Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 01:57



Отговори на тема  [ 149 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   09.09.2020 19:37


то викане, то врещене, то гримаси, то падания, хленчения, бойни крясъци ...щоне и дадат един Оскар за драма куин направо :outofspace: :tomate:


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1714
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   09.09.2020 19:45


Може оскар за драг куин.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2880
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   09.09.2020 19:46


Ако някакси беше успяла да консолидира пробива в началото на сета, вече мачът да е свършил. А сега ще има битка в третия сет.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2880
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   09.09.2020 20:34


С течение на мача, сервизът на Серина се подобри, а на нашата - обратното. А вземе ли превес в разиграването онази, няма спиране. По-скоро първият сет лъже, защото Пиронкова спаси няколко невъзможни топки от невъзможни позиции.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   09.09.2020 20:39


Евала на Цвети, направи каквото можа, просто това дърто дебело добиче е неизтощимо, няма да коментирам, успех на пирончето натам!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   09.09.2020 20:50


Hiksa написа:
С течение на мача, сервизът на Серина се подобри, а на нашата - обратното. А вземе ли превес в разиграването онази, няма спиране. По-скоро първият сет лъже, защото Пиронкова спаси няколко невъзможни топки от невъзможни позиции.



първия сет изобщо не лъже, в добро физическо състояние Цвети мачкаше оная или айде беше една идея по добра. Докато сервиза и работеше всичко беше наред, но в момента в който се поумори загуби и сервис и прецизни удари и всичко. Жалко, че се вкара в трети сет с Корне, там всичко трябваше да приключи много по бързо и да запази сили, но уви.

Онова мъж ли е жена ли е, въпреки, че е 100 килограма и дишеше тежко все едно ще припадне, така и не се умори, напровтив, взе да удря по силно :outofspace:

Тиая хора в тура слепи ли са .... :dunno: ..нищо Осака ще разкарва из корта, като куцо пиле домат, ако стигне финала, че и нея я чака друга кибиргка - Брейди .... абе какво става с тоя тенис, жени не остана в тура - Барти, Брейди, Сабаленка, Сереноидното :-?

ЕВАЛА ЦВЕТИ ... голям мач :yes:


Последна промяна Balleta на 09.09.2020 20:52, променена общо 2 пъти



 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5493
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   09.09.2020 21:41


Едно голямо БРАВО за Цвети!!! :moufan:
Беше достоен противник и направи всичко по силите си за да стане един страхотен мач!

Иначе не мога да разбера за всичката тази пумия, която се излива по Серина :no:
Викала, правела гримаси и не знам си какво. Хора, тя играе на топ ниво на такава възраст, на която други тенисисти вече могат да стават само за коментатори на Евроспорт. Да си на близо 39 и да играеш с такъв хъс е нещо уникално. Не знам колко от вас практикуват какъвто и да е спорт на подобна възраст, макар и било то, като любители, но годините са съществен фактор, който не трябва да бъде пренебрегван. Серина просто го може и го прави, това е. Мога само да изпитвам респект към нея и нейните постижения. Това, че вика и мен ме дразни, даже много, но това значи ли, че трябва да омаловажавам всичко, което прави на корта? И квичащия Надал ме дразни с неговите викове, но и към него мога да изпитвам само и единствено респект, колкото и да не го долюбвам. Годините момчета са нещо много съществено в спорта и когато видиш спортист на такава възраст да се бори и дава всичко от себе си, то първото и единствено нещо, което трябва да направиш е просто да замълчиш, а не да хвърляш пумии.
Защото, ако някога си се занимавал със спорт, ще знаеш какво значи да спортуваш на топ ниво на 39 години.
И понеже често се споменава името на Осака, нека направим една малка съпоставка. Наоми е едва на 22, но е тръгнала по стъпките на кака си Серина, що се отнася до килограми. Защото да си на тези години, да практикуваш професионален спорт, а в същото време да изглеждаш толкова нелицеприятно си е проява на лош режим, който каквото и да ми говори.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   09.09.2020 23:01


goro_levskara написа:
Едно голямо БРАВО за Цвети!!! :moufan:
Беше достоен противник и направи всичко по силите си за да стане един страхотен мач!

Иначе не мога да разбера за всичката тази пумия, която се излива по Серина :no:
Викала, правела гримаси и не знам си какво. Хора, тя играе на топ ниво на такава възраст, на която други тенисисти вече могат да стават само за коментатори на Евроспорт. Да си на близо 39 и да играеш с такъв хъс е нещо уникално. Не знам колко от вас практикуват какъвто и да е спорт на подобна възраст, макар и било то, като любители, но годините са съществен фактор, който не трябва да бъде пренебрегван. Серина просто го може и го прави, това е. Мога само да изпитвам респект към нея и нейните постижения. Това, че вика и мен ме дразни, даже много, но това значи ли, че трябва да омаловажавам всичко, което прави на корта? И квичащия Надал ме дразни с неговите викове, но и към него мога да изпитвам само и единствено респект, колкото и да не го долюбвам. Годините момчета са нещо много съществено в спорта и когато видиш спортист на такава възраст да се бори и дава всичко от себе си, то първото и единствено нещо, което трябва да направиш е просто да замълчиш, а не да хвърляш пумии.
Защото, ако някога си се занимавал със спорт, ще знаеш какво значи да спортуваш на топ ниво на 39 години.
И понеже често се споменава името на Осака, нека направим една малка съпоставка. Наоми е едва на 22, но е тръгнала по стъпките на кака си Серина, що се отнася до килограми. Защото да си на тези години, да практикуваш професионален спорт, а в същото време да изглеждаш толкова нелицеприятно си е проява на лош режим, който каквото и да ми говори.


Пич, уважавам коментара ти, не искам да влизам в конспиративни теории, но не смяташ ли, че тя е яко назобена и има протекция?! Нещо, което Маша Шарапова го нямаше ... Няма да влизам в спорове и дебати, но си имам едно на ум! :question:

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   10.09.2020 09:52


Осака-Азаренка би бил един запомнящ се финал. Вика май доста ѝ е набрала от "Синсинати". Искам само двете да са във върхова форма и нека победи по-добрата! Брейди също играе невероятен тенис в момента, харесва ми нестандартното ѝ за тенисистка, идваща от системата на американските колежи решение да работи с европейски треньор в Европа.
Всъщност която и от трите да спечели титлата, ще се радвам, предпочитанията са ми:

1. Вика (нека вземе един последен шлем, ще е добра история, ако спечели сега, едва ли друг път ще съм за нея);
2. Осака - харесва ми стилът ѝ на игра, нямам против тя да е с най-много шлемове от играещите в момента (извън сестрите Уилямс, ако вземе титлата, изравнява Кербер с 3).
3. Брейди - вж. по-горе

Ще разберем още утре сутринта (бг тайм) какъв ще е финалът, защото жените играят полуфиналите без ден почивка след четвъртфиналите.


При мъжете очаквано Тийм и Медведев смачкаха противниците си, полуфиналите са утре късно вечерта (23:00 бг), Медведев има предимство на тази настилка и в този турнир, както и в H2H, Тийм е по-добре физически, консенсусът в момента е, че Медведев може да спечели в 3 сета, а ако отиде в 4-и/5-и, предимството ще е на Тийм. Моята прогноза е Тийм в 4. В другия полуфинал - 1Х2 - Зверев в 4, след като е загубил първия сет, или PCB в 5.


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   10.09.2020 10:46


TheExorcist написа:
Dobril написа:
А ако се окаже, че сериньо верно е с курец по рождение (а това с химията и т.н. е неизбежно по-нататък не само при "трансджендъризирането", но и в професионалния спорт изобщо), ще продължаваш ли да си ѝ фен?


Сериньо не е с курец, а просто слон от женски пол ( не искам да обиждам слона като животно междудругото, много велико същество) !
Според мен "слон" е неточно - слоновете имат хоботи. :-D А Серина няма, така че е мама-хипопотама (хипопотамка). :-)
Като се разяри, ръмжи почти като хипопотам - разярените слонове имат друг вид звуци при ярост. ;-) :laugh:


 
ICQ YIM WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   10.09.2020 12:01


MCStranger написа:
Брейди също играе невероятен тенис в момента, харесва ми нестандартното ѝ за тенисистка, идваща от системата на американските колежи решение да работи с европейски треньор в в 5.


Нестандартното и е форхенда, който е буквално мъжки като техника. Брейди изтегля много късо и трудно може да се предугади, къде ще го пласира. Отделно има убийствен топ спин ала Стоусър.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   11.09.2020 03:26


Осака :yes:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   11.09.2020 06:14


Серенка айде у дома - догодина пак може да се пробва ако иска, няма УСО и няма ...


Супер финал - Осака - Азаренка

Естествено аз съм твърдо за Осака ....


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   11.09.2020 06:21


Серина доказа, че е най-великата.
Честито на Азаренка и дано да спечели финала в името на правдата.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10431
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   11.09.2020 06:24


Diavolo написа:
Серина доказа, че е най-великата.
Честито на Азаренка и дано да спечели финала в името на правдата.
Не схващам логиката ти в нито едно от двете изречения. Разясни малко, че не гледах.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   11.09.2020 06:32


Diavolo написа:
Серина доказа, че е най-великата.
Честито на Азаренка и дано да спечели финала в името на правдата.



нищо не е доказала, провали се за 128-и пореден път на домашната ГШ. От 2014 не може да хване ръка и е мятана от кой ли не ... тоя път от изкочилата отникъде Аза дето беше потънала в забвение. Да качи още 20 кила и да продължава да се бъхти из корта (100% взима нещо "позволено") и да гони тенекията ...


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   11.09.2020 09:28


В отсъствието на Цвети - желаният от мен финал при жените. При мъжете преди началото на турнира най-много бих се радвал на Тийм-Циципас, но древногръцкият философ се изложи "на дебело".
Сега съм здраво за Доминик, но не бих се сърдил на следното развитие - Медведев с USO, Тийм - с Ролан Гарос:))))


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   11.09.2020 14:11


SUBXERO написа:
Diavolo написа:
Серина доказа, че е най-великата.
Честито на Азаренка и дано да спечели финала в името на правдата.
Не схващам логиката ти в нито едно от двете изречения. Разясни малко, че не гледах.


Първото е факт и няма нужда от разяснения. Само и единствено респект и поклон пред 39 г. спортист. Който не е спортувал активно само той не знае какво чудо е това на тези години да играеш полуфинал на ГШ след три поредни трисетови мача по 2 часа.
А за второто, просто Азаренка да победи расиста Осака, която освен всичко това обезцени титлата на Вика в Синсинати с неадекватното си поведение.
п.п. Нормално е да губи Балатче, всичко след 32 г. възраст е нереално и само бонус. А и конкуренцията не спи. Има доста силни и разнообразни като стили тенисистки и УТА далеч не е толкова слаба колкото се опитват да я изкарат разни фенчета на Граф, която ако не бе психопата и атентата срещу Селеш никога нямаше да мине 20 ГШ титли.


Последна промяна Diavolo на 11.09.2020 14:12, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   11.09.2020 16:40


Исторически Корт има 24-и ГШ, така, че най-велика е фактологически невярно.

В съвременния спорт медицината е на много по голямо ниво в сравнение с 60--те, 70-те, 80-те и 90-те години, така че възрастовата граница се изменя и не е същата. Възстановяване, рехабилитация, медикаменти, познания - всичко е на много по високо ниво - затова игра на високо ниво на играчи над 35г. вече е нормално - Леброн играе на ниво МВП, Роналдо е трети голайстор за сезона в Европа, Ибрахимович преподписва с Милан.

В далеч по трудни времена и Навратилова е играла финал на ГШ на 37 години.

Деволе пич си и кефиш, но си прекалено пристрастен, необективен и много хейтваш. Виж си мненията за Лудогорец, Ювентус, всички победили Серена .... откакто Осака би Серена на УСО и оная тотално направи така, че да обезличи победата и не я понасяш и вадиш от 9 кладенаца вода за да я плюеш. Същото е с Остапенко, едно време и Аза беше на мушката, ами Шарапова и победата и на 17 години на "най-великата", Бианка и много други да не ги изброявам сега.

Към Жорето - какъв респект да имам към спортист, който самия няма респект към никой друг и креши в лицето на противника, като горила защитаваща племето си. Какъв респект да имам към рецидивистка предизвикала толкова скандали с официални лица имаща се за недосегаема в тура - не един, два или три случая. Какъв респект да имам към жена с телосложение и мускулатура на мъж, която определено не се вписва в термина "жена". Силовото и предимство пред останалите е толкова голямч, че те трябва да полагат два пъти повече усилия в мачовете си. Телосложението и е меко казано странно и ненормално - аз съм фитнес маниак, жени с такива ръце, рамена и структура е почти невъзможно да видиш ( тя е като Карл Малоун и Дуайт Хауърд - Аполон ама мъжки размер) ....

Иначе голяма работа - една друга майка с женски форми след тригодишно отсъствие я доминира докато бе свежа, а пък друга майка и направи обрат ...

Очевидно е, че няма да се откаже докате не вземе 24-та, Камбуровска работа :-D ;-)


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 14:28
Мнения: 2586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   11.09.2020 17:05


Аз само се надявам да не се върне Жеков, че и той разправяше, че ако потренира щял да има сили за 30-40 мин на мач :laugh: :laugh: :laugh:

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 149 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг