Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20.04.2024 11:30



Отговори на тема  [ 104 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин 
Автор Съобщение

Регистриран на: 01.09.2016 12:47
Мнения: 323
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин   |   15.10.2017 14:28


Още един хубав ден за световния тенис. От 2014 до днес GOAT/GDOAT: Х2Х - 5:0.


 

Регистриран на: 15.03.2013 15:39
Мнения: 245
Местоположение: Бургас
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин   |   15.10.2017 14:40


Очаквана победа на Дедерер като се имат предвид последните 3 финала на такава настилка през годината.На Надалчо много му се струпа напоследък. :help:


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин   |   15.10.2017 15:01


Daedalus encounter пак и отново - Маугли is down, Дедото wins again! :-)

За сервиса и Чилич и Андерсън - ами не е само до сила, трябва и умение и мозък, каквито те при сервис нямат, а Федята има. :wave: ;-)


Последна промяна Naki на 15.10.2017 15:02, променена общо 1 път



 
ICQ YIM WWW
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14252
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин   |   15.10.2017 15:47


Henman написа:
alessandron написа:
Има и друга промяна, Юве - на Федерер не му пука толкова за титли и рекорди. Едно време се терзаеше повече, сега излиза заради играта и не мисли много-много, че ще направи или е направил едикаква си грешка. А Надал като посреща от паната, така ще е - това може и да сработва срещу чукоподобни плоски сервиси, заради времето за реакция, но Роджър варира със сервиса, на няколко пъти дори го би леко скъсен и топката едвам стига до Надал, който след това повдига и айде наказание. Надал може да завърши годината като номер 1, но Федерер ще му е лъжичката (всъщност големия черпак :laugh: ) катран в кацата с мед.


По-голямата глава на ракетата също прави отиграването на бекхенда далеч по-лесно - това и в Индиън Уелс и Маями си лечеше. Иначе естествено, че най-логичното нещо е да сервираш повече сечено и да търсиш ъглите, когато противникът ти посреща на 5 метра зад основната линия. Ама де толкова акъл у играчи като Андерсън и Чилич. :dunno:



Отдавна съм забелязъл, че знаеш перфектно как и колко елементарно е да се бият Серена и Надал - къси топки, слайсчета, разчупване на играта - елементарно Уотсън. Разкрил си перфектно как да стане, сега остана да излезеш срещу тях и да им покажеш, че едни 200-300 професионални играчи от тура така и не могат да се светнат за тази елементарна тактика видна ясно пред телевизора :laugh: ;-)

Значи, Фед като би сега Надал 4-и пъти поред и вече се оказва, че му е напълно ясно как да го прави, нищо, че до преди това бе най-големия му абонат. Енин и тя - знае как, ама баланса и със Серенса пак отрицателен. Скиавоне пък трябваше да води досега 10-0 на Серена.

Тая тактика дето си я писал ще сполучи един, два пъти и за да яприложиш трябва да я изпълниш перфектно без грешка през целия мач, защото а не си направил добър слайс или къса и това е 100% елементарна точка за противника - хеле за бързите Серена и Надал, така, че от телевизора сигурно е лесно, ама на практика иди го направи ти, дет се вика :laugh:

Толкова за това как се бие Надал или Серена .... по Хенмански :-D иначе ми е ясно какво имаш предвид и не знам защо си мислиш, че другите не знаят, просто защото не е толкова сполучливо, колкото изглежда на екрана ....


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14252
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин   |   15.10.2017 15:51


За разлика от Федерер, Надал тая година играе навсякъде и постонно, не си селектира турнирчета, не си почива, не се скатава, чисти или как там му викат и не виждам нищо нелогично в това и да почне да се умаря .... не че заради това е загубил мача днес ... тая сутрин, следобед, вечер или каквото е там, където сте локалното време .....


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14252
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин   |   15.10.2017 15:57


xDr написа:
:laugh: :rofl:

Митът за "Страхливия Федерер" увисна като сопол... също както висят сополите на хленчещите надалистчета в момента. Издиша им цялата теория, базирана на гусни обиди цял сезон.
Дори инжектиран с животински хормони до нечовешки стойности, не можа да направи нищо срещу един "страхлив" ветеран...
Споко, остава още един шанс - Финалите.
Е, там вече ще го сгъне :rofl: :helpless:

Жалка работа..
Мислете от сега оправданията и сценариите за контузии и преумора! за липсващия Надал през 2018та . Ще сте забавни пак да ви четем фантазиите.



споко бе, това, че Девола е казал нещо, не значи, че всички надалисти го споделят, аз лично го конфронтирах за това, че Фед е паднал нарочно на УСО-то, така, че вземи се успокой и не пиши надалистчета, ако имаш нещо против Девола, пиши си директно до него ..... Да беше се пуснал иначе Фед на клея да видим колко щеше да е резултата в края на сезона. Иначе в Щатите го би категорично (днешния мач не го гледах), ама в Австралия си бе 50-50, една точка обърна целия мач в полза на Фед, голяма драма станала, утре ще се обърне палачинката ....


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28641
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин   |   15.10.2017 16:05


xDr написа:
:laugh: :rofl:

Митът за "Страхливия Федерер" увисна като сопол... също както висят сополите на хленчещите надалистчета в момента. Издиша им цялата теория, базирана на гусни обиди цял сезон.
Дори инжектиран с животински хормони до нечовешки стойности, не можа да направи нищо срещу един "страхлив" ветеран...
Споко, остава още един шанс - Финалите.
Е, там вече ще го сгъне :rofl: :helpless:

Жалка работа..
Мислете от сега оправданията и сценариите за контузии и преумора! за липсващия Надал през 2018та . Ще сте забавни пак да ви четем фантазиите.


Аве ей тролче нещастно, какво изпълзехте като зомбита всички, а се бехте покрили като мишоци всичките, какъвто е и Федко развял байрака в Ню Йорк. :-x
Когато аз тръбях кой ще взима УСО ти си ходил прав под масата, така че лапай и се потапяй!
Федерер се покри и избяга от мач с Надал на US Open, защото щеше да бъде разпорен брутално и анално без вазелин, покри се и през целия клей сезон, докато Надал играе нон-стоп и не избира. Играе до край, пада или губи, но се бори.
Тази победа не струва нищо и си я заври там, където слънцето не огрява, ок?
Най-бързия Мастърс на хард, отгоре на всичко и под спуснат покрив и не стига това, но Надал идва от Пекин, където имаше тежки мачове, а тук имаше зверски сблъсъци с Григор и Чилич.
Единствената тежка и престижна победа на краваря си остава в Мелбърн, останалото не важи и една година/птичка пролет не прави. И 10 пъти подред да падне Надал си остава големия немезис за Федерер, а ако не го признавате, то да не съм чувал повече простотии за измисления ХТХ на Ноле срешу Надал.
Най-важното е, че въпреки нечовешкия зоб за краваря ще има един голям КУР номер 1 в края на годината и гонене на рекорда на Пийт Сампрас, мухахха :wave:

ТРОЛ! :helpless:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14252
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин   |   15.10.2017 16:07


Naki написа:
Yesss! :yes: ;-) Шарапова с 1ва титла, а впрочем и даже 1ви финал от май 2015 насам. (тоест над 2 години са това!)
:first: :celebrate:
Курос :finger: за Бушар и останалите тъпанари, дето я беха отписали Машенка.
Може тва Мики-маус турнирче да не значи много, но ще и даде увереност, че може да си върне шампионската психика и форма. :-)
И за разлика от малоумниците от някои турнири от Големия Шлем, дето не и дадоха не само wildcard, а даже не я допуснаха до участие :-x , организаторите на Купата на Кремъл и дадоха wildcard. Go Маша!! :rock: :-)



защо повтаряш нещо което някой е написал два, три поста по-нагоре, общо взето едно към едно, какъв е смисъла .... или пльоскаш нещо без да четеш дали вече не е написано, получава се доста идиотско ....


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин   |   15.10.2017 16:21


Balleta написа:
Naki написа:
Yesss! :yes: ;-) Шарапова с 1ва титла, а впрочем и даже 1ви финал от май 2015 насам. (тоест над 2 години са това!)
:first: :celebrate:
Курос :finger: за Бушар и останалите тъпанари, дето я беха отписали Машенка.
Може тва Мики-маус турнирче да не значи много, но ще и даде увереност, че може да си върне шампионската психика и форма. :-)
И за разлика от малоумниците от някои турнири от Големия Шлем, дето не и дадоха не само wildcard, а даже не я допуснаха до участие :-x , организаторите на Купата на Кремъл и дадоха wildcard. Go Маша!! :rock: :-)



защо повтаряш нещо което някой е написал два, три поста по-нагоре, общо взето едно към едно, какъв е смисъла .... или пльоскаш нещо без да четеш дали вече не е написано, получава се доста идиотско ....
Ъъ, убаво де. Ама не съм го писал в същия ден, май-май!? :-( :unsure:
Ами ок - значи съм идиот, нема проблеми - признавам си. :-D
Чел съм то това, което си писал. Ама не съм писал после веднага, а в различно време...


Последна промяна Naki на 15.10.2017 16:22, променена общо 3 пъти



 
ICQ YIM WWW
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14252
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин   |   15.10.2017 16:32


Naki написа:
Това е шега. :-D За много американци, Google е уеб браузър, Европа е държава някъде там зад океана (неясно къде!), а операционната им система е Microsoft, на фирмата Windows. :wave: ;-) И езици освен английския не е ясно защо въобще и дали ги има, според тях! :dunno: :-)

За редактирането - ако искам и 18 пъти ще редактирам. :stop: :-P



:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

няма начин да не е така, иначе умния булгаристанец Нака ползва операционната система Уиндоус, търсачката Гугъл и английската Уикипедия измислени и създадени от тъпите американци .... :yes: :wave:

П.П. Като си толкова умен, какво е Гугъл ?


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин   |   15.10.2017 17:52


На Google, един от съавторите е тоз: https://en.wikipedia.org/wiki/Sergey_Brin
Человек - еврей. :-) Русский еврей точнее. ;-)

Google е фирма, чети тука: https://en.wikipedia.org/wiki/Google

За Уикипедия - не знам кога от кого е създадена, но щеше да е тотално невъзможна и зле ако не бяха доброволците от цял свят, вкл. освен САЩ и държави от други места, като Европа, Азия, Австралия и т.н. :-)


 
ICQ YIM WWW

Регистриран на: 31.05.2015 16:04
Мнения: 635
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин   |   15.10.2017 18:04


Diavolo написа:

Аве ей тролче нещастно, ...

ти си ходил прав под масата, така че лапай и се потапяй! ...

ТРОЛ! :helpless:


Няма какво да ти се обяснявам и влизам в тона. Цял сезон обиждаш всички и плюеш наляво надясно по най-грозния, дебилен и неспортсментски начин. Доста беше кипнало, но се се надявахме да има мач и да фи срещне съдбата и да ти се сбъдне мечтата. И когато му го набиха на испанчето, и си позволихме малко от твоите епитети и то без грозните и долни простотии и ...ти скачаш и минаваш границите!
Какъв си ти бе ?
Мислиш че всеки тука ще ти козирува и ще ти търпи комплексарското поведение ?? :blink:

След като си скочил и се правиш на лъвче, ще трябва да се докажеш.

Искаш ли да си отбираш малко думите и обръщенията с ЛИЧНИТЕ нападки, инфантилен самовлюбен сополанко ? Или настояваш да се сблъскаш неприятно с проблеми ? Лично към теб не съм се обръщал, ти си позволи лично такива думи.
Ако не си ПУТКА, няма да се покриеш. Тук сеир няма да се прави.

Ще получиш лично съобщение.
На разположение съм 24/7 да го изречеш в очите, а не скрит зад дебелия ти монитор във виртуалното ти царство.


Последна промяна xDr на 15.10.2017 18:06, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14252
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин   |   15.10.2017 18:10


Naki написа:
На Google, един от съавторите е тоз: https://en.wikipedia.org/wiki/Sergey_Brin
Человек - еврей. :-) Русский еврей точнее. ;-)

Google е фирма, чети тука: https://en.wikipedia.org/wiki/Google

За Уикипедия - не знам кога от кого е създадена, но щеше да е тотално невъзможна и зле ако не бяха доброволците от цял свят, вкл. освен САЩ и държави от други места, като Европа, Азия, Австралия и т.н. :-)



трябваше де се допиташ до Уикипедия, че да ми отговориш какво е Гугъл :rofl: Добре, че не ми каза, че е търсачка, правилен отговор :laugh:

Руснак, който на 6 години емигрира вЩатите, приема американско гражданство, завършва университет, учи там, всичко възприема оттам и така и така и така .... демек американската култура му е помогнала да го направи, или по просто казано ако си бе седял там къде е роден, нямаше да е съавтор на Гугъл.

П.П. Е как не знаеш за Уикито ..... отвори Уикито там има материал за Уикито :laugh: .... ама английското да не забравиш :laugh:

П.П.2 Нака аз не казвам, че другаде няма умни хора, ти казваш, че американците били прости, а всички се водят по тях, демек трябва да много прости щом се водят по проатия ...ако схващаш

П.П.3 Хората показват потенциал там където има условия и възможност да го покажат, едно време е било в Египет и Китай, после в Англия, след това Щатите е така се върти колелото ...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28641
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин   |   15.10.2017 18:18


xDr написа:
Diavolo написа:

Аве ей тролче нещастно, ...

ти си ходил прав под масата, така че лапай и се потапяй! ...

ТРОЛ! :helpless:


Няма какво да ти се обяснявам и влизам в тона. Цял сезон обиждаш всички и плюеш наляво надясно по най-грозния, дебилен и неспортсментски начин. Доста беше кипнало, но се се надявахме да има мач и да фи срещне съдбата и да ти се сбъдне мечтата. И когато му го набиха на испанчето, и си позволихме малко от твоите епитети и то без грозните и долни простотии и ...ти скачаш и минаваш границите!
Какъв си ти бе ?
Мислиш че всеки тука ще ти козирува и ще ти търпи комплексарското поведение ?? :blink:

След като си скочил и се правиш на лъвче, ще трябва да се докажеш.

Искаш ли да си отбираш малко думите и обръщенията с ЛИЧНИТЕ нападки, инфантилен самовлюбен сополанко ? Или настояваш да се сблъскаш неприятно с проблеми ? Лично към теб не съм се обръщал, ти си позволи лично такива думи.
Ако не си ПУТКА, няма да се покриеш. Тук сеир няма да се прави.

Ще получиш лично съобщение.
На разположение съм 24/7 да го изречеш в очите, а не скрит зад дебелия ти монитор във виртуалното ти царство.


:-D
бла бла бла
епизод 123456 от Дързост и красота
тия съм ги слушал стотици, хиляди пъти из знайни и незнайни форуми

А че тролиш е повече от ясно и това не е обида, а констатация. :yes:
Мнението ти е супер злобно и комплексарско и нападаш всички фенове на Надал, в момент в който трябва да сте доста по-скромни, защото палачинката се обръща и тогава дупе да ви е яко. :devil:
И пишеш как видите ли Федерер не се боял и не се криел от мачове с Надал и победата му срещу Дел По видиш ли е показателното. Ахахаха, не е истина просто, колко наивни могат да бъда някои хора.
Дори и да не става въпрос за думичката страх (това са си наши фенски епитети), то е повече от видно, че единия премерено си знае силите и възможностите и знае на кой турнир да натисне педала и на кой да симулира участие или да го няма изобщо. Надал така и не се научи за толкова години в тура, сега ХТХ му най-малкото щеше да е много по-добър и срещу Джокович, че дори и срещу Федерер.
Сега ако не откаже Базел го признавам за най-големия тъпан в света начело с ''великия'' му щаб. :uuu: :-x


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10442
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин   |   15.10.2017 18:22


Тежко е, Дяволе, тежко е, знам... Тежко е да си фен на празноглавец. Но след като и ти го призна...

П.С. Тази палачинка от колко години се обръща вече? Като нищо ще вземе да падне на някоя оплешивяваща глава. :laugh:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин   |   15.10.2017 18:31


Balleta написа:
Naki написа:
На Google, един от съавторите е тоз: https://en.wikipedia.org/wiki/Sergey_Brin
Человек - еврей. :-) Русский еврей точнее. ;-)

Google е фирма, чети тука: https://en.wikipedia.org/wiki/Google

За Уикипедия - не знам кога от кого е създадена, но щеше да е тотално невъзможна и зле ако не бяха доброволците от цял свят, вкл. освен САЩ и държави от други места, като Европа, Азия, Австралия и т.н. :-)
1) трябваше де се допиташ до Уикипедия, че да ми отговориш какво е Гугъл :rofl: Добре, че не ми каза, че е търсачка, правилен отговор :laugh:

2) Руснак, който на 6 години емигрира вЩатите, приема американско гражданство, завършва университет, учи там, всичко възприема оттам и така и така и така .... демек американската култура му е помогнала да го направи, или по просто казано ако си бе седял там къде е роден, нямаше да е съавтор на Гугъл.

3) П.П. Е как не знаеш за Уикито ..... отвори Уикито там има материал за Уикито :laugh: .... ама английското да не забравиш :laugh:

4) П.П.2 Нака аз не казвам, че другаде няма умни хора, ти казваш, че американците били прости, а всички се водят по тях, демек трябва да много прости щом се водят по проатия ...ако схващаш

5) П.П.3 Хората показват потенциал там където има условия и възможност да го покажат, едно време е било в Египет и Китай, после в Англия, след това Щатите е така се върти колелото ...


1) Драги ми Господине Балет/Смехурко, ползвам Интернет още преди да го има Google, а впрочем и от преди Yahoo, което беше популярно преди него. :-)
Това въпреки че спрямо съучениците си почнах късно - 2-3 години след тях. Преди това имахме комп(ове), ама без Интернет.
Дадох линк към Уикито, защото там е обяснено най-добре. :-) Нищо не съм се "допитвал", 'язе го знам - аз съм оттам'. ;-)
Иначе ползвам Интернет отдавна, още от времената на dial-up Интернета и дуплексите. ;-) :wave:

2) Може. Ама евреин, баце. Не просто руснак. :-)

3) Не знам и не ме интересува. Във момента Уикито има много повече неща от само Уикипедия (УикиМедия, Цитати и т.н.), и определено не е централизирана структура, и няма и как да е. Отделните Уикипедии си имат и най-различни отделни правила.

4) Изкупуват всички умни от цял свят. Знаеш го. :-)
Впрочем, сестра ми от доста години - вече над 12 - е в САЩ.

5) САЩ и Китай. Химерика. :-) (Chimerica) :-P


Последна промяна Naki на 15.10.2017 18:32, променена общо 1 път



 
ICQ YIM WWW

Регистриран на: 01.09.2016 12:47
Мнения: 323
Отговори с цитат
 Re: ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин   |   15.10.2017 19:09


Деволе, ако не дръпнеш юздите на грозното си говорене, лични нападки, обиди и епитети, ще превърнеш форума в кавгаджийско сборище, където вместо да се коментира тенис, ще се разменят псувни, простотии и заплахи - това вече сме го виждали в Dir.bg.


 

Регистриран на: 31.05.2015 16:04
Мнения: 635
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин   |   15.10.2017 19:31


.


Последна промяна xDr на 15.10.2017 19:38, променена общо 1 път



 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин   |   15.10.2017 19:32


Balleta написа:
Henman написа:
alessandron написа:
Има и друга промяна, Юве - на Федерер не му пука толкова за титли и рекорди. Едно време се терзаеше повече, сега излиза заради играта и не мисли много-много, че ще направи или е направил едикаква си грешка. А Надал като посреща от паната, така ще е - това може и да сработва срещу чукоподобни плоски сервиси, заради времето за реакция, но Роджър варира със сервиса, на няколко пъти дори го би леко скъсен и топката едвам стига до Надал, който след това повдига и айде наказание. Надал може да завърши годината като номер 1, но Федерер ще му е лъжичката (всъщност големия черпак :laugh: ) катран в кацата с мед.


По-голямата глава на ракетата също прави отиграването на бекхенда далеч по-лесно - това и в Индиън Уелс и Маями си лечеше. Иначе естествено, че най-логичното нещо е да сервираш повече сечено и да търсиш ъглите, когато противникът ти посреща на 5 метра зад основната линия. Ама де толкова акъл у играчи като Андерсън и Чилич. :dunno:



Отдавна съм забелязъл, че знаеш перфектно как и колко елементарно е да се бият Серена и Надал - къси топки, слайсчета, разчупване на играта - елементарно Уотсън. Разкрил си перфектно как да стане, сега остана да излезеш срещу тях и да им покажеш, че едни 200-300 професионални играчи от тура така и не могат да се светнат за тази елементарна тактика видна ясно пред телевизора :laugh: ;-)

Значи, Фед като би сега Надал 4-и пъти поред и вече се оказва, че му е напълно ясно как да го прави, нищо, че до преди това бе най-големия му абонат. Енин и тя - знае как, ама баланса и със Серенса пак отрицателен. Скиавоне пък трябваше да води досега 10-0 на Серена.

Тая тактика дето си я писал ще сполучи един, два пъти и за да яприложиш трябва да я изпълниш перфектно без грешка през целия мач, защото а не си направил добър слайс или къса и това е 100% елементарна точка за противника - хеле за бързите Серена и Надал, така, че от телевизора сигурно е лесно, ама на практика иди го направи ти, дет се вика :laugh:

Толкова за това как се бие Надал или Серена .... по Хенмански :-D иначе ми е ясно какво имаш предвид и не знам защо си мислиш, че другите не знаят, просто защото не е толкова сполучливо, колкото изглежда на екрана ....


Една вметка само - Федерер в днешния финал игра точно 2 слайса от бекхенд ;-) Иначе и ти много ги разбираш нещата, когато Роналдо вкарва хеттрици, така че явно една и съща е струнката ;-)


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Шанхай / WTA Линц, Хонг Конг, Тяндзин   |   15.10.2017 19:33


Пичове, айде успокойте се. Иначе, Дяволе, част от играта е да си разпределяш силите - това е достойно за уважение, ти също го знаеш.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 104 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг