Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 15:23



Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Акапулко, Дубай, Сау Пауло - коментари 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Акапулко, Дубай, Сау Пауло - коментари   |   27.02.2018 21:20


Тоя Малек Джазири не бях го чувал, чета че бил популярен с отказите си срещу израелски тенисисти по настояване на тунизийската тенис асоциация ....

Григор си е Григор ....


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко, Дубай, Сау Пауло - коментари   |   27.02.2018 22:21


Balleta написа:
Тоя Малек Джазири не бях го чувал, чета че бил популярен с отказите си срещу израелски тенисисти по настояване на тунизийската тенис асоциация ....

Григор си е Григор ....
Не си го чувал, защото тенисът явно не ти е основен ТВ спорт. :wave:
Джазири си е доказан и стар боец - вярно предимно на клей като повечето северноафриканци. :-) (докато този турнир в Дубай е на хард, та не точно любимата му настилка)
И е предимно Чалънджър играч, виждаш сам - на 34 години има само 67–90 мачове в АТП. (тоест едва 157 мача на АТП ниво)


Последна промяна Naki на 27.02.2018 22:23, променена общо 2 пъти



 
ICQ YIM WWW
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко, Дубай, Сау Пауло - коментари   |   27.02.2018 22:30


е аз съм го чувал чат-пат на турнирите в Азия, но Григор с ранкинга си в момента няма право да пада от такива играчи дори и да имат ден, трябва за самочувствието да се измъкват тия мачове, иначе пак ще влезе в типичната за него криза. Ами такъв играч си е нашия да се стяга на мастърсите, иначе ще загуби високите си места, пък го оправдават че бил болен, ама вчера си скачаше с бънджи, налива вода в мелницата да го плюят, не че му пука, ама вреди на себе си с тия решения


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко, Дубай, Сау Пауло - коментари   |   27.02.2018 22:38


Naki написа:
Balleta написа:
Тоя Малек Джазири не бях го чувал, чета че бил популярен с отказите си срещу израелски тенисисти по настояване на тунизийската тенис асоциация ....

Григор си е Григор ....
Не си го чувал, защото тенисът явно не ти е основен ТВ спорт. :wave:
Джазири си е доказан и стар боец - вярно предимно на клей като повечето северноафриканци. :-) (докато този турнир в Дубай е на хард, та не точно любимата му настилка)
И е предимно Чалънджър играч, виждаш сам - на 34 години има само 67–90 мачове в АТП. (тоест едва 157 мача на АТП ниво)


..не гледам чалънджъри ... колкото до теб ти не гледаш нищо, ти се информираш от википедиа ... :rofl: :wave:


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко, Дубай, Сау Пауло - коментари   |   28.02.2018 10:45


Balleta написа:
Naki написа:
Balleta написа:
Тоя Малек Джазири не бях го чувал, чета че бил популярен с отказите си срещу израелски тенисисти по настояване на тунизийската тенис асоциация ....

Григор си е Григор ....
Не си го чувал, защото тенисът явно не ти е основен ТВ спорт. :wave:
Джазири си е доказан и стар боец - вярно предимно на клей като повечето северноафриканци. :-) (докато този турнир в Дубай е на хард, та не точно любимата му настилка)
И е предимно Чалънджър играч, виждаш сам - на 34 години има само 67–90 мачове в АТП. (тоест едва 157 мача на АТП ниво)


..не гледам чалънджъри ... колкото до теб ти не гледаш нищо, ти се информираш от википедиа ... :rofl: :wave:
Да, ама познанията по тенис или който и да е спорт не идват така! ;-) :wave: Да, може да не гледам почти сега, но преди 5-10 или 15 години не е било така и съм гледал много.
И аз почти не гледам Чалънджъри, ама ги следя по LiveScore. Не ги следя нарочно де, ама ми излизат заедно с ATP/WTA турнирите и си гледам по малко кой играе от познатите имена. :-)
Често силни играчи след като не са играли месец-два-половин годин/етц, се пускат първо на Чалънджъри за да влязат пак във форма. :-)


Последна промяна Naki на 28.02.2018 10:46, променена общо 1 път



 
ICQ YIM WWW
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко, Дубай, Сау Пауло - коментари   |   28.02.2018 16:09


Naki написа:
....Да, ама познанията по тенис или който и да е спорт не идват така! ;-) :wave: Да, може да не гледам почти сега, но преди 5-10 или 15 години не е било така и съм гледал много.
И аз почти не гледам Чалънджъри, ама ги следя по LiveScore. Не ги следя нарочно де, ама ми излизат заедно с ATP/WTA турнирите и си гледам по малко кой играе от познатите имена. :-)
Често силни играчи след като не са играли месец-два-половин годин/етц, се пускат първо на Чалънджъри за да влязат пак във форма. :-)



...днес цъфна първото кокиче в двора ми :ura: много обичам цветя, градинарство, градинки, камъни, декорации ... от вътре ми идва и ми се получава, чета и много инфо, ама ако го нямаш отвътре, нищо не става .... и да готвя много ме кефи, също ми се получава .... :yes:

..пролетта идва Нака :ura: :celebrate: :ludnica:

Изображение


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко, Дубай, Сау Пауло - коментари   |   28.02.2018 16:58


Balleta написа:
...днес цъфна първото кокиче в двора ми :ura: много обичам цветя, градинарство, градинки, камъни, декорации ... от вътре ми идва и ми се получава, чета и много инфо, ама ако го нямаш отвътре, нищо не става .... и да готвя много ме кефи, също ми се получава .... :yes:

..пролетта идва Нака :ura: :celebrate: :ludnica:

Изображение

:moufan: :moufan: :moufan:


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко, Дубай, Сау Пауло - коментари   |   28.02.2018 21:02


Balleta написа:
Naki написа:
....Да, ама познанията по тенис или който и да е спорт не идват така! ;-) :wave: Да, може да не гледам почти сега, но преди 5-10 или 15 години не е било така и съм гледал много.
И аз почти не гледам Чалънджъри, ама ги следя по LiveScore. Не ги следя нарочно де, ама ми излизат заедно с ATP/WTA турнирите и си гледам по малко кой играе от познатите имена. :-)
Често силни играчи след като не са играли месец-два-половин годин/етц, се пускат първо на Чалънджъри за да влязат пак във форма. :-)



...днес цъфна първото кокиче в двора ми :ura: много обичам цветя, градинарство, градинки, камъни, декорации ... от вътре ми идва и ми се получава, чета и много инфо, ама ако го нямаш отвътре, нищо не става .... и да готвя много ме кефи, също ми се получава .... :yes:

..пролетта идва Нака :ura: :celebrate: :ludnica:

Изображение

Може! Това е добре. :-) При нас отдавна има кокичета цъфнали, ама не точно сега - сега тези дни тука има големи преспи и даже нагло сипе И още сняг, и кокичетата вече са доста инча под снега. :-P
Аз нито обичам или искам да градинарствам, пък да готвя - хич. :-D Жената готви предимно и/или излизаме чат-пат за обяд. Аз мога ябълка/круша примерно да нарежа, и да правя плодова салата и съм дотам.
Мързел съм... :helpless: :whistle: :-D Нашите имат голям двор, ама цветя - йок, не виреят. Пробваха с лалета до пътеката ама те бяха огазени много бързо. :laugh:
Иначе има много други неща - домати, краставици, джанки, сливи, вишни, ягоди, малини, както и вечнозелени туи, и мини елхички - разбира се и чемшир.
Имаме и дюли, хрян. :-) И разни други подобни храсти и дървета с размери над цветя :-D - примерно касис, червени боровинки, крижовник (цариградско грозде му викат още), а цветя само саморасли.

За мен пролетта значи да мога пак да играя тенис на корт. В снега - трудно, а тука няма закрити кортове.
ИИ ии значи пак да падна под 110 кг, ееБентуално! (Ужаст, знам..) :yes:


Последна промяна Naki на 28.02.2018 21:09, променена общо 5 пъти



 
ICQ YIM WWW

Регистриран на: 01.09.2016 12:47
Мнения: 323
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко, Дубай, Сау Пауло - коментари   |   01.03.2018 15:18


Турнира в Дубай се провежда в така нареченото Irish Village. Ако седнеш в такси и кажеш на шофьора Tennis stadium; Dubai Duty free tennis championship, или каквото и да е с TENNIS – той те гледа с неразбиране. Но всеки знае The Irish Village. Турнира Дубай е един от най-скъпите от серията 500, с великолепна структура и инфраструктура, всевъзможни улеснения и дори глезотии за публиката – всички видове заведения и най-важното прекрасна ТЕНИС АТМОСФЕРА.
Григор загуби защото: очевидно още носи грипа, който го мъчеше миналага седмица(видях го от 1 метър – бледен и разклатен), всичкият карък на света беше с него през този ден и защото арапинът Jaziri имаше деня на живота си. И въпреки това да си Българин в Дубай през тази седмица е зареждащо със самочувствие и национална гордост – огромни портрети на Григор, тълпата го подкрепя и харесва – независимо от това, че играеше в арабска страна с арабин – ¾ от публиката беше с него. Огромен шпалир от почитатели го изпрати и независимо от негативния резултат той направи прекрасен контакт с хората.
Напихме се с част от Българската колония и едвам намеримехме обратния път до хотела.
Сега пътя до финала на бота Агут изглежда повече от лесен.


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко, Дубай, Сау Пауло - коментари   |   03.03.2018 19:12


Браво и благодаря за feedback-а, ТенисФен! Ето че можело да се пише и други неща освен циклещо хейтене по отношение на Рафа. ;-)

След НЕучастие в София, където беше взел титлата във вече далечната 2016 година, Ботиста-Нахут спечели най-голямата си титла досега!
А именно тази в Дубай.
Biggest Title Yet! Bautista Agut Wins Dubai
https://www.atpworldtour.com/en/news/ba ... 2018-final
:-) :yes: :first:


Последна промяна Naki на 03.03.2018 19:14, променена общо 4 пъти



 
ICQ YIM WWW

Регистриран на: 01.09.2016 12:47
Мнения: 323
Отговори с цитат
Мнение  Re: Акапулко, Дубай, Сау Пауло - коментари   |   04.03.2018 21:48


В Акапулко, браво на ХМдП. Отново показа класа – спечели престижен турнир, спечели и 500 точки, с което стигна до №8 в ренкинга и най-важното отстрани малкия Звер, както от турнира така и от възможността да изпревари Григор. Още една седмица България е с ренкинг №4 - дай Боже по-дълго и по-нагоре.

В Дубай - гледах мача на Багдадис и Троицки. Кипъреца го разпра – резултата не го показва, не показва и грозното поведение на сърбина, който се карше на лайнсмените и на съдята така агресивно и „балкански”, че публиката многократно го освирка. Годините вече го натискат и амбициите на Виктор – Шамара (както го беше определил един уважаван клубар) имат все по малко покритие.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 11 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг