Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 13:35



Отговори на тема  [ 154 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината 
Автор Съобщение
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   22.11.2017 00:12


Балет, понеже заговори за принципност ми стана интересно как си коментирал титла от ГШ след победи над Лайович, Даниел, Лео Майер, Долгополов, Рубльов, Дел Потро и Андерсън. Предоложих че си го определил ниво Чаланджър примерно, а то какво било:

Balleta написа:
Ей оревахте орталъка, Рафа взе 16-та и пак недоволни, слаб било, ала бала, ами догодина един силен турнир и Фед с титлата .... :wave:

Що Уимбълдън много силен ли беше :rofl: Не видях феновете на фед да се оплакват ....


:whistle:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   22.11.2017 00:31


spurs написа:
Балет, понеже заговори за принципност ми стана интересно как си коментирал титла от ГШ след победи над Лайович, Даниел, Лео Майер, Долгополов, Рубльов, Дел Потро и Андерсън. Предоложих че си го определил ниво Чаланджър примерно, а то какво било:

Balleta написа:
Ей оревахте орталъка, Рафа взе 16-та и пак недоволни, слаб било, ала бала, ами догодина един силен турнир и Фед с титлата .... :wave:

Що Уимбълдън много силен ли беше :rofl: Не видях феновете на фед да се оплакват ....


:whistle:


никога не съм казвал, че е силен :wave: какво постоянно с тоя Надал, за Григор говорим ...Надал размаза всичко на РГ, игра на не знам си колко финала през годината, спечели не знам си колко Мастърса, на УСО имал късмет, ами ок, то щото Григор на АО нямаше ....

И както виждаш това по горе е към феновете на Надал (Девола и Юве), които явно са били критични към силата на турнира ...сещай се колко е идентичен случая :wave:

И как съм коментирал - казал съм, че е велико постижение ли ??? И отделно - ти верно ли сравняваш Гранд Шлем с тая боза ТМЦ-ъ :rofl:

Предпочитам Григор на финал на ГШ, дори и да го загуби през тоя супер силния номер 5 турнир с многото мангизи, дето сигурно 2/3 от тия 1.5 милиона фена в БГ оня ден го научиха що за турнир е .....

Иначе верно стана от пусто празно, а дефакто всички сме на едно мнение - да видим как ще е Григор догодина когато се върнат повечето от големите, иначе титлата и мен ме изкефи че я спечели, ама за разлика от много не мисля, че беше толкова сложно да го направи при създалите се условия


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   22.11.2017 00:35


Халеп срещу Григор -- Халеп 2 финала на Шлемове, Григор - нула.
Халеп има почти 20 мелЕона от наградни фондове, Григор няма и 14М.
На сходна възраст са, няколко месеца разлика и и 2мата са на 26 години.

Кой е по-успешен!? :-D


 
ICQ YIM WWW
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   22.11.2017 01:22


Naki написа:
Халеп срещу Григор -- Халеп 2 финала на Шлемове, Григор - нула.
Халеп има почти 20 мелЕона от наградни фондове, Григор няма и 14М.
На сходна възраст са, няколко месеца разлика и и 2мата са на 26 години.

Кой е по-успешен!? :-D


Не говорим за целите им кариери, а за конкретни случаи през този сезон, Нака. Иначе ти си най-успешният, защото предизвикваш присмеха на целия форум почти без усилие. :clown:

@Балета - точно това мен лично ме подразни, че при сходни ситуации реагираш коренно различно според това дали е Надал или "лекето" Григор. Признай си, че не го долюбваш много-много Хасково и туй то. :)

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   22.11.2017 02:53


Henman написа:
@Балета - точно това мен лично ме подразни, че при сходни ситуации реагираш коренно различно според това дали е Надал или "лекето" Григор. Признай си, че не го долюбваш много-много Хасково и туй то. :)



хаха, пак питам къде съм казал, че турнира в Ню Йорк бил силен и Надал спечелил оспорван и силен турнир???

В случая на Григор реагирам само срещу това, че видиш ли титлата била спечелена в много оспорван турнир, при условие, че това е изобщо не е така и всички го знаят. В случая на Григор реагирам, не срещу Григор, а срещу цялото извънземно превъзнасяне, айде за медиите е ясно, за кифлите в Кафето е ясно, ама тук си мислих, че хора гледали толкова много тенис и знаещи, няма да спорят по очевидния факт, че Григор имаше уникален късмет с участниците в тоя турнир и контузените.
И ти ли се поздравяваш вече с "Григорд" съм :laugh: Ами ако спечели шлем какво правим? Ами ако спечели 12 шлема какво правим?

Томича правилно се бе издразнил преди време, то си е за издразване, чак почваш да не искаш да печели, че да не те залива тая помия ...смятай :outofspace:

Наистина ще е интересно как ще се представи догодина ....

П.П. А ти че си противоречиш с Халеп и Григор, противоречиш си .. :-D Халеп спечели Мастърс, игра на още няколко Мастърс финала, игра на ГШ финал, не е като да не им е сходна годината, даже на Халеп е много по постоянна, като представяне


Последна промяна Balleta на 22.11.2017 02:56, променена общо 1 път



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   22.11.2017 11:05


Balleta написа:
И както виждаш това по горе е към феновете на Надал (Девола и Юве), които явно са били критични към силата на турнира ...сещай се колко е идентичен случая :wave:


Еми да де, към Дявола и Агаси е всъщност, и им казваш какво толкова гледате кого е бил, радвайте се на успеха, щото си е голяма титла. Точно идентичен е случаят - ако приемем, че тук всички подкрепяме Григор, хората се радват на важната титла, а ти им казваш няма какво толкова да се радвате, турнирът беше 250.

Иначе едва ли някой ще спори, че турнирът щеше да е друг с Надал, Джоко и Мъри, ама не е виновен Гришо че ги няма. В крайна сметка можеш да победиш само тези, срещу които играеш.

А иначе ако основната ти теза е това:
Balleta написа:
Иначе верно стана от пусто празно, а дефакто всички сме на едно мнение - да видим как ще е Григор догодина когато се върнат повечето от големите, иначе титлата и мен ме изкефи че я спечели, ама за разлика от много не мисля, че беше толкова сложно да го направи при създалите се условия

и ако беше почнал по този начин, едва ли някой щеше да ти противоречи кой знае колко.


Последна промяна spurs на 22.11.2017 11:06, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   22.11.2017 11:41


Аз смятам, че ще има известно отстъпление, но все пак Григор ще завърши годината в топ 10, или топ 8, ако има късмет. :-)


 
ICQ YIM WWW
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   22.11.2017 12:12


Само да добавя към колегата Спърс - за Халеп никога не съм казвал, че е непостоянна, а че има невпечатляваща игра и незаслужено е номер 1, след като не спечели нито титла от шлема, нито турнира на осемте най-добри. Григор, първо, че взе ТМЦ-то, и, второ, не е номер 1, а е на 4-5000 точки от Надал и Федерер.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   22.11.2017 14:03


Henman написа:
Само да добавя към колегата Спърс - за Халеп никога не съм казвал, че е непостоянна, а че има невпечатляваща игра и незаслужено е номер 1, след като не спечели нито титла от шлема, нито турнира на осемте най-добри. Григор, първо, че взе ТМЦ-то, и, второ, не е номер 1, а е на 4-5000 точки от Надал и Федерер.

Съвсем заслужено си е, много повече от Вознячки например. Просто 3 основни играчки (женски играча?? :-)) или ги нямаше тотално, или бяха все още много слаби.
Но за това Халеп няма как да е виновна! Визирам Азаренка, Серена и Маша.

Като не те впечатлява, просто не и гледай мачовете. :-) Други си ги впечатлява, даже много добре. ;-)


Последна промяна Naki на 22.11.2017 14:10, променена общо 2 пъти



 
ICQ YIM WWW
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   22.11.2017 14:22


Naki написа:
Henman написа:
Само да добавя към колегата Спърс - за Халеп никога не съм казвал, че е непостоянна, а че има невпечатляваща игра и незаслужено е номер 1, след като не спечели нито титла от шлема, нито турнира на осемте най-добри. Григор, първо, че взе ТМЦ-то, и, второ, не е номер 1, а е на 4-5000 точки от Надал и Федерер.

Съвсем заслужено си е, много повече от Вознячки например. Просто 3 основни играчки (женски играча?? :-)) или ги нямаше тотално, или бяха все още много слаби.
Но за това Халеп няма как да е виновна! Визирам Азаренка, Серена и Маша.

Като не те впечатлява, просто не и гледай мачовете. :-) Други си ги впечатлява, даже много добре. ;-)


Бас ловя, че съм й гледал повече мачове през този сезон от теб. Виж, друг въпрос е колко пъти съм влизал в страницата й в уикипедия или съм й разглеждал снимки отпреди операцията - там със сигурност ме биеш. :laugh:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   22.11.2017 14:32


Гледал съм Халеп и на живо многократно. :-) Вероятно и ти де.
Не си водя статистика колко точно мача съм гледал, sorry. :stop:

А аз снимките пък съвсем не позна. :-D


Последна промяна Naki на 22.11.2017 14:37, променена общо 2 пъти



 
ICQ YIM WWW
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   22.11.2017 16:43


spurs написа:
Balleta написа:
И както виждаш това по горе е към феновете на Надал (Девола и Юве), които явно са били критични към силата на турнира ...сещай се колко е идентичен случая :wave:


Еми да де, към Дявола и Агаси е всъщност, и им казваш какво толкова гледате кого е бил, радвайте се на успеха, щото си е голяма титла. Точно идентичен е случаят - ако приемем, че тук всички подкрепяме Григор, хората се радват на важната титла, а ти им казваш няма какво толкова да се радвате, турнирът беше 250.

Иначе едва ли някой ще спори, че турнирът щеше да е друг с Надал, Джоко и Мъри, ама не е виновен Гришо че ги няма. В крайна сметка можеш да победиш само тези, срещу които играеш.

А иначе ако основната ти теза е това:
Balleta написа:
Иначе верно стана от пусто празно, а дефакто всички сме на едно мнение - да видим как ще е Григор догодина когато се върнат повечето от големите, иначе титлата и мен ме изкефи че я спечели, ама за разлика от много не мисля, че беше толкова сложно да го направи при създалите се условия

и ако беше почнал по този начин, едва ли някой щеше да ти противоречи кой знае колко.


Спърсче, ти с такива аргументи, като адвокат не знам как се оправяш :laugh:

Къде съм казвал да не се радват на титлата :outofspace: :

Цитат:
Balleta написа:
juve написа:
иначе проверих от 15 мача 11 трисетки много оспорван турнир въпреки отсъствието на повечето големи, което прави титлата на Гришо още по-стойностна особено и последните два мача ги затвори на 3 при свой сервис, въпреки пропуснатите мачболи нямаше обрати. Израстна отлично в тоя аспект дано стане закономерност това, преборва демоните в главата си, които забавиха възхода му с поне две години, но най-добрите години тепърва предстоят пред нашия може да постигне още велики успехи и титли от шлема, само това остана и първото място :-)


добре де, радвай се на шанса изкочил за тая титла, ама айде стига глупости за силата на тази реално ...250-ка.....точно обратното е на което казваш :stop:

мненията ти станаха за секцията АМАН в кръчмата :laugh:

ако искаш и с на тенис аргунети ще ти го кажа, ама няма смисъл. защото сам го знаеш ..... иначо Григор взе това което му се полагаше и се възползва максимално от уникалния шанс и късмет, също както в Синсинати ...


изобщо всичко тръгна от няколкото епитета ползвани от Ювето, като "много оспорвания турнир" и някакво там "безсмъртие" за което говореше под емоция ..... Ювето е виновен :laugh:


Последна промяна Balleta на 22.11.2017 16:44, променена общо 2 пъти



 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   22.11.2017 19:04


да аз съм виновен че се изкефих под емоции и че статистиката за най-ного трисетки си е вярна а като бяха Джоко,Мъри имаше по 5-6 за цял турнир без тях цели 11 от 15 мача, като два от тях са разгромите именно на Григор над Гофен и Буста в групите, което както каза Марк Росе че българина бе най-свеж и подготвен, титлата му е без оспорване и остава само аргурмента кои не са играли, ами то по тая логика да върнем Сампрас, Бекер и Агаси :laugh:


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   22.11.2017 19:25


а и да приключа веднъж завинаги тази дискусия ще кажа че на Джоко и Мъри никой не им е виновен че сдадоха багажа още в средата на сезона, както и Рафа и Федерер в края и при това положение остава въпроса кой ще се възползва, ами видяхме кой, този който бе физически и психически най-подготвен, в тениса е така, иначе всички титли на дадения шампион трябва да се обезценят с това кой не е играл в турнира или отпаднал, а винаги ще има такъв случай няма как всички да са здрави и във форма :-)


Последна промяна juve на 22.11.2017 19:28, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   22.11.2017 19:45


juve написа:
а и да приключа веднъж завинаги тази дискусия ще кажа че на Джоко и Мъри никой не им е виновен че сдадоха багажа още в средата на сезона, както и Рафа и Федерер в края и при това положение остава въпроса кой ще се възползва, ами видяхме кой, този който бе физически и психически най-подготвен, в тениса е така, иначе всички титли на дадения шампион трябва да се обезценят с това кой не е играл в турнира или отпаднал, а винаги ще има такъв случай няма как всички да са здрави и във форма :-)


това никой не го оспорва и не в това е дискусията, която определено се изкриви и мина в тролене ...

1. Титлата е напълно заслужена
2. Турнира бе откровенно средняшки със слаби играчи или контузени такива
3. Григор очевидно бе във супер форма в началото и края на сезона, по средата бе трагедия
4. Чакаме да видим как ще се представи при по силна конкуренция следващата година

Това бяха акценитите, ако някои са видели хейт само защото е Григор Димитров, тяхна си работа.

Дали съм му хард фен - не не съм и няма да се правя на такъв, дали го хейтвам - определено не, исках много да отиде на финал на АО, а след отпадането на Фед в Лондон, бях сигурен, че взима ТМЦъ-то.


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   22.11.2017 23:09


ами ето това е обобщихме всичко, само си чешаме езиците с излишни коментари, ама като имаме свободно време защо не? а иначе според мен въобще не си му фен, не само хард, тъй като от толкова четене последните години много добре знам на кои си хард фен :-D


Последна промяна juve на 22.11.2017 23:11, променена общо 1 път



 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   25.11.2017 10:14


Balleta написа:
Henman написа:
Balleta написа:
Аз какво по различно казвам бе Хенмане ? Само казвам, че турнито нито бе оспорван, нито беше толква велико и нечовешко постижение да го спечелиш срещу Буста, Гофен, Тийм и Сок.
Реално 250-ка при отсъствието на доста от топ 5, контузен и отказал се Надал и Фед който очевидно или имаше проблеми или не бе толкова концентриран и надъхан да спечели.

Григор бе длъжен да я вземе тая титла и я взе, рядко се отваря такъв шанс.

Цял сезон се катери нагоре благодарение и на странични фактори, догодина ще има да защитава много повече точки, вече едва ли ще има хем ранно отпадане хем нагоре в ранкинга :-D

Иначе понеже обичаш въпросите - колко победи над топ 10 играчи има Григор между първия си турнир в Бризбейн (където би 3-ма) и последния си в Лондон (5-а) ?


Ми просто е тъпо след такъв успех веднага да се акцентира какъв калитар бил вместо да се гледат позитивите. Все пак игра само с тенисисти от топ 10, включително шампиона от Берси, както и шестият в историята с победи над Надал и Федерер в един турнир. Надал с колко тенисисти от топ 25 игра на ЮС Опън? Ама тогава не помня да си натъртвал как турнирът станал 250-ка и прочие. Величаехте го с Дявола както обикновено.

Иначе, че нещата се наредиха - наредиха се. Но то пък не може вечно да трябва да минаваш през двама или трима от зверовете от биг 4, за да спечелиш някой голям турнир. Такова е положението от 10 години, време беше да пуснат малко гювеч.


Тъпо, не тъпо това е положението, и то е, че Григор игра с Тийм, Гофен, Буста и Сок. Както искаш така го разбирай.
Сигурен съм, че ако бе спечелил Гофен, турнира щеше да е много тъп, слаб, измислен и супер смешен :yes:

Понеже ми отбягваш въпроса, а го знаеш ще ти кажа - Григор има 0 победи над топ 10 играчи между първия и последния си турнир за годината - НУЛА.
През това време обаче положението така се нареди, че дори когато отпадаше (поняко и доста срамно) се качваше нагоре в ранкинга.

Реално Григор имаше уникален късмет през годината, включително и в Синсинати. Реално той най-вероятно нямаше да е топ 8 ако не бяха всички контузени играчи.

Заключителния Мастърс може да се спечели с 3 победи при определени обстоятелства, а реално имаш и 5 мача - най-малко от всички, като единия в групата е почти винаги формален.
Отделно всички ила са окапали или са с контузии и не винаги става силен турнир за какъвто го считат - за мен Индиън, Маями и Мадрид са по силни турнири.

Григор спечели престижен турнир и стигна 3-о място, но тепърва има да се доказва истински - с победи над топ играчи, с финали или титли на ГШ, със запазване на мястото си в ранкинга.

Тия 1.5 милиона дето уж са го гледали (повечето от задължение) сигурно половината са му викали предател когато не игра за купа Дейвис и отказа първия турнир в София.
Сега се помпят с национална гордост на негова сметка. Е това е дразнещото.

А Григор е пич, играе за себе си ( това си е индивидуален спорт, ако не е на Олимпиада или купа Дейвис), не му пука много чуждото мнение, сваля си каките, раздава автографи, прави това, което си иска, земен човек.


Дразнещото е, че ТИ се напъваш да намериш моментално всякакви кусури след най-големия успех в тениса ни - включително броя успехите на Малееви. Григор игра само с топ 8 играчи на този турнир и не загуби нито веднъж - ама тоя турнир бил по-силен, оня не бил - хубаво, Григор го спечели, Надал още не е - нали е много слаб турнирът, как така става, че поне веднъж играч номер 2 в историята на тениса не е успял? И как разбра от 1,5 млн. души колко го гледали "по задължение"? Григор предизвиква мания в България, което е повече от чудесно, щото на българите им е писнало да са "реалисти" и все да имат задължението да са "здраво стъпили на земята". Хубаво е да си имаме един поне, дето да ни кара да полудяваме от радост или гняв.

п.п. Нивото на Финалния Мастърс беше достатъчно високо, показва го и големият брой трисетки, имаше изненади като Гофен и Сок, които се бориха и играха, а не минаха щото някой ги е пуснал. Ся, че ти трябва да станеш по-раничко, за да гледаш, а не ти е удобно както като се играе в Калифорния и Флорида - еми сори, Земята е кръгла. И след като Григор между Бризбън и Лондон имал НУЛА победи над топ 10, значи това, че на турнир, в който играят САМО топ 8 и той не загуби и мач, прави успехът му още по-значим!


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   25.11.2017 10:20


falkenbach написа:
Аз мисля, че Григор даде заявка за постоянен топ 5. Не вярвам да стане номер 1, но дано ни зарадва поне с 1 титла от шлема и още няколко от Мастърс.

Още няколко прогнози.
Федерер и Надал може да са по-силни, но няма да са постоянни през 2018-та заради контузии.
Джокович, Мъри и Вавринка дори и да се върнат няма да са в топ-форма.
Зверев и Тийм ще продължат да присъстват в топ 10, както и Чилич.
Нишикори, Раонич и Дел Потро ще са играчи също, които могат да допълнят десетката.
Буста, Сок, Гофен след тях, а такива като Бедрих повече едва ли ще са особен фактор.


1. Григор все още има отличен шанс да стане в един момент номер 1, защото топ 4 няма да са вечни.
2. Федерер специално ще е фактор само на определени турнири, някаква доминация вече е напълно изключена, годините не може да се пренебрегнат! Надал догодина го очаквам по-надолу, точно както става всеки път досега в кариерата му, а като добавим фактора "години и изхабяване" и при него - съвсем.
3. Мъри и Вавринка ще стигнат близо до познатото си ниво сравнително бързо, Джокович засега е енигма, защото при него проблемите не бяха само физически - няма как да се прогнозира колко е гладен и дали въобще още е гладен, но все пак, на сляпо, казвам, че още е и че пак ще го видим на върха.
4. Гофен ще е топ 10 играч със сигурност и никога няма да бъде в графа "епизодичен фактор". Давид има талантът и постоянството да е като един друг, добре познат Давид - Ферер.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   25.11.2017 10:25


Balleta написа:
Хенмане - навивай се, все тая, фактите не можеш да ги промениш

Интересно как за Халеп говориш едно, а за Григор друго, не си последователен нещо :yes:

ТМЦ не е слаб защото Надал не го е печелил, Синсинати не е слаб защото Джоко не го е печелил .... ТМЦ е слаб заради формата си, заради честите контузии, заради умората на играчите. То с тея групи даже не е истински тенис турнир.

Синсинати се явява едно голямо подготве за УСО. Има доста случаи, в които играчи се пускат за няколко мача, след което или падат нарочно или се отказват за да са свежи за УСО или направо го пропускат.
Рим е подобен заради РГ.

Къде сравняваш късмета на Фед и Надал с тоя на Григор. :outofspace:

И нищо не зачерквам, само казвам, че това бе голям шанс и късмет, догодина, когато всички се върнат и са в играта и ако го повтори, тогава може да кажем че е израстнал много, сега е малко илюзорно и малко нереално .... За мен дори Синсинати бе по силен от това издания на тоя многоточковия и многомилионния номер 5 турнир :rofl:


Е ти си фен на Шарапова, така че кой турнир как е за теб изобщо не е какъвто и да е "факт". ;-) :-P


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   25.11.2017 10:28


Balleta написа:
Ами ако спечели шлем какво правим? Ами ако спечели 12 шлема какво правим?


Ми кво да правим - ще сме много "ГригорДИ" :-)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 154 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг