Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 14:43



Отговори на тема  [ 317 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Уимбълдън' 2017 - тема за коментари 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   14.07.2017 21:29


2:1 за Винъс е според мен, но може и за Мугуруса, ако се върне от мъртвите с някой обрат, три сета е финала за мен, не е изключено и обрати като на финала РГ да има, поне при жените интригата ще е до последно, лично аз изключвам да се реши в два сета, въпреки че има логика, не знам защо, предчувствие просто :laugh:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   14.07.2017 21:29


juve написа:
обаче Федерер с каква лекота сече дървета на тревата не е истина, дори и да не си му фен прави всичко като на шега, а другия се мъчи с груба сила да му е равностоен, както навремето с Родик, жалко че другите от тройката отпаднаха с тях щяха да станат мачове, но така се случиха нещата, та Роджър не е виновен :-)


Юве, Юве твърде много го величаеш бундзила ;-)
На няколко пъти ти пиша в хода на турнира и тук в темата, че твърде много го превъзнасяш. Формата не му е кой знае колко добра, просто нямаше реална съпротива. Надал щеше да го бие на финала, сигурен съм. Всички фенове на Федерер да палят свещички за живот и здраве на спасителя Мюлер. :-D
В Мелбърн беше в много по-добро състояние и като кондиция и като работа с краката и тайминг, а също и бекхенда беше на много по-добро ниво.
В неделя, Чилич има изключителен шанс за историческа победа. От задна линия е по-мощен. Сервиса му върви отлично, на ретур е силен. Единствения проблем е психиката. Но вярвам, че с великия Бьорки виждаме един нов и преобразен Чилич и Бьорки ще е за Чилич това, което Норман за Вавринка (е, то няма как да е същото, но да се доближи).


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   14.07.2017 21:35


Diavolo написа:
juve написа:
обаче Федерер с каква лекота сече дървета на тревата не е истина, дори и да не си му фен прави всичко като на шега, а другия се мъчи с груба сила да му е равностоен, както навремето с Родик, жалко че другите от тройката отпаднаха с тях щяха да станат мачове, но така се случиха нещата, та Роджър не е виновен :-)


Юве, Юве твърде много го величаеш бундзила ;-)
На няколко пъти ти пиша в хода на турнира и тук в темата, че твърде много го превъзнасяш. Формата не му е кой знае колко добра, просто нямаше реална съпротива. Надал щеше да го бие на финала, сигурен съм. Всички фенове на Федерер да палят свещички за живот и здраве на спасителя Мюлер. :-D
В Мелбърн беше в много по-добро състояние и като кондиция и като работа с краката и тайминг, а също и бекхенда беше на много по-добро ниво.
В неделя, Чилич има изключителен шанс за историческа победа. От задна линия е по-мощен. Сервиса му върви отлично, на ретур е силен. Единствения проблем е психиката. Но вярвам, че с великия Бьорки виждаме един нов и преобразен Чилич и Бьорки ще е за Чилич това, което Норман за Вавринка (е, то няма как да е същото, но да се доближи).

точно че му има нещо и е болен, ама пак ги бие и на 60-70% в три сета, може пък да си прав и Чилич да намаже пак :-D


 

Регистриран на: 01.09.2016 12:47
Мнения: 323
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   14.07.2017 21:39


лошото е че точно тия блъскачи трябва да я спасяват, та май ще съм за дъртите, все тая както и да свършат, искаше ми се по-технични претенденти, ама на трева силовия тенис доминира[/quote]
Може ли на някой да му се иска, или да мечтае за по-техничен претендент от Федерер??? Ами просто няма такъв и може би никога няма да има. Питам се - отново ли коментираме на хейтърско ниво???[/quote]
точно написах претендент, демек на мястото на Чилич (и Мугуруса при жените), ясно е че Федерер е извън всякакви класации, като стил на игра, колко пъти съм го хвалил, а не съм му фен[/quote]
Федерер е ПРЕТЕНДЕНТ за титлата, точно колкото и Чилич!


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   14.07.2017 21:42


tennis fan написа:
Федерер е ПРЕТЕНДЕНТ за титлата, точно колкото и Чилич!

може и така да е ама нали е крал на Уимбълдън и някой трябва да му вземе трона, макар че не го е печелил от 2012 май ама по дефоулт си го слагам заради седемте титли


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   14.07.2017 22:49


Diavolo написа:
Balleta написа:
Diavolo написа:
Винъсчееееееееееее :moufan: :devil:
титан на тревицата!

на финала ще разнасяме и венецуелски мангалье! :-D :devil:


Уфф, дано дано успее, вървим към мега история просто. Ама оная многорусата яко е влезнала в зоната, а има и сервис и мощни удари от дъното на корта, а и добре се защитава. Ще е тежък мач, но Винъс е по-класната, а и срещна по-сериозни противнички в турнира от Гарбине, което игра само срещу некви дефанзета и немощни противнички, като изключим Света, ама Света никога не се е чувствала комфотно на трева.



пак ще плачиш лошо, напоследък навик ти стана :laugh: Гарбине би друга от същата фамилия на един друг финал, време е данправи дабъл :dance:


Сам не си верваш ;-)
Реално Винъс е класа над Мугуруса на трева. Отделно, Мугуруса има плачевен сезон, а Винъс прави един от най-добрите си сезони. Сервиса на Винъс е много по-добър. Ще е слънчево и топло, т.е. по-бърза игра, точно по вкуса и. Мугуруса игра един финал тук срещу Серина и го загуби категорично. Е, сега я чака същото. Каката е не по-малко класна на трева от Серина.
И за финал Мугуруса не е играла до тук срещу нито една топ състезателка на трева. Това, че се измъчи срещу Кербер е показателно...
Букитата дават по-ниска ставка за Мугуруса. Неодумявам. Но те така даваха и за Винъс срещу Конта пък си стана класиката 2-0 за Винъсче.
А сега ме контрирай с някакъв логически аргумент на всичко това, което написах. :-)


търсиш логика, където я няма, ако ще и звездите да показват титла на Винъс, важното е накрая да падне, не знам защо обясняваш всеизвестни неща, идеята тук е друга, ако ще срещу Винъс да бе Каратанчева :-D

А ти си плакал много пъти, когато и звездите са показвали победителя - Стосър, Винчи, Кербер, Мугуруса, Свитолина, Плишкова, Остапенко


Последна промяна Balleta на 14.07.2017 22:50, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   14.07.2017 23:08


Какво ми ги изброяваш тези еднодневки? Няма топ звезда или легенда без подобни загуби. И с тези загуби Серина пак е най-великата. Не може всичко да се печели.
Има разлика, балетче. Ти си срещу Винъс и викаш за Многоруса, ама отделно си убеден, че Винъс няма да спечели. Аз за това те питам, обоснови се логически, дай факти защо според теб мангалката е с по-добри шансове за титлата. А че ще си и за Каратенчева е ясно. То и аз съм против Федерер, но реално след отпадането на Надал само в Чилич виждах някаква надежда да го спрат и съм се обосновал, а ти твърдиш, че Винъс ще загуби, но не казваш как и защо. Че си срещу нея е ясно, само дето не виждам защо, това не е Серина, нито имат такава история с Шарапова.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   14.07.2017 23:28


Diavolo написа:
Какво ми ги изброяваш тези еднодневки? Няма топ звезда или легенда без подобни загуби. И с тези загуби Серина пак е най-великата. Не може всичко да се печели.
Има разлика, балетче. Ти си срещу Винъс и викаш за Многоруса, ама отделно си убеден, че Винъс няма да спечели. Аз за това те питам, обоснови се логически, дай факти защо според теб мангалката е с по-добри шансове за титлата. А че ще си и за Каратенчева е ясно. То и аз съм против Федерер, но реално след отпадането на Надал само в Чилич виждах някаква надежда да го спрат и съм се обосновал, а ти твърдиш, че Винъс ще загуби, но не казваш как и защо. Че си срещу нея е ясно, само дето не виждам защо, това не е Серина, нито имат такава история с Шарапова.



къде съм твърдял, че ще бие бе човек, само се надявам, има разлика, същото е, като при теб с Чилич, това, че съм ти казал само да не плачеш, не значи че твърдя, че ще бие, а да си по малко убеден да не стане, като някоя с "еднодневките",както им казваш ...


относно защо ....ами ей така не обичам сестрите, не са ми приятни


Последна промяна Balleta на 14.07.2017 23:29, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   14.07.2017 23:53


ами ОК
Аз обаче наистина вярвам, че Чилич има реални шансове предвид формата през целия му сезон и конкретно в Куинс и сега на Уимби. А и е побеждавал Фед на УСО и то с 3-0. Миналата година вярно Фед бе по-зле, но и Чилич бе още по-зле, а му взе 2 сета. А и чисто игрово в момента, Фед нещо не ми стои много убедително на корта и изглежда раним, въпросът е дали Маринко ще извади килърски инстинкт да го довърши. Ест. легенда като Федерер (както и Надал и Джокович) винаги могат да се преобразят и изведнъж да изиграят един велик мач на един дъх когато най-много се налага, на финала. Фед е напълно нормално да е фаворит, но само заради името и историята, но не и игрово в конкретния случай.


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   15.07.2017 09:17


Balleta написа:
Къде съм твърдял, че ще бие бе човек, само се надявам, има разлика, същото е, като при теб с Чилич, това, че съм ти казал само да не плачеш, не значи че твърдя, че ще бие, а да си по малко убеден да не стане, като някоя с "еднодневките",както им казваш ...


относно защо ....ами ей така не обичам сестрите, не са ми приятни

Кажи го културно де, като така:
"Да мрат в кофите!" :laugh: ;-) :yes: (намига на Петита ;-) )


 
ICQ YIM WWW
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   15.07.2017 09:30


Diavolo написа:
ами ОК
Аз обаче наистина вярвам, че Чилич има реални шансове предвид формата през целия му сезон и конкретно в Куинс и сега на Уимби. А и е побеждавал Фед на УСО и то с 3-0. Миналата година вярно Фед бе по-зле, но и Чилич бе още по-зле, а му взе 2 сета. А и чисто игрово в момента, Фед нещо не ми стои много убедително на корта и изглежда раним, въпросът е дали Маринко ще извади килърски инстинкт да го довърши. Ест. легенда като Федерер (както и Надал и Джокович) винаги могат да се преобразят и изведнъж да изиграят един велик мач на един дъх когато най-много се налага, на финала. Фед е напълно нормално да е фаворит, но само заради името и историята, но не и игрово в конкретния случай.


Между другото това е и моето мнение от видяното дотук в турнира. Разбира се, финалът е съвсем различна бира, а Чилич дори като е в най-добрата си възможна форма, е склонен да се "пука" в главата. Федерер обаче ще трябва да го държи нащрек на ретур и дано сеченият бекхенд да е на добро ниво. Тегав мач се очертава определено.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   15.07.2017 14:53


Ама май го дават да вали утре.
Нека видим при какви условия ще играят. Ако е под покрив, Федерер става абсолютен фаворит и отново звездите ще му се усмихнат. Богопомазана работа, срещу Федерер и Реал Мадрид не се върви и това е. :uuu: :dunno:


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   15.07.2017 16:03


обаче Гарбине здраво надблъсква Винъс засега, ще вземе скалпа и на другата сестра за втория шлем :laugh:


Последна промяна juve на 15.07.2017 16:04, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   15.07.2017 16:05


Пфууу, Мугурузка спаси 2 сетбола на свой сервис и 4:5 за Уилямс, която чоукна леко след това с двойна грешка и си усложни живота и бе пробита.

Мугурузкаи тя за малко да чоукне пред възможността да затвори сета, но с малко късмет го взе. ...... айде Мугу


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   15.07.2017 16:15


Доста двойни грешки прави Уилямс при важни точки, засега това и струва един сет и пробивче още в първия гейм на втория....


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   15.07.2017 16:18


Balleta написа:
Доста двойни грешки прави Уилямс при важни точки, засега това и струва един сет и пробивче още в първия гейм на втория....



втори пробив ...айде Мугууууууууу ..... чоукна ли психически Уилямс ??? пфуууу


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   15.07.2017 16:24


втория ще свърши 6:0, обаче Мугуруса е женския Стан спи цяла година и пада от куцо и сакато и изведнъж се разфуражи на някой шлем и ги утрепе, честит да и е втория шлем


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3644
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   15.07.2017 16:25


Дъртата кранта не може да улучи корта - вземи това геврече, което се задава. :laugh:

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 01.09.2016 12:47
Мнения: 323
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   15.07.2017 16:25


Много Русата печели срещу много черната - Fair enough.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Уимбълдън' 2017 - тема за коментари   |   15.07.2017 16:28


Винъс, Винъъъъъъъъссссс, никога няма да бъдеш като по-малката си сестра. :uuu: :dunno:
Два поредни сетбола пропиля и след това тотално се предаде, не може да вземе и гейм. Сигурно и има нещо, просто не мога да повярвам ако е физически ок подобно поведение и такъв астрономически чоук. :stop: :no:

венцеуелската мангалка само от уважение към Рафа Надал и великата испанска армада не я бях сложил в списъка до кюфтака, жирафа, ботняка и компания, но сега директно отива там. Победата и над Серина в Париж и я простих, още повече, че Серина изобщо не беше готова за този турнир и самото и достигане на финала е подвиг, а и на Уимбълдън я обезкости, но сега така да унижава великата Винъс на прага на историята не мога да простя.

Мугуруса свърши с тениса!!! :devil:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 317 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг