Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 23:39



Отговори на тема  [ 111 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Australian Open 2020 - тема за коментари 
Автор Съобщение

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   24.01.2020 15:02


Balleta написа:
Жалко за Осака, жалко и за Карото .... тая Кори ми е Серена 2

И на мен ми е жал за Карото...Винаги ще съм ѝ задължен за това как спря Симонка на Aus Open, жалко, че Слоун няма същите топки, иначе Халеп можеше да си остане slamless.

Кори все още не ми е Серена 2, но може и да се превърне в такава, ако развие същата "entitled personality". Осака нещо ѝ стана, откакто се раздели със Саша Бажин.


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   24.01.2020 15:22


Фед обаче е доста настоятелен в опитите си да направи Милман легенда:)))


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   24.01.2020 15:53


Австралиецът яко чоукна накрая, водеше 8-4, можеше да реши тайбрека изцяло на свой сервиз, в крайна сметка не спечели нито точка повече - 10-8 за Фед. Което нищо не променя, Роджър ще бере здраво ядове още с Фучович, а ако стигне полуфинал, Ноле ще го разпори.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   24.01.2020 17:02


Милмане, Милмане :no: :uuu:
размазваше Фед от дъното на корта и зверски чоук след 8-4 точки. Особено двете му точки на свой сервис без коментар. не заслужаваше загубата Джони. :dunno:

относно Коко, няма как да не си прилича като поведение със Серинка, защото последната и е менторка, двете много често практикуват заедно, забавляват се заедно, близки са семействата им. И Коко има навика да вдига юмрук и да врещи в лицето на съперничките си когато не и върви. Справка ако сте гледали мача със Соранка Кърстя и психологическите и атаки срещу румънката. Но големите шампиони са и такива, не е първата, нито последната. Не е ок, понякога е грозно, но просто е огромен адреналин и спортна злоба. ;-) Сега обаче Коко я чака тежък мач с пердето София. Според мен ще и е по-сложно отколкото срещу Осаката, която без Саша не е същата тенисистка. Уф, дано успее да бие и американката от руски произход. А евентуално с Уанг ще е мега сблъсък, защото и двете са много подвижни и пластични.

жалко за Цициписа! този Дървонич адски дразни, аргхххх :ireful:
Циципас дали не е белязан от проклятието на ТМЦ? :-? Григор спечели в Лондон през 2017 г. и след това направи слаба 2018 г. Зверев спечели ТМЦ 2018 г. и направи най-слабата си година, 2019 г. И сега е ред на Стефанос?


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   24.01.2020 18:06


Не се карайте, Сандгрен ще го спечели. :wave: Ако не, Иснър. Или Раонич.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   24.01.2020 18:25


Diavolo написа:
....Сега обаче Коко я чака тежък мач с пердето София. Според мен ще и е по-сложно отколкото срещу Осаката, която без Саша не е същата тенисистка. Уф, дано успее да бие и американката от руски произход. А евентуално с Уанг ще е мега сблъсък, защото и двете са много подвижни и пластични.


София Кенин е една от най-методично развиващите се тенисистки ... бавно, но постоянно надгражда все повече и повече .. не е избухвала досега, нямала е шокови победи, но си надгражда, със сигурност в най-скоро време ще стане от постоянните топ 10 .... така я виждам де, да видим ...

Старите пушки им е време за пенсиониране за жалост - Маша, Серина .....Карото вече го направи ...

БТВ, Серина игра с много смотан екип, циците и се мятаха из целия корт, трябва и стегнато горно спортно боди да ги укрепва, ама толкова разбира от мода Винъс явно, винаги смешно я облича :laugh:

Деволе, кое и е отслабналото на Серена, шегуваш ли се ??? Отслабнала е Адел, Серина не е мръднала от това което беше ...


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 24.08.2012 06:26
Мнения: 693
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   24.01.2020 20:01


Серинка даже е добавила сланинка. Още като я видях си помислих, че няма да стигне далеч на този турнир. Жалко, защото сега жените са ми доста безинтересни. Май само Коко ми се гледа от останалите.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   24.01.2020 22:25


станал е интересен АО тая нощ с тези изненади, гледах запис малко на Серина и мача си го биваше, браво на китайката, азиатките(китайките) много напреднаха в женския тенис още от На Ли. Осака, която не харесвам, е паднала от новото женско чудо Кори ГОФ и може би наследничка на Уилямс. при мъжете Федерер на магия се измъкна, тоя Милман не си повярва накрая, доста такива като него са се проваляли срещу БИГ 3 ментално, тъй че нищо ново, въпроса е дали Роджър ще се възползва да стигне поне полуфинал, ама там няма шанс срещу Джоко в 3 от 5 и то на негова територия, обаче ако случайно сърбина отпадне ще се възползва веднага, то е ясно. а при жените искам Квитова да вземе титлата, заслужава титла от шлема ама все и се изплъзва, ско не тя Барти, в никакъв случай Свитолина и Плишкова тия двете да се мъчат още :-)


Последна промяна juve на 24.01.2020 22:26, променена общо 2 пъти



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   24.01.2020 22:36


juve написа:
станал е интересен АО тая нощ с тези изненади, гледах запис малко на Серина и мача си го биваше, браво на китайката, азиатките(китайките) много напреднаха в женския тенис още от На Ли. Осака, която не харесвам, е паднала от новото женско чудо Кори ГОФ и може би наследничка на Уилямс. при мъжете Федерер на магия се измъкна, тоя Милман не си повярва накрая, доста такива като него са се проваляли срещу БИГ 3 ментално, тъй че нищо ново, въпроса е дали Роджър ще се възползва да стигне поне полуфинал, ама там няма шанс срещу Джоко в 3 от 5 и то на негова територия, обаче ако случайно сърбина отпадне ще се възползва веднага, то е ясно. а при жените искам Квитова да вземе титлата, заслужава титла от шлема ама все и се изплъзва, ско не тя Барти, в никакъв случай Свитолина и Плишкова тия двете да се мъчат още :-)



не че нещо, ама Квитова има цели два ГС, за каква титла говориш ???

След отпадането на Осака, съм за Плишковам,ама като я знам, в никакъв слуай Барти или
Халеп,

Може и някоя изненада, Гъф не ме кефи, от малка е арогантна, тялото и е като на 25 годишна, ударите също ...


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   24.01.2020 23:48


Вамос Халеп! :-)
И аймо за Джоката. ;-) (Става и Надал, а дано..)


Последна промяна Naki на 24.01.2020 23:49, променена общо 1 път



 
ICQ YIM WWW
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   25.01.2020 00:09


Balleta написа:
juve написа:
станал е интересен АО тая нощ с тези изненади, гледах запис малко на Серина и мача си го биваше, браво на китайката, азиатките(китайките) много напреднаха в женския тенис още от На Ли. Осака, която не харесвам, е паднала от новото женско чудо Кори ГОФ и може би наследничка на Уилямс. при мъжете Федерер на магия се измъкна, тоя Милман не си повярва накрая, доста такива като него са се проваляли срещу БИГ 3 ментално, тъй че нищо ново, въпроса е дали Роджър ще се възползва да стигне поне полуфинал, ама там няма шанс срещу Джоко в 3 от 5 и то на негова територия, обаче ако случайно сърбина отпадне ще се възползва веднага, то е ясно. а при жените искам Квитова да вземе титлата, заслужава титла от шлема ама все и се изплъзва, ско не тя Барти, в никакъв случай Свитолина и Плишкова тия двете да се мъчат още :-)



не че нещо, ама Квитова има цели два ГС, за каква титла говориш ???

След отпадането на Осака, съм за Плишковам,ама като я знам, в никакъв слуай Барти или
Халеп,

Може и някоя изненада, Гъф не ме кефи, от малка е арогантна, тялото и е като на 25 годишна, ударите също ...

тия на квитова уимбълдъни не ги броя че бяха оотдавна аз съм си наумил че трябва да вземе тоя шлем от миналата година още, ама най-вероятно няма да стане, не се впягай знам че в момента при жените твойте не печелят или за пенсия ама и при мен така, квото такова аз и затова рядко гледам тенис вече :laugh:


Последна промяна juve на 25.01.2020 00:09, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   25.01.2020 01:30


Naki написа:
Вамос Халеп! :-)
И аймо за Джоката. ;-) (Става и Надал, а дано..)


ти нали беше Рафа фен ве?! :help: :helpless:

Сперанца, Балет,
абе не знам от камерата ли е ама в Оуклънд ми се видя леко отслабнала в сравнение с миналата година. явно е наляла за 7 дена пауза или тук работят с други камери. :-D
децата са най-хубавото нещо на този свят, ама в случая със Серина и Йоханес Бьо ще им костват на едната 24 титла, а на другия големия кристален глобус. ;-)


Последна промяна Diavolo на 25.01.2020 01:30, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   25.01.2020 14:18


Плишкова и нея я тресе проклятието на титла подготве преди самия турнир в Мелбърн. Последната такава остана Аш Барти.
Но сериозно погледнато Каролина отново на ГШ бе хваната от блъскачка като нея във форма и надстреляна. С подобно отношение и поведение на корта обаче в подобни мачове никога няма да спечели ГШ титла. А че има потенциала за това е ясно. Лично за мен това бе най-голямата изненада на турнира до тук.
Друга сериозна изненада бе загубата на Белинда Бенчич, особено категоричния начин по който това стана.
Иснър можеше да доиграе поне втория сет. Коства на много от нас сигурни 2 точки. Мърда. :uuu:
Попирин например бе зле и едвам ходеше още във втория сет и викна физио и то не на корта, но доигра докрай мача.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   25.01.2020 14:41


Кирьос и Хачанов с мача на турнира до тук. Много качествен, зрелищен, просто петзвезден. За мен бие Федерер и Милман, където също имаше драма и качество, но доста повече брак отколкото при Ник и Карен. :-)


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   25.01.2020 19:04


Моите тотално са се изложили тази нощ. Дано поне патриотът от Тенеси - Сандгрен да продължи - има чист път до полуфинала. Както и Раонич - който би имал нелоши шансове срещу Джоко.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   25.01.2020 19:30


Hiksa написа:
Моите тотално са се изложили тази нощ. Дано поне патриотът от Тенеси - Сандгрен да продължи - има чист път до полуфинала. Както и Раонич - който би имал нелоши шансове срещу Джоко.


аз мисля, че Сандгрен направо е на финал и вече гледа към титлата ....


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   26.01.2020 08:05


както и очаквах много по стабилната Кенин разби фаворитката на публиката Коко Гоф.

Първия сет Коко се измъкна, като обърна след като падаше с брейк, но втория Кенин бе безпощадна, а в третия малката тотално сдаде багаже и отнесе геврек.

Малко ми е странно да приема, че 15 годишна девойка удря сервис със скорост 119 мили, а в същото време Шварцман играеше с Джоко и биеше по слаби сервиси от нея :outofspace:

Също малко дразнещо е това фаворизиране на малката, в студиото на ЕСПН, Евърт и Шривър даже не си правиха труда да скрият симпатията си, въпреки, че на корта бяха две американки.

От това което гледах до тук, Кенин и Халеп показват най-добър тенис, не съм гледал схемата, знам, че вентуално Кенин ще отиде на полуфинал с Квитова, но за мен си е дори скрита фаворитка за титлата.


Последна промяна Balleta на 26.01.2020 08:08, променена общо 1 път



 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   26.01.2020 09:12


Balleta написа:
както и очаквах много по стабилната Кенин разби фаворитката на публиката Коко Гоф.

Първия сет Коко се измъкна, като обърна след като падаше с брейк, но втория Кенин бе безпощадна, а в третия малката тотално сдаде багаже и отнесе геврек.

Малко ми е странно да приема, че 15 годишна девойка удря сервис със скорост 119 мили, а в същото време Шварцман играеше с Джоко и биеше по слаби сервиси от нея :outofspace:

Също малко дразнещо е това фаворизиране на малката, в студиото на ЕСПН, Евърт и Шривър даже не си правиха труда да скрият симпатията си, въпреки, че на корта бяха две американки.

От това което гледах до тук, Кенин и Халеп показват най-добър тенис, не съм гледал схемата, знам, че вентуално Кенин ще отиде на полуфинал с Квитова, но за мен си е дори скрита фаворитка за титлата.

Просто за много хора маймунчето Гоф е следващата Горилямс - и аз не разбирам как хората може да харесват подобни "жени", но както се вижда, и в нашия форум има техни фенове. Ако Гоф го кара така обаче не мисля, че ще стигне нивото на горилите - силовата игра много се отразява на тялото и вероятно бързо ще се амортизира.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   26.01.2020 10:08


Balleta написа:
Hiksa написа:
Моите тотално са се изложили тази нощ. Дано поне патриотът от Тенеси - Сандгрен да продължи - има чист път до полуфинала. Както и Раонич - който би имал нелоши шансове срещу Джоко.


аз мисля, че Сандгрен направо е на финал и вече гледа към титлата ....

Хикса е единственият фен на Сандгрен освен майка му, сестра му и гаджето му - т.е. общо стават двама.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Australian Open 2020 - тема за коментари   |   26.01.2020 15:31


MCStranger написа:
Balleta написа:
Hiksa написа:
Моите тотално са се изложили тази нощ. Дано поне патриотът от Тенеси - Сандгрен да продължи - има чист път до полуфинала. Както и Раонич - който би имал нелоши шансове срещу Джоко.


аз мисля, че Сандгрен направо е на финал и вече гледа към титлата ....

Хикса е единственият фен на Сандгрен освен майка му, сестра му и гаджето му - т.е. общо стават двама.


Истинските патриоти също са му фенове. :wave: Сандгрен има уникален шанс - следващия мач не е невъзможен срещу амортизирания Фед. Естествено Раонич трябва да се справи с Джоко.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 111 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг