме е яд за загубата на Рафа. Не харесвам Тийм и някакси не ме блазни мач със Зверев. Но Тийм си го надигра, Надал беше много изнервен през целия мач и просто не му вървеше играта. Гледам Дявола много спокойно приема загубата, така че всичко е наред :-).

Тотално се провалих с прогнозите, но така е като реших да се правя на смела. Здраве да е.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   30.01.2020 07:09


Какъв чоук на Барти във втория сет, нереално просто. Рускинчето няма да има много приятелки в тура - Маша номер 2, но за мен ще е удоволствие да я гледам срещу тенисистки, които не харесвам. Дано Мугуруса след малко е на ниво.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   30.01.2020 07:56


MCStranger написа:
Какъв чоук на Барти във втория сет, нереално просто. Рускинчето няма да има много приятелки в тура - Маша номер 2, но за мен ще е удоволствие да я гледам срещу тенисистки, които не харесвам. Дано Мугуруса след малко е на ниво.


А то щото в първия по малък чоук беше - по 2 сетбола отрази София и културистката приличаща на мъж, с баниците е аут :yes:

Който си ги разбира жените, си ги разбира :-P


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   30.01.2020 09:43


Представям си драмата в някои среди, ако Мугуруза направи кариерен шлем... Разбира се с уговорката, че Кенин може да бие всеки, включително и Гарби сега.


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   30.01.2020 11:11


Много хубаво започва тоя мач, но е сигурно, че няма да продължи дълго:) Ще се опитам да се заровя в работа и да не гледам резултата поне 1 час:))))


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   30.01.2020 12:56


Може да се каже и какъв чоук за Халеп. Направо не мога да повярвам. :uuu: :dunno:
Нарисувана титла изпусна Халепчето, ужас, ужас...
А Мугуруса няма как да спечели кариерен шлем, защото настилката в Ню Йорк никак не и понася. Сама е казвала, че не се чувства комфортно там.
Както и Кербер няма да има кариерен шлем, защото няма никакъв шанс на Ролан Гарос.

Мугуруса е симпатяга, нямам нищо против нея, въпреки че е била и Серина и Халеп. Е, не съм и фен, ама не е от тия дето съм ги проклинал. Все ми е тая коя ще спечели финала, за мен женския турнир умре ;-)


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   30.01.2020 17:52


Мугуруза е странна птица ... тая е като ролокоста, нагоре, надолу, както пада наред, така изведнъж печели турнир или стига далеч в някой ГШ.

Бях убеден, че Халеп ще бие, но чоукърката е успяла да падне, а щеше да стане страшен мач с Кенин.

Сега обаче финала е по симпатичен, който и да бие ще е ОК< макар, че аз съм твърдо за малката, която трябвапе да се препобири не само с притивничките си (между другото стана най-младата евър, която бие номер едно играч на гранд шлем от 2002 година насам), но и с публиката, която неистово подкрепяше Коко и културистката с момчешки профил - Аш Барти


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 24.08.2012 06:26
Мнения: 693
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   30.01.2020 17:59


И двете на финала не са ми приятни. Мугуруса ми беше любимка, но ми опротивя нещо, арогантна ми изглежда.

Какво беше това изпълнение на Барти на пресконференцията след мача? Седя през цялото време с племенничката си, която е почти новородено бебе и разправя, че това било важното в живота. Мега странно поведение.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   30.01.2020 18:07


Мугуруса пак излезе от нафталина, браво дано е разбрала че само с Кончита Мартинес може да печели и да не я маха тоя път, че ще стане като Осака с Бажин и тя трябва да си го върне...иначе няма надежда :-D Кенин още от иналата година след победата над Серина на РГ прогресира яко, тъй че можеше да се очаква тоя пробив и не закъсня, а американките си обичат АО и играят по-спокойно от домашния шлем, където очакванията ги смазват справка Серина помним и всички изцепките по финалите на Юсо последните години, чудя се коя да съм за нова шампионка или 3 шлем на различна настилка за Гарбине, абе все тая, сигурно тоя път ще е три сета финала като последните години с неизвестен край до последно, а при мъжете 90% нова титла за Джокович, никаква изненада :-)


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   31.01.2020 01:09


Хаха, е това е суперяко, Сончето е наперено от малко и с характер :yes: :-D





Последна промяна Balleta на 31.01.2020 01:16, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 111 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг