Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 25.04.2024 18:18



Отговори на тема  [ 154 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   09.11.2017 00:04


Последният турнир за годината започва тези неделя - 12.XI - и продължава до другата неделя - 19.XI.2017. :-)
Излезе и жребият днес!
Общо инфо за турнира: https://en.wikipedia.org/wiki/2017_ATP_Finals
Схемата (групите) на сингъл тука: https://en.wikipedia.org/wiki/2017_ATP_ ... 93_Singles

Григор изтегли определено по-късата клечка - малшансът този път не беше на наша страна. :-(
Избягва Федята, но в групата му са Тийм, Гофен и Надал, с последният от които балансът му по думите на журналистите е "отчайващ".
В другата група Федята е силен, ама там са и "ливадите"-новаци на това ниво Сок, Чилич, Зверев - все си мисля, и 3-мата те по-удобни за Григор спрямо тези, при които се падна.
Както и да е - вамос, Гришо!! Давай, Грииишоооо! И камон, Надал. :-P :-D

Щях да кажа нещо за кофите и ...един друг тенисист, но ще го избегна. :whistle: Шегичка! :-P Така или иначе този друг тенисист, който е не в групата на Надал и е фаворит в групата си Е фаворит за титлата и най-вероятно ще я вземе, освен ако Надал не направи чудеса! ;-) Успех на любимците на всички във форума - особено ако участват в турнира. :-D :rock:


Последна промяна Naki на 09.11.2017 00:06, променена общо 1 път



 
ICQ YIM WWW
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3644
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   09.11.2017 00:23


Naki написа:
Последният турнир за годината започва тези неделя - 12.XI - и продължава до другата неделя - 19.XI.2017. :-)
Излезе и жребият днес!
Общо инфо за турнира: https://en.wikipedia.org/wiki/2017_ATP_Finals
Схемата (групите) на сингъл тука: https://en.wikipedia.org/wiki/2017_ATP_ ... 93_Singles

Григор изтегли определено по-късата клечка - малшансът този път не беше на наша страна. :-(
Избягва Федята, но в групата му са Тийм, Гофен и Надал, с последният от които балансът му по думите на журналистите е "отчайващ".
В другата група Федята е силен, ама там са и "ливадите"-новаци на това ниво Сок, Чилич, Зверев - все си мисля, и 3-мата те по-удобни за Григор спрямо тези, при които се падна.
Както и да е - вамос, Гришо!! Давай, Грииишоооо! И камон, Надал. :-P :-D

Щях да кажа нещо за кофите и ...един друг тенисист, но ще го избегна. :whistle: Шегичка! :-P Така или иначе този друг тенисист, който е не в групата на Надал и е фаворит в групата си Е фаворит за титлата и най-вероятно ще я вземе, освен ако Надал не направи чудеса! ;-) Успех на любимците на всички във форума - особено ако участват в турнира. :-D :rock:


Пълни глупости дрънкаш, Нака, за пореден път. Това беше възможно най-добрият вариант за Григор. Федерер е много по-труден от Надал, особено на тоя турнир, да не говорим, че Надал може изобщо да не играе заради контузия. Зверев също е по-опасен от Тийм, който е трагичен напоследък и като цяло в зала. С Чилич нямаше как да се падне и на теория. Колкото до Гофен и Сок - срещу белгиеца балансът на Григор е 6-1 в негова полза, докато срещу американеца е негативен - 1-3, включително загуба след изтърван мачбол тази година в Индиън Уелс. Да не говорим, че Сок идва след титлата в Париж и ще пращи от самочувствие и т.н.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14256
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   09.11.2017 05:23


Henman написа:
Naki написа:
Последният турнир за годината започва тези неделя - 12.XI - и продължава до другата неделя - 19.XI.2017. :-)
Излезе и жребият днес!
Общо инфо за турнира: https://en.wikipedia.org/wiki/2017_ATP_Finals
Схемата (групите) на сингъл тука: https://en.wikipedia.org/wiki/2017_ATP_ ... 93_Singles

Григор изтегли определено по-късата клечка - малшансът този път не беше на наша страна. :-(
Избягва Федята, но в групата му са Тийм, Гофен и Надал, с последният от които балансът му по думите на журналистите е "отчайващ".
В другата група Федята е силен, ама там са и "ливадите"-новаци на това ниво Сок, Чилич, Зверев - все си мисля, и 3-мата те по-удобни за Григор спрямо тези, при които се падна.
Както и да е - вамос, Гришо!! Давай, Грииишоооо! И камон, Надал. :-P :-D

Щях да кажа нещо за кофите и ...един друг тенисист, но ще го избегна. :whistle: Шегичка! :-P Така или иначе този друг тенисист, който е не в групата на Надал и е фаворит в групата си Е фаворит за титлата и най-вероятно ще я вземе, освен ако Надал не направи чудеса! ;-) Успех на любимците на всички във форума - особено ако участват в турнира. :-D :rock:


Пълни глупости дрънкаш, Нака, за пореден път. Това беше възможно най-добрият вариант за Григор. Федерер е много по-труден от Надал, особено на тоя турнир, да не говорим, че Надал може изобщо да не играе заради контузия. Зверев също е по-опасен от Тийм, който е трагичен напоследък и като цяло в зала. С Чилич нямаше как да се падне и на теория. Колкото до Гофен и Сок - срещу белгиеца балансът на Григор е 6-1 в негова полза, докато срещу американеца е негативен - 1-3, включително загуба след изтърван мачбол тази година в Индиън Уелс. Да не говорим, че Сок идва след титлата в Париж и ще пращи от самочувствие и т.н.



Чак 6:1 срещу Гофен не е баланса на Гришо - 3:1, но все пак е положителен.

Иначе си прав ... :-)


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   09.11.2017 10:57


Малии, изСвинявам се много! :laugh: СЪвсем прав си - точно една дума изпуснах от спортните новини, в които казаха за това малко преди да пусна темата. :whistle:
Думата беше "благоприятен жребий". Реших, че е наобратно, а то не е. :-P :-D Мерси за поправката. :-)
Линк: https://btvnovinite.bg/video/sport/vide ... 017-g.html

Посипвам си главата с пепел и отивам да се засрамя в ъгъла. :oops: Така е като бачкам до късно, гледайки (слушайки) ТВто с едно око и ухо. :yes: ;-)
Неприятна грешка и приятно за Григор. :-D


Последна промяна Naki на 09.11.2017 11:11, променена общо 3 пъти



 
ICQ YIM WWW
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   09.11.2017 20:56


какви са тия сметки без кръчмаря, групата на Гришо на книга е добра, но дали на практика ще е така, трябва да стартират мачовете. Да не забравяме че Тийм и Гофен са играли на тоя турнир и горе-долу познават настилката за разлика от нашия, който е дебютант. Доминик колкото и лесен да изглежда води 2:1 срещу Гришо и всички им мачове са на кантар и адски оспорвани, та тоя мач е от изключително значение и който го вземе ще се превърне във фавотит за класиране, а въпросителната е Рафа дали ще е на 100%, ако се оправи минава без проблеми напред. В другата група предвид добрата форма на Роджър трудно ще изтърве първото място, а за второто борбата ще е жестока и тримата имат шансове, но си мисля че Чилич ще изкласи заради по-големия си опит :-)


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   09.11.2017 21:20


Чилич има опит, да! Миналата година. 4ти от 4ма в групата си - с 3 загуби и 0 победи. ;-)


 
ICQ YIM WWW
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   09.11.2017 22:08


Naki написа:
Чилич има опит, да! Миналата година. 4ти от 4ма в групата си - с 3 загуби и 0 победи. ;-)

подробности :laugh: нали е играл все пак, същото е и с Тийм и Гофен, нищо че са падали. По-лесно е да си играл там и да имаш някакъв опит, отколкото да си пълен дебютант. Само това е минуса за Григор, както и за Зверев и Сок, интересно ми е дали ще натежи това


Последна промяна juve на 09.11.2017 22:09, променена общо 3 пъти



 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   11.11.2017 11:15


За мен лично ще е много интересен Зверев - нещо ме гложди, че ще стане една голяма издънка от него на тоя турнир, но да видим. Иначе Григор е длъжен да мине на елиминациите при този жребий, но то като изглеждат подредени нещата за него и се дъни. Поне три мача ще има да гледаме.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   11.11.2017 13:09


За мен е голяма мистерия дали нашия ще е силно мотивиран, след като цял сезон бърбори за тоя турнир. Е, класира се. Да видим сега как ще се справи. Ако играе с концентрация и вземе първия мач, може и да се класира на полуфинал. Един бог знае.
Между другото не съм виждал как са разпределени мачовете, но ако първият му мач е срещу Надал (и загуби) на 99% няма да се класира на полуфинал. Ще се срине и срещу Гофен и Тийм нищо няма да направи. Но ако първия мач му е срещу Гофен и го победи, има големи шансове за полуфинал, даже и за победа срещу Рафа (която гони цял сезон, но му се изплъзва). Къде по-удобно ако не в зала? Роджър го прави за 2 стотинки на Рафата в зала. Защо и нашия да не се стегне и да го бие?
Като цяло си проветряваме устите тука :laugh:
Не искам да имам очаквания, защото винаги се разочаровам.
Да стават здрави мачове с борба и особено висока концентрация. Пък победите ще дойдат.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   12.11.2017 10:26


Нема Значка написа:
За мен е голяма мистерия дали нашия ще е силно мотивиран, след като цял сезон бърбори за тоя турнир. Е, класира се. Да видим сега как ще се справи. Ако играе с концентрация и вземе първия мач, може и да се класира на полуфинал. Един бог знае.
Между другото не съм виждал как са разпределени мачовете, но ако първият му мач е срещу Надал (и загуби) на 99% няма да се класира на полуфинал. Ще се срине и срещу Гофен и Тийм нищо няма да направи. Но ако първия мач му е срещу Гофен и го победи, има големи шансове за полуфинал, даже и за победа срещу Рафа (която гони цял сезон, но му се изплъзва). Къде по-удобно ако не в зала? Роджър го прави за 2 стотинки на Рафата в зала. Защо и нашия да не се стегне и да го бие?
Като цяло си проветряваме устите тука :laugh:
Не искам да имам очаквания, защото винаги се разочаровам.
Да стават здрави мачове с борба и особено висока концентрация. Пък победите ще дойдат.


Почти да уцелиш с кого играе Григор в първия мач :laugh: - с Тийм играе, да кажа все пак. И за мен всичко друго, освен 2:0 за Григор при сегашното положение на нещата, ще е провал.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   12.11.2017 13:31


Хаха, ми добре де, и Гофен и Тийм все ми е едно. Този мач трябва да го вземе задължително.
Казваш 2:0, но мен ме устройва победа, каквато и да е. Ако ще да е 2:1 с тайбрек в третия :laugh: Просто това би му инжектирало голяма доза увереност. 8-)


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   13.11.2017 01:36


обърках темите с тоя тъп некст ген, иначе Зверев би накрая Чилич след доста обрати, но като цяло тоя мач ме дразнеше и го гледах на периоди, смятайте колко са ми интересни :laugh: и от това което видях дедото ще ги хапне за закуска и двамата, даже и Сок има шанс срещу тях. Утре няма да изпусна от поглед Гришо и Рафа, пожелавам им успех :-D


Последна промяна juve на 13.11.2017 01:38, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   13.11.2017 10:48


Казах ви, че Чилич е ливада на това ниво. :-D


 
ICQ YIM WWW

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   13.11.2017 13:54


На Чилич Зверев му е кофти match-up, освен това главата въобще не го слуша - вчера успя да загуби мача, след като в третия сет водеше 3-1, 0:30 на сервиса на Зверев, след това 3-2, 40:15 на свой сервиз, когато Саша му върна пробива, и накрая като черешка на тортата чоукна още по-здраво, сервирайки за оставане в мача при 4-5.

Ужасяващо дълъг мач, с ниско качество, за съжаление Федерер-Сок не беше кой знае колко по-добър. Следя турнира, само защото искам Роджър да спечели, Григор да отиде колкото се може по-напред, другите или са ми безразлични или са ми големи дразнители. Като тенис не очаквам кой знае какво. Добре ще е финалът да е Роджър-Рафа, за да се оправи още малко хед-ту-хедът:)))))


Последна промяна MCStranger на 13.11.2017 13:55, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 01.09.2016 12:47
Мнения: 323
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   13.11.2017 14:26


MCStranger написа:
На Чилич Зверев му е кофти match-up, освен това главата въобще не го слуша - вчера успя да загуби мача, след като в третия сет водеше 3-1, 0:30 на сервиса на Зверев, след това 3-2, 40:15 на свой сервиз, когато Саша му върна пробива, и накрая като черешка на тортата чоукна още по-здраво, сервирайки за оставане в мача при 4-5.

Ужасяващо дълъг мач, с ниско качество, за съжаление Федерер-Сок не беше кой знае колко по-добър. Следя турнира, само защото искам Роджър да спечели, Григор да отиде колкото се може по-напред, другите или са ми безразлични или са ми големи дразнители. Като тенис не очаквам кой знае какво. Добре ще е финалът да е Роджър-Рафа, за да се оправи още малко хед-ту-хедът:)))))

Добре ще е финалът да е Григор/Федерер, a Рафа да постигне резултатите си от 2009.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14256
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   13.11.2017 15:02


MCStranger написа:
...... Следя турнира, само защото искам Роджър да спечели, Григор да отиде колкото се може по-напред, другите или са ми безразлични или са ми големи дразнители. Като тенис не очаквам кой знае какво. Добре ще е финалът да е Роджър-Рафа, за да се оправи още малко хед-ту-хедът:)))))



а аз изобщо не го следя, е финала ако е Федал ще гледам, иначе общо взето сле УСО и преди АО са ми малко тъпи турнирите, най-якия сезон е АО до УСО .....


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   13.11.2017 16:49


Balleta написа:
MCStranger написа:
...... Следя турнира, само защото искам Роджър да спечели, Григор да отиде колкото се може по-напред, другите или са ми безразлични или са ми големи дразнители. Като тенис не очаквам кой знае какво. Добре ще е финалът да е Роджър-Рафа, за да се оправи още малко хед-ту-хедът:)))))



а аз изобщо не го следя, е финала ако е Федал ще гледам, иначе общо взето сле УСО и преди АО са ми малко тъпи турнирите, най-якия сезон е АО до УСО .....

Изборът е твой, ама това е нещо като финал за годината.
Все едно да гледаш УЕФА лигата без 1/2-финалите и финала - възможно е, ама е леко (силно??) странно. :-D

tennis fan - добре ще е да не си толкова досаден трол, ама явно ти е невъзможно.

ЕДИТ: Давай, Гришоооо! :dance: :moufan: :-D


Последна промяна Naki на 13.11.2017 16:56, променена общо 4 пъти



 
ICQ YIM WWW
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   13.11.2017 17:12


Малкият брат на Тийм ще има възможност да види как се играе тази игра, гледайки Григор! :-D :laugh: :celebrate:


 
ICQ YIM WWW
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   13.11.2017 17:39


Naki написа:
Малкият брат на Тийм ще има възможност да види как се играе тази игра, гледайки Григор! :-D :laugh: :celebrate:

Ареее, пробивай го тоя и да си оди! :-) ЕДИТ: Гутоф е. :yes: :-D Чао.
ЕДИТ: Ееее, с такива балони нема да стане, Григоре.


Последна промяна Naki на 13.11.2017 17:41, променена общо 2 пъти



 
ICQ YIM WWW
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: ATP Finals '2017 - седмица 45-46 от годината   |   13.11.2017 18:07


Аз пък да не кажа нещо. :-( Ще си замълча, че тоя ще вземе сега да ни бие! :whistle:


 
ICQ YIM WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 154 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг