Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 15:55



Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Laver Cup 
Автор Съобщение

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Laver Cup   |   23.09.2017 22:48


По принцип exhibition турнирите са досаден комерс, но тук досега всички играят на кръв. Черният корт също кефи, организацията също е брилянтна. Регламентът е як - първият ден победите са по 1 точка, вторият - по 2, третият - по 3. До момента резултатът е 9:3 за Европа, останалият свят победи на двойки вчера и Кирьос днес срещу чоукналия Бердих.

Пък и току-що гледах Fedal Utd - няма такава двойка:) Дяволът не знам как се чувства в момента:))))

Sock, колкото и да ми е неприятен, има невероятни волета и е един от най-добрите играчи на двойки.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Laver Cup   |   24.09.2017 16:24


Изгледах на записи Надал - Сок и Федал - Сок/Куери
Рафа пак с епик мача на турнира, дори и да е шоу турнир (дали...). Ами абониран си е за такива мачове независимо от турнир и категория, а за двойките нямам думи. За първи път двамата най-велики заедно, луда атмосфера, много радостни и забавни моменти на корта, както когато щяха да се самоубият за една висока топка и кой да я смачира. :-D
Прави ми впечатление обаче, че всички се раздават все едно са на шлем. Шоу, шоу ама си е по-скоро състезателен турнир. Настилката е много яка с този черен цвят, абе култово турнирче се очертава.
Много ме е яд, защото имах реалния шанс да отида в О2 в Прага за целия уикенд и сега щях да гледам на живо Надал и Федерер, но не се получиха нещата за съжаление.

Куери много зле на мрежата, закопа отбора си. Сок и той чоукна, а на хартия е най-добрия двойкови играч от карето.

А самия Род Лейвър защо го няма или аз не съм го видял?
Иначе да имаш на корта по едно и също време (и не демо мач), Федерер, Надал, Борг и Макенроу и да си там в трибуните сигурно е незабравимо. :-)


Нашия Анди Родик е на живо в Прага. :-)


Последна промяна Diavolo на 24.09.2017 16:27, променена общо 1 път



 
(Real Green)

Регистриран на: 20.05.2012 18:26
Мнения: 3457
Отговори с цитат
Мнение  Re: Laver Cup   |   24.09.2017 17:44


Хах и кво става сега, ако Федерер падне - 12:12 : )

_________________
viewtopic.php?f=42&t=25


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Laver Cup   |   24.09.2017 17:55


Е, ще има драма баш в края на турнира, публиката ще е доволна. Патрона на целия турнир, Федерер ще закрива турнира в решителен сблъсък.
Ако загуби ще има допълнителен решаващ мач на двойки, който ще е само един сет.
Дано не се стига до там, защото сега извинявай ама и Надал и Фед да загубят поредни мачове, всеки от които е един вид мачбол за целия турнир ще ми е доста съмнителна работата. ;)
Реално Европа е >>>>> пред останалия свят. А нема нужда от излишни драми.
Твърдо за Фед срещу австралийския мангал.


Последна промяна Diavolo на 24.09.2017 17:57, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Laver Cup   |   24.09.2017 20:04


гледах малко от Фед-Кириос големи емоции, големо чудо и Рафа се радваше и скачаше все едно купа Дейвис играе, ако е актьорство майсторство да им дават оскарите веднага, дори и да е нагласено перфектна заблуда, но ме съмнява, явно възлагат големи надежди на тая отборна надпревара и ще махат Дейвиса, която без това умре от доста време :-)


Последна промяна juve на 24.09.2017 20:05, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Laver Cup   |   24.09.2017 20:09


Фантастичен мач между дедо и Кирето. Класика. Раздадоха се на макс, ама на Кирето пак му се обадиха колената, може и да не доиграе сезона, ще видим...
Драма, супер тенис, обрати, луда атмосфера по трибуните, а Надал толкова емоционален не съм го виждал, хах, все едно играе Реал Мадрид решителен мач срещу Барселона, така се вживяваше в мача. Но така беше и когато Рафа игра със Сок, тогава пък Роджър бурно го подкрепяше. Няма как да е театър, за мен абсолютно и 100% реално, специално Надал си е емоционален, това се знае. Федерер също. Това са големи победители и винаги искат да печелят.
Единствения който нямаше място на този турнир бе Борг, който бе като мумия на пейката и само подаваше ръка за поздрав, докато Макенроу надъхваше, даваше съвети и повече. Борг във всички мачове, които гледах все едно току-що го бяха вдигнали от следобедната дрямка.

Титлата е в Европа, където и е мястото!!! :devil:
догодина в Чикаго, останалия свят ще има своя шанс за реванш.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Laver Cup   |   24.09.2017 20:40


:-o :-D ;-)

Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Laver Cup   |   24.09.2017 21:33


https://twitter.com/plavandoski/status/912011448200699905

Незабравимия момент, когато Надал съветваше Роджър какво да прави на корта. :-D

Луда работа с този турнир.
Пожъна феноменален успех, навсякъде само за това се пише и туитва и определено има голямо бъдеще.


 

Регистриран на: 11.01.2013 21:52
Мнения: 476
Отговори с цитат
Мнение  Re: Laver Cup   |   25.09.2017 21:43


Само не разбрах защо вместо Вердаско не беше поканен Григор?


 

Регистриран на: 11.01.2013 21:52
Мнения: 476
Отговори с цитат
Мнение  Re: Laver Cup   |   25.09.2017 21:49


Diavolo написа:
https://twitter.com/plavandoski/status/912011448200699905

Незабравимия момент, когато Надал съветваше Роджър какво да прави на корта. :-D

Луда работа с този турнир.
Пожъна феноменален успех, навсякъде само за това се пише и туитва и определено има голямо бъдеще.

Култово беше когато Надал падаше яко от дългия джон, целият отбор се изреди да му дава акъл. Даже дървото Чилич :help: му обесняваше какво да прави. Вижда се какъв респект имат всички към Роджър. Само Надал се реши да му каже нещо.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Laver Cup   |   25.09.2017 21:58


Orel62 написа:
Само не разбрах защо вместо Вердаско не беше поканен Григор?


Вердаско така и не игра...
Но да, странно, нали ужким Федерер се има там с Григор, а и нашия нали е добре продаваем продукт... Странно защо не бе поканен предвид и ранкинга му все пак. Топ 10 е.
Айде Бердих бе повикан само от уважение към чехите, ама нашия можеше да е вместо Нандо. Може решението на Федерер да е повлияно и от Надал или нещо съвсем друго, за което не знаем. Иначе самия Григор едва ли щеше да откаже, така че явно не е поканен, но няма как да знаем защо. По медиите няма нищо за това, а самия Григор не отговаря на този въпрос.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 11 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг