Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 25.04.2024 14:08



Отговори на тема  [ 74 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
WTA Китай / ATP Китай / ATP Токио - 40-та седмица' 2017 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: WTA Китай / ATP Китай / ATP Токио   |   09.10.2017 23:32


Изброената статистика от тебе не е стандартът, към който аз се насочвам. Сърбите имат номер 1 ( даже един от най-великите), ръмънците имат номер 1, а са все балканци комшии! А наще? Не знаех, че 10-тото място е грандиозен успех. Но това го обясних в първото си изречение![/quote]
Не са ти ясни нещата, замълчи. Румънците имат №1 кога - 1973!?
Халеп я остави, тя е жена.

Какъв стандарт, какво насочване, кви пет лева!? Ти в кой спорт си спортист? И имаш ли поне топ 1000? :stop: :-x[/quote]

Аз не съм спортист бе льольо, бати малоумното сравнение!!! Това, което си правя съм си добър в сферата, и знам за какви стандарти говоря. Това, което ме дразни е, че Григор е един голям медиен балон, много шум, голямата медийна изява за ... 10-о място ... :rofl: :uuu: Аре у лево бе! И защо ще оставам Халеп, какво като е жена, тя е тенисист и май вече е нумеро уно!

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10455
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: WTA Китай / ATP Китай / ATP Токио - 40-та седмица' 2017   |   09.10.2017 23:45


Нака, пак ставаш неадекватен. Какво общо има тезата на Томича с това кой в какъв топ е? Едва ли тук има някой пишещ, който е в някакъв топ 10.000. Най-много на табла или бридж-белот. Прави ти се сравнение между исторически постижения. Никой не е тръгнал да си го мери с когото и да е.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: WTA Китай / ATP Китай / ATP Токио - 40-та седмица' 2017   |   10.10.2017 08:52


Казва, че нямало какво да е постигнал Гришата и нищо особено не е направил. Еми, направил е! :-x

TheExorcist - не те знам какво правиш, ама сравнението ти е неудачно. Льольо ще викаш на някой друг.
Явно щом казваш, че не си в спорта, това, с което се занимаваш - каквото и да е - не е спорт, съответно сравнението ти не струва.
НЕспортът е едно, а спортът - съвсем друго. Нямаш никакви познания и база да говориш за тенис, явно - замълчи! :stop:

SUBXERO - еее??! Кой друг българин-тенисист е имал такива резултати? Жените ги остави. Сравнение с други държави също не мисля, че е удачно.


 
ICQ YIM WWW
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10455
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: WTA Китай / ATP Китай / ATP Токио - 40-та седмица' 2017   |   10.10.2017 09:47


Naki написа:
SUBXERO - еее??! Кой друг българин-тенисист е имал такива резултати? Жените ги остави. Сравнение с други държави също не мисля, че е удачно.

Сравнението е доста удачно дори. Това са държави от нашата черга, така че не виждам нищо диспропорционално.

Явно ти е убягнало обаче най-важното. Никой не поставя под въпрос постиженията на Григор. Тук ставаше единствено въпрос за медийното поведение.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: WTA Китай / ATP Китай / ATP Токио - 40-та седмица' 2017   |   10.10.2017 13:46


SUBXERO написа:
Naki написа:
SUBXERO - еее??! Кой друг българин-тенисист е имал такива резултати? Жените ги остави. Сравнение с други държави също не мисля, че е удачно.

Сравнението е доста удачно дори. Това са държави от нашата черга, така че не виждам нищо диспропорционално.

Явно ти е убягнало обаче най-важното. Никой не поставя под въпрос постиженията на Григор. Тук ставаше единствено въпрос за медийното поведение.


Ама оно пак същото си бае, при все, че е елементарно, така че диалог няма да се получи!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14256
Отговори с цитат
Мнение  Re: WTA Китай / ATP Китай / ATP Токио - 40-та седмица' 2017   |   10.10.2017 14:04


TheExorcist написа:
SUBXERO написа:
Naki написа:
SUBXERO - еее??! Кой друг българин-тенисист е имал такива резултати? Жените ги остави. Сравнение с други държави също не мисля, че е удачно.

Сравнението е доста удачно дори. Това са държави от нашата черга, така че не виждам нищо диспропорционално.

Явно ти е убягнало обаче най-важното. Никой не поставя под въпрос постиженията на Григор. Тук ставаше единствено въпрос за медийното поведение.


Ама оно пак същото си бае, при все, че е елементарно, така че диалог няма да се получи!



За медиите си абсолютно прав, аз това отдавна го пиша, даже иамхме и диалог със Сандро по случая. Доста дразнещо е на моменти и отблъскващо.

Това, че Григор няма психика на голям играч е също много вярно и затова мен никога няма да ме кефи.

Спора обаче тръгна от твърдението, че Григор е българския вариант на Курникова, което не е коректно..
Курникова завърши кариерата си без титла на сингъл, докато Григор има 7 титли до тук, включително и един Мастърс и то в ерата на Фед-Надал-Джоко-Мъри, нещо, което са го правили тенисисти, броящи се на пръстите на едната ти ръка.

Иначе и на двамата най-високия им ранкинг е 8-о място и имат макс полуфинал на ГШ, по това си приличат, но определено Григор има много повече на сметката си за да е българската Курникова. Отделно не е завършил още кариерата си, може да добавя още.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: WTA Китай / ATP Китай / ATP Токио - 40-та седмица' 2017   |   10.10.2017 14:10


За медиите си абсолютно прав, аз това отдавна го пиша, даже иамхме и диалог със Сандро по случая. Доста дразнещо е на моменти и отблъскващо.

Това, че Григор няма психика на голям играч е също много вярно и затова мен никога няма да ме кефи.

Спора обаче тръгна от твърдението, че Григор е българския вариант на Курникова, което не е коректно..
Курникова завърши кариерата си без титла на сингъл, докато Григор има 7 титли до тук, включително и един Мастърс и то в ерата на Фед-Надал-Джоко-Мъри, нещо, което са го правили тенисисти, броящи се на пръстите на едната ти ръка.

Иначе и на двамата най-високия им ранкинг е 8-о място и имат макс полуфинал на ГШ, по това си приличат, но определено Григор има много повече на сметката си за да е българската Курникова. Отделно не е завършил още кариерата си, може да добавя още.[/quote]

Ок, това е така, съгласен съм, доста прибързано го казах, защото за пореден път се ядосах да чета едно и също по медиите, даже вече няма да отварям материали за него предварително.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: WTA Китай / ATP Китай / ATP Токио   |   11.10.2017 10:21


Към всички коментирали писаното от мен -->
Хубаво де! Частично съм съгласен. НО! -->
Той написа:
TheExorcist написа:
Най-дразнещото в случая е, че в Бг медиите страшно много говорят за Гришо, а той още нищо голямо не е направил! Всъщност да, изпердашил е някои известни жени! Абе Курникова в мъжки пол, жалко!

Болднатото Е факт, и съм съгласен с него - извинявам се за неточността на предните ми писания.
ОБаче, следващата част от писаното от TheExorcist - "а той още нищо голямо не е направил!" - и си е негово лично поГрешно мнение, както и си призна впоследствие. :-) А и за Курникова - както някой вече го поправи - също не е прав хич. (От друга страна Курникова има много силни титли на двойки - както и да е... Двойките все пак не са сингъл.)
С това не бях съгласен, а и виждам, че не съм само аз. :-) Другото верно е така.
Peace, bros! :-) ;-)


Последна промяна Naki на 11.10.2017 10:22, променена общо 1 път



 
ICQ YIM WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28651
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: WTA Китай / ATP Китай / ATP Токио - 40-та седмица' 2017   |   11.10.2017 19:14


Е, за кой да говорят в бг медиите, като имаме две големи супер звезди, разпознаваеми сред световната спортна общественост - Григор и Кубрат.


Последна промяна Diavolo на 11.10.2017 19:15, променена общо 1 път



 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: WTA Китай / ATP Китай / ATP Токио - 40-та седмица' 2017   |   11.10.2017 19:30


Diavolo написа:
Е, за кой да говорят в бг медиите, като имаме две големи супер звезди, разпознаваеми сред световната спортна общественост - Григор и Кубрат.


:thumbs:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4927
Отговори с цитат
Мнение  Re: WTA Китай / ATP Китай / ATP Токио - 40-та седмица' 2017   |   11.10.2017 20:12


Diavolo написа:
Е, за кой да говорят в бг медиите, като имаме две големи супер звезди, разпознаваеми сред световната спортна общественост - Григор и Кубрат.

Абсолютно


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14256
Отговори с цитат
Мнение  Re: WTA Китай / ATP Китай / ATP Токио - 40-та седмица' 2017   |   11.10.2017 20:42


Не е въпроса, че говорят, а какво и как го говорят...


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: WTA Китай / ATP Китай / ATP Токио - 40-та седмица' 2017   |   11.10.2017 23:00


Тука малко се поизопачиха нещата, никой не оспорва постиженията. Идеята ми беше за стандарта, но вече приключвам с това ишу и повече няма да пиша повече по него!

P.S. И да, peace брато, това е най-важното!!! ;-)

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: WTA Китай / ATP Китай / ATP Токио   |   11.10.2017 23:08


Naki написа:
Към всички коментирали писаното от мен -->
Хубаво де! Частично съм съгласен. НО! -->
Той написа:
TheExorcist написа:
Най-дразнещото в случая е, че в Бг медиите страшно много говорят за Гришо, а той още нищо голямо не е направил! Всъщност да, изпердашил е някои известни жени! Абе Курникова в мъжки пол, жалко!

Болднатото Е факт, и съм съгласен с него - извинявам се за неточността на предните ми писания.
ОБаче, следващата част от писаното от TheExorcist - "а той още нищо голямо не е направил!" - и си е негово лично поГрешно мнение, както и си призна впоследствие. :-) А и за Курникова - както някой вече го поправи - също не е прав хич. (От друга страна Курникова има много силни титли на двойки - както и да е... Двойките все пак не са сингъл.)
С това не бях съгласен, а и виждам, че не съм само аз. :-) Другото верно е така.
Peace, bros! :-) ;-)


Междудругото брато, винаги съм за Григор ( не обичам Гришо като му викат, както май и той е споменавал ) когато играе, но много се ядосвам когато се надува балона! То не е само той де. Айде пийс и лека! :-)

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 74 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг