Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 25.04.2024 04:20



Отговори на тема  [ 141 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Без Вавринка в Монреал и Синси 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Без Вавринка в Монреал и Синси   |   19.08.2017 13:05


Рафа е трагичен на тия бързи настилки и първия опасен си го отстранява, дано на ЮСО му помогне дългия формат 3 от 5 и ако изтегли добра схема, та поне един полуфинал да стигне за повече е трудно да се мисли предвид слабите му мастърси, на тоя турнир видяхме пробуждането на Кириос и Григор след прекрасното им начало на сезона се загубиха, но сега избухнаха да видим дали ще играят финал, но няма да им е лесно дългия Джон с тия сервиси не ти дава шансове, но най-голямата изненада е завръщането на Ферер, уж бе свършен, а сега полуфинал, като ги няма великаните виждаме един неочакван "женски" турнир пълен с изненади, което ми харесва, щото и мъжете имаха нужда от малко разнообразие, айде дано нашия човек ликува накрая, ще е изстрадан и заслужен триумф :-)


Последна промяна juve на 19.08.2017 13:06, променена общо 2 пъти



 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3644
Отговори с цитат
Мнение  Re: Без Вавринка в Монреал и Синси   |   19.08.2017 13:35


juve написа:
Рафа е трагичен на тия бързи настилки и първия опасен си го отстранява, дано на ЮСО му помогне дългия формат 3 от 5 и ако изтегли добра схема, та поне един полуфинал да стигне за повече е трудно да се мисли предвид слабите му мастърси, на тоя турнир видяхме пробуждането на Кириос и Григор след прекрасното им начало на сезона се загубиха, но сега избухнаха да видим дали ще играят финал, но няма да им е лесно дългия Джон с тия сервиси не ти дава шансове, но най-голямата изненада е завръщането на Ферер, уж бе свършен, а сега полуфинал, като ги няма великаните виждаме един неочакван "женски" турнир пълен с изненади, което ми харесва, щото и мъжете имаха нужда от малко разнообразие, айде дано нашия човек ликува накрая, ще е изстрадан и заслужен триумф :-)


Всъщност повечето тенисисти казаха, че настилката в Синсинати е бавна през тази година. Просто Маугли свърши бензина, след като беше мега зобнат за сезона на червено. :-P

П.С. Кефи ме, че независимо колко дълъг текст имаш за писане, нямаш нужда от точки. :-D

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Без Вавринка в Монреал и Синси   |   19.08.2017 17:03


Аз просто искам Фед да е в добро кондиционно състояние за Ню Йорк и да видим ...


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Без Вавринка в Монреал и Синси   |   19.08.2017 22:19


След толкоз критики и псувни по Григор, този път едно ГОЛЯМО БРАВО! Първи Мастърс финал, голяма драма във втория тайбрек с Иснър, 12:10, но определено Гришата и физически го надигра, Джонката накрая само на сервис разчиташе. Хубаво е за самочувствие да измъкнеш такава драма. Точката за 10:10 беше страхотна - голям късмет с дефанзивния лоб на Иснър и Григор как го препарира от бекхенд по правата, стоящ на 4-5 метра зад основна - ЕВАЛА!


Последна промяна alessandron на 19.08.2017 22:56, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Без Вавринка в Монреал и Синси   |   19.08.2017 22:51


Гришо си върна играта от Австралия, уникална психика и железни нерви, тайбрека втория сет бе уникум, уникални точки накрая от двамата и Господ беше отново българин, само му пожелавам да играе така по-често, но просто явно си има удобни турнири и доста неудобни за съжаление или постоянството се крие ключа не знам, но ако показва тая игра всяка седмица Григор Димитров може да стане номер 1, чакаме утре първи Мастърс ако езика на тялото е такъв позитивен няма как да загуби утре, стига да не е изтощен психически, но ме съмнява и съм уверен в крайната победа :ura: :ura: :ura:


Последна промяна juve на 19.08.2017 22:53, променена общо 3 пъти



 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Без Вавринка в Монреал и Синси   |   19.08.2017 23:01


забравих да допълня добре че и дядката се отказа преди турнира и това допълнително за мен даде криле на Григор, защото и на Уимби нашия си бе финалист поне, но изтегли късата клечка срещу Роджър направо си пада без да покаже нищо запомнящо се, как пък не може да покаже един път вдъхновенна игра срещу него не ми е ясно, всъщност може би на повечето е ясно защо, дано на ЮСО не са в един поток и да задържи нивото от Синсинати, както го стори от Бризбън на АО :-)


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Без Вавринка в Монреал и Синси   |   20.08.2017 03:32


Кириос ще е съперника на финала и той пречупи с два тайбрека неуморимия боец Ферер, днес не видяхме пробиви в двата полуфинала, което още веднъж потвърждава че май Синсинати си е най-бързия мастърс дори и да е леко забавен, блокбастър утре ще става шоу, дано Гришо издържи психически и постоянно да държи в шах Кирето и да го изнерви за да грабне безценната титла, това са двете условия за краен успех, ако не се изпълни едно от двете лошо ни се пише, защото озито си пръщи от самочувствие и може би влиза като съвсем лек фаворит заради по-бързото стигане до първия си мастърс финал, нашия закъсня малко и само това ме притеснява за утре, дано не натежи :-)


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Без Вавринка в Монреал и Синси   |   20.08.2017 10:16


Много моля, може ли с изречения!? :-( :no: Много трудно се чете така и това определено не е на български.
Не се пише така! Ползвай точки, даже има и понятие - параграфи се казва, с тук-таме празни редове! - пробвай и с 2те тях, не хапят. :-)


 
ICQ YIM WWW
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Без Вавринка в Монреал и Синси   |   20.08.2017 12:54


Naki написа:
Много моля, може ли с изречения!? :-( :no: Много трудно се чете така и това определено не е на български.
Не се пише така! Ползвай точки, даже има и понятие - параграфи се казва, с тук-таме празни редове! - пробвай и с 2те тях, не хапят. :-)

прав си, ама така съм свикнал и друг път са ми правили забележка, ама това ми е стила и не мога да го променя, ще се постаря, ама ми е трудно и пак не успях :laugh:


Последна промяна juve на 20.08.2017 12:54, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Без Вавринка в Монреал и Синси   |   20.08.2017 12:59


Това не е стил, а манджа с грозде. :wave: ;-) Много трудно, да не кажа невъзможно е за четене така.
Странно е, че имаш перфектен правопис и изказ, а пунктуацията ти куца така... :-|


 
ICQ YIM WWW

Регистриран на: 01.09.2016 12:47
Мнения: 323
Отговори с цитат
Мнение  Re: Без Вавринка в Монреал и Синси   |   20.08.2017 14:31


Впечатляващи полуфинали. С напориста, вдъхновена и агресивна игра Григор е вече на нивото си от АО. Лифтирания бекхенд му дава предимство, форхенда е на добро ниво, сервира като за победа и се движи с лекота, грация и атлетизъм. Вярно Джонката помогна в няколко ключови момента, но Григор показа killer instinct и заслужено е на финал. И от понеделник вече заслужено и да се надяваме за постоянно е в първата десетка! В другия ½ финал ОГРОМЕН РЕСПЕКТ за Феро. Раздаде се на 100% и както в най-добрите си години летеше по корта, "четеше" играта и накара очевидно превъзхождащия го с физика, младост и самочувствие Ник да се труди и напъва за всяка точка. Давид е на 35 години, висок 175 см. никога не е бил подозиран в употреба на допинг и направи един от най-добрите си мачове за цялата си кариера. След това изпълнение слагам Ферер като представител №1 на Великата Армада. Кириоз отново показа, че няма кой да го спре, когато играе с желание и е поне на 80%. Влиза във финала като фаворит и Господ да е на помощ на нашето момче.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14256
Отговори с цитат
Мнение  Re: Без Вавринка в Монреал и Синси   |   20.08.2017 15:17


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

:clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown:
:clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown:


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5083
Отговори с цитат
Мнение  Re: Без Вавринка в Монреал и Синси   |   20.08.2017 20:35


Дори и да падне днес по-късно, нашия ще стане номер 9. Това значи, че ще е 7-ми поставен на US Open след като Джокович и Варвринка няма да участват там, нали?


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Без Вавринка в Монреал и Синси   |   20.08.2017 21:10


ебаси Мугуруса измете корта с Халеп за 55 минути 6:1, 6:0, ако не бе един дълъг 10 минутен гейм за 4:0 си свършваше още по-бързо, ебаси гаврата тия два последни женски финала, от финала на РГ, който нанесе големи щети върху психиката на Халеп подобни двубои са пародия, не е добре това за женския тенис, нямам търпение за шоуто по-късно дано не разочарова :-)


Последна промяна juve на 20.08.2017 21:11, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28650
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Без Вавринка в Монреал и Синси   |   20.08.2017 21:32


Пореден изтърван реален шанс за номер 1 пред Халеп. :dunno:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14256
Отговори с цитат
Мнение  Re: Без Вавринка в Монреал и Синси   |   20.08.2017 21:50


Diavolo написа:
Пореден изтърван реален шанс за номер 1 пред Халеп. :dunno:


Тя стана за срам с франзелка и геврек в два сета ти за изтърван шанс си се развайкал :innocent:


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Без Вавринка в Монреал и Синси   |   20.08.2017 21:54


Споко, като (ако, но май по-скоро като!) се върнат и стабилизират Аза и Маша, ще има мачкане!! :-)
Дори без Серена, с тях 2те ще е интересно. :-)


 
ICQ YIM WWW
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3644
Отговори с цитат
Мнение  Re: Без Вавринка в Монреал и Синси   |   20.08.2017 22:57


Diavolo написа:
Пореден изтърван реален шанс за номер 1 пред Халеп. :dunno:


Халеп не е за номер 1, по-дефанзивна е и от Мейджъра на тенис на маса и освен това няма титла от Шлема.

Гледате ли го нашия? Отново играе като в Мелбърн, много впечатляващо. Дано запази това ниво и за Флашинг Медоус, където предвид всички контузени и отсъстващи, може да мечтаем дори за финал.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Без Вавринка в Монреал и Синси   |   20.08.2017 23:21


Henman написа:
Diavolo написа:
Пореден изтърван реален шанс за номер 1 пред Халеп. :dunno:


Халеп не е за номер 1, по-дефанзивна е и от Мейджъра на тенис на маса и освен това няма титла от Шлема.
Едното не пречи на другото. :wave: ;-) Ако вземе титла от Шлема, може и да стане после и номер 1.
АКо стане номер 1, АНАлогично може и да вземе И титла от Шлема след това. А и ти говориш за тоз мач, финала. Преди това явно не баш така е играла, че да стигне финал.

Разбира се, това горното само ако си промени поне малко сегашната игра. С тези сега изпълнения нема увари боба. :-|


Последна промяна Naki на 20.08.2017 23:22, променена общо 1 път



 
ICQ YIM WWW

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2884
Отговори с цитат
Мнение  Re: Без Вавринка в Монреал и Синси   |   20.08.2017 23:38


Гришо cпечели в сърцето на най-великата нация. Дано и в Ню Йорк спечели, въпреки, че аз съм за представителя на втората най-велика нация. :wave:

В първият сет си беше колеблив като в два гейма Киргиос можеше да го пробие. Във втория сет обаче, направо го разби. Форхенда за 30-0 в последният гейм беше сампрас-like. :-)


Последна промяна Hiksa на 20.08.2017 23:39, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 141 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг