Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 13:35



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Аш Барти се отказва от тениса 
Автор Съобщение

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Аш Барти се отказва от тениса   |   23.03.2022 09:04


На 25 години го прави за втори път, първият път беше, за да играе професионално крикет. Казала е, че иска "да преследва други мечти".
Дали аз остарях, или времето бързаше...Винаги съм имал усещането, че между милениалите и мен има пропаст, но с Gen Z изглежда ни дели бездна.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Аш Барти се отказва от тениса   |   23.03.2022 14:43


Странно ни е, Стрейнджъре, ама - живот... Всичко тече, всичко се променя...
Наскоро си направих една собствена ретроспекция и открих, че за последните 30+ години съзнателен живот работата ми е интересна и я върша с удоволствие 5-6 години, като към края идва някаква рутина и инерция... И после сменям полето на изява... Дори игрите, по които си падам са в подобна аналогия... Забавленията (извън игрите) са горе-долу същите - някаква цикличност ми се струва...

Та, не ме учудва, че по-младите не са постоянни и по-бързо се задоволяват с нещо, след което търсят следващото... Ние вече сме в някакви рамки на живота, но явно техните са различни или не са толкова ясно откроени все още...

Може да е загуба за тениса, но защо пък да не е печалба за човека Барти... Не може ли?

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Аш Барти се отказва от тениса   |   23.03.2022 15:49


MCStranger написа:
На 25 години го прави за втори път, първият път беше, за да играе професионално крикет. Казала е, че иска "да преследва други мечти".
Дали аз остарях, или времето бързаше...Винаги съм имал усещането, че между милениалите и мен има пропаст, но с Gen Z изглежда ни дели бездна.



Малко наподобява на Бьорн Борг, Боби Фишер и Магдалена Нойер ...

Иначе май има нещо повече, което едва ли ще узнаем ... ок, че се отказва, но ама по средата на сезона :outofspace:

И сега какво става с точките и класирането в ранглистата - директно ли ще я махнат от класирането и Ига ще стане номер едно или постепенно ще потъва поради загуба на точки докато я разминат .... :-?


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Аш Барти се отказва от тениса   |   24.03.2022 03:30


Голяма загуба :question:

Успех в живота на Аш!

Зависи от играча. от УТА ще я държат в ранглистата, докато изпадне по естествен начин, но ако играча, който се отказва изрично каже, че иска да се махне от ранглистата го махат. Това е.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Аш Барти се отказва от тениса   |   24.03.2022 06:08


Diavolo написа:
Голяма загуба :question:

Успех в живота на Аш!

Зависи от играча. от УТА ще я държат в ранглистата, докато изпадне по естествен начин, но ако играча, който се отказва изрично каже, че иска да се махне от ранглистата го махат. Това е.



да и аз това прочетох, най логично е да поиска да я махнат за да не пречи на класирането, тоест най-вероятната номер едно е Ига Швьонтек, а и тя най-много заслужава след два поредни спечелени Мастърса в Доха и Индиънн Уелс.

Ига имашанса да стане първата в исторяита полякиня номер едно в световния тенис ... в момента е изравнила Радванска - 2-о място в света.

Шанса Бадоса да стане номер 1 е Ига да падне в първи в кръг в Маями, а Бадоса да спечели турнира, което е доста малко вероятно да се случи ....


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг