Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 09:09



Отговори на тема  [ 71 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
относно мистериозната пресконференция на Шарапова 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: относно мистериозната пресконференция на Шарапова   |   08.03.2016 15:47


Интервюто, колко може да е наказанието (4 години за умишлено взимане, 2 за неумишлено ...или по малко), реакции на играчи ..евала на Навратилова......за Каприати :tomate: :tomate:

http://espn.go.com/tennis/story/_/id/14923429/tennis-maria-sharapova-face-toughest-setback-career


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3644
Отговори с цитат
Мнение  Re: относно мистериозната пресконференция на Шарапова   |   08.03.2016 17:10


Medved написа:
Henman написа:
Е, това поне сваля съмненията от УТА, че прикриват звездите си, когато ги хванат с допинг, след като най-популярната и комерсиална фигура гръмна. Щото имаше някакви теории на конспирацията за Енен преди години... :whistle:


И това го твърдиш в пълно съзнание на фона на представянията на секси Серинка, която изорава корта на преклонна възраст??? Айде-айде, не са могли да я покрият, взели са я за изкупителна жертва или просто им е станала неудобна по някаква линия...

Иначе оправданието просто цепи мрака. 10 години взимах, ама чак на 11-ата станах нередовна, защото витаминките ми ненадейно влезли в забранения списък. Разбирай: 10 години чиста, на 11-ата - вече не заради някаква бюрократична формалност... Ебахти лицемерието.


Серина сигурно зоба нещо, което не им е хрумнало да забранят все още или не са го чували. Все пак пипалата на доктор Фуентес са навсякъде.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: относно мистериозната пресконференция на Шарапова   |   08.03.2016 17:24


Henman написа:
Medved написа:
Henman написа:
Е, това поне сваля съмненията от УТА, че прикриват звездите си, когато ги хванат с допинг, след като най-популярната и комерсиална фигура гръмна. Щото имаше някакви теории на конспирацията за Енен преди години... :whistle:


И това го твърдиш в пълно съзнание на фона на представянията на секси Серинка, която изорава корта на преклонна възраст??? Айде-айде, не са могли да я покрият, взели са я за изкупителна жертва или просто им е станала неудобна по някаква линия...

Иначе оправданието просто цепи мрака. 10 години взимах, ама чак на 11-ата станах нередовна, защото витаминките ми ненадейно влезли в забранения списък. Разбирай: 10 години чиста, на 11-ата - вече не заради някаква бюрократична формалност... Ебахти лицемерието.


Серина сигурно зоба нещо, което не им е хрумнало да забранят все още или не са го чували. Все пак пипалата на доктор Фуентес са навсякъде.

Др. Фуентес for the win! :-D (извинете за каламбура ;-) )


 
ICQ YIM WWW

Регистриран на: 11.01.2013 21:52
Мнения: 476
Отговори с цитат
Мнение  Re: относно мистериозната пресконференция на Шарапова   |   08.03.2016 18:07


Как бумащина, офицално 700-800 руски спортисти са го ползвали, колко гръмнаха - само 2ма биатлонисти май и то при положение, че са наясно каква война се води срещу тях. Маша да не живее на МАРС?


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Отговори с цитат
Мнение  Re: относно мистериозната пресконференция на Шарапова   |   08.03.2016 18:08


Това са спортисти на най-високо ниво с огромни щабове, няма как просто да пропуснат такова нещо...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: относно мистериозната пресконференция на Шарапова   |   08.03.2016 22:43


Серина:
http://www.tenniskafe.com/wta/serina-ma ... apkata-si/


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: относно мистериозната пресконференция на Шарапова   |   09.03.2016 11:29


Кого са хванали с допинг, викате:

Изображение

:dunno:


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: относно мистериозната пресконференция на Шарапова   |   09.03.2016 12:36


Таз отдесно. :rofl:


 
ICQ YIM WWW
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: относно мистериозната пресконференция на Шарапова   |   09.03.2016 20:05


Никога не съм бил фен на Маша, но в случая и съчуствам. Защото цинизмът в спорта е станал толкова брутален, че човекЪТ не означава абсолютно нищо. Видяхте ли как всички спонсори, които толкова я коткаха през годините изведнъж и обърнаха гръб?! За нещо все още недоказано!!! :helpless: Защо точно нея и ЗАЩО тя го обявява публично, и какво се крие зад това? Абе гадост тотална, аз затова все по-малко гледам спорт вече.

Само да вмъкна, почти сигурен съм, че това е чисто политическа мръсна игра, защото Путин не знае как да пази хората си, а се занимава с глупости.

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 09.03.2016 20:07, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: относно мистериозната пресконференция на Шарапова   |   09.03.2016 20:08


Medved написа:
Кого са хванали с допинг, викате:

Изображение

:dunno:


Неам думи копеле, политическа игра е!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: относно мистериозната пресконференция на Шарапова   |   09.03.2016 20:22


TheExorcist написа:
Никога не съм бил фен на Маша, но в случая и съчуствам. Защото цинизмът в спорта е станал толкова брутален, че човекЪТ не означава абсолютно нищо. Видяхте ли как всички спонсори, които толкова я коткаха през годините изведнъж и обърнаха гръб?! За нещо все още недоказано!!! :helpless: Защо точно нея и ЗАЩО тя го обявява публично, и какво се крие зад това? Абе гадост тотална, аз затова все по-малко гледам спорт вече.

Само да вмъкна, почти сигурен съм, че това е чисто политическа мръсна игра, защото Путин не знае как да пази хората си, а се занимава с глупости.


Каква политическа игра, Маша е "рускиня" вече само по паспорт и на Олимпиади, иначе си живее и тренира и си прави бизнеса в Щатите от 100 години. Да не говорим, че дори тук е по популярна от Серена :whistle:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: относно мистериозната пресконференция на Шарапова   |   09.03.2016 20:41


Balleta написа:
TheExorcist написа:
Никога не съм бил фен на Маша, но в случая и съчуствам. Защото цинизмът в спорта е станал толкова брутален, че човекЪТ не означава абсолютно нищо. Видяхте ли как всички спонсори, които толкова я коткаха през годините изведнъж и обърнаха гръб?! За нещо все още недоказано!!! :helpless: Защо точно нея и ЗАЩО тя го обявява публично, и какво се крие зад това? Абе гадост тотална, аз затова все по-малко гледам спорт вече.

Само да вмъкна, почти сигурен съм, че това е чисто политическа мръсна игра, защото Путин не знае как да пази хората си, а се занимава с глупости.


Каква политическа игра, Маша е "рускиня" вече само по паспорт и на Олимпиади, иначе си живее и тренира и си прави бизнеса в Щатите от 100 години. Да не говорим, че дори тук е по популярна от Серена :whistle:


Паспортът е достатъчен. Защо не се състезава за Щатите, както правят Навратилова и Селеш? Чисто политически си е. Колкото до популярността, едва ли има нормален естет, човек, който да не я предпочита пред това другото.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: относно мистериозната пресконференция на Шарапова   |   09.03.2016 22:53


Нещо много изкривихте темата.
Серина ви е най-малкия проблем и не разбирам защо изобщо я замесвате в конкретната ситуация. :uuu:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: относно мистериозната пресконференция на Шарапова   |   09.03.2016 23:07


Diavolo написа:
Нещо много изкривихте темата.
Серина ви е най-малкия проблем и не разбирам защо изобщо я замесвате в конкретната ситуация. :uuu:


Напротив, в първиа ми постинг изказах мнението си относно скандала, и това е точно във връзка с темата.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: относно мистериозната пресконференция на Шарапова   |   10.03.2016 09:59


Не знам колко е политически, но не може да не прави впечатление, че изловените с допинг в различните спортове са предимно руснаци. Вярно, че допинг традициите и спортната безнравственост са им е много тежко наследство от съветско време, ама чак пък толкова...

Друг е въпросът доколко може да се говори за националност в този интернационален спорт, в който тенисистите представят името и спонсорите си, не толкова страната си (с малки изключения). Машка е толкова рускиня, колкото Дришо е българин...

Иначе има много голяма логика да е политически и то точно във връзка със сегашния статус на Машка като разпознаваемо и харесвано руско лице в американската общественост. Видите, и готините руснаци са шибани "чийтъри"...


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: относно мистериозната пресконференция на Шарапова   |   10.03.2016 10:28


Каратанчева. Хингис. Все рускини! :-)


 
ICQ YIM WWW
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: относно мистериозната пресконференция на Шарапова   |   10.03.2016 11:01


Още едно потвърждение на тезата ми, че въобще не трябва да има забрана за допинг - всеки да си зобка каквото може и иска, като е кристално наясно какво може да му се случи на здравето. Подчертавам - кристално ясно да му е.


 

Регистриран на: 11.01.2013 21:52
Мнения: 476
Отговори с цитат
Мнение  Re: относно мистериозната пресконференция на Шарапова   |   10.03.2016 21:45


Санкциите се прилагат по всички възможни направления, няма ташак вече.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: относно мистериозната пресконференция на Шарапова   |   11.03.2016 00:53


Тоя па Надал, кривоуст мангал, кви глупости говори по адрес на Маша, се едно знае всичко, сега по CNN му слушах изказването и завърши с ''she'll have to pay for it'', се едно не се отнася и за него и как на умряло куче веднага всички нож извадиха!!! :-x
Да го духате бе. Маша не е светица, ама погледнете се вие бе лузъри шибани!
Ако искаш да бъдеш атлет на честта - SHUT THE FUCK UP и остави мизерните плъхове да се ровят в мършата!

КУР 10-ТА в Париж! :-x

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 10.03.2013 12:01
Мнения: 60
Отговори с цитат
 Re: относно мистериозната пресконференция на Шарапова   |   11.03.2016 15:34


На мен ми се струва доста наивно да вярвам, че Маша е сгрешила от недоглеждане.
1. Тя е машина за пари и има щаб, с хора за всичко.
2. Тестовете в тениса за допинг за постоянни, а не изключение.
Как пък никой да не се интересува кое е забранено и позволено ?
Следователно, логично е да се интересува и да има хора, които се интересуват какво е забранено и какво взима самата тя. Именно, защото е звезда с мултимилионни договори, а не някаква аматьорка, не вярвам да не е наясно. Още повече, че лекарството е под наблюдение, а забранителният списък излиза в началото на всяка година, т.е. не е някаква изненада. Как пък няма никой да провери дали лекарството, което е било в списъка за наблюдение цялата 2015 г., вече не е допинг ? Или те не знаели, че под наблюдение? Още повече, че тя го е взимала директно, а не както обикновено твърдят хванатите, че бил попаднал чрез хранителна добавка, в която видиш ли не знаели, че се съдържа и тази субстанция.
При тези факти и с оглед ефекта на възстановяване логично е Маша да го е взимала не само заради "лечението" си (същевременно не е невъзможно да е имала някакъв проблем). Отделен е въпросът дали наистина това лекарство е най-доброто за лечението й, не съм лекар.

За мен единственото логично обяснение е, че се е опитала да се "изчисти" от действието му преди състезанието, но поради някаква причина не е успяла. Допускам преди да стане забранен Маша да е правила успешни опити да ползва медикамента и след това да се е изчиствала от него. Чувал съм от спортисти, че за всеки допинг си има и средство, което може да прикрие употребата му. При нея този път нещо се е объркало.

Ако наистина е въпрос на недоглеждане, това е проява на невероятно безхаберие, но ми се струва малко вероятно.

По темата с допинга, да всеки взима, пределно ясно е. Но съгласете се, че няма как абсолютно всички субстанции да бъдат забранени изведнъж.
При тези обстоятелства, не бих нарекъл пресконференцията на Шарапова смелост, а добър пиар. Тя е "хваната на местопрестъплението посред бял ден пред всички". Ето това беше единственото логично решение, просто друг полезен ход нямаше (доколкото е възможно да има изобщо ход).
Аз не виждам и как може да се твърди, че е неумишлено взимането на допинга при фактите, които изброих по-горе, но предполагам, че ще я пожалят и ще й дадат две години.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 71 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг