Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 09:43



Отговори на тема  [ 149 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   05.08.2020 00:44


Още е рано, но днес избухна голяма бомба.
Рафа Надал се отказа от US Open?! Не че не се загатваше за това от доста време насам, но друго си е да се разбере официално.
Много съм разочарован от неговото решение и според мен прави огромна стратегическа грешка в съперничество с Федерер и Джокович. Но пък и е видно, че за Надал има и много по-важни неща от тенекетата. Страх го е човека от вируса и просто не иска да си насилва късмета и толкоз. Никой не може да го вини, макар аз да съм разочарован, защото до голяма степен с този вирус много силно се спекулира и нещата силно се преекспонират, но това е друга тема. Да не забравяме все пак, че Рафа живее с близките си, всеки ден е или с майка си или с баща си. С чичовците. Всички те са на възраст така да се каже и човека ги пази.
Но каквото-такова. За мен мъжкия турнир умре. Ще се гледат само жените заради поредния опит на Серинка да пренапише историята.
Освен Надал, от US Open се отказаха официално Ник Кирьос и световната номер 1, Ашли Барти. Почти сигурно е, че ще има още много важни липси, но това са официалните до тук.

Синсинати пак да се повторя ще се проведе седмица преди УСО и ще е на същия комплекс, в Ню Йорк, на същите кортове.

Другата голяма новина за днес е, че Мастърса на клей в Мадрид бе отменен! Решение на Циряк, Лопес и компания. Не властта в Испания е забранила турнира, а те. Извиняват се с вируса, но според мен е чисто финансово решението, защото бе забранено по-рано наличието на публика, а договора за ТВ излъчване е поевтинял с 40%
Пореден пирон в ковчега на тениса.

Искам да попитам ATP, какво правят всъщност и как защитават интересите на спорта, на спортистите и на феновете?
Футбол има, Формула 1 има, NBA и NHL има, Кеч има, UFC има, Голф има, Колоездене има, лека атлетика има

Но тенис няма!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тенис, където реално няма контакт между играчите и се играе на открито (големия процент от мачове през сезона)!!!
:uuu: :uuu: :uuu:

Иначе що касае WTA, не че те са цъфнали, но изпревариха мъжете и в момента в Палермо тече историческия първи официален турнир след пандемията.

Другото което се знае официално е, че отпадат Купа Дейвис, Базел, Токио и всички турнири в Китай!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   06.08.2020 15:52


Кои няма да играят от мъжете на US Open:
Рафаел Надал, Роджър Федерер, Стан Вавринка (трима големи шампиони), Ник Кирьос, Гаел Монфис, Джо-Вилфред Цонга и Фабио Фонини!

Кои няма да играят от жените на US Open:
Ашли Барти (световната номер 1) и шампионката от миналата година, Бианка Андреску

Така за първи път в историята и двата шампиона (мъже/жени) няма да участват и да защитават трофеите си!

:dunno:


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   06.08.2020 15:55


Аве, кво стана с Наката? Къде се загуби този човек?

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   08.08.2020 01:52


Елин Свитолина, Светлана Кузнецова, Юлия Гьоргес и Кики Бертенс също официално се отказаха от US Open.
Симона Халеп е под въпрос.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   10.08.2020 02:14


Diavolo написа:
Още е рано, но днес избухна голяма бомба.
Рафа Надал се отказа от US Open?! Не че не се загатваше за това от доста време насам, но друго си е да се разбере официално.
Много съм разочарован от неговото решение и според мен прави огромна стратегическа грешка в съперничество с Федерер и Джокович. Но пък и е видно, че за Надал има и много по-важни неща от тенекетата. Страх го е човека от вируса и просто не иска да си насилва късмета и толкоз. Никой не може да го вини, макар аз да съм разочарован, защото до голяма степен с този вирус много силно се спекулира и нещата силно се преекспонират, но това е друга тема. Да не забравяме все пак, че Рафа живее с близките си, всеки ден е или с майка си или с баща си. С чичовците. Всички те са на възраст така да се каже и човека ги пази.
Но каквото-такова. За мен мъжкия турнир умре. Ще се гледат само жените заради поредния опит на Серинка да пренапише историята.
Освен Надал, от US Open се отказаха официално Ник Кирьос и световната номер 1, Ашли Барти. Почти сигурно е, че ще има още много важни липси, но това са официалните до тук.



Синсинати пак да се повторя ще се проведе седмица преди УСО и ще е на същия комплекс, в Ню Йорк, на същите кортове.

Другата голяма новина за днес е, че Мастърса на клей в Мадрид бе отменен! Решение на Циряк, Лопес и компания. Не властта в Испания е забранила турнира, а те. Извиняват се с вируса, но според мен е чисто финансово решението, защото бе забранено по-рано наличието на публика, а договора за ТВ излъчване е поевтинял с 40%
Пореден пирон в ковчега на тениса.

Искам да попитам ATP, какво правят всъщност и как защитават интересите на спорта, на спортистите и на феновете?
Футбол има, Формула 1 има, NBA и NHL има, Кеч има, UFC има, Голф има, Колоездене има, лека атлетика има

Но тенис няма!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тенис, където реално няма контакт между играчите и се играе на открито (големия процент от мачове през сезона)!!!
:uuu: :uuu: :uuu:

Иначе що касае WTA, не че те са цъфнали, но изпревариха мъжете и в момента в Палермо тече историческия първи официален турнир след пандемията.

Другото което се знае официално е, че отпадат Купа Дейвис, Базел, Токио и всички турнири в Китай!


US Open не е тенеке!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   13.08.2020 13:57


SUBXERO написа:
Аве, кво стана с Наката? Къде се загуби този човек?
Тука съм си. :-) Бяхме на море за 1 седмица, до 3.VIII.20. :-D
А след морето имам повечко работа, и така.. ;-)


 
ICQ YIM WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   17.08.2020 04:57


Кей Нишикори се отписва от Синсинати след като е дал положителен тест за ковид-19. Има съвсем леки симптоми. Надява се да е на линия за УСО.
Бианка Андреску (то се знаеше, но все пак) официално потвърди, че пропуска УСО.
Белинда Бенчич също пропуска УСО. Женската схема стана доста пародийна. Чакаме тежкото решение на Халеп.

Междувременно Халепче Гоатче спечели титлата на клей в Прага и се очертава като топ фаворит за втори Гарос, а Дженифър Брейди спечели първата си титла в Лексинктън на хард, като по пътя към крайната победа категорично надигра Коко Гоф. В Лексинктън се включиха и сестрите, като кака отново падна, а впоследствие Рина бе лошо обърната от Шелби Роджърс.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   17.08.2020 17:16




...Серена няма ли да се отказва, Деволе и тя като Камбура а ??? ;-)


:-?


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   17.08.2020 17:33


Balleta написа:


...Серена няма ли да се отказва, Деволе и тя като Камбура а ??? ;-)


:-?

:rofl: :rofl: :rofl:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


Последна промяна SUBXERO на 17.08.2020 17:35, променена общо 1 път



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   17.08.2020 22:16


Хахахаха, топ-попадение, Балет :dance:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   18.08.2020 00:11


Хайде да се обсъжда тениса все пак.
Ако изобщо някой гледа или се интересува... :dunno:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   18.08.2020 01:44


Diavolo написа:
Хайде да се обсъжда тениса все пак.
Ако изобщо някой гледа или се интересува... :dunno:


Моя пост е за тениса и е абсолютно в темата ...


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   18.08.2020 16:28


TheExorcist написа:
Diavolo написа:
Още е рано, но днес избухна голяма бомба.
Рафа Надал се отказа от US Open?! Не че не се загатваше за това от доста време насам, но друго си е да се разбере официално.
Много съм разочарован от неговото решение и според мен прави огромна стратегическа грешка в съперничество с Федерер и Джокович. Но пък и е видно, че за Надал има и много по-важни неща от тенекетата. Страх го е човека от вируса и просто не иска да си насилва късмета и толкоз. Никой не може да го вини, макар аз да съм разочарован, защото до голяма степен с този вирус много силно се спекулира и нещата силно се преекспонират, но това е друга тема. Да не забравяме все пак, че Рафа живее с близките си, всеки ден е или с майка си или с баща си. С чичовците. Всички те са на възраст така да се каже и човека ги пази.
Но каквото-такова. За мен мъжкия турнир умре. Ще се гледат само жените заради поредния опит на Серинка да пренапише историята.
Освен Надал, от US Open се отказаха официално Ник Кирьос и световната номер 1, Ашли Барти. Почти сигурно е, че ще има още много важни липси, но това са официалните до тук.



Синсинати пак да се повторя ще се проведе седмица преди УСО и ще е на същия комплекс, в Ню Йорк, на същите кортове.

Другата голяма новина за днес е, че Мастърса на клей в Мадрид бе отменен! Решение на Циряк, Лопес и компания. Не властта в Испания е забранила турнира, а те. Извиняват се с вируса, но според мен е чисто финансово решението, защото бе забранено по-рано наличието на публика, а договора за ТВ излъчване е поевтинял с 40%
Пореден пирон в ковчега на тениса.

Искам да попитам ATP, какво правят всъщност и как защитават интересите на спорта, на спортистите и на феновете?
Футбол има, Формула 1 има, NBA и NHL има, Кеч има, UFC има, Голф има, Колоездене има, лека атлетика има

Но тенис няма!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тенис, където реално няма контакт между играчите и се играе на открито (големия процент от мачове през сезона)!!!
:uuu: :uuu: :uuu:

Иначе що касае WTA, не че те са цъфнали, но изпревариха мъжете и в момента в Палермо тече историческия първи официален турнир след пандемията.

Другото което се знае официално е, че отпадат Купа Дейвис, Базел, Токио и всички турнири в Китай!


US Open не е тенеке!

Ако се гътнеш и загинеш вследствие на зараза, ВСИЧКО си е теНеКе - вкл. US Open. :-)


 
ICQ YIM WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   29.08.2020 23:22


Нищо не можах да гледам от Синси, но да отбележим титлите на Вика и Ноле.
Голяма изненада е тази титла за Азаренка. Буквално я бяхме забравили. Радвам се много, че Осака си получи заслуженото от съдбата и след срамния цирк, който сътвори и още по-срамната и лицемерна реакция на УТА да не я дисквалифицират.
Раонич си получи заслуженото днес...
Тъй, Джокович с 35 Мастърс 1000 титла с което се изравнява с Надал, ден преди това го изравни и като бройка финали.
Ноле става първия в историята с поне 2 титли от всичките Мастърс 1000 турнири (той е единствен и който ги има всичките).
Каква стана тя, нали щяло да има изненади, всичко било отворено. Бла бла бла, накрая титлата пак отива в мафията! :-D
Всички останали изглеждат като уникални лузъри, особено сложени до Джокович и Надал, които както се доказа за пореден път и от този турнир имат по няколко живота. Джокович с контузия във врата два дена подред обръща на практика загубени мачове след 5 часа тенис. Е, кой ще го спре в УСО? Където и формата е 3/5. Вавринка, Надал и Федерер ги няма, само те са го били тук, ако някой друг го е сторил, то е далеч в миналото и сега кой знае в каква ужасна форма е и дали изобщо се състезава.
Тийм е най-опасния му съперник, но Доми се наигра в някакви безумни демо турнири цяло лято и сега го бият като мече у дирек. Беретини и той. Другия летен герой. Безумци. Все пак Тийм си остава заплаха, ако го докара до финала, което ми е се струва доста съмнително. И друг не виждам. Може би Циципас, но трябва да изиграе мача на живота си.
При жените ще е много по-интересно, но пък от друга страна има прекалено тежки липси и няма да е кой знае колко престижна евентуална титла.


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   30.08.2020 18:42


Бравос на Джоката, великан. :-)
Тежък мач с Ботиста на 1/2-финала, на който ако му се играе откарва с лекота към над 2-3 часа игра, ако и да падне все пак накрая. :-)
(Гледал съм го в София, ама тогава май взе и титлата..)


Последна промяна Naki на 30.08.2020 18:43, променена общо 1 път



 
ICQ YIM WWW
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   30.08.2020 19:41


Diavolo написа:
Нищо не можах да гледам от Синси, но да отбележим титлите на Вика и Ноле.
Голяма изненада е тази титла за Азаренка. Буквално я бяхме забравили. Радвам се много, че Осака си получи заслуженото от съдбата и след срамния цирк, който сътвори и още по-срамната и лицемерна реакция на УТА да не я дисквалифицират.
Раонич си получи заслуженото днес...
Тъй, Джокович с 35 Мастърс 1000 титла с което се изравнява с Надал, ден преди това го изравни и като бройка финали.
Ноле става първия в историята с поне 2 титли от всичките Мастърс 1000 турнири (той е единствен и който ги има всичките).
Каква стана тя, нали щяло да има изненади, всичко било отворено. Бла бла бла, накрая титлата пак отива в мафията! :-D
Всички останали изглеждат като уникални лузъри, особено сложени до Джокович и Надал, които както се доказа за пореден път и от този турнир имат по няколко живота. Джокович с контузия във врата два дена подред обръща на практика загубени мачове след 5 часа тенис. Е, кой ще го спре в УСО? Където и формата е 3/5. Вавринка, Надал и Федерер ги няма, само те са го били тук, ако някой друг го е сторил, то е далеч в миналото и сега кой знае в каква ужасна форма е и дали изобщо се състезава.
Тийм е най-опасния му съперник, но Доми се наигра в някакви безумни демо турнири цяло лято и сега го бият като мече у дирек. Беретини и той. Другия летен герой. Безумци. Все пак Тийм си остава заплаха, ако го докара до финала, което ми е се струва доста съмнително. И друг не виждам. Може би Циципас, но трябва да изиграе мача на живота си.
При жените ще е много по-интересно, но пък от друга страна има прекалено тежки липси и няма да е кой знае колко престижна евентуална титла.


какво пак скачаш на Осака, какви скандали те гонят и дисквалифицации :outofspace: Има една рецидивистка в тура дето вече пада от Сакари и Макари но продължава да се излага ...

Добре, че се контузи Осака,че мама Аза да вземе титлата без игра ...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   30.08.2020 22:42


Отказа да играе заради БЛМ простотията. Заради нея цял ден не играха, така се съкращава и времето за възстановяване преди УСО. За всяка един застрелян чернокож ли ще се правят циркове оттук-нататък? Така се влияе психологически и върху Мертенс. А те колко бели убиват всеки ден? Защо не си ходят вкупом всички в Африка и там да изкарват същите пари.
Ако е толкова принципна защо не се отказа от турнира? Била е контузена ама нали от УТА са джендъри и хайде да сме в крак с модата. И като и дават защо да не се пробва. Бие ама до там. Няма финал. А щеше да има хубав финал между Мертенс и Вика.
Леброн и останалите лицемери защо не се откажат от доиграване на сезона в НБА. Нали искат да променят нещо. Или ги е страх да не загубят някое и друго милионче, което от бели им се дава.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   31.08.2020 01:31


Diavolo написа:
Отказа да играе заради БЛМ простотията. Заради нея цял ден не играха, така се съкращава и времето за възстановяване преди УСО. За всяка един застрелян чернокож ли ще се правят циркове оттук-нататък? Така се влияе психологически и върху Мертенс. А те колко бели убиват всеки ден? Защо не си ходят вкупом всички в Африка и там да изкарват същите пари.
Ако е толкова принципна защо не се отказа от турнира? Била е контузена ама нали от УТА са джендъри и хайде да сме в крак с модата. И като и дават защо да не се пробва. Бие ама до там. Няма финал. А щеше да има хубав финал между Мертенс и Вика.
Леброн и останалите лицемери защо не се откажат от доиграване на сезона в НБА. Нали искат да променят нещо. Или ги е страх да не загубят някое и друго милионче, което от бели им се дава.



Прочети малко за тоя случай - безцеремонен разстрел в гърба със седем куршума пред семейството му и без необходимост. Тотална полицейска безцеремонна саморазправа.

Протестите в този случай са напълно оправдани и Милуоки Бъкс и тия които ги подкрепиха в съпричастие (включително иОсака) имат право.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   31.08.2020 13:34


А, защо си мислиш, че не съм чел?
Спорта няма място в политиката. Утре всеки може да реши, че не му се играе и ще протестира за нещо си. Трагедии много. Вече има прецедент и няма как да го накажат. Всичко се изроди в цирк. Я виж ти всяка една година колко полицаи (включително и афрота) умират след атака от черните. Крушата си има опашка. Утре ще дойдат някакви черни горили да ти подпалят къщата и няма да има полиция, която да те защити. Това искат анархистите. Нали се сещаш, че всичко е да се свали Тръмп, да не спечели отново изборите. После черните и техните проблеми ще бъдат забравени, включително и от Осака, Леброн и т.н.
Браво на ''Брадата'' между другото, че се сети и за полицаите и тяхната болка и загуба. Тя монетата няма само една страна...


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   31.08.2020 15:55


Адаш, май ти беше писал някъде, или аз имам някакви такива наблюдения, че тенисист, или тенисистка, печелил турнир буквално преди шлема, не успява да спечели въпросния? Или поне това беше в голям процент от случаите?

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 149 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг