Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 13:50



Отговори на тема  [ 326 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
US Open 2017 - Тема за коментари 
Автор Съобщение
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 14:28
Мнения: 2584
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2017 - Тема за коментари   |   11.09.2017 14:15


Ужасен и много ботски сезон. Лека-полека ми се убива желанието да гледам, а пък да коментирам да не говорим... Единствения що-годе интересен турнир беше в Австралия. 2-3 класически мача, 5 сета, финалът имаше доста качество, макар сетовете да бяха еднопосочни. След това на РГ и Уимби- невероятна скука и никакви изненади, контузени хора, незавършили и незапочнали мачове... финалите особено бяха смешни. В Ню Йорк окапаха всички възможни и се стигна до полуфиналисти като Буста, финалист като Андерсън и един куп предрешени мачове. Естествено, радвам се за победите на Рафа, но тези титли няма да се запомнят почти с нищо, освен кръглата 10-та в Париж като такава. Докрая на сезона не очаквам няква промяна, току-виж некой Гришко, Сашко или некой от новите руснаци да хване ръка. Федката не е сигурно гърба дали ще му позволи да играе, Рафа по принцип хич го няма в тоя период, но този път се надявам да вземе някоя от титлите, които му липсват (Шанхай или Париж), като разбира се най-много ще се радвам ако счупи каръка в Лондон.
При тази "конкуренция " ситуацията мисля е сега или никога, макар че като гледам как вървят нещата, нищо чудно на 35 още да печели Гароси, Барселони и Монте Карло.

Дано догодина оздравеят Ноле и Мъри, Стан, Кеи и другите големи, че иначе рискуваме някой да умре от скука или да се самоубие.

ВАМОС!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2017 - Тема за коментари   |   11.09.2017 14:17


как да разбереш, че приятелката ти е по известна от теб ??? Пишеш Джоузи Алтидор в Ю Тюб и ти излизат 99% резултати за Слоан Стивънс :laugh:

Иначе Алтидор - бивш футболист на Виляреал, Хъл Сити, Бурсаспор, АЗ, Съндърланд и настоящ голмайстор на Торонто ФК от МЛС, научил за титлата на приятелката си по време на мач с Торонто:

http://www.espnfc.com/blog/the-toe-poke/65/post/3200394/jozy-altidore-learns-girlfriend-sloane-stephens-won-us-open-final-during-his-mls-match

Два гола за Алтидор и коментара на Слоан :laugh:

http://www.espnfc.com/major-league-soccer/19/video/3200934/watch-sloane-stephens-breaks-down-altidores-brace


Последна промяна Balleta на 11.09.2017 14:17, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2017 - Тема за коментари   |   11.09.2017 14:41


A.Agassi написа:
Ужасен и много ботски сезон. Лека-полека ми се убива желанието да гледам, а пък да коментирам да не говорим... Единствения що-годе интересен турнир беше в Австралия. 2-3 класически мача, 5 сета, финалът имаше доста качество, макар сетовете да бяха еднопосочни. След това на РГ и Уимби- невероятна скука и никакви изненади, контузени хора, незавършили и незапочнали мачове... финалите особено бяха смешни. В Ню Йорк окапаха всички възможни и се стигна до полуфиналисти като Буста, финалист като Андерсън и един куп предрешени мачове. Естествено, радвам се за победите на Рафа, но тези титли няма да се запомнят почти с нищо, освен кръглата 10-та в Париж като такава. Докрая на сезона не очаквам няква промяна, току-виж некой Гришко, Сашко или некой от новите руснаци да хване ръка. Федката не е сигурно гърба дали ще му позволи да играе, Рафа по принцип хич го няма в тоя период, но този път се надявам да вземе някоя от титлите, които му липсват (Шанхай или Париж), като разбира се най-много ще се радвам ако счупи каръка в Лондон.
При тази "конкуренция " ситуацията мисля е сега или никога, макар че като гледам как вървят нещата, нищо чудно на 35 още да печели Гароси, Барселони и Монте Карло.

Дано догодина оздравеят Ноле и Мъри, Стан, Кеи и другите големи, че иначе рискуваме някой да умре от скука или да се самоубие.

ВАМОС!


Така е, аз го казах и в хода на турнира и това, че Надал е спечелил титлата не ми променя мнението, че този US Open е един от най-посредствените ГШ турнири, които някога съм гледал. Гледам много хора пишат обратното и се кефят на изненадите, ама какви изненади след като титлата отива в топ 3 мафията? Старата песен на нова глас. Изненади, млади, ала бала и накрая некой измежду Фед/Рафа/Ноле взима купата. Все още сме далеч от трайната промяна! Мноого далеч...
Но остави това, чисто игрово не ми хареса турнира. На половината пръсти на едната ръка ще са мачовете, които ще се запомнят.
Надал дори не игра на върха на възможностите си, защото не му се наложи. Мисля си, че това му е най-лесната ГШ титла в историята извън Ролан Гарос.
За моята огромна колекция ще си сваля само финала (е няма как, за бройката) и полуфинала с Дел По, защото само там можеше да се види нещо извънземно и гоатско в отиграванията на Рафа. Иначе скука.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2017 - Тема за коментари   |   11.09.2017 15:46


Ей оревахте орталъка, Рафа взе 16-та и пак недоволни, слаб било, ала бала, ами догодина един силен турнир и Фед с титлата .... :wave:

Що Уимбълдън много силен ли беше :rofl: Не видях феновете на фед да се оплакват ....


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2017 - Тема за коментари   |   11.09.2017 19:02


Balleta написа:
Ей оревахте орталъка, Рафа взе 16-та и пак недоволни, слаб било, ала бала, ами догодина един силен турнир и Фед с титлата .... :wave:

Що Уимбълдън много силен ли беше :rofl: Не видях феновете на фед да се оплакват ....

слаб, силен това са подробности за запалените фенове като нас, които сме свикнали на високо качество особено на полуфиналите и финалите. От тая гледна точка май само АО задоволява вкусовете винаги последните години, иначе в историята остават шампионите и броя титли, няма значение срещу кой са, щом даден тенисист е стигнал до дадена фаза значи си е заслужил и се е възползвал от обстоятелствата :yes:


Последна промяна juve на 11.09.2017 19:03, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: US Open 2017 - Тема за коментари   |   14.09.2017 09:36


Наистина няма стигане Фед, не заради това, че Надал не може поне още две ( балканеца няма как ) но имам усещането, че швейцареца ще си почива и тренира до Уимби и там ще нанесе 20-та!

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 326 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг