Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 14:28



Отговори на тема  [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Любими тенисисти 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Любими тенисисти   |   11.07.2015 14:11


Мадисън Кийс - нова любимка!

_________________
Изображение


 
(Les Mousquetaires)

Регистриран на: 04.08.2015 19:21
Мнения: 90
Отговори с цитат
Мнение  Re: Любими тенисисти   |   09.08.2015 08:33


Роджър Федерер е недостижим на върха :rock:


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 17.09.2012 21:40
Мнения: 158
Отговори с цитат
Мнение  Re: Любими тенисисти   |   09.05.2017 00:58


Нова любимка! Да се знае!
Днес Маша изтърва духът от бутилката! Духът, който покори сърцето ми!
Genie Bouchard! Джини обичам те! :love:


So young, so cute, so naughty & sexy! Нищо, че тениса и е през оная работа :censored: :laugh:
Изображение

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 12.01.2014 21:29
Мнения: 405
Отговори с цитат
Мнение  Re: Любими тенисисти   |   13.09.2017 03:21


Pcdozer413 написа:
Рафа, Санти Хиралдо, Игор Сайслинг, Григор. Стоусър, Пиронкова, Бушар, Дюлгеру...


Трябва да добавя в този списък и Миша Зверев, чийто огромен фен съм от 2009-та година, но не вярвах ни най-малко, че може и иска да се завърне след всичките контузии (фрактури на китките и ребра, дискова херния, проблеми с колената и врата, операции...). Бушар искам да я махна, само й се изкефих когато взе Уимбълдън за девойки срещу Свитолина (направо я разпра), но в последствие нито веднъж не я би при жените... Симпатизирам също на Франк Данчевич, Жил Симон, и следващата легенда Феликс Аужер-Алиасим. Ъпдейтнат списък:

Рафа, Хиралдо, Sijsling, Миша Зверев, Стоусър, Дюлгеру, Феликс, Данчевич, Димитров, Симон, Кербер (от 2011-та), айде и Жулиен Бенето, Цвети.


Последна промяна Pcdozer413 на 13.09.2017 03:23, променена общо 2 пъти



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Любими тенисисти   |   13.09.2017 08:33


Ама то ти си фигурирал, ама явно когато си писал не си бил редовен участник в игрите, виж как ми е минало през главата и съм забравил, че си фен на Надал. :о
Конкретно по темата още, значи твърде много имена са това, става воднеж. Тук говорим за фенство, а не за симпатии. Добавил съм ти само Миша Зверев и съм ти махнал Бушар.
Помисли си реално дали си фен или симпатизант, има огромна разлика. Обикновено в 90% от случаите един човек е фен истински само на един тенисист, а ти си изброил поне 6, 7 някъде... ;-)
А също си помисли и за жените, че и там е мазаляк. Ако твърдо държиш всички да ти ги добавя казвай, ама трябва да си на 100%


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Любими тенисисти   |   13.09.2017 10:37


ЪЪъ, къде точно да се връщал викаш Мишата Зверев!?
Че той кога е бил АТП тенисист? :laugh: :laugh: Чалънджър играч си беше основно, плюс някоя друга Купа Дейвис, и дотам.

Та не може да се каже точно завръщане, по-скоро даже е "изгряване". :wave: ;-) Па макар и късноватичко. :yes: :-D


 
ICQ YIM WWW

Регистриран на: 12.01.2014 21:29
Мнения: 405
Отговори с цитат
Мнение  Re: Любими тенисисти   |   13.09.2017 11:22


Diavolo написа:
Ама то ти си фигурирал, ама явно когато си писал не си бил редовен участник в игрите, виж как ми е минало през главата и съм забравил, че си фен на Надал. :о
Конкретно по темата още, значи твърде много имена са това, става воднеж. Тук говорим за фенство, а не за симпатии. Добавил съм ти само Миша Зверев и съм ти махнал Бушар.
Помисли си реално дали си фен или симпатизант, има огромна разлика. Обикновено в 90% от случаите един човек е фен истински само на един тенисист, а ти си изброил поне 6, 7 някъде... ;-)
А също си помисли и за жените, че и там е мазаляк. Ако твърдо държиш всички да ти ги добавя казвай, ама трябва да си на 100%


Добре. Истински фен! - Рафа, Хиралдо, Sijsling, М. Зверев, Стоусър, Дюлгеру. Няма как да се опише с ограничен брой думи колко емоционално привързано съм гледал тези хора година след година. Ясно е, че статистически Рафа превъзхожда всички тях взети заедно безброй пъти. Заради него започнах да гледам тенис (първите му титли на Роланд Гарос). Но това да бъдеш в първите 30 на света, да се бориш за титла от АТП, да побеждаваш силни играчи. Конкуренцията е огромна и трябва да имаш дух. Това, което съм разбрал на 100% е, че амбицията само никак не е достатъвна, а по-важно е какви са ти талантите/уменията на корта, кое ти е в кръвта (макар че мотивациите ти и стилът ти на игра са свързани). Надал е един от най-талантливите тенисисти в историята и винаги всичко му е било на ниво (разбира се, той е подобрявал цялата си игра), също така е уникален, иновативен, адаптивен, реализирал е потенциала си напълно. Но това да имаш пробойни в играта си, да работиш цяла кариера върху липсващи елементи, да не можеш да удариш бекхенд смаш или форхенд в движение от трудна позиция когато ти трябва най-много, или да отсъстваш години наред заради контузии. Пак има мигове на съвършенство, но и много бърникане в слабости. Други имат талант, но им липсва малко амбиция. Но практически всичко опира до изобретателност, уменията и талантите, които имаш и които нямаш. Всички гледаме Григор и знаем примерно при него как е (cough бекхенд пасинг шот в мрежата cough cough).


 

Регистриран на: 12.01.2014 21:29
Мнения: 405
Отговори с цитат
Мнение  Re: Любими тенисисти   |   13.09.2017 11:33


Naki написа:
ЪЪъ, къде точно да се връщал викаш Мишата Зверев!?
Че той кога е бил АТП тенисист? :laugh: :laugh: Чалънджър играч си беше основно, плюс някоя друга Купа Дейвис, и дотам.

Та не може да се каже точно завръщане, по-скоро даже е "изгряване". :wave: ;-) Па макар и късноватичко. :yes: :-D


Ах, сега... Беше 45-ти. Стигна четвъртфинала в Рим през 2009-та, побеждавайки един след друг Фереро, Бердих, Матьо и Симон. Положителни баланси имаше срещу тенисисти като Ферер, Фереро, Бердих, Мелцер и Симон (тогавашен топ 10). Тва са все такива, които е бил повече от веднъж. Победи и Давиденко, който трябваше да си защитава титлата в Шанхай. Мишс не е бил блестящ пример за постоянство но стигаше много четвъртфинали от АТП, тук таме някой полуфинал и игра финал в Metz.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Любими тенисисти   |   13.09.2017 11:48


Аз може ли да се включа с едни имена от времето, когато следях по-редовно?
Стефан, Яник, Джими, а също и Щефи, Габи, Мартина (и двете)... От по-младите - разбира се Роджър

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Любими тенисисти   |   13.09.2017 15:01


Епа, баце - сега е 27ми в света! Top ranking ever е бил №25ти (в края на юли тази година).
Тоест 20 места нагоре спрямо цитираното от теб. Демек определено не само се е "завърнал", но е надградил спрямо предните резулатати, бравос!

Дали това е поради късмет, вдъхновение покрай изгряването на звездата на по-малкия му брат Сашето или поради употребата на "великански немско/руски ме(л)д(оний)" :-D , не знам...


Последна промяна Naki на 13.09.2017 15:01, променена общо 1 път



 
ICQ YIM WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Любими тенисисти   |   13.09.2017 21:11


* Ъпдейт *


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Любими тенисисти   |   13.09.2019 12:34


Ким Клайстерс се завръща в професионалния тенис през идния сезон, 10 години след първото ѝ завръщане:
https://www.eurosport.com/tennis/tennis-news-kim-clijsters-announces-second-comeback-in-2020_sto7456064/story.shtml

Странно решение според мен - не мисля, че ще спечели много мачове, а за титли да не говорим... Според думите ѝ ще играе "за удоволствие", но не си представям какво удоволствие може да изпитва, ако само отпада в първите кръгове :-/

_________________
Изображение


Последна промяна Shifter на 13.09.2019 12:34, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг