Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 16:12



Отговори на тема  [ 149 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   11.09.2020 17:57


Ти самия си писал, че е най-великата и че е голям спортист, не се извъртай сега.
Корт никой не я брои за 5 стинки. Успехите не са и в Оупън ерата. Просто иска нейното име да е най-отпред дори и по този показател.
Корт дори не е в топ 5. Е, пусни си различни анкети и допитвания.
Най-великите са Серина, Граф и Навратилова. След тях вече става по-сложно.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   11.09.2020 18:29


Diavolo написа:
Ти самия си писал, че е най-великата и че е голям спортист, не се извъртай сега.
Корт никой не я брои за 5 стинки. Успехите не са и в Оупън ерата. Просто иска нейното име да е най-отпред дори и по този показател.
Корт дори не е в топ 5. Е, пусни си различни анкети и допитвания.
Най-великите са Серина, Граф и Навратилова. След тях вече става по-сложно.


никога не съм писал, че е най-великата, мразя определението най-велик, особено при сравнение на спортсисти играли в различни епохи, една от най-великите е много ясно, но аз си имам едно на ум за нея, защото е очевидна разликата във физиката между нея и целия останал женски тур ....


И ето пак колко негативно се изказваш за Корт - само и само защото държи повече шлемове - и не е като да не е играла в Опън ерата има 11 титли в Опън ерата, почти половината, нали не мислиш, че преди 68-а и е било по лесно предните три години примерно, само наименованието е различно.... Никой не я броял за 5 стотинки ... ок

Корт, Евърт, Навратилова, Серина, Граф, Селеш, Хингис .... по една или друга причина, някои имат по малко титли, но са топ ъф да топ ... (и са изброени просто ей така, не по ранк ... )


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   11.09.2020 18:32


A.Agassi написа:
Аз само се надявам да не се върне Жеков, че и той разправяше, че ако потренира щял да има сили за 30-40 мин на мач :laugh: :laugh: :laugh:


е нищо чудно, ако Камбура вкара още някой гол ... :-D но да не разводняваме ...


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   11.09.2020 20:46


Balleta написа:
Исторически Корт има 24-и ГШ, така, че най-велика е фактологически невярно.

В съвременния спорт медицината е на много по голямо ниво в сравнение с 60--те, 70-те, 80-те и 90-те години, така че възрастовата граница се изменя и не е същата. Възстановяване, рехабилитация, медикаменти, познания - всичко е на много по високо ниво - затова игра на високо ниво на играчи над 35г. вече е нормално - Леброн играе на ниво МВП, Роналдо е трети голайстор за сезона в Европа, Ибрахимович преподписва с Милан.

В далеч по трудни времена и Навратилова е играла финал на ГШ на 37 години.

Деволе пич си и кефиш, но си прекалено пристрастен, необективен и много хейтваш. Виж си мненията за Лудогорец, Ювентус, всички победили Серена .... откакто Осака би Серена на УСО и оная тотално направи така, че да обезличи победата и не я понасяш и вадиш от 9 кладенаца вода за да я плюеш. Същото е с Остапенко, едно време и Аза беше на мушката, ами Шарапова и победата и на 17 години на "най-великата", Бианка и много други да не ги изброявам сега.

Към Жорето - какъв респект да имам към спортист, който самия няма респект към никой друг и креши в лицето на противника, като горила защитаваща племето си. Какъв респект да имам към рецидивистка предизвикала толкова скандали с официални лица имаща се за недосегаема в тура - не един, два или три случая. Какъв респект да имам към жена с телосложение и мускулатура на мъж, която определено не се вписва в термина "жена". Силовото и предимство пред останалите е толкова голямч, че те трябва да полагат два пъти повече усилия в мачовете си. Телосложението и е меко казано странно и ненормално - аз съм фитнес маниак, жени с такива ръце, рамена и структура е почти невъзможно да видиш ( тя е като Карл Малоун и Дуайт Хауърд - Аполон ама мъжки размер) ....

Иначе голяма работа - една друга майка с женски форми след тригодишно отсъствие я доминира докато бе свежа, а пък друга майка и направи обрат ...

Очевидно е, че няма да се откаже докате не вземе 24-та, Камбуровска работа :-D ;-)

Балете, не е само Серена. Стосър в гръб е като 3-крилен гардероб - няма и да се сетиш, че може да е жена. :-D
Вярно, няма цялостното силно, мускулесто телосложение на Серена, ама пък не е дебела поне. :-)


 
ICQ YIM WWW
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   11.09.2020 21:01


Naki написа:
Балете, не е само Серена. Стосър в гръб е като 3-крилен гардероб - няма и да се сетиш, че може да е жена. :-D
Вярно, няма цялостното силно, мускулесто телосложение на Серена, ама пък не е дебела поне. :-)


Принципно има доста здрави жени в тура, но както казваш никоя няма тая едра мъжка осанка на Серена. Стосър е бодибилдърка, мускулите и са добре оформени, но нормални за една жена бодибълдърка, кросфитърка или поуърлифтърка

Тая Брейди също е мускулеста има и други (Бианка, Барти, Сабаленка) да не ги изброявам, но нито една не се доближава до Серена, особено в мега-пиковия и период ...

Извинявам се много ама ... :

Изображение
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   11.09.2020 21:29


Пробвай снимка с Надал. ;-) :-D


 
ICQ YIM WWW
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   11.09.2020 21:35


Naki написа:
Пробвай снимка с Надал. ;-) :-D



викаш тия горните са несравними та да я сравним с един от най-мускулестите мъже :laugh: ... докъде я докарахме


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   11.09.2020 23:55


Най-добрата в историята е Навратилова, особено ако се имат предвид... биологични жени (сериньо не е такъв - тьо е "трансджендър"; но далеч не е единствен - списъкът е твърде дълъг и доста от вас няма да го понесат).


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   12.09.2020 11:04


Баси, коментира се само горилата и кой е по-по-най.
Дайте нещо за турнира.
Гледах малко и от двата полуфинала (мъжките).
Oчаквах 3-0 за Зверчо, но как я докара до 5, не знам. Първите два сета му ги взеха без да се усети. Все пак евала, че направи обрат.
С тази игра не вярвам да вземе повече от сет на финала.
В другият мач пък очаквах 5 сета, а то 3-0. Много тъпо така. Доста по-завършени тенисисти от Звера.
Направиха доста добри разигравания, като Тийм имаше повече търпение и редовно си го изненадваше с бекхенда по правата. Красота!
Жалко, че Медведев не успя да вземе третият сет, щеше да стане интересно. С този хубав сервис е учудващо, че не взе нито един тайбрек.
Не знам защо, имайки предвид, че досега беше победил всички с по 3-0, май беше поуморен Медведката. В третия сет му липсваше живец.
На финала 3-0 или най-много 3-1 за Тийм.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   12.09.2020 11:30


Нема Значка написа:
Баси, коментира се само горилата и кой е по-по-най.
Дайте нещо за турнира.
Гледах малко и от двата полуфинала (мъжките).
Oчаквах 3-0 за Зверчо, но как я докара до 5, не знам. Първите два сета му ги взеха без да се усети. Все пак евала, че направи обрат.
С тази игра не вярвам да вземе повече от сет на финала.
В другият мач пък очаквах 5 сета, а то 3-0. Много тъпо така. Доста по-завършени тенисисти от Звера.
Направиха доста добри разигравания, като Тийм имаше повече търпение и редовно си го изненадваше с бекхенда по правата. Красота!
Жалко, че Медведев не успя да вземе третият сет, щеше да стане интересно. С този хубав сервис е учудващо, че не взе нито един тайбрек.
Не знам защо, имайки предвид, че досега беше победил всички с по 3-0, май беше поуморен Медведката. В третия сет му липсваше живец.
На финала 3-0 или най-много 3-1 за Тийм.

Аз не коментирам, просто защото мачовете бяха късно и не съм ги гледал - иначе и на мен ми направи впечатление това 3-0. Очаквах Тийм да бие, но не и точно така (най-вече с два спечелени тайбрека). А в другия мач май никой не е искал да продължи, че да не се излага на финала, но ще видим... Всичко друго освен 3-0/3-1 за Тийм ще е изненада.

_________________
Изображение


Последна промяна Shifter на 12.09.2020 11:30, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   12.09.2020 13:03


Изтече инфо още след мача с Де Минор, че Тийм е контузил глезена си. За това и бяха тези гневни изблици и нарочване на обувките, а не те са виновни... Така че точно пък в тази година всякакви прогнози са силно пожелателни. Зверев си е целунат от съдбата така или иначе, тъй че с неговия късмет...
Иначе и аз очаквах това да е едва ли не класиката на годината, но Медведев ме разочарова как чоукна и в двата сета. Сервираше и за втория и за третия сет, но точно тогава допускаше пробив. Но като цяло не е и чак такава изненада, защото Медведев не е в онази мега форма от миналата година. След този фурор продължил до Шанхай Мастърс е много тих и с нищо не блести, нито е развил с нещо играта си, докато Тийм непрекъснато прогресира.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   12.09.2020 16:58


Нема Значка написа:
Баси, коментира се само горилата и кой е по-по-най.
Дайте нещо за турнира.
Гледах малко и от двата полуфинала (мъжките).
Oчаквах 3-0 за Зверчо, но как я докара до 5, не знам. Първите два сета му ги взеха без да се усети. Все пак евала, че направи обрат.
С тази игра не вярвам да вземе повече от сет на финала.
В другият мач пък очаквах 5 сета, а то 3-0. Много тъпо така. Доста по-завършени тенисисти от Звера.
Направиха доста добри разигравания, като Тийм имаше повече търпение и редовно си го изненадваше с бекхенда по правата. Красота!
Жалко, че Медведев не успя да вземе третият сет, щеше да стане интересно. С този хубав сервис е учудващо, че не взе нито един тайбрек.
Не знам защо, имайки предвид, че досега беше победил всички с по 3-0, май беше поуморен Медведката. В третия сет му липсваше живец.
На финала 3-0 или най-много 3-1 за Тийм.


Мъжкия турнир е боза, какво да го коментираме, Тийм си е най-класния сред останалите (особено пък в Щатите) и ще бие. Иначе да, това 3:0 беше леко неочаквано като резултат.


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   12.09.2020 23:33


Бре, някой гледа ли!? Видях некво 6:1 на Лайвскора, после 3:2 ли беше и реших, че до минути ще е ЧАО, ама явно не.. :-D :basket: :tennis:
Японче-маймунчето е почнало явно да "play ball". :-)


Последна промяна Naki на 12.09.2020 23:34, променена общо 1 път



 
ICQ YIM WWW
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   12.09.2020 23:36


Naki написа:
Бре, някой гледа ли!? Видях некво 6:1 на Лайвскора, после 3:2 ли беше и реших, че до минути ще е ЧАО, ама явно не.. :-D :basket: :tennis:
Японче-маймунчето е почнало явно да "play ball". :-)



...пак ли не гледаш


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   13.09.2020 00:12


3-та титла за Наоми :first: :celebrate: :cheers:

Иронията е, че па няма да може да я отпразнува като хората ... иначе браво, съвзе се бързо след 1-я експресен сет за Аза


:ludnica:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   13.09.2020 00:19


Не мога да повярвам, че успя да обърне след такава игра на Азаренка. Вика поведе с 2-0 във втория сет, но лека-полека грешките и зачистиха и тази плейстейшън игра рано или късно бе ясно, че ще секне. Осака пък от своя страна намери точността на ударите си. Вика отново се върна в играта ама в момент в който и Осака бе в топ тайминг така да се каже и разликата в сервиса на двете натежа. Като цяло заслужена победа за Наоми, но и Вика заслужаваше не по-малко титлата. Хубав финал, без да е класика или блестящ. Нагледахме се на обрати при жените. Това жените за нищо го нямат да загубят с разгром първия сет и след това си обръщат като здравей-здрасти. :о
В момента на хард корт Осака е номер 1. Близко след нея са доста тенисистки, но Осака е така да се каже едно малко по-бледо копие на Серина в нейния 'прайм' и въпреки че не е същото е напълно достатъчно, за да доминира над всички останали не толкова със силата си, а с насочеността на ударите си + сервиса + ретура. Въпросът е, че японката е непостоянна, а и трябва да подобри играта си на клей и трева.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   13.09.2020 02:05


Първи обрат на US Open финал при жените от ... 1994 ( Санчес - Граф )... :outofspace:

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   13.09.2020 13:19


Жълточерната расистка спечелила. :uuu:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   13.09.2020 23:40


Зверев поведе леко учудващо с 2:0 ... Тийм можеше да изравни до 5:5 от 5:1 във втория сет ама, но си беше трудна задача.

Та въпроса тук е - някой, някога правил ли е ремонт на финал на ГШ във формат 3 от 5 ?


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Синсинати и US Open (Ню Йорк) - тема за коментари   |   14.09.2020 00:32


Balleta написа:
Зверев поведе леко учудващо с 2:0 ... Тийм можеше да изравни до 5:5 от 5:1 във втория сет ама, но си беше трудна задача.

Та въпроса тук е - някой, някога правил ли е ремонт на финал на ГШ във формат 3 от 5 ?


Тийм нещо се ебаваше с Анди Мъри за загубените финали преди първа титла, сега ще видим!

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 149 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг