Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 14:30



Отговори на тема  [ 317 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Следваща
Уимбълдън' 2017 - тема за коментари 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
 Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   30.06.2017 10:54


в понеделник започва култовия Уимбълдън.
Мисля, че всичко е предрешено отдавна - титли за Рафа Надал и Петра Квитова или Винъс Уилямс! :devil:

Въпросът е докъде ще стигнат Григор и Цвети на любимите си настилки. Мисията на Гришко е минимум полуфинал, че иначе ще се разправя с Дявола, а не му трябва това повярвайте ми.

Жребия е след 8 минути и е от изключително значение специално на този турнир.
Как ще се разпределят топ 4, къде ще отидат Григор, Раонич, Кирьос, Зверев. Кой ще извади късата клечка в първите 2 кръга, как ще се представят Чилич, Ф. Лопес и Жил Мюлер след фантастичните сезони, които правят.


:tennis:


Последна промяна Diavolo на 30.06.2017 10:59, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   30.06.2017 12:41


Гришката на фаталното 13 място за 1/8 финал изтегли най-тежката опция Федерер, иначе преди това добри съперници, ех ако бе 11 или 12 отиваше при Тийм и Вавринка а те на трева са гола вода и можеше да мислим за 1/4 или 1/2 финал, нищо ще разчитаме на Долгополов или Миша Зверев да разкарат дядката от турнира и да се отвори схемата като на АО, иначе Джоко е с убийствен жребий всички тревни специалисти са при него, като Делпо в трети кръг и Лопес в четвърти. Рафа не е толкова зле, но да бие Милман първо, че не се знае, може пак да загуби рано, при Мъри ако всичко е наред се очертава тежък осминафинал срещу Кириос :-)


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   30.06.2017 14:44


Аз не виждам друг специалист на трева до Джокович освен Лопес. Клижан е клейкортър, а Дел Потро по-скоро олраундър, а и с тоя бекхенд ми е много съмнителен. А какво ще стане, ако Мъри се откаже - просто лъки лузър ще влезе на негово място или ще пренареждат схемата? Помня, че имаше такъв случай с Рафа през 2009 и нещо променяха позициите на някои поставени, но нямам точен спомен дали Федерер отиде най-горе?

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   30.06.2017 14:50


Henman написа:
Аз не виждам друг специалист на трева до Джокович освен Лопес. Клижан е клейкортър, а Дел Потро по-скоро олраундър, а и с тоя бекхенд ми е много съмнителен. А какво ще стане, ако Мъри се откаже - просто лъки лузър ще влезе на негово място или ще пренареждат схемата? Помня, че имаше такъв случай с Рафа през 2009 и нещо променяха позициите на някои поставени, но нямам точен спомен дали Федерер отиде най-горе?

няма да се откаже Мъри сега и като си е видял схемата ептен и той е малко артист като Конта доста преиграват и не се знае наистина какво им е, номера просто :laugh:


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5071
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   30.06.2017 15:28


Тоя нашия като нищо ще отпадне още в първи кръг.
Винъс нищо няма да вземе. Изобщо ще играе ли след като лъсна, че е убила човек по непредпазливост.

Залагам, че Надал ще спечели шлема. Изглежда ми най-напомпан и надъхан.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   30.06.2017 21:29


Неприятното е, че точно Чилич ще е на 1/4 финал срещу Надал. Исках всеки друг, но не и него и ето ти на каква стана. :uuu:
Но и преди това ще е тежко. 4 кръг с Жил Мюлер или Иво Карлович, а 3 кръг с младия руски бомбардер, Карен Хачанов.
На хартия това е много тежък жребий, поне за мен. Ако мине някак си през Хачанов, Мюлер/Карло и Чилич, то полуфинала мисля, че ще е по-лесен, който и да е там.

Дано Григор най-накрая надмине себе си и най-накрая постигне голяма победа срещу истинско голямо име на голям шлем. Цяла България ще стиска палци за родното момче срещу швейцарската мафия. :devil:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   01.07.2017 15:14


Винъс вече я съдят, определено ще се опитат да измъкнат колкото се може повече милиони, кофти инцидент, но Деволето вече спокойно може да я брои аут от фаворитите за Уимби, не и при тия условия


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   03.07.2017 20:32


Добро начало за Рафа. Изключително взривен и нападателно настроен, ковеше уникални уинъри, а движението му по тревата бе като в най-добрите му години. Разбира се Милман не е мерило, но си личи когато един играч няма проблеми и е в настроение за игра.

Цибулката и Петкораци направиха ужасен мач с толкова много драма, пробиви и нерви, но в крайна сметка логична победа за по-агресивно настроената тенисистка.
Страхотен мач направиха Камила и Ализе, удоволствие за гледане.
Квити ГОАТ започна стабилно срещу една много опасна за 1 кръг съперничка.
Винъс също игра добре, но бе видимо нервна, други проблеми си има тя сега... А пресата изобщо не помага. След всичко изчетено по медиите, не смятам, че е виновна, най-малкото не е никаква убийца, но някои идиоти я изкарват по-черна и от дявола. На пресконференцията се разрева. Не съм оптимист за участието и тук, иначе този сезон е в убийствена форма и е абсолютен фаворит за титлата наред с Квитова, но заради много по-голямата игрова практика бих сложил Винъс с една идея напред.

Гледах Чилич. В убийствена форма е. Защо по дяволите не е при Федерер, а при Надал. :uuu: Но така е, добре наредиха жребия, само и само да не се повтори УСО, където Маринчо размаза от уинъри Роджър.
Дано Бедене спре Карло още сега, че не го искам тоя бот срещу Надал. По-добре с Жилчето, поне ще стане мач.
Силен мач направиха и Нандо и Кевин. Трябваше да е 5 сета и да стане украшението на мъжкия 1 кръг, но Нандо си е Нандо. Имаше два сетбола на собствен сервис в тайбрека на третия сет и не успя да пласира хубав сервис и така. Кевин също ще е опасен.

Вавринка май ще отпада още в 1 кръг. Язък и за наемането на Пол Анакон... Не става и не става на тревата. :helpless:
Дано Стан обърне, ще е добре за турнира.


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   03.07.2017 22:49


общо взето никакви изненади и рутинни победи за фаворитите, за Стан и Киро се очакваше да паднат, изтеглиха къси клечки за 1 кръг, а и имат и здравословни проблеми, а Вавринка е скаран с тревата, тъй че не е голяма загуба отпадането му, жалко за Кириос който има играта да спечели турнира, но не и психиката и за беля след Маями се счупи, а започна сезона перфектно :-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   03.07.2017 23:10


Счупи се щото е несериозен.
Вместо да тренира и да спазва режими той си прави каквото си иска, да не говорим, че няма и треньор, а на въпроса защо е все така без треньор, той каза нещо такова.
''За какво ми е някой, да ми казва какво и как да правя?''
тъп, грозен и арогантен маймун
изобщо не ми липсва, че отпадна. Един хамалин по-малко. :music:


Последна промяна Diavolo на 03.07.2017 23:11, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   04.07.2017 13:22


Ама моля слагайте ги тези схеми, де! :stop: :-|
Схемите в удобен вид, със сийдовете:
https://en.wikipedia.org/wiki/2017_Wimb ... gles#Seeds (мъже)
https://en.wikipedia.org/wiki/2017_Wimb ... gles#Seeds (жени)

И интересно инфо за кои могат да станат номер 1 след турнира:
При мъжете -->
Цитат:
Murray, Rafael Nadal, Stan Wawrinka and Novak Djokovic were in contention for the ATP no. 1 singles ranking at the start of the tournament.[1] Wawrinka fell out of contention after losing in the first round. Murray will retain the no. 1 ranking if he reaches the final. If Murray fails to reach the final, Nadal must reach at least the fourth round in order to have a chance at reaching the top ranking, while Djokovic must win the title, with neither Murray nor Nadal reaching the final.

И жените:
Цитат:
Angelique Kerber, Simona Halep and Karolína Plíšková are in contention for the WTA no. 1 singles ranking at the start of the tournament.[2] Any of these three players is guaranteed the top ranking if she wins the title. Kerber must reach the final in order to retain the no. 1 ranking, while Halep must reach at least the semifinals to have a chance of attaining it. If both Kerber and Halep fail to achieve these results, Plíšková will be the new no. 1 player.
:-)


Последна промяна Naki на 04.07.2017 13:30, променена общо 1 път



 
ICQ YIM WWW
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   04.07.2017 19:02


Бахти пародията стана с тия откази, като не си готов да играеш, за какво изобщо се появяваш на корта не мога да разбера?? Не стига, че е такъв зор да си вземеш билет (за който не знае - редовите фенове или трябва да се редят на Чърч Роуд, или да си поръчат онлайн, но най-рано предишния ден, или да участват в някаква безумна томбола), получил си възможност да гледаш Федерер и Джокович на живо и накрая тия двамата лигльовци, Долгополов и Клижан, се откажат след 30 минути. :uuu: Вчера и Кирьос го направи същия номер.

Нашият иначе почна още от първи кръг с родилните мъки, нищо чудно пак да падне от тоя дребосък, който не знам дали има и 5 победи на трева в живота си.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   04.07.2017 19:22


Henman написа:
Нашият иначе почна още от първи кръг с родилните мъки, нищо чудно пак да падне от тоя дребосък, който не знам дали има и 5 победи на трева в живота си.

Бате, добре, че попита - Диего има потресаващия баланс от 0-5 на трева досега в кариерата си:))))


Последна промяна MCStranger на 04.07.2017 19:23, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   04.07.2017 20:35


Добре е продължил нашият след първия сет. Убедително звучи поне резилът. Цвети и тя е била. Това на мене ми стига. Ясно, че като гледа човек е съвсем друго, но чак толкова зле няма как да е било.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   04.07.2017 20:42


SUBXERO написа:
Добре е продължил нашият след първия сет. Убедително звучи поне резилът. Цвети и тя е била. Това на мене ми стига. Ясно, че като гледа човек е съвсем друго, но чак толкова зле няма как да е било.

Това да. Иначе половината мач бе мъка, двойни и непредизвикани грешки...


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   04.07.2017 22:00


navy написа:
SUBXERO написа:
Добре е продължил нашият след първия сет. Убедително звучи поне резилът. Цвети и тя е била. Това на мене ми стига. Ясно, че като гледа човек е съвсем друго, но чак толкова зле няма как да е било.

Това да. Иначе половината мач бе мъка, двойни и непредизвикани грешки...

с тая игра на приливи и отливи Григор бие абоната Багдатис и ще замине 3 кръг срещу Иснър и ще се разминем с мач срещу Федерер, както миналата година когато падна от друг американец Джонсън пак в трети кръг преди мач срещу Роджър


Последна промяна juve на 04.07.2017 22:02, променена общо 3 пъти



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   04.07.2017 22:54


juve написа:
navy написа:
SUBXERO написа:
Добре е продължил нашият след първия сет. Убедително звучи поне резилът. Цвети и тя е била. Това на мене ми стига. Ясно, че като гледа човек е съвсем друго, но чак толкова зле няма как да е било.

Това да. Иначе половината мач бе мъка, двойни и непредизвикани грешки...

с тая игра на приливи и отливи Григор бие абоната Багдатис и ще замине 3 кръг срещу Иснър и ще се разминем с мач срещу Федерер, както миналата година когато падна от друг американец Джонсън пак в трети кръг преди мач срещу Роджър

Странна работа да редува уникални изпълнения (2 лоба направи, особено единия бе уникален), с такива тъпанарски грешки. Ако играеше на ниво, биеше 6:0, 6:0, 6:0 тоя смотаняк за час време!
Хубавото е, че не загуби първия сет, че после не се знае знае ли се...А бе готов да го направи...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   04.07.2017 23:33


Днес много слаб ден с лоши мачове.
Като цяло с някои редки изключения и то само от вчера, турнира започва много слабо и мудно.
Прави впечатление много малкото петсетови мачове, нещо което е нетипично за Уимбълдън и обичайната ботщина при жените.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   04.07.2017 23:41


Според вас ще видим ли полуфинали мечта между топ 4 мафията?

Мъри - Надал
Федерер - Джокович

И кой в отделните четвъртини е най-голямата заплаха да не се получат тези мачове?


при Мъри няма кой знае какви заплахи, може би Пуй и победителя от Цонга - Куери, а защо не и Кевинче...
Надал ако мине през Мюлер/Росол ще има епика с най-големия фаворит за титлата след топ 4, Марин Чилич.
При Федерер сякаш Григор най-вече и евентуално Саша Зверев, но малкия звер играе с контузия получена точно преди да започне турнира и ми е съмнителен, докато не го видя да направи два поредни солидни мача. Раонич е бледа сянка на себе си този сезон, така че му нямам доверие.
При Джокович като цяло беше най-мижаво от към съпротива, а сега с отпадането на Ф. Лопес не виждам реална заплаха за достигането на полуфинала. Ест. като име Дел Потро винаги респектира, но ХТХ му срещу Джокович е отчайващ, а и този сезон му е много слаб.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   04.07.2017 23:42


Много ме е яд за Лало. Болен ли беше днес, не знам, ама жива трагедия. А какъв тревен сезон имаше до тук. Явно тотално се е изчерпал и физическо и емоционално след титлата в Куинс и днес бе като призрак, ама имаше все пак седмица почивка по дяволите. :no: :dunno:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 317 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг